Tomas Baranauskas. Hibridinio karo naujienos

Pranešimas iš fronto. Skaudi netektis Kapčiamiestyje – iš stovyklos pabėgo ir nemokamo maitinimo už Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigus atsisakė 6 nelegalūs migrantai.

Sukrėsti tokios netekties pasieniečiai metė visas pajėgas pabėgėlių paieškai ir gaudymui. Kad tik nenuliptų nuo Lietuvos sprando ir neatsisėstų kur nors Vokietijoje ant mamos Merkel sprando…

Kaip čia mes jų nebemaitinsim?

Lieka kažkokia tuštuma širdy…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Papa Borgia

Inveideriai – tai ne lietuvaičiai miške be kaukių, kuriuos gali lengvai gaudyt, baust ir lupt. Atimt pragyvenimo šaltinį ar badu marint, užblokavus varguoliui banko sąskaitą. Tai mums paskelbto Sanitarinio karo sudedamoji dalis – tokio pavidalo invazija.

Kis

Tomai,Tomai,kaip tu atsilikai nuo gyvenimo,suprantama reikia seima maitinti.Drg.Zalimas nesenai cia pat dave tokia raznesucha uz ta „Hibridini kara”net pasiurpau.Neduod siltos kedes parmazonai.Kaip sakydavo mano paciame jegu zydejime;pamatrosily i brosily,panasiai kaip gumyte.

Diedas

Liepta diplomuotiems vatnykams apie bastūnus kiauksėt ir Lanzbergį keikt, visi klusniai beveik visuose Tiesos straipsniuose tą ir daro.
O kad seimas priėmė žmogaus teises paminantį sprendimą apie priverstinį testavimą, nė vienam „kovotojui” už Lietuvą nė motais.
Kitaip ir būti negali. Lanzbergis kaip šiaudinė lėlė. Spardyk kiek nori, jis nesiskųs ir atgal neįspirs.
O jei kiauktelsi ką nors prieš koronę – vietos prie lovio nebematyt.
Todėl valdžios patyčių, žeminimo ir žmogaus teisių pažeidinėjimo vardan sėkmingo serumo platinimo, nė vienas diplomuotas vatnykas nemato.

Dzeikas

Jeigu be pasaipu kalbeti, tai istatymai turetu buti sustiguoti taip, kad pabegimas is Pabegeliu centro turetu reiksti AUTOMATINI politinio prieglobscio prasymo anuliavima ir jeigu pabegelis aptinkamas Lietuvos teritorijoje (specialiai ieskot nereikia) automatine , t.y. be teismo sprendimo, deportacija.
Bet kai problemos sprendimas tik imituojamas tai galima pasiusti ir visa ̶R̶o̶s̶g̶v̶a̶r̶d̶i̶j̶a̶ Kunigaikstytes Birutes bataljona paieskoms.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top