Tomas Čyvas. Dirbtinio idiotizmo religija. Ką reiškia tvarus ir dirbtinis intelektas (Anas)?

Pro visus galus brukamas Dirbtinis intelektas (Anas) yra toks, matote, dirbtinis Dievas. O visi abejoti drįstantys – naujieji eretikai. Visi neva plokščiažemiai ir pan. Panašiai Putinas savo Rassssiejoje balvonija tenykščius proto ubagus. Visur priešai, jei neklausysi Putiputo, tai jie tave suės. Ten taip pasakoja zacharovos ir solovjovai.

O kas gi pasakojama mums dabar? Kad mūsų gyvenimą sutvarkys Anas. Beje, Anas pats juk nutars, kada jis arba bet kas kitas yra tvarus ir junglus, judus, įtraukus arba ne. Ir priešus nustatys. Ir žandarus sutvers bei pasamdys.

Anas pats ar kokia nors steriliai politkorektiška dar vis su savo intelekto likučiais JoPata (tiksliau įvardys niekam neatskaiti(-us) „mokslatikių“ stabas ar staba) atrinks tinkamus inkvizitorius, kurie baus už netikėjimą Anuo, nes jis moksliškas.

Už savo (neva) pagautą išmintį Anas ir jokioms protinio darbo agentūroms, kurios kažkam reikalingos, mokesčio nemokės, nes jis – Anas. Jam nereikės susimokėti net už dviejų taktų melodiją kur nors fone, kas prievartaujama iš kavinių ir net naujienų portalų.

Anas Dievu nesivadins, nes jo suprasti negalės. Jis vadovausis gan sena (nieko naujo suprasti niekada negalės Anas iš principo, nes yra de…bilas ir svetimo legalus vagis) Imanuelio Kanto nuomone, kad Dievą kuria patys žmonės. Tada jie jį ir sukūrė, o todėl jis Dievas. Oi, ne, – jis Anas. Bet tai ir bus Didžioji ANO paslaptis. Niekas irgi nežinos, kas jį sukūrė ir kuriems velniams?

Loginės grandinės, šventųjų algoritmų tąsoje turi nutikti taip, kad ir, na pavyzdžiui, Konstituciniame Teisme diskutuos 9, 12, o geriausiai 13 Ano paties susikurtų kopijų.

Ano kopijos galės būti įvardintos visaip: šedbarais, žalimais, birmontienėmis, paleckiais, kūriais, landsbergiais ar lopatomis, cukrakalniais, vandeleydomis, žirinovskiais, ajatolomis arba kacelkoatliais ir grunskienėmis. Skirtumo juk jokio. Svarbus neginčitinas teisinis algoritmas.

Jei vieną dieną algoritmo fantazijų sraute nugalės šarijatas, pagal jį viskas ir bus. Jei kažkaip, kopijoms dirbtinai persikrovus (kartais ir kompai lūžta), tai galime turėti ir actekų teisę.

Dievybė yra dievybė. Jai negalioja niekas, kas jai nepatinka. Jei ji pasakė, kad tu visą gyvenimą skriaudei kokius nors juodus, raudonus, pjaustytus, įvairiaspalvius ar geltonus, vadinasi skriaudei. Ir turi atgailauti, neabejoti, neieškoti ne tik kitų stabų, bet ir būties be Ano variantų. (Visokias demokratijas čia jau šalin.) Anas pasakė.

Ką tau pritaikys Anas, jei neklausysi? Mirties bausmė bus reta. Tik tiems, kurie jau niekaip nesutiks tarnauti Ano interesams. Tvari, įtrauki, jungli, ilgametė, išsunkianti katorga, mainais į „nemokamą“ medpunktą už PSD su privaloma laimingo idioto šypsena ANAM, kuriuo netikėti šiukštu, bus geriau.

Baisiausia, kad Anas yra naudingiausias kvailiams, kurie, jo dėka, patiki esą protingi. Ir jų daug. Jie net svarbiuose postuose. Jų daugumą geriausiai iliustruoja JAV ilgametis serialas apie vaikštančius lavonus. Ten, muziejuje, aptinkama homo sapiens evoliucijos iliustracija (turbūt daugelis matėte biologijos kabinetuose) ir jos gale… instinkto (kažkokio ANO) valdoma baidyklė.

P.S. Nuoširdžiai atsiprašau, jei užgavau kieno nors, kas valdo ANO jausmus ir emocines būsenas, teises. Religija yra religija – galima melstis kelmui, o galima ir… mokslui.

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top