Tomas Baranauskas. Kubilius reabilituoja Putiną

Garsiajame Kubiliaus interviu apie referendumus, kaip hitlerinės politikos atributą, buvo ir daugiau įdomių minčių, kurias minėtasis samprotavimas tiesiog užgožė savo bukumu ir įžūlumu.

Bet ten dar buvo nemažai pasamprotauta ir apie naujausią įvykį, t. y. Lukašenkos režimo veiksmus nutupdant lėktuvą ir pagrobiant opozicionierių R. Protasevičių.

O mintys buvo tokios:
1) Lukašenka – teroristas;
2) Putinas – teroristo Lukašenkos rėmėjas;
3) reikia kalbėtis su Putinu ir priversti jį atsisakyti remti teroristą Lukašenką.

Ar suprantate, ką tai reiškia?
Faktiškai tai reiškia, kad:
1) Putinas – ne teroristas;
2) Protasevičiaus pagrobimas – nepalyginamai blogiau nei viskas, ką Putinas padarė su Krymu ir Donbasu…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Palmaitis Baranauskui

Tomai, reikia skaityti pirmus pranešimus (pageidautina – iš tos pusės, kuri nebus šališka nei Vakarams, nei rytų kaimynams), kada dar nespėta paleisti maskuočių: https://kavkazcenter.com/russ/content/2021/05/24/119890/russkij-sled—glava- mid-britanii-zayavil-chto-trudno-poverit-chto-rossiya-ne-prichastna-k-zakhva tu-samoleta-v-belarusi.shtml https://kavkazcenter.com/russ/content/2021/05/23/119883/na-bortu-zakhvachenn ogo-passazhirskogo-samoleta-rejsa-afiny-vilnyus-nakhodilis-agenty-fsb—istre bitel-ugrozhal-sbit-samolet.shtml https://kavkazcenter.com/russ/content/2021/05/23/119882/zakhvat-samoleta-pod -ugrozoj-ego-unichtozheniya—kto-organizoval—-lukashenko-ili-putin.shtml Lukešenka nebūtų savo iniciatyva panaudojęs NAIKINTUVO prieš civilinį trečios šalies lėktuvą. Naikintuvas jo ir nebe jo. Tai profesionalių banditų braižas, ne durniaus Lukašenkos. Toks atviras žmonių gyvybių paniekinimas ne kartą demonstruotas ne vien Kryme ir Donbase. Jis dabar demonstruojamas net Centrinėje Afrikoje, kur baditai laikosi tarsi šeimininkai. Ir ne tik ten: ir Sirijoje, ir Libijoje. Prisimink „didvyrį” Šamanovą, kuris bombardavo „humanitarinius koridorius” Čečėnijoje. Nėra abejonės, kad jie būtų numušę tą Sofijos-Vilniaus lėktuvą (nebent susilaikytų dėl saviškių, kurie kontroliavo iš vidaus). Tokiu atveju šis banditizmo aktas tikrai beprecedentinis, jis parodo,… Skaityti daugiau »

elfe > Palmaiciui

greiciausiai Jus teisus.
tik kazkodel mano Safari neranda jusu nuorodu i kavkazcenter…

elfe > Palmaiciui

valio!
OPERA surado:
Лондон официально заявил, что не верит в то, что Россия не была причастна к захвату самолета в Белоруссии, хотя у британских властей пока нет явных доказательств причастности Москвы.

На вопрос парламентария о возможном причастности России к воздушном теракту (его в западных СМИ хитромудро называют инцидентом или актом государственного пиратства) министр иностранных дел Британии Доминик Рааб сказал:

«У нас нет никаких четких подробностей по этому поводу, и я буду осторожен с тем, что говорю здесь, потому что очень трудно поверить, что такого рода действия могут быть предприняты, по крайней мере, без согласия Москвы, но, как я уже сказал, пока еще не все ясно».

neitiketina

toliau jau kaip is siaubo filmo… Москва не смогла сдержать радость по поводу удачной террористической акции по захвату пассажирского самолета рейса Афины-Вильнюс авиакомпании Ryanair. В пылу гордости за успех русская пропаганда в открытую сообщила, что на борту захваченного самолета находились агенты ФСБ. Именно они угрожали взорвать самолет. Также выяснилось, что белорусский истребитель угрожал по радиосвязи экипажу самолета нанести ракетный удар по лайнеру, если он не развернется и не сядет в Минске. На глазах всего мира кремлевская банда провела беспрецедентную террористическую акцию под флагом Лукашенко. И какова реакция Европы, США, НАТО? Позорное мычание об «озабоченности в связи с инцидентом», Кремлевская банда опустила ниже плинтуса Европу и всю западную демократическую шайку, которая может смело бомбить безоружных мусульман, долго вопить об исламском терроризме,… Skaityti daugiau »

neitiketina

panasu, kad veikiama dviem frontais Afrikoj ir kitur.
„hard power” su Prigozino vagneriukais ir „soft power” per „filantropinius” grantus, ju itaka tarptautinese organizacijose..

brrr

Ko dar jis prišnekės, kol į Briuselio psichiatrų rankas pateks?

idomus tas Kavkazcenter

ГИБРИДНАЯ ВОЙНА. Перед встречей с Байденом Кремль усилил атаки против США. Байден молчит
https://kavkazcenter.com/russ/content/2021/05/30/119914/gibridnaya-vojna–pered-vstrechej-s-bajdenom-kreml-usilil-ataki-protiv-ssha–bajden-molchit.shtml

Palmaitis elfei

Kavkazcenter nepageidautinas, nes mūsų laikais tiesa nepageidautina NIEKUR (tik pasižiūrėkite į Kubiliaus fizionomija – juk tai jau nebegyvas žmogus, bet kalbanti marionetė!), todėl gal ne visiems ir atsidaro. Man kol kas atsidaro visada.
Beje, Kavkazcenter redaguojamas Suomijoje laisvo garbingo suomio, bet vadovybė čečėniška.

būtent

Kubilius apskritai yra slaptas Putino gerbėjas ir jau seniai. Kaip ir Raselė. Tegul paduoda į teismą, teisme bus galima paviešinti įdomių „sutapimų” tų dviejų veikloje. Faktų kalbos neperrėks nei gebelsinė, nei Seimo pirmininkės senelio susirašinėjimo draugo propaganda.

Kis

niekur nepabegsi,nes pasamone ima kartais ir pasako ko net kutenant nepasakytu Kubilius(slapyfardziu-Burandino asilas) sioje nuotraukoje,kaip uz ausu trauktas,o zvilgsnis koks bukas ,kaip simtas kinieciu kartu?

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top