Tomas Baranauskas. O jei vis dėlto paieškotume logikos?

Aš suprantu, kad „neieškokite logikos“, bet jei aš nejaučiu jokių simptomų, tai blogiausiu atveju galiu būti tik besimptomis koronaviruso nešiotojas.

Lygiai taip pat, kaip juo gali būti ir paskiepytas žmogus, nes visur pripažįstama, kad skiepas niekaip neapsaugo nuo viruso pasigavimo ir nešiojimo – jis tik padeda lengviau ar be simptomų juo atsikratyti.

Tai kokiu pagrindu paskiepytam ketinama duoti kažkokius „galimybių pasus“, kurie jam leistų daugiau negu man!?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Logika tokia

Neskiepytas žmogus to viruso gali ir nepasigauti. Paskiepytas neišvengiamai tampa jo nešiotoju. Jeigu būtinai reikia, kad nešiotojų būtų kuo daugiau, valio!

Tomai,

tavo klausimas būtų aktualus valstybėje arba politinėje visuomenėje, bet tyruose jis skamba beviltiškai

Nežinia

Kokias galimybes „suteiks” pasas, bet eksperimentiniai vaistai tikrai gali „suteikti” daug ir įvairių pojūčių, susijusių su šalutiniamis reiškiniais, įskaitant sunkią ligos eigą užsikrėtus kito tipo karūnos ar panašiu virusu. Taip gali įvykti dėl „arkliško” imuniteteo po skiepo, kuris išbalansuoja naturalaus imuniteto pusiausvyrą, taigi antrą kartą užsikrėtus, liga gali pasirodyti visu gražumu, netgi lydima baltos panelės su dalgiu ant peties.
Tai ne gandas ar melagystė, bet ankstesni karūnos virusų skiepų bandymų rezultatai, kai anais gūdžiais laikais mokslininkai bandė tai su laboratoriniais gyvūnais. Mes šįkart pasiaukojom, kad visoms pasaulio pelėms, peliūkščiams, pelėnams, žiurkėms beigi jūrų kiaulytėms su triušiais ir beždžionėmis nereikėtų atkišti peties, nes laisvės, kaip žinia, tai nesuteikia (turiu omeny laboratorinius gyvūnus).
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmicb.2018.02991/full

DD plius DD

Logikos čia yra nebent tos, kad šitokiu būdu gyventojai skatinami skiepytis. Nes pvz. Šalčininkų merė sakė, kad pas juos pusė apskritai skiepytis nenusiteikę. O norint efektyvaus rezultato, kaip teigia žinovai, reikia bent 70 proc. paskiepytų. Tai nereiškia, kad jie ligos neplatins. Tai reiškia, kad pasekmės kitos- sveikatos apsaugos sistemai dorotis su epidemija tada žymiai paprasčiau. Vienas dalykas paskiepytam pasigavus ligą ramiai namie ant sofkutės išsigulėti, o visai kas kita reanimacijoje. O pats toks lyg koks kokybės pažymėjimo sumanymas labai patraukliai neatrodo, bet pvz. Izraelyje tokia praktika taikoma. Nuo jų mūsiškiai greičiausiai ir bus nusižiūrėję. Kaip bebūtų, žydai su epidemija tvarkosi ko gero geriausiai. Ir tokių pasų, ir kitokių būdų pagalba jau paskiepijo virš pusės gyventojų. Rezultatas- buvusią grėsmingą padėtį jau… Skaityti daugiau »

Kis

busiu vatniku,mes „zinome”,kad vakcina neapsaugo,neisgydo ir kazkodel nieko teigiamo nerasoma.Noriu paklausti,o ar jus zinote kokia tu vakcinu salutine reakcija(momentine-kresuliai),o kaip paveiks po n metu sirdi,pimpala,smegenys?Juk niekas nekalba,nors gal ir zino.Interneto erdveje siaucia zolininkas Vaitkus,kuris zino beveik viska,jis zino kad vaistas israstas,tikriausiai jokia palaptis ir neigiamos kontraindikacijas,Uspaskichas „gydo”vandeniu is Nevezio(vardan tiesos kol kas niekas neapsiskelbe,tad zmones su jautria psichika reiketu saugotis tokiu,kaip Caplinskai,Kasiuleviciai ir dar daug aferistu.Zmones,pradekime vadovautis savo galvele,kodel jus tokie patikli?Rinkom valdzia,o ka isrinkome?tad pradedant kazka daryti butinai kelis kart pasvarstyti,siandiena Proto bokstas Gabrielius megina patvarkyti kinija su JAV,rusija jau patvarke,nustokimezemine save ir Lietuva!

Povilas

Pradėsime Lietuvos piliečius skirstyti į kastas? Su virusu kovoti reikia ne tokiais būdais. Juo labiau, kad dar ne visos priemonės išnaudotos. Viena iš kovos priemonių – antiseptika, apie kurią net neužsimenama. Antiseptika nosiaryklės – pagrindinių virusų patekimo į organizmą vartų. Taikant ją, viskas radikaliai pasikeistų. Deja…

pasai privalo būti spalvoti

– geltonos arba vaivorykštės spalva – superelitui – pederastams ir pedofilams tik.
– raudoni – elitui (kolaborantams)
– žali – naudingiems vergams
– juodi – likusiems, kuriems bus privaloma eutanazija

> tam dėdėdė

O tu jau toks pranašas – ekstrasensas, kad žinai, kaip tas Izraelis atrodys po kokių 10 ar 20 metų? Gal jau teturės pusę dabartinių gyventojų? Ir dar: nematau, kad tai sveikatos apsaugos sistemai būtų taip nepakeliamai sunku. Poliklinikose gydytojai be darbo kavutę geria, receptukus telefonu išrašę. Neskiepyti 90-mečiai irgi ,,ant sofkutės” kartais pasveiksta, jei skirta pasveikti. O jei kas miršta – tai atsakyk, kiek metų iki 2019-jų seni ir ligoti žmonės nemirė? Pats elkis kaip tinkamas, bet sveikiems ligų neįkalbinėk. Jei aš nenoriu tapti GMO, tai ir netapsiu, kad ir kaip mane ta juokinga valdžiukė diskriminuotų. Žinau, kad autoimuninės ligos labai sunkios ir sunkiai gydomos, todėl verčiau rizikuosiu gyventi savo galva.

>Povilui

priemonių priemonė nuo viruso būtų Hagos tribunolas suskiams, tą „virusą” ir „pandemiją” (bendrai paėmus – psichooperaciją) sugalvojusiems ir užsukusiems.
Galim kirst lažybų iš kiek nori, kad viešos transliacijos metu žmonijai pamačius kabančius didžiuosius pandemininkus-resetininkus, tą pačią dieną išnyktų „virusas” ir pasibaigtų „pandemija” visame pasaulyje.

DD plius DD- tam 14.16

Nuo vaikystės nešioju gal apie dešimtį įvairiausių skiepų. Sveikata nesiskundžiu. O kaip pranašas-ekstrasensas pridursiu, kad gyventi ruošiuos dar ilgai ir laimingai…

> Tam dėdėdė 15:08

Tada niekas neklausė, nori ar ne. Skiepijo, ir viskas. Ir skiepai buvo išbandyti, patikrinti, ne taip kaip dabar. Ir vis tiek… Buvau, atrodo, paskutinė karta, paskiepyta nuo tymų. Metais jaunesnių jau nebeskiepijo. O 26 metų – susirgau. Tymais. Labai sunkiai. Temperatūra 42. Jau regėjau nežemiškas spalvas. Gerai, kad dar susivokiau be eilės išgerti dvigubą vaistų dozę. Tada ir įvyko persilaužimas. Pasekmių, o stebukle, neliko. Bet į visokius skiepus nuo tada žiūriu atsargiai. Sakai, sveikata nesiskundi? Puiku. Bet juk vis tiek neturi su kuo palyginti, ar ne? O gyventi ilgai ir laimingai tikimės visi, tik niekas neturime sudarę tokios sutarties. Bet vis tiek sakau: niekas neturi teisės manipuliuoti kito žmogaus sąmone ir versti jį gyventi taip, kaip tu nori. Norėk tik… Skaityti daugiau »

tiek

ir arkliui aišku,kad pagrindas yra ,ir tvirtas pagrindas: žmogus rizikuoja savo sveikata visuotinio imuniteto prieš šį brudą labui. Kaip tai nėr jokio skirtumo tarp pasiskiepijusio ir nepasiskiepijusio . Tuo labiau tarp pasiskiepijusio ir kokio nors aktyvaus „antivakserio” ,kuriam ,būtent , giliai ….ant visuomenės ir jos problemų . O jau dėl kažkokių „nesamonių” ,kurių siekia mūsų gydytojai vakcinuodami pasaulinio garso firmų vakcinomis siekdami visuotinio imuniteto ir tuo pačiu GĖLBĖDAMI lIETUVĄ NUO EKONOMINIO KOLAPSO.Mėgstam /nemėgstam šią valdžią, Prezidentą ir jų sprendimus ,bet nematyti SKIRTUMO gali tik paskutinis….

O kas tas galimybių/negalimybių pasas?

Nieks nežino, tik baugščiai gūžčioja pečiais.

Pagarba gerb.T. Baranauskui

O jei vis dėl to paieškotume logikos, vis dėl to jos nerastume:(

siek tiek

Cia ne as isgalvojau, cia pateikiu is viesos erdves paimtus mokslininku pateiktus tik tris faktus: – net ir pasiskiepijes zmogus gali nesioti virusa, t.y. uzkresti kitus; – net ir pasiskiepijes zmogus gali susirgti, tik ko gero lengvesne forma; – kai kurios vakcinos yra visai neefektyvios pries tam tikras viruso mutacijas. Ju tikriausiai yra ir daugiau, bet net ir situ triju turetu uztekti tam,kad suvoktume, kad bet kokie skiepu pasai yra nieko verti ir diskriminaciniai. Beje per BBC (butent netgi per leftistine BBC!) kalbejo britu virusologas, kuris tuos pasus kritikavo dar ir del to, kad jie gali zmonems suteikti klaidinga saugumo jausma, ir kad del to atsipalaidave zmones gali netgi labiau platinti virusa. Bandant ieskoti logikos, sakyciau, kad skiepu pasai yra… Skaityti daugiau »

To kis

E.Vaitkus nėra žolininkas. Jis yra hematologas, turi mokslinį laipsnį ir yra LSMU profesorius. Sprendžiant iš to, kad lengvai rašinėjate, nežinodamas faktų, ko gero, esate Armonaitės SPP (su/binių pertvarkos partija) rinkėjas.

ah1

ne tik logikos nerasta skelbiamuose durnumynuose bet ir vaizduotė neneša – na kaip galima sirgti be simptomų?,
kam imuniteto pasas po vakcinos jei vakcina neapsaugo nuo viruso, o antikūniai išgaruoja po trijų mėnesių? kas siūlo tokias nesąmones tas turi atsistatydinti dėl logikos nebuvimo, kas reiškia ne ką kita o kad proteliai neveža būti vadovais tuo labiau vadovauti valstybei.

dauk gereu

Nafig tuos pasus!
Pasai nieko negarantuoje- neaišku ar su tuo pasu liksi gyvas ar sveikas.
Gereu visiems iškart įteikt mirties liudijimus su skrodimo išvada.
Vot če tai būtų su garantija!
Aišku, reike prieš tai atlikti visuotinę eutanaziją.
Nu bet če jau detalės.
Smulkmena- tam ir turime vyr…,t.y. bobausybę.
Kat visus galutinaj pribaiktų.

stasys

Tomai B. Jūs per daug apie tai galvojate . Priskinkite žmonai pavasariniu žibučių .. ir blogos mintis nuslinks į šoną . Kam drozianciam medinius šaukštus žinoti tokias smulkmenas ?

Nuo pirmadienio

visiems visiems skiepytiems vyrams bus leidžiama šlapintis pritūpus.

>> tiekui 15:53

Aha, pagal motulės TSKP šūkį: ,,Viskas žmogui, viskas žmogaus gerovei”. O pagal tėvelį Staliną: ,,Nenori – priversim (ne chočeš – zastavim)” ir pagaliau ,,Nėra žmogaus – nėra problemos”. Ura, tovarišč Tiek! Neleiskite jaunimui nukrypti nuo partinės linijos. Partija jumis pasitiki. ,,Partija – naš rulevoj!” Šviesi komunizmo aušra jau aušta visame pasaulyje. Partija jūsų atsidavimo pasaulinio proletariato(?) reikalui nepamirš. Armonaitės pionieriai ant kapo nezabūdkių pasodins (jei nepamirš) 🙂 .

slaugė >>> tiekui 15:53

iš palatos ???? Vaistukų? Apie argumentus su tokiais ,škia…..

jie

jie jau per pradėjo testuoti vaikus – per prievartą bado vaikus strypais, vaikams kelia stresą, siaubą ir baimę.Šalin bevaikę Šimonytę nuo medicinos,šalin Dulkį nuo medicinos, šalin rankas ir strypus nuo vaikų. Šiandien priverstiniai testai vaikams rytoj priverstiniai eksperimentiniai produktai ant vaikų ir anūkų?

Logika tokia

Sausas vanduo, karštas ledas , Šimonytė politikė ir t.t.

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top