Trečiadienį numatytas prof. Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismo posėdis neįvyks

Dėl prof. Laimos Bloznelytės-Plėšnienės gynėjo ligos teismo posėdis, turėjęs vykti gegužės 6 dieną, trečiadienį, 9 val. 30 min., neįvyks.

Tiesos.lt primena, kad profesorė yra kaltinama pagal Baudžiamojo kodekso 313 straipsnio 2 dalį („mirusio atminimo paniekinimas“) ir 154 straipsnio 1 ir 2 dalis („šmeižimas“). Šioje byloje ieškovai Guoda Sakalinskaitė-Ūsienė, Aleksandras Ūsas, Aldona Ūsienė, Laimutė Stankūnaitė, Tatjana Stankūnienė ir Stasys Stankūnas.

* * *

Daugiau apie šį teismą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

A. Patacko garbės žodis: liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą –neleiskime tiesos pakeisti teise

Leonas Merkevičius. Keli pastebėjimai iš profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismo

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bet

tai, kad ji yra debilituota mokslų daktarė nereiškia kad ji nėra melagė ir šmeižikė.

Tam Bet

Nespresk apie kitus pagal save subinlaizy.

TAI

visų pirma ištirkit tas „mįslingas aplinkybes”,kaip žuvo ,ar buvo nužudytas Ūsas, netąsę nekalto žmogaus.

tai

tai ko nekviečia mergaičių? Tegul kviečia kaltinamoji mergaites. O jei teismas nekvies, galės kreiptis į EŽTT

padugniu puota

padugnes puola garbinga Asmenybe.

Pastebėjimas

Tegul Bloznelytė geriau teismui papasakoja, kas organizavo melo kampaniją, kas paprašė jos meluoti, tik taip palengvintų savo nuodėmės naštą.

Pastebėjimas to tai

Dar per mažai vaikai traumuoti, dar patraumuoti reikia.

Pastebėjimas to TAI

Jeigu nekalta, tai tegul teisme įrodo savo žodžius.

Bryzas >Taigiui pastebėjimusui

Baudžiamajame procese įrodinėjimo pareiga tenka kaltinančiajai pusei. Bet Danutė Mickevičienė priiminėja sprendimus būtent taip, kad pareigą įrodyti nekaltumą primeta kaltinamajam. Tai naujas žodis pasaulinėje teismų praktikoje. Reiks išbandyti šį metodą su pastebėjimusu. Tegu įrodo, kad jis ne (čia turi būti baisus keiksmažodis).

kartoju ir kartosiu:

didžiausia pagarba kolegei, mylinčiai daugiavaikei mamai, puikiai Gydytojai, savo srities profesionalei, didžios širdies, aukštos moralės Žmogui, kuris neliko abejingas, kuris neliko stovėti nuošalyje, neliko stebėtojas.
Kiek jumyse kiekviename, lietuvi, šios garbingos moters drąsos? Kiek jumyse Dievo, kuris atidavęs gyvastį už kiekvieną mūsų, pasakė: „paimk kryžių ir sek paskui mane”?..

Bryzas

Artimiausiame posėdyje, jei jis įvyks, turėtų liudyti pati Laima Bloznelytė, kuri pasinaudojo savo teise neduoti parodymų kol nebus išklausyti visi kiti liudytojai.

SĖKMĖS

Jumsgerb.,Daktare, kada beįvyktų tas „teismas”.Ir geros sveikatos.

prie

Ko tie stankunai aplamai?Ar pasipelnymo saltini rado ar kaip?

nuomon4

todėl ,kad mes -TYLIM ,viską suprantam…..bet tylim…..kol NEBUS VALDŽIOS KAITOS,TOL IŠ MŪSŲ VISŲ TYČIOSIS IR PASAKOS PASAKAS…..argi ne BAISU,KAI TIE PATYS 25 METUS,mes juokiamės iš rusijos,o pas mus tas pats………..pamenu,kaip komentavo ,liūdininkės darželio auklėtojos kolegės,kaip pasikeitė šypsena liūdytojos …….argi verta,kai pasku negalėsi pakelti akių……juk tai baisi gėda…………..Prof Bloznelytei linkiu kuo geriausios sekmės…manau vaikai džiaugiasi turėdami tokią sąžiningą ir garbingą motiną………..patikėkit ,NEI VIENA BYLA NEBUS IŠTIRTA ,KOL TIE PATYS SĖDĖS VALDŽIOJE…….NEI PEDOFILIJOS,NEI KARININKO POCŪNO,nei VIENA….

Valė Šiknaitė

Kor galima būtų paaukoti paminklui žuvusiems nuo pedofilų valdžios smurto, gelbėjant Mergaitę?

Pastebėjimas

Tai temps bylą, vilkins, kad senatis sueitų.

Stasys

Nesuprantu, kiek gali siautėti stribyninė mafija ant Lietuvos ?
Viens po kito absurdo teatrai ….

Aras

DARBININKŲ BALSAS says:
March 25, 2015 at 5:34 am

Tenka apgailestauti, kad dabartinė Lietuvos valdžia ir joje esantys sovietinių represinių struktūrų veikėjai ir jų palikuonys terorizuoja politinius tremtinius ir patriotus, norinčius matyti Lietuvoje teisingos socialinio valdymo sistemos apraiškas, kai yra Švedijoje, Danijoje, Suomijoje ir pan. O pas mus, korumpuota valdymo sistema, kurią reikia rauti su šaknimis, tada piliečiai nebėgs iš savo gimtų namų – Lietuvos. Laikas visuomenei atsibusti.

petras

Pagarba profesorei. Sėkmės , stiprybės Jums .

pagarba Medikei

nusikalteliu sutve susivienijo pries garbinga Zmogu.

Daina

Šitas teismų maratonas – puikus Lietuvos realybės pavyzdys: kaltieji kaltina nekaltuosius, o teisėjai siekia „teisingumo” atvirai demonstruodami savo šališkumą.

LINKSMIAU

Man atrodo kad jau artėja bylos perversmas.
ATSIVERSKITE,,LAISVAS LAIKRAŠTIS”
Atrodo kasamasi prie šaknų.

Tam LINKSMIAU

kad tamstos zodziai issipildytu,nes nebera jegu kesti ta neteisybe.

VAE

Juk yra ir kitu daktaru paruodymai, kad mergaite nemeluoja, ir ji vska nupasakojo, ka ir pasake gerb. DAKTARE, o is kur zino stankunai, kad demes nebuvo, juk aa usas jiems streptyzo nesoko, tai is kur jie zino????????

Idiotiška sistema Lietuvoj

JAV ta Blozna Plėšikienė sėdėtų iki gyvos galvos už priklausymą mafijinei teroristinei grupuotei.

to 13:38

Ka cia parasei?

Dievas mato

kad Bloznelytė sako tiesą,bet fariziejai nori ją nuteisti už piktžodžiavimą.

Keista

Tie patys,kurie kartojo mantrą,kad pedofilijos Lietuvoje nėra,dabar šaukia ,kad paviešinus prisipažinusiųjų KGBistų pavardes -GRIUS VALSTYBĖ.
Ką jie tuo nori pasakyti?

nuomonė

iki šiol pamenu -girdėjau žodžius ne vienoje laidoje ..apie KGB-juos vienija KGB ir žydrumas……baisiai gaila,kad nuo sovietmečio mwes taip nedaug pasistūmėjom

LABAI GAILA

Garbinga gydytoja norejo atidaryti klinika Lietuvai…dabar jau jisitos minties atsisako..iki ko privede zmogu sie negarbingi teismai..paskaitykite drasiaus kelias puslapyje ,apie tai raso.Stiprybes Jums gerbiama daktare.

labai

tikėtina,kad venckedžiai liepė kalbėti daktarkai taip,kaip jie patys elgėsi.Tik sukeisti asmenis.Visai galimas dalykas,kad a.a.Drąsius turėjo vyndėmę,nes po jo mirties apžiūrėjus kūną rasta tatuiruotė ant penio.Taigi,įsivaizduokit,jis ateina su venckiene,gal dar su kokia kaimyne olia,atsiveda mergaitę.Amžinatilsis pareikalauja nuimti vyndėmę,neringutė siūlo panaikinti mergaitei mergystės plėvę.kad būtų galima pilnai eskaluoti prievartavimo aktą.Iš tos šeimynėlės galima tikėtis tokio elgesio.Matėm,kaip ji kalba,elgiasi.Yik jokiu būdu taip nepasielgtų Stankūnaitė ir kiti čia apkaltinti tokiu elgesiu.venckedžiai viską kūrė pagal savo veiksmus.

to labai

Gal au kas ir kure..,bet zmonems su protais ,tai viskas aisku vien is to ,kiek buvo pateikta medziagoos internete ,ir kaip juokingai atrode tos stankunaites piarinimas ir dar su brangiu pasamdytu advokatu…nebejuokink zmoniu su tokiu komentaru.

to to labai

nenormalu,jei tau šioje istorijoje kažkas atrodo juokingai.Mažų mažiausiai nenormalu.

Drenis >toto labai

Kartais būna juokas pro ašaras. Ir tai tikrai normalu. O tas komentatorius „labai” net nesistengia įtikinti, o rašo šiaip sau visiškus kliedesius. Tai jei žmogus turi bent kiek sveiko proto, perskaičius tokį Ūso šalininko komentarą, jam natūraliai gali kilti visa gama emocijų, įskaitant ir juoką.
Bet yra situacijų, kai juokas tikrai liudija apie nenormalumą. Štai paskutiniame patvorinių teisme (gegužės 7 d.) buvo leidžiamas 1,5 val. trukmės Garliavos antpuolio garso įrašas iš įrenginio, kurį nešiojosi Oželis. Tuo momentu, kai nuskambėjo Deimantės ir N. Venckienės klyksmai, „nukentėjusiojo” Nerijaus Povilaičio „veidą” iškreipė sadistinė palaiminga šypsena.

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top