Tomas Baranauskas. Kas lieka iš mokslo, kai „mokslas“ ima tildyti abejojančius ir prieštaraujančius: dr. B. Bridle pavyzdys

„Mokslas“, kuriuo taip karštai tiki visi bemoksliai ir mažamoksliai, yra galingas, kai tildomi visi abejojantys ir prieštaraujantys.

Dr. Byram Bridle, imunologijos profesoriaus iš Kanados, pavyzdys.

Mokslininkas pasakoja:

„Po to, kai prieš 14 dienų daviau 5 minučių radijo interviu, pagrįstą moksliniais faktais, į mano gyvenime įskriejo branduolinė bomba. Radijo laidų vedėjas man uždavė klausimą ir aš atsakiau remdamasis naujausiais mūsų turimais duomenimis apie vakciną nuo Covid-19. Nuo tos akimirkos esu persekiojamas, šmeižiamas ir piktybiškai užpuldinėjamas. Esu valstybės finansuojamas tarnautojas, o iš savo akademinės institucijos, taip pat ir iš šimtų gydytojų bei politikų sulaukiau palaikymo. Už tai esu be galo dėkingas. Taip pat gaunu šimtus palaikymo elektroninių laiškų iš viso pasaulio“…

Daugiau:

U of G prof says he is receiving workplace harassment after sharing vaccine concerns

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Tai ne mokslas, o juodoji politika. Kol Covid’as – mokslas sustabdytas ir sąvokos, terminai sukeisti vietomis ir pakeisti jų turiniai. Kovidistai nuolat teikia prieštaringą informaciją, kurios neleidžiama patikrinti. Medikų bendruomenė šiandien teikia sunkiai suprantamas žinias, nevienareikšmes sąvokas ir pseudo naratyvus. Jie pamiršta, kad už vakcinacijos pasekmes būtent jie pirmiausia gaus prisiimti atsakomybę 10 ir ilgiau metų eigoje, o politikai bandys, kaip visada, nusimuilinti – pabėgti nuo atsakomybės. Nenorės prisiimti atsakomybės ir sėsti, jei po keletos metų pasirodys, kad tai buvo klaidinga ir pragaištinga. Už vakcinaciją, ypač priverstinę, teks prisiimti atsakomybę, jei ji bus sukėlusi žmonėms pavojų arba suluošinusi. Medikų bendruomenė niekur nesidės, nedings ir turės prisiimti atsakomybę už žmonių sveikatą ilgų metų atžvilgiu po vakcinacijos. Tai nejuokinga, patikėkite. Toks yra… Skaityti daugiau »

babute

gal galima vertima padaryti?

Kanados mokslininkų grupė

ėmėsi Covid šviečiamosios veiklos.
Įdomu, kad prieš juos pakilo į kova tiek anonimai tiek ir kai kurie kolegos (kažkodėl nutarę, kad šviečiamoji veikla yra jiems prieštaraujanti ideologija, nes prie šviečiamosios (faktus pateikiančios) veiklos nėra profesinio pagrindo kabinėtis).
Mokslininkų grupės interneto puslapis https://www.canadiancovidcarealliance.org/

Natural News

Šiandieniniame „Situacijos atnaujinimo“ tinklalaidėje aptariama „kas būtų, jei“ galimybė, kad bent jau kai kuriose kovinių vakcinose gali būti egzotiškų technologijų, kurios, suleistos į kūną, suaktyvina savaiminį susikaupimo procesą, kad būtų sukurta bioprotezų sąsaja, naudojant elementus iš pačios aukos kraujo.

Nors tai skamba kaip mokslinė fantastika, panašu, kad gyvename distopiniame mokslinės fantastikos scenarijuje su biologiniais ginklais, magnetinių nanodalelių „magnetofekcijos“ technologija, Orvelo stebėjimu ir visa vyriausybės propaganda, kad visi būtų priversti imtis depopuliacijos šuolio baltymų injekcijos.

Be to, „Moderna“ kompanija atvirai apibūdina savo vakcinos injekcijas kaip „operacinės sistemos“ įdiegimą, o tai pagal apibrėžimą reiškia platformą papildomoms komandoms ar vykdymo instrukcijoms gauti.

Kaip tos komandos priimamos? Nuo išorinių elektromagnetinių bangų?

https://www.naturalnews.com/2021-06-22-do-covid-vaccines-contain-nanoparticles-that-self-assemble-to-build-a-biocircuitry-operating-system.html

SOS

Baisus tas XXI amžius. Jau ir žemė gal tik kokiam vienam procentui plokščia. Vienžu, kyla pavojus viduramžiškai civilizacijai. Nelikim nuošaly. Neškim anų laikų šviesą į mūsų pakrikusią visuomenę.

Hm.

Šventas naivume, mokslas visada tarnavo ideologijai. Humanitariniai mokslai labiau, bet ir gamtos su tiksliaisiais kuo puikiausiai. Kai ideologija liepdavo deginti raganas, mokslas visada tyrimais įrodydavo, kad raganos egzistuoja ir jas deginti būtina. Tai žino visi, taip pat, kaip klimato atšilimą, ozono skylę, rūgštų lietų ar tai, kad visų rasių fiziniai ir protiniai gabumai nesiskiria. Tiesiog vienodi iki bala žino kelinto skaitmens po kablelio 🙂

->HM

Daug netiesos tamstos raštelyje. Raganų problematika yra maginių tikėjimų
padiktuota. Tikėjimas magija ir burtais patiklią liaudį motyvavo ieškoti nesėkmės priežasčių magiją praktikuojančių kaimynių tarpe (tokie tie liaudies tikėjimai klevais ir akmenimis). Bene vienintelė priemonė liaudies psichozei stabdyti buvo vietos dvasininko (ar kito teologo) užtikrinimas, kad
kaltinimai yra beprasmiai (bažnyčia su maginiais tikėjimasi kovėsi nuo pirmųjų amžių iki dabar). Tokiu būdu sveikas tikėjimo mokslas išgelbėjo daugybės „raganų” gyvybę Vokietijoje. Yra panašiu atveju dokumentuota ir LDK (pavartykit Beresnevičius straipsnius, skirtus istorijos šaltinių tyrimui).
Todėl mokslą kaltinti yra nesąžininga. Kas be ko buvo ir yra daugybė mokslo laipsniais apsikaišiusių asmenų, kurie paliudys bet ką – kad tik būtų sočiai atlyginta. Su mokslu tai nieko bendro neturi.

Pas mus

daug pseudo mokslo ir pseudo mokslininkų, Kapsukės prištampuotų runkeliokams maustyt, engt ir išnaudot.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top