Tomas Baranauskas. Avelių džiaugsmeliai

Mokslu Tikinti Avelė:
– Taip taip, šalin nemokamus testus! Aš, kaip didi mokesčių mėė-mėė-mokėtoja. atsisakau mėė-mėė-mokėti už tų antivakserių testavimą! Tegu testuojasi pačiais brangiausiais testais kasdien, jeigu nori kur nors iš namų išeiti! Taip jiems ir reikia!

Pasaulinės tendencijos:
Nuo rugpjūčio 15 d. Stenfordo universitetas įsileis tik testus pasidariusius asmenis, nepriklausomai nuo to, ar jie vakcinuoti, ar ne!

Mokslu Tikinti Avelė:
– Really!? O kiek reikia mėė-mėė mokėti už vieną testą?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
objektyvu, nors klaiku vakseriams

vakseris irgi gali apsikrėsti
tai objektyvi realybė – testas.
bet tai labai klaiku vakseriams – manė kad bus elitas, nomenklatūra, diduomenė 🙂

Mėė-mėė

bliauna mažas, pasaulio nematęs ėriukas. Avelė bliauna bee-bee: Apsieisiu bee-bee tų tavo testų ir bee-bee tos tavo pandemijos. Apsidairyk, kokia žalia žolė ir nustok virpinti uodegą.

Vakseriai

Pasius, sužinoję, kaip juos išdūrė. Bus ir vėl pikti dėl antivakserių įžvalgumo. Ir taip visą laiką. Kas kaltas, kad mokytis tingėjo ir savo galva neišmoko mąstyt.

ah1

nu va mokslo šventovė pripažįsta marmalą marmalu cit.”Pasaulinės tendencijos:– Nuo rugpjūčio 15 d. Stenfordo universitetas įsileis tik testus pasidariusius asmenis, nepriklausomai nuo to, ar jie vakcinuoti, ar ne!” – oficialiai eksperimentinis produktas neatitinkantis duomenų vakcinos registravimui NEVEIKIA .

Ar konservatoriai

nevykdo valstybės perversmo?Juk surinkti tiek kartų teistus riaušinininkus,reikia juos žinoti,turėti jų sąrašus,pasamdyti…

Ayn Rand

Aš tai visų savo pažįstamų, kurie jau nušokę, ramiai ir nesiginčydama paklausiu ištaikiusi progą – 1. kiek kartų besitės, ir 2. kaip dažnai? Iki šiol nesu gavusi nei vieno konkretaus atsakymo. Kadangi mane gerbia, jokių apšaukimų budule ir pan. Pabandykite, be jokių kitų 2×2=4 įrodinėjimų. Ypač sunkiais atvejais rekomenduoju, ir žinoma kai turi vaikų.

Trumpia

Nei viena mokslu tikinti avele ne velnio moksle nieko neišmano. Patikrinta praktikoje eksperimentais.

Kai paklausai

Visi, pradedant SAM, Seimo ir net žurnalistų įtikinėjimu, žodžiais “ mokslininkų įrodyta”, jog vakcinuotis yra labai reikalinga ir t.t. ir panašiai, nieks nepaprašo, kad, vis tik, pasakytų kokie mokslinkai, kada, kur Įrodė ? Tiek ieškau, niekur nerandu. Atvirkščiai, beieškant vis tenka aptikti medicinos laboratorijų mokslinius tyrimus skelbiančius atvirkštinius rezultatus. Labai noriu surasti tuos mokslininkų tyrimus, apie kuriuos kalba SAM, vyriausybė ir visos TV transliuotojos.

Dukart "vakcionuotą"

sunkiai sergantį pažįstamą paguldė į ligoninę gydyti, tik sulaukus neigiamo testo atsakymo. O jis buvo toks įsitikinęs „vakseris”, tikįs „mokslu”.

stasys

Tomas Baranauskas galėjo ka nors protingesnio parašyti . Baisu kai mokyti žmonės per nakti tampa ‘paprastais mėsėdžiais’.

staseli,

tikrai baisu. Mirsi iš baimės. Bet mes nepasigesim.

PIŠ

uždraudė būti sveikiems, bet ar būtina paisyti kempinlige susirgusių avelių draudimų? Būkime sveiki ir džiaukimės gyvenimu.

ah1

o kas kiek laiko Stenfordui reikės testuotis? Kiekvieną dieną testuotis kol per nosį smegenis prakrapštys ir per nosį smegenys išvarvės?

iš Skiepų ir Neskiepų

Gyvena Lietuvoje dvi išskirtinės šeimos: Skiepų ir Neskiepų. Šias šeimas skiria istorijos vingiai, Baltijos kelias, upė, dirbamos žemės laukai, miškai, pievos… Skiepų šeima augina sūnų vardu Faizeris, dukrą- Moderną. Jais labai didžiuojasi. Šiuos vardus siūlo kitoms Skiepų šeimoms. Neskiepų šeima augina sūnų Antidžonsą ir dukrą Antiastrą. Neskiepų ir Skiepų vaikai lanką tą pačią mokyklą. Bėgioja tais pačiais takais, laukais, pievomis, miškais. Klausosi tų pačių Skiepų mylimų žiniasklaidininkų: LRT, TV3, LNK, Delfi, 15 min….. Klausosi ir žiūri Neskiepų mylimos žinasklaidos; „Karšto Komentaro“, „Espertų eu“., „Respublikos“, „Laisvo laikraščio“, „Būkime vieningi“… „ Karžygys“… Pradedant rudeniu, baigiant pavasariu, Skiepai ir Neskiepai dirba: mėto akmenis vieni kitų daržan, dalijasi patirtimi. Vėliau juos susirenka ir stato statinius.. Plečiasi Skiepų ir Neskiepų šeimos ūkiai. Auga tarp jų… Skaityti daugiau »

>stasys       2021-08-14 7:52

sąsy,
tu gi ir už Tomą, ir už kitus protingesnis… Tai kodėl nebededi nosinių ant „o”?

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top