Tomas Baranauskas. Kare reikia elgtis kaip kare – jei Nausėda to nesupras, jo laukia nekokios perspektyvos

Tapinas ar, greičiau, jo šeimininkai tarė „fas!“ ir parodė pirštu į Prezidentą…

Nausėda turėtų suprasti, kad jam skelbiamas karas – karas be taisyklių, karas, kuriame bet kokios jo nuolaidos bus traktuojamos kaip silpnumo požymis, provokuojantis naujiems išpuoliams.

Atrodytų, ko dar jiems reikia, kai visus šios vyriausybės besmegenius Nausėda be problemų patvirtino ministrais?

O būtent tada jie ir padarė išvadą, kad gali be baimės lipti Prezidentui ant galvos…

Jei Nausėda nesupras, kad kare reikia elgtis kaip kare, neduos visai tai govėdai rimto atkirčio, tai jo laukia nekokios perspektyvos…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Taip, „karas be taisyklių, karas, kuriame bet kokios jo nuolaidos bus traktuojamos kaip silpnumo požymis, provokuojantis naujiems išpuoliams”, kokį pasaulis jau žino, atmetus su pompa anuomet Sovietijai Hagos ir Ženevos konvencijas.

nuomone

negi nėra jokių jėgų ,kad šitą tepinėlį kas nors pastatytų į vietą

Prezidentas, be abejo, supranta,

kad tai karas ir kas per karas – Trečiasis pasaulinis, kurį sukėlė globalistai-masonai-genderistai-satanistai kartu su sekuliaristais-reliatyvistais-modernistais-pažangiečiais, visais tais, kurie nori suardyti Dievo sukurtąją tvarką. Nors kai kam atrodo, kad Prezidentas yra su tauta, jis nuo pat pradžių daro tai, ką nurodo tas galingųjų „elitas”. Tai dėl to ir tie paskirtieji, atsiprašant, ministrai, nors aiškiai matė, kokie jie, ir vėlesnis jų neatstatydinimas, ir ta 70-procentinė vakcinacija, ir visokių nežmoniškų akiplėšų, tiesiog valstybės išdavikų išsišokimų tolerancija. Ką gi – gal taip tikisi išlikti tame būsimame redukuotame pasaulyje…Tik Dievas, Švenčiausioji Trejybė, Vienas Dievas, o ne koks nors absoliutas (ar Absoliutas) ir ne gnostikų-masonų „gerasis” Liuciferis gali išgelbėti žmoniją. Kas galime, melskime Jėzų Kristų pagalbos!

Ramiros

Taip, kare, kaip kare ! Ar ne laikas tam tapinui, nuskurusiam lapinui, lįsti į apkasus ?

Ehrmantraut

veikianti prezidentūroje konservų agentūra pakišo G.Nausėdą: suorganizavo kažkokio trečiaeilio, niekam negirdėto „oskaro” teikimą vien tam, kad tokie tapinai galėtų sukeltį skandalėlį. ponas prezidente, daryk generalinį valymą savo kieme, nes ilgai neištempsi.

>>> 6:17

Tikėkite Dievu, o ne literatūros kūriniais apie ,,blogąjį” Liuciferį. Kur Šv. Rašte parašyta apie ,,blogąjį” Liuciferį ir tariamą ,,angelų sukilimą”? To nėra, nes to ir negali būti. Visi angelai yra tobuli Dievo valios vykdytojai, visi jie yra dieviškosios Šviesos nešėjai. Maištingas yra tik žemiškasis žmogaus protelis, taip pat ir jūsiškis, nes bandote ,,suskaldyti” Vieningąjį Dievą ir vieną Jo emanaciją priešpastatyti kitai. Tai nuodėmė. Kristus nepadės jums kovoti prieš Visatos Kūrėjo valią ir Jo didingą kūrybą. Tas ,,blogasis Liuciferis” yra viso labo žmogiškoji puikybė, bandanti pranokti patį Dievą, tačiau neprisiimanti atsakomybės už savo neteisingą kūrybą, todėl ieškanti kaltų išorėje. Apvalykite savo sąmonę nuo literatūrinių šiukšlių – tai ir bus jūsų indėlis į dieviškojo plano greitesnį išsipildymą.

Kis

kodel bijote parasyti,kad jis bus sekantis po Pakso.Padarys beprociu Dulkis ir ispir…ns is Daukanto,tai ta gauja,kuri rusijoje butu cia pat uzdrausta,tai Landzbergio Igilo kariai,paklauskykite ka pasake (mazuma)Povilionis ir kas po to seka?Jis toks is progomties,jam galima?Negi taip viskas ir galima?
Nenoriu pranasauti,bet Nauseda pirmas,po to seka broileris i Daukanto (nepergyvenkite,bus prabalsuota),referendumo nera,Anusauskas pakabintas KGB specas tarnaus geriau uz Zolotova?Toliau bus dar baisiau,mes jau uzsizaideme demokratija,demokratija nera anarchija ir bardakas salyje,kur eilinis debiliukas gali skalyti kas tik uzsakyta dedules Landzbergio.Si sena ozi uzdaryti i durnyna.

Viktoras

Ponas Baranauskai, o kas yra jūsų šeimininkas?

„Šeimų sąjūdžio“ tolimesni planai

https://www.laikmetis.lt/seimu-sajudzio-iniciatyvine-grupe-atskleide-savo-veiklos-tolimesnius-planus/ „Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė išplatino pareiškimą apie savo tolesnius planus. Informaciniame pranešime, atpasakoję savo veiklos pradžią, sąjūdžio lyderiai sako, kad „jausdami atsakomybę už „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ bei „Įspėjamojo trijų dienų mitingo“ metu Tautos įvardintus lūkesčius, „Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė įsipareigoja imtis tolesnių veiksmų, kad Tautos reikalavimai būtų ne tik išgirsti, bet ir įgyvendinti“. Iniciatoriai paskelbė, kad jau pradėti rengti dokumentai visos „Lietuvos Šeimų sąjūdis“ asociacijos steigimui. „Su visa Lietuva bus sudėtinga kovot bet kokiai valdžiai“, – teigia iniciatoriai. Savo pareiškime jie sako, kad: „Turimų koordinatorių pagrindu bus kuriami Lietuvos „Šeimų sąjūdžio“ Seimeliai visoje šalyje. Visur, kur bus bent menkiausias administracinis vienetas – ten bus ir ‘Lietuvos Šeimų sąjūdis’“. Teigiama, kad ši organizacija rengs įstatymų projektus, dirbs su… Skaityti daugiau »

Pasvarstymui

Mat prieš pradedant reikšti emocijas vertėtų pasiteirauti, ar prezidentūra kvietė tą „globalią” apdovanojimų ceremoniją surengti pas juos? Tokius pasiūlymus (kurių gal net ir nebuvo) viešai nesvarsto…
Na, nesant susitarimo, „nuviltiesiems” lieka vienas PR ėjimas: šaukti, jog „rūgščios tos prezidentinės vynuogės”… Ką ir matome! 🙂

>>> >>> 6:17

„Kaip nupuolei tu iš dangaus,
Šviesos nešėjau (Luci-fer), aušros sūnau!” (Izaijo 14:12)

blogi patarimai

Jėzus su meile ir pasiaukojimu nugalėjo pasaulį ir patį velnią.
Tai publikuojami patarimai kaip peštis – nepuošia nei autoriaus nei svetainės.
(tokias retorikas rusofilai, iškrypėliai, putinistai ir kiti ateistai mėgsta)

Viktorui

Manau, kad tik tokie, kaip tamsta, turi šeimininkus, nes negeba mąstyti savarankiškai, o p.Baranausko mintis yra aiški- meilėje ir kare nėra jokių taisyklių.

Asiliukas

Prezidentas pats yra durnas, kad kiša apdovanojimas globalistams. Bestuburį pakeis Tapinas su antrąja puse – Vilniaus Džokeriu.

Ne į tema, bet

BELGIJOS rinktine pasaulio reitingu lentelėje yra 1 vietoje, PRANCŪZIJA – 2 vietoje, PORTUGALIJA – 5 vietoje, VOKIETIJA – 12 vietoje,, KROATIJA – 14 vietoje, RUSIJA – 38 vietoje, o LIETUVA – net 134 vietoje. Apie ką kalba??? Visiškas Lietuvos dugnas.

Prezidentui reikia

pasirinkti,-su krikščionimis ar su pasauliečiais.Jei Vokietija neturėtų Krikščionių demokratų partijos,ji nelyderiautų Europoje.Išpažinti krikščionybę ir jos įstatymų laikytis,-tai sėkmės laidas.Kito pasirinkimo nėra.Todėl nuolatiniai įvairių konfesijų hierarchų apsilankymai,pusryčiai,pasikalbėjimai,tame tarpe iš krikščionių,labai papuoštų Prezidentūrą.

Klausimas publikai

Gal kas gali pateikti detalesnės info, kodėl Nr1 nusprendė apdovanoti tą TV? (Laisvės TV)?!
habilitās

Obserwer

Viena vertus, Tomai tu teisus. Bet kita vertus, laisvėstv smūgis skuduru per veidą aukščiausiam valstybės pareigūnui savotiškai užtarnautas, nes ta ,laisvėstv’ sočiai penima iš valstybės biudžeto varo grubią pigią propagandą, o apdovanoti už propagandą yra visiškas nonsensas ir politinis amoraalumas… Žodžiu tas smūgis Nausėdai iš tapino savotiškai užsitarnautas. Trečia vertus, visa ta istorija puikiai parodo iki kokio laipsnio yra degradavusi demokratinė sistema Lietuvoje ir kiek netoli LT sovi nuo diktatūrinio režimo…

tiek

na nereikėjo Baltarusijos Prezidento apšaukt Nausėdai . Didžiulė klaida su didžiuliais nuostoliais mūsų valstybei. Jo kelias aiškus – nežiūrint visų tų Tapinų , broilerių egzistavimų , Jis pats niekaip nebetinka būt valstybės vadovu . Kol jis poste – Lietuvai su kaimynais santykių niekaip neatstatyt. Tiesa , antrame plane pasiryžę kast stovi tie broileriai ,paviloniai etc. klounai , bet Nausėda yra PAGRINDINIS , atsakantis už užsienio politiką. Ir jis turi išeit.Jo vietoj siūlyčiau didelę patirtį politikoje turintį Petrą Gražulį. O ką – nejau broilerį ,ar moterį buldogą? Na jau tokių tai tikrai ….

Oi, kaip gerai

kad atsisakė, bus galima įteikti kokiam nepropagandistui.

>> 10:24

Tai apie INVOLIUCIJĄ! Interpretacijos klaida. Atrodo, dar niekam neatėjo į galvą pasmerkti Prometėjo. O juk labiau yra už ką, ar ne? 🙂

>> 10:24

Beje, involiucija – tai dvasios nusileidimas į materiją, kad ją pakylėtų. Tai žmogaus apdovanojimas protu, kad jis išsiskirtų iš gyvūnijos pasaulio ir taptų mąstančiu bei kuriančiu, suvokiančiu ir save, ir Dievą. Štai ką reiškia tas ,,nupuolimas”. O ,,grįžimas į Tėvo namus” – priešingas reiškinys, vadinamas evoliucija. Ir viena, ir kita trunka milijonus metų.

Nezabitauskas >>15:59

Nebūtina Nausėdai išeiti. Geriau garbingai pripažinti savo klaidą ir Lukašenkos atsiprašyti. Tuo pačiu atsiriboti nuo kurstančių Astravo elektrinės paranoją ir porinkiminę isteriją Baltarusijoje. Žinoma, visi įslaptintieji kagėbistai pamėlynuotų iš baimės ir pykčio, kad Kremliaus zadanijų (sugadinti Europos ir Baltarusijos santykius) nepavyko įgyvendinti.

klausimas

o tapinelio šeimininkas žydų kilmės Georgijus Švarcas/ Sorošas? O šimonytės galimybių pasai žydų kompanijos? O žydų kompanija su savo galimybių pasais naudojasi valdžios vartais? tai kas realiai puola Lietuvą – rusai ar žydai?

ah1

tarnaujantis žydų kilmės Georgijui Swarcui/ Sorošui tarnauja Sorošui ir vykdo Sorošo užsakymą? Arba atėjūnai naikina vietinius ir sunaikina arba atvirkščiai, pagal Platono suformuluotą klasikinę versiją. Tai kas ką sunaikins atėjūnas Sorošas per jam tarnaujančius sunaikins Nausėdą ar Nausėda sunaikins Sorošą ir Sorošui tarnaujantį?

Ne į tema, bet

Lietuvos rinktine EURO atrankos grupėje užėmė paskutine vieta, surinko 1 tašką ir įvarčiu skirtumas – minus 20 (įmušė 5i įvarčius, o praleido 25 įvarčius)! Luzeriai visiški!

DD plius DD

Suprantu, kad norisi, bet su tapinais ir miliūtėmis kariauti rimto reikalo nėra. Už savo „burbulų” ribų jie yra niekas. Tai koks čia karas su burbulais? Paskraidys vėjo blaškomi ir pūktelės.
Bet jeigu jau kariauti labai knieti, galima archyvinėse tiesose, komjaunimo tiesose ir net vakarinėse naujienose žudančių paralelių atrasti. Kokiam save Lietuvos sąžine pateikiančiam Tapinui priminti kaip „imperialistiniai šunys kandžiojo mūsų kulnis”…

DD plius DD

Nesusilaikysiu ir pasakysiu savo mikropamokslą apie šio tinklapio komentatorių tarpe bujojančius seklius morkas, kurie visame kame įžvelgia plaukuotą žydo leteną.
Raminkitės, durniai. Žydas yra toks kaip lietuvis ar koks nors olandas. Tik laikosi savo žydiškos tradicijos.Ir tiek žinių.

>2021-06-24 10:33

O tu, juliau Milaiti, kokių tradicijų laikaisi, žydiškų ar kagėbistinių? Gal ko prisirijai Joninių naktį, kad triedi nuo pat ryto po visais straipsniais?!

Folkloras

Kuo skiriasi tikras lietuvis nuo lietuvio globalisto? Tikras lietuvis gyvena Lietuvoje, o globalistas kur geriau.

Stiklo valytuvas

Sausio 27-tąją minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Rugsėjo 23-iąją minima Lietuvos žydų genocido diena. Ką ir kodėl mini Birželio 22-rąją? Kodėl dviejų tautų priešinimui pasirinko Birželio 22-rąją? Nuo kada ši diena tapo tokia aštri? Dabartinės nepriklausomybės pradžioje nebuvo jokių ‘aštrumų’. Kada ir kodėl žydai (jų lyderiai) pradėjo erzelį? Kodėl lietuvių istorikai ir publicistai* vengia aiškiai pasisakyti? Negi manote, kad vengimas aiškiai įvardinti %*(!!!), ir kitus nepolitkorektiškumus, kažkaip stebūklingai išspręs šią painiavą? Nuolaidžiavimas ir net pataikavimas terorizuojančiam nieko gero nežada! Negi visi taip suskydote. Per tokį jūsų suskystėjimą 30 m. Tauta ir Lietuva RIDENAMA ir ritasi į prarają! . Nustokite bent save apgaudinėti, kad čiuožiant paviršiumi, kad be GILESNĖS analizės rasis aiškumas vedantis į išlikimą. . Reikalinga konkreti išlikimo strategija… Skaityti daugiau »

Kalbos redaktoriau, a-ū-ūū !!!

Viktoras 2021-06-23 8:50
Ponas Baranauskai, o kas yra jūsų šeimininkas?
Ar ponas ar pone, vardininko linksnis lietuvių kalboje nevartojamas.

Raigerdas

Lukošistas „tiek” 2021-06-23 15:59 verkšlena:”na nereikėjo Baltarusijos Prezidento apšaukt Nausėdai”. Įdomu, kiek tau moka Baltarusijos KGB už tokius idiotiškus komentarus? Šiuolaikinis Hitleris A. Lukašenka tuoj pat Baltarusijoje įvesti diktatūrą. Psichopatas A. Lukašenka tuoj pradės gąsdinti visą pasaulį panašiai, kaip jis gąsdina baltarusių tautą. Anksčiau ar vėliau bus teisiamas A. Lukašenka, o kartu su juo turės bus teisiami ir lukošistai, tame tarpe, ir toks lukošisto-stalinisto hibridas „tiek”. Šitas Šarikovo palikuonis yra muziejinis eksponatas. Nesu šalininkas tokių antižmogiškų akcijų, kurios buvio naudojamos Vakarų šalyse, kai afrikiečius rodė zoologijos sode, kaip atskirus gyvūnus, tiesiog šeimomis. Aišku, tai yra rasinis pažeminimas. Bet ką daryti su tokiais komunist-fašistais „tiek”? Na, jie gi realiai nesupranta, ką jie daro, bet nebaudžiami jie dar daugiau įžūlėja, o Baltarusijoje… Skaityti daugiau »

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top