0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

Baranauckas nusgundą kad kontrabandistam sunku bus dėžes per spygliuotų vielų tūsyt. Gali sutrikt pigių papirosų tiekimas Lietuvon.
Nebenuspirks turgelį Sangoką už trajaką. :):):)
Joooo.
Baisus dalykas ta spygliuota viela.
Žmogaus teisių pažeidimas.
Rūkalių diskriminacija.
Reikia kuo greičiau ardyt.

Diedas

Neįveikiamų tvorų nėra.
Atsimenu prie ruskio mėsos pramkombinate buvo dvi dvimetrinės tvoros, vielos tinklo iš vidaus ir betoninė iš išorės,spygliuota viela padailintos. Tarpu jų lakstė vilkiniai šunys. Bet prie tarybinių laikų pritapusios, aktyvios, išradingos, tautos dalies, ši tvora nesulaikydavo. Buvo vieta, toliau nuo valdžios akių, kur kiekvienas praeinantis apsvaidydavo šunis akmenimis, ir anie žmogų pamatę bėgdavo šalin cypdami. Va ten, būdami dar paaugliai, vasaros uždarbių metu,vykdydavom maisto programą. Aprūpindavom dešra ir mėsa miesto gyventojus. (Parduotuvės buvo tuščios, nes visą produkciją išvešdavo į Rusiją) Noro pamaitint kaimynus nesuturėdavo nei tvoros, nei spygliuota viela, nei šunys.
Bet….
Tam reikėjo įdirbio, treniruočių ir sėkmės.
Eiliniam, nepritapusiam prie tarybinės realybės piliečiui, kokiam nors inteligentui, tokia kliūtis buvo neįveikiama.

Diedas

Paauglystėj, į vasaros metu vykstančius šokius miesto parke, įėjimas kainavo 20 kapeikų. Nedideli pinigai, bet pavertus tvirta valiuta, tai jau gaunasi alaus bonka. Tai kad savo brangių pinigų nešvaistyt, ir savo kapeikų kiaulėms komunistsms neatiduot, į šokių aikštelę šokdavom per tvorą. Toji buvo virš dviejų metrų aukščio, su viršuje privirintais trikampiais užaštrintais dantimis. Priedo salidolu išvazota. Tai va. Tą tvorą perskriedavom dviem judesiais, tik rankas išsitepę, kurias paskiau šokdami lėtą šokį, glostydami mergų subines, nusišluostydavom į sijonus. Bet…. Kad taip elegantiškai perskriet per tvorą, prieš tai atvažiuodavom treniruotis. Ir kol pasiekdavom tobulumą būdavo visko. Šokių metu, kai kiti pamatę kai chebra kaip leopardai sušuoliuoja per tvorą, bandydavo tai pakartot, visada baigdavosi cirku. Vargšas gražiai aosirėdęs vaikiokas net nedasiropšdavo iki viršaus,… Skaityti daugiau »

Valdžiažmogiai

Valstybės kirvarpos. Tautinės prostitutės. Anglosaksų šuniukai. Amžini jie kryžiuočiai, kurių veidus nušviečia Rytų Aušra ir Vakarų sutemos (suteneriai).

Kis

velniai nematekad ta siena saugotu lietuvius,bet si siena pagal viska yra europine,pazadejo,patiesijo ir toliau sprendziamos kiauraklyniu problemas.Putinas iveiks ta barmaleju irstva.

Raigerdas> Diedui

Diedas rašo:”Tą tvorą perskriedavom dviem judesiais, tik rankas išsitepę, kurias paskiau šokdami lėtą šokį, glostydami mergų subines, nusišluostydavom į sijonus”. Tai Diedas esi pats tikras niekšas. Todėl tu ne be reikalo gini konservatorius, nes tu gini niekšus. Tada mes būdavome su kokia nors „savų” grupe. Tai va, Diede, jeigu kas nors iš mūsų grupės būtų sužinojęs, kad tu taip elgiesi, tai tuoj tau būtų pasiūlę nešdintis ir geriau nesirodyti. O jeigu kam nors būtų kantrybė pasibaigusi, tai būtum susilaukęs ir liūdnesnių dalykų. Kadangi pats priklausai šitai lietuviškų paršų giminei, tai tu gini konservatorių kiaulišką elgesį ir puoli tuos žmones, kurių dėka gali išgyventi ir tu, ir tavo konservatoriai. Pats būdamas tuo lietuviško mėšlo gabalu skleidi tokią pat smarvę, kokią skleidė… Skaityti daugiau »

Diedas Reigardui

Tarybiniais laikais retas kuris nesielgė niekingai. Jaunimo tarpe krėsti šunybes buvo krūta.
Bet aš ne apie tai. Tai buvo seniai.
Bet tamsta šiais laikais vos ne kiekviename savo komentare apdergi Lietuvą ir lietuvius.
Kiekvienas perskaitęs tamstos litaniją gali pasakyti kas pats esi nepraustaburnė įžūli kiaulė.
O tai jūsų tautybei garbės nedaro.

Raigerdas>Diedui

Aš nežinau tokio jaunimo Lietuvoje, kur „Jaunimo tarpe krėsti šunybes buvo krūta”. Matomai toks jaunimas šiandien nubalsavo už „Laisvės” partiją, už liberalkomunistus ir komunistkonservatorius. Tavo kaltinimai man yra grynai bolševikiniai:”Bet tamsta šiais laikais vos ne kiekviename savo komentare apdergi Lietuvą ir lietuvius”. Pakeisiu šiek tiek, kad būtų aiškiau:”Bet tamsta šiais laikais vos ne kiekviename savo komentare apdergi Tarybų Lietuvą ir Komunistų partiją”. Ir po tokios tavo bolševikinės kliauzos mane išvežtų į Sibirą mažiausiai 25 metams. Tave aš priskirčiau, jeigu lyginti su Hinduizme egzistavusiomis kastomis, tai tu priklausytumei „Neliečiamųjų kastai”. Ir, manau, būtų teisinga, jeigu prisiartinant prie žmonių, tu privalėtumei pranešti apie save varpelio skambinimu, kad žmonės spėtų nuo tavęs pasitraukti. Manau, kad, jeigu paimti tavo tarnybą Sovietinėje armijoje (jeigu tu… Skaityti daugiau »

Raimis

Šešių sekundžių tvora .. Žvėrių gaila.

zemaitis

Is kur Lietuvoj tokiu pridurku,kaip diedas imasi,matyt is ozio tvarto,ozys nusilapina ant galvos,ir va rezultatas

Diedui,

nė neabejoju, kad pasakoji apie Kauno Vytauto parke rengtus šokius ir lipimą per tvorą iš Parodos g. pusės. Paauglystėje kartą teko lipti, kai norėjosi pamatyti kas šokdins mano sesę. Taip, tvora baigėsi smailomis strėlytėmis, bet jos tuo metu, tikrai nebuvo išteptos. Nustebino noras išteplioti merginų rūbelius. Tikras chamukas, nešvaria siela. Lipimas per tvorą man buvo daugiau nuotykis, o pačiam – supurvinti kitą. Tas noras išpurvinti, suteikti kitam žmogui nemalonumų, šiandien Lietuvoje plinta, kaip skėriai po lauką. Mano atmintyje išliko nemalonus jausmas – baimė ir gėda, kad nepagautų sargai, gėda prieš tėvus, jei praneštų jiems ir t.t. Ir pamoka visam gyenimui niekada nedaryti to, kas pačiam nesuteikė gero jausmo.

bronius

Čia visiems, kurie deda ant konservartorių, reikia priminti, kad Globalios migracijos paktą patvirtino dar praeitos kadencijos seimas, ten net nelabai skaitę, kaip buvo kalbėta:
https://alkas.lt/2018/12/04/seimo-nariai-pritare-globalios-migracijos-sutarciai-net-jos-neskaite-video/

> bronius       2021-07-12 8:24

O tu skaitei kas parašyta tavo paties nuorodoje? Ž. Pavilinis kas? Gal socialdemokratas?!

„Seimas balsuodamas pritarė Ž. Pavilionio siūlomai rezoliucijai.

Ž. Pavilionio siūloma rezoliucija iš esmės neprieštaravo migracijos pakto teiginiams. Ž. Pavilionis už ją agituodamas balsuoti teigė, kad JT siūlomas globalios migracijos paktas yra ne tik Lietuvos niekaip neįpareigojantis dokumentas, bet net ir naudingas Lietuvai”

bronius => 2021-07-12 9:28

Tai vat būtent, Karbauskio seimas pritarė Pavilionio rezoliucijai. Kaip ir Karbauskio seimas pritarė, o Skvernelio vyriausybė įgyvendino vaikgrobių įstatymą, kurį aršiausiai stūmė Šakalienė ir G. Landsbergis su savo pakalikais. Todėl prieš dedant ant konservatorių, reikia turėti omenyje, kad visi karbauskiai, blinkevičiūtės su andriukaičiais ir tomaševskiais yra nė niek „neprastesni” už konservatorius šioje srityje. Migracijos paktas suriša rankas Lietuvos pareigūnams realiai stabdyti migraciją (aišku, ne tik paktas), o tiesiant tą vielą, aplink jau zuja ta pati Šakalienė ir aiškina, kaip nelegalai turės būti perkeliami, kad kojų neužsigautų. Kaščiūnas su Ažubaliu kažką mekena apie tai, kad stabdysim, bet nereikia nė klausti, kas turi didesnę įtaką, jie ar koks Žalimas, kuris jau nelegalių migrantų stabdyme mato Konstitucijos pažeidimus, ar ta pati Šakalienė, kuri… Skaityti daugiau »

Vaclovas ing Diedas

Mes – per kepyklos sieną eidome pas kepėjas pasirinkti meduolių, raguolių, kartą perlipau atvirosios maudyklos sieną Vilniuje, panūdau prisijungti prie draugų maudynių žiemą, o pinigų tuokart neturėjau.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top