Tomas Baranauskas. Griežta kova su koronovirusu

Yra žmonių, kuriems patinka griežtos priemonės. Jiems svarbu jausti tvirtą ranką šalia.

„Komendanto valanda“ – skamba griežtai. Labai griežtai.

Todėl jie tiki, kad tai apsaugos nuo koronaviruso, net jei logikos tame ir nėra.

Jeigu Vyriausybė nutartų išvesti į gatves tankus, kad saugotų mus nuo koronaviruso, tokiems žmonėms būtų dar ramiau.

O jeigu virš miestų nuolat skraidytų naikintuvai ir sraigtasparniai, jie pagaliau galėtų ramiai užmigti…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
vilnietis

DURNIŲ laivas plaukia valdomas IŠRINKTŲJŲ DURNIŲ.

aurora

Geriausia savo diktatūrininko prigimtį slėpti po laisvės šūkiais.

ah1

vienu žodžiu covidija

Ayn Rand

Nu tai dabartiniai naujieji yra stropūs ir entuziastingi idiotai. Kaip komjaunuoliai aktyvistai (ne ūkinio aparato nariai – pastarieji kitas dalykas visai). O entuziastingas kvailys su įgaliojimais rankose… Ateis laikas prisiminsim Skvernelio vyriausybę kaip gerus laikus.

Visos partijos,

patariamos miesto medikų monopolininkų ,išnaikino ligonines,o dabar ant Lietuvos uždės spyną,kad ir duonos bus baisu išeiti nusipirkti.

Laisvę

visavalstybiniam kalėjimui!
O, beje, kaip čia yra: broliui su broliu, seseriai su seseria draudžiama susitikti, o kaip gėjui su gėjumi? Turės priverstinai kurti ,,bendrą šeimos ūkį”? O tada Armonaitei beliks įregistruoti… patys žinot ką. Ir dar: ligotą motiną parsivežti iš kito miestelio kūčioms ir Kalėdoms uždrausta – turbūt kad nepamatytų ir nepasipiktintų naujais ,,šeimos ūkiais”, jeigu ką. Bet čia, man rodos, perdėta baimė: tų ,,geresnės rūšies” nėra tiek daug, kokia didelė jų įtaka.

Tanku....?

tai,kad tik viena turim, nebent latviai paskolintu.Dar viena…

Deivis

Yra keli tankai rusiški Kauno VI forte, jie veikiantys. Liansbergis tik tankistų nesurenka.

Džeromas

Bravo Tomai. Šaunuolis. Likau sužavėtas tavo humoru.
Deja, labai nedaug mūsų Lietuvėlėje tai geba ir suvokia.
Iš istorijos trejetukus rinkę a la pankossai ir kitokios ,sniegenos’ net virpa kaip trokšta ypatingųjų priemonių…

Nestebina

Aiškūs naujos klasės- politinės klasės (politikai + valdininkai) požymiai, trumpiau pasakė tik romėnai :” Quad licet Jovis, non licet Bovis”, taip, kad antsnukiais bus sutramdyti prasčiokai..

>Nestebina

NE-BUS. Amen.

Kiemsargio padėjėjas

Kažkada juos saugojo Mokslinis Komunizmas, aktyvus kolaboravimas su priešu, o dabar Mokslinis Covid’as saugos nuo negandų.

Despotai ir tironai

visada slepiasi po laisvės kauke. Konspiracija ir agresija „En Marche!” Konstitucijos niekintojai ir pažeidėjai irgi reikalauja paklusti jų teisėtiems, atseit, reikalavimams. Turėjau omenyje „bojevykus”, ne prastesnius už Lukaškos.

Buvusi valdžia

labiausiai buvo kritikuojama už alkoholizmo varžymus. Dabar gerk kiek nori, bet – vienas! Geriau? Kai kuriems piliečiams tai visai priimtina tvarka. Kad tik bambalių pardavimo laiką prailgintų… Nes nuo 15 val. iki ryto 9-os ne visi iškenčia.

julija

Kas dabar vairuos Omoną, kuris dabar vadinsis Karine policija? Buvusieji?

Gal labiau

stribų ir kagebistų vaikai ir vaikaičiai, kurie šiandien ant bangos? Labai populiarūs.

koalicijos priemoniu paketas

Laisves programoje iki 2024 m. amziu prailginti vienais metais pades alkoholio draudimu panaikinimas – pirmiausia leidziant pardavineti sekmadieni neribojant.

Tomui

nusipezėjai žmogeli, taip pliurpdamas labai greitai į durnyną gali patekti.

Tvankstas

Laisvės partijos mokslinio kovido koncentracijos stovykla visai Lietuvai. Ko ne Pol Poto kauptukų komunizmas Kambodžoje ?

Plokščiažemininkai vis nerimsta

Plokščias plokščiažemininkų protas porina plokščius plepalus.

Plokščiažemininkai vis nerimsta

Plokščios plokščiažemininkų smegenys nesuvokia erdvinių struktūrų.

Trikampiažemininkui delfinastui

varyk vakcinuotis greičiau. Įsirašysi į bilio g. statistiką.

stasys

Tomas Baranauskas sėdi ir trina delnus .
– o mano pastaba apie karantiną su laisve susilaukė tiek dėmesio .
Čia priėjo stasius ir tarė .
– aha, čia toks vienas -na už visus ir paamsi ir padejuoja už kompanija autoriui . Laukiam sekančio nušvytymo protu .

stasy

Bėk greičiau skiepytis nuo kovido, gerk jodą litrais nuo Astravo, ir stok į šlovingasias laisvės partijos gretas ,tik subinę gerai pasimuilink.

Paradoksas

Plokščiažemininkai nesutinka su kreivės plokštinimu.

štaziui

stasele, tavo disfuncionalumas erzina tavo šeimininkus. Grįžk į ankstesnę pozą, priimk į save šeimininkus, palik klaviatūrą ramybėje, uždirbsi daugiau. Už beprasmį raidžių maigymą gauni varganus trisdešimt norveginių. Nėr čia ko. Čiumpi abiem rankom vazelino bidonus ir bėgte pas šeimininkus. Čia nebegrįžk.

EKSTRA NAUJIENA-DIEVO STEBUKLAS

https://www.youtube.com/watch?v=p3Q9QwZ_SvE&feature=share
stanoidams laikas dėtis ryšulėlius į „poilsiavietes”

tik smulkmenos

Nors premjerė Ingrida Šimonytė skelbia, kad žmonių uždarymas yra laikinas dalykas Kalėdų laikotarpiu, kad vaikai negalėtų aplankyti savo tėvų, tačiau tas uždarymas paskelbtas iki vasario pradžios, t.y. kai tos Kalėdos bus jau seniai pasibaigę. Todėl akivaizdu, kad tai pirmas bandymas „pratęstuoti“ visuomenės nuomonę  – ar žmonės sutiks su tokiomis nesąmonėmis? Jeigu niekas neišeis į gatves, kaip latviai neseniai Rygoje, tai valdžiukė supras, kad gali su šita tešla, kuri kažkada vadinosi lietuvių tauta, daryti ką nori. Pvz., visus suskiepyti, sučipuoti ir galiausiai kontroliuoti? Galiausiai viskas pasibaigs, kad net išvažiuoti iš savo kaimo reikės karo komendanto leidimo – kuo ne 18 amžiaus baudžiava? 13 straipsnis. Karo policijos pareigūno teisės 4)Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka tikrinti, ar nusikalstamos veikos, administracinio nusižengimo ar drausmės… Skaityti daugiau »

tik smulkmenos

Šita tariama “pandemija”-atviras melas ir įžūli išgalvota afera su tikslu masiškai išnuodyti visus vergus prievarta leidžiamais nuodais.Jau masiškai gaminamos ir perkamos nuodų dozės kiekvienam runkeliui asmeniškai. zombiadėžių apglušintoms avims suvaldyti bus išleistas skiepų pasas, be kurio avis galės laisvai tik po savo kiemą vaikščioti,,,-ir tai tik laikinai,,, Nėra ko stebėtis. Mūsų klapčiukai dar tarybiniais laikais pasižymėjo „uolumu ten, kur nereikia“. Niekas nepasikeitė, išskyrus kryptį.. Kita galimybė: gal mūsų laukia dar gražesni laikai – PRIVALOMA VAKCINACIJA ? Tada kariuomenė gali būti panaudota prieš atsisakiusius skiepytis, prievarta uždarydama juos į psichikos suluošinimo įstaigas, nes nesuprantama, kam reikalinga teisė įsiveržti į namus naktį, jei to negali daryti paprasta policija? Vienintelis šansas išsigelbėti nuo šio genocido-nedelsiant bėgti į paskutinę vietą Europoje,kuri dar nepasiduoda šitai… Skaityti daugiau »

dualiai

dualūs rinkimai https://youtu.be/iOFOjt3gb7I

ne dualiai

dabar jau spręs respublikonų daugumos Kongresas. Laimės Trampas.
„Stasiams” neatsipalaiduot, – alternatyvoje dar lauktų 2018-tų rugsėjo Insurrection Act. Geriau džiuvėsius vis tik susidėt iš anksto. Dėl viso pikto.

griežta kova su koronavirusu

Oooo taip.
Laimėjus Prezidentui Trampui, kova su feikinio viruso „išradėjais” bus ne tik griežta, bet ir negailestinga. Trilijoninių turtų konfiskavimas ir virvė.

Pandemija

joks melas, melas nebent tai, kad tas virusas natūralus. Jis yra dirbtinis ir, ko gero, raguliuojamas panikai kelti.
O komendanto valanda, tiksliau – judėjimo teisės apribojimas, ne klaida, bet įžvalga į artėjantį visišką visų laisvių panaikinimą: judėjimo, sąžinės, žodžio ir susirašinėjimo, net asmeninių pažiūrų.
Laisvi bus tik vergvaldžiai.
O dabar repeticijos, Lietuvoje galbūt jau ir generalinė.

Sunki situacija su daugybe uzsikretusiuju

ir daugybe mirusiujurodo,kadvisuomene nedrausminga,kad asmenine laisve galima sutramdyt su policijos ,kareiviu pagalba,tai liudna demokratija.O liudniausia,kad valdzios institucijos ,atskiri profesoriai kalbejo veike atskirai.
Jei butu apjunge pastangas,Prezidentura ,Vyriausybe,pozicija,opozicija,butu pasiekta getu rezultatu tai valstybinis reikalas.
Daug laiko prarasta paralelinems komisijoms, asmeniskoms kritikoms,paxitycioji ui is ministro Verygos, svaigimui nuo savo protingumo kritikuojant vienas kita.kas isejo,matom.

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top