Tomas Čyvas. Nacionalinė diskusija šeimos temomis vyksta toliau

kaunieciams.lt

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija viešai kreipėsi į Jo ekscelenciją, prezidentą Gitaną Nausėdą. Šįkart rašoma dėl partnerystės įstatymo ir prigimtinių šeimos teisių užtikrinimo. Lyčiai neutralios partnerystės įstatymas, autorių nuomone, išplėstų Lietuvoje galiojančią teisinę šeimos sampratą taip, kad ji apimtų ir tos pačios lyties poras.

Kreipimosi autorių nuomone, tai aktualu visiems tėvams. Žinau, kad tai gali nepatikti tiems, kas nemėgsta ir prezidento, ir šeimos, kaip reiškinio. Kuriems atrodo, kad ožys gali būti garvežys.

Aš pats esu tas, kuris esu šeima ir tai man nėra jokia gėda, nors postmodernios mados numato kitokį požiūrį. Šiandien aš turėčiau gal gėdintis, kad turiu vaiką ir visiškai nepageidauju jokio, net minimalaus valdžios dėmesio. Bet man dėl to nėra gėda. Ačiū už kreipimąsį, kurį cituoju. Tai protingų žmonių kalba bepročiams.

„Visiems Lietuvos tėčiams ir mamoms yra labai svarbu, ką valstybė laiko šeima – visuomenės ir valstybės pagrindu, t. y. siekiamybe, kurią valstybė skatina ir stiprina savo šeimos politika. Laiško autoriai viliasi, kad tėvų atstovai bus įtraukti į diskusijas kaip lygiaverčiai dialogo dalyviai. Viešu tėvų kreipimusi buvo pasidalinta ir su frakcijų atstovais.

Visiems Lietuvos tėčiams ir mamoms, mano peticijos autoriai, yra labai svarbu, ką Lietuvos Valstybė laiko šeima – visuomenės ir valstybės pagrindu, t. y. siekiamybe, kurią Lietuvos Respublika skatina ir stiprina savo šeimos politiką.

„Svarbu, kad tėvai išsaugotų konstitucinę teisę auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus ir mokykloje vaikams nebūtų diegiama svetima pasaulėžiūra. Svarbu, kad tėvai, besilaikantys prigimtinės šeimos sampratos, nebūtų visuomenėje pristatomi kaip „atsilikę“ ir supriešinami su savo vaikais.

Nuo to, kokioje moralinėje aplinkoje augs mūsų vaikai priklausys ne tik jų ar jų draugų likimai, bet ir visos Lietuvos ateitis.

Ne mažiau svarbu, kad vaikų teisė ir interesas augti su mama ir tėčiu nebūtų paminti. Vaikas turi prigimtinį poreikį augti savo tėčio ir mamos šeimoje – kartu su tais žmonėmis, kurie yra atsakingi už jo atėjimą į pasaulį. Iš Konstitucijos 38 straipsnyje numatytų pagrindų (santuoka, tėvystė, motinystė ir vaikystė) kylanti šeima yra nepakeičiama, vienintelė tikra, prigimtinė šeima. Ši samprata apima ir vaikų neturinčius sutuoktinius, vienišus tėvus, senelius su anūkais, brolius ir seseris. Visos kitos bendro gyvenimo formos yra galimos bei vertos atitinkamos teisinės apsaugos, bet ne šeimos statusą suteikiančios partnerystės.

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija pabrėžia, kad šis laiškas nėra pasisakymas prieš homoseksualius asmenis. Visi vaikai (ir kai kurie suaugusieji) turi būti mokomi priimti ir gerbti žmones nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos. Tačiau prieš visuomenės ir daugumos tėvų valią priimtu Partnerystės įstatymu to nebus pasiekta, veikiau priešingai.

Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos atstovaujami tėvai pažymi, kad jie taip pat patiria nuolatinį žeminimą ir patyčias, kai dėl su LGBT ideologija nesutampančios pozicijos yra pravardžiuojami atsilikėliais, homofobais, smurtautojais ir t. t. Tai vyksta ne tik privačiai, bet ir itin plačiai socialiniuose tinkluose bei didžiosiose medijose,”- sakoma pareiškime.

Visi tėvai, kaip pabrėžiama kreipimęsi, turi teisę būti išklausyti lygiomis galimybėmis. Nors laiško autoriai neturi su J. E. Prezidentu asmeninio ryšio kaip su jo dukterį gydžiusia R. Račienė, tačiau viliasi, kad ir jų atstovai bus įtraukti į diskusijas kaip lygiaverčiai dialogo dalyviai.“

Tokiais žodžiais į šalies vadovą kreipiasi žmonės, kuriems neištiško nieko panašaus į beprotybę. Aš kreipiuosi panašiai ir labai mandagiai prašau nepasirašyti nieko panašaus. Iš anksto ačiū.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

Nematau ką diskutuot : Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija
12 STRAIPSNIS
Teisė į santuoką.
Vyras ir moteris, sulaukę santuokinio amžiaus, turi teisę tuoktis ir sukurti šeimą pagal naudojimąsi šia teise reguliuojančius valstybės įstatymus.
18 STRAIPSNIS Teisių apribojimų ribos.
Pagal šią Konvenciją joje skelbiamų teisių ir laisvių apribojimai netaikomi jokiais kitais tikslais, išskyrus tuos, kurių siekiant šie apribojimai buvo nustatyti.
LR Konstitucija
38 straipsnis.
Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.
Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.
Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją…

>>>> ah1       2021-11-1 20:17

„Nematau ką diskutuot”
Na, su tavim, vargu ar butu apie ką, disku?!tuotii

stasys

o kodėl nepadiskutavus ? kaip tik laikas . Tomas Čyvas stato klausimą kampu cituodamas siūsta laišką Prezidentui VŠĮ kurios darbuotojais galbūt rastume tik keleta gerai visiems žinomu pavardžiu, o kam ji atstovauja , ar bent nori tokia būti-atrodyti , rodo tos organizacijos pavadinimas ir tik . Čia logiška paklasti o ka tuo klausimu mano iš tikro butent visomenė , o ne tie kurie iš anksto susidare turi nuomone ir apie tai žino . Influenseriai ar kiti dirbantis tokį pat darbą ‘juodais’ juk dar ne visa visuomenė ? Kaip ir ta išreklamuota mama LGBT dukros nutarusi miegoti po Prezidentūros langais.. Visa tai piaras visuomenei kuri klausydamasi tu ‘dejuojančiu’ turi nuspresti ir įsitiknti jog ta tema gyvybiškai aktuali šiandiena . Nors aš… Skaityti daugiau »

tiek

nemanau,kad :”Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija pabrėžia, kad šis laiškas nėra pasisakymas prieš homoseksualius asmenis. Visi vaikai (ir kai kurie suaugusieji) turi būti mokomi priimti ir gerbti žmones nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos.” . Aš manau ,kad aiškiai nepasakius nuomonės apie iškrypėlius (juos tiesiog būtina gydyti,jie oficialiai priskirti F64 klasifikacijos ligų ) jie nustos lindę su savo reikalavimais. Vis tik būtina aiškiai pasakyti ,kad lytinis pasileidimas (dėl vienokių ar kitokių priežasčių) Lietuvoje negali būti toleruojamas.

Kis

negi nematome tuos LGBT,kurie kenkia patiems LGBTzmonems,kurie tikrai nelaksto su niogais pasturgaliais po sventas vietas-prospektus,Tokiu reikia pasodinti i barzas ir atbuksyruoti i tas salis,kuei tiki i savo Dievus.Paleistyvavimas,kaip ir pornografija oficialiai(valstybes mastu nera pripazinta)tai kodel mes privalome toleruoti man netoleruojamus dalykus,Sugebate dauginti-dauginkites (nors didelio palaikimo -vargiai)Neliskite su savo kermosiumivisai tauta,esate;tai ir bukite,o seima-tai vyras ir moteris ,kurizino,kad ji pagimdis vaikuti,nes negi norite pridaryti vaiku,kaip Kirkorovas,mama palikta su vaikaislikimo valiai.Idomu,kaip klostysis vaikuciu likimai?

Prie vertybių temos

Per LRT pažiūrėjau dviejų dalių vaidybinį filmą „Dainuojančių mėsininkų klubas“ su N-7.
—-
Jaunos moters plikų papų neparodė, bet užtat vyras vyrą „tratino pilnu gražumu“.
Va taip..!

stasys

kis siūlo atbuksiruoti kitokius ir kitaip besielgiančius kitur .. o juk tai būdas kuris atveria sienas valdžiai visus kitaip mastančius ir galvojančius perskirstyti po skirtingus pasaulio regionus . Tipiškas ‘mažažemio’ mentalitetas sutelpantis į jo delnus .

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top