Translyčių aktyvistai taiko šią klasikinę strategiją, kad įtikintų visuomenę savo radikalia darbotvarke

Translyčių aktyvistai „užtvindo erdvę“, norėdami jus apkrauti faktais, su kuriais galbūt nesutinkate, bet kuriuos jiems reikia, kad priimtumėte.

Visi, skaitmeninės žiniasklaidos ar socialinių tinklų vartotojai žino, kas yra „informacinė perkrova“. Tačiau mažiau suprantama, kad informacinė perkrova taip pat yra strategija.

Jei norite, kad visuomenė kažkuo patikėtų, tiesiog nuolat kartokite jai tas pačias istorijas. Tai sukelia vadinamąjį „iliuzinės tiesos“ efektą, kuris reiškia „žmonių polinkį tikėti, kad teiginys ar informacija yra teisingi, kai su jais susiduriama daug kartų“. Kuo dažniau ką nors girdime ar skaitome, tuo labiau tikėtina, kad tuo patikėsime.

Tai viena iš taktikų, kurią šiuo metu naudoja translyčių judėjimas. Netgi šalyse, kuriose galioja agresyviai translytiškumą skatinantys įstatymai, pavyzdžiui, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, dauguma žmonių nepripažįsta daugelio translyčių judėjimo prielaidų. Dauguma žmonių paprasčiausiai nemano, kad vyrai gali pastoti, kad kai kurios moterys turi varpą, kad turėtume tiesiog atsisakyti lyties požiūriu atskirtų erdvių, kad patenkintume nedidelės dalies žmonių tapatybės problemas, ypač kai ta nedidelė dalis yra vyrai, norintys patekti į tik moterims skirtas erdves. Kad tai atremtų, spauda siunčia beveik nuolatinę propagandos bangą, kad palaužtų žmonių pasipriešinimą.

Kad tai pailiustruotume, panagrinėkime tik kelis naujausius pavyzdžius. Spalio 22 d. paskelbta istorija pavadinta „11 metų translytė mergaitė yra jauniausia Orlando Puikybės ceremonmeisterė: „Gyvena savo geriausią gyvenimą“. Šį 11 metų berniuką, kuris tiki, kad yra mergaitė, suaugusieji skatina viešai gyventi kaip mergaitę – viešai, pavyzdžiui, važiuojant Orlando gatvėmis „Išeik puikybėje“ festivalyje, kuriame dalyvavo beveik 200 000 žmonių. Šis berniukas apsimetinėja „translyte mergaite“.Iir nesuklyskite: „Puikybės“ valdžia specialiai pasirinko 11-metį. Taip norima visiems drėbti į akis: „Jūs esate nusiminę dėl vaikų transformacijos? Padarysime mažą translytį vaiką šou žvaigžde“.

Panašios pozicijos laikosi ir kita spalio 22 d. Kanados transliuotojų korporacijos paskelbta istorija. Šį kartą tai esė, kur dar kartą smerkiamas Saskačevano premjero Skoto Mou (Scott Moe) sprendimas ginti tėvų teises profiliuojant būrelį „translyčių vaikų“ ir jų tėvų, iš kurių nė vienam šis įstatymas neturės jokios įtakos. Vienas moksleivis iš tikrųjų sakė: „Šis įstatymas yra absoliučiai absurdiškas ir pažeidžiantis. Kiek dar translyčių vaikų turi mirti, kad jie suprastų, jog tai nėra gerai?“ Žinoma, taip dar neįvyko. Jokių pavyzdžių nepateikta, jų nepavyko rasti. Tačiau spauda taip elgiasi: vėl ir vėl tvirtina, kad tėvų įtraukimas į esminių sprendimų dėl jų vaikų priėmimą privers tuos vaikus žudytis. Nėra jokių to įrodymų ir yra daugybė priešingų. Bet jie taip sako, kad jūs tuo patikėtumėte.

Arba pažvelkite į šią Portland Press Herald išspausdintą istoriją, pavadintą „Translytė mergaitė įsirašė į istoriją, iškovojusi pergalę regioniniame kroso bėgime“. Istorijoje pateikiama nuotrauka, kurioje vyriškos lyties moksleivis lenkia jį besivejančias varžoves, ir susižavėjimo kupinas užrašas: „Sorena Stark-Česa (Soren Stark-Chessa), Meino pakrantės Valdorfo mokyklos antro kurso moksleivė, nuo pat pradžių iki pat finišo pirmavo C klasės Pietų mergaičių lenktynėse, palaikoma minios“. Na, jūs taip nesakytumėt. Paauglys berniukas, vadinantis save mergaite, įveikė mergaites mergaičių lenktynėse? Ir bailių minia, aišku, Meine, jį palaikė? Nieko nuostabaus. Tačiau antraštė jums sako tai, ką turėtumėte galvoti: tai didelis įvykis. Tai geras dalykas. Tai istorija.

Toji istorija tikriausiai nėra tokia įžeidžianti, kaip šioji, publikuota spalio 20 d.: „Translytis buvęs futbolo treneris pateko į Maxim Australia’s Hot 100 sąrašą”. Teisingai – Maxim Australia Hot 100 sąrašas, kuris „šlovina vertų dėmesio Australijos moterų grožį“, nusprendė į sąrašą įtraukti vyrą. Šalia tokių moterų kaip aktorė Margo Robi (Margot Robbie) į jį įtrauktas buvęs Australijos futbolo žaidėjas ir treneris „Danielė“ Leidli (Danielle Laidley). Tai juokinga dėl daugybės priežasčių, įskaitant tai, kad Leidli nieko neapgaudinėja – jis gali apsivilkti suknelę ir pasidažyti lūpas, bet vis tiek, aišku, yra vyriškis. Tačiau šios istorijos esmė taip pat paprasta. Sprendimą priimantys asmenys žino, kad Leidli nėra graži moteris, net jei nežino, kad ji nėra moteris. Tačiau jie (ir mes) privalome tuo tikėti. Taigi Leidli patenka į „smarkių moterų“ sąrašą.

Tai tik kelių pastarųjų dienų istorijos, o galėčiau paminėti dar dešimtis kitų. Transseksualų aktyvistai „užtvindo erdvę“, kad užverstų jus faktais, kurių galbūt nepriėmėte, bet kuriuos jiems reikia, kad priimtumėte, pavyzdžiui, eilutes, kurias matome nuolat kartojamas Tviteryje, ant marškinėlių ir protesto simboliuose: „Translytės moterys yra moterys! Translytės moterys yra moterys! Translytės moterys yra moterys!“

Žinoma, taip nėra. Bet pabandykite tai išmesti iš galvos po to, kai tai jums nuolat buvo brukama iš visų pusių. Jie tikisi, kad galiausiai nusileisite. Jūs būsite psichiškai išsekę nuo tos bangos slėgimo. Pasiduosite „iliuzinės tiesos efektui“, nes tai lengviau, nei tvirtai laikytis nepatogios tiesos.

Šaltinis: lifesitenews.com

4.4 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top