Trumpas reikalauja, kad J. Bidenas atsiprašytų už “pasibaisėtiną” Velykinį sprendimą: Pasikėsinimas į krikščionių tikėjimą!

Po to, kai prezidentui J. Bidenas sukėlė įniršį kovo 31-ąją paskelbęs “Transseksualų matomumo diena”, kuri šiemet sutampa su Velykų sekmadieniu, buvęs prezidentas D. Trumpas paragino jį nedelsiant atsiprašyti milijonų krikščionių ir katalikų.

Dėl to, kad  J. Bidenas “oficialiai paskelbė Velykų sekmadienį “Translyčių matomumo diena”, D. Trumpo nacionalinė spaudos sekretorė Karoline Leavitt pavadino šį faktą,”siaubingu ir įžeidžiančiu”. Leavitt sakė, kad prezidento pareiškimas yra Bideno administracijos “metų metus trunkančio puolimo prieš krikščionių tikėjimą” pavyzdys.

“Raginame nesėkmingą Džo Baideno kampaniją ir Baltuosius rūmus atsiprašyti milijonų katalikų ir krikščionių visoje Amerikoje, kurie tiki, kad rytoj bus švenčiama tik viena šventė – Jėzaus Kristaus prisikėlimas”, – sakė ji.

LIBERALIOS BAŽNYČIOS ŠIEMET PER VELYKAS ŠVENČIA TRANSSEKSUALŲ MATOMUMO DIENĄ: “TEMPKITE MANE Į BAŽNYČIĄ

Buvusi prezidento Donaldo Trumpo nacionalinė spaudos sekretorė Karoline Leavitt pranešime spaudai pavadino “pasibaisėtina ir įžeidžiančia” tai, kad J. Bidenas “oficialiai paskelbė Velykų sekmadienį Translyčių matomumo diena”.

Leavitt sakė, kad Bideno administracijos žingsnis žengtas po to, kai Baltieji rūmai uždraudė religinius kiaušinių dizainus Velykų meno renginyje. Meno konkursas yra Baltųjų rūmų velykinių tradicijų, tarp kurių yra ir kasmetinis velykinių kiaušinių ridenimas, dalis.

Skrajutėje teigiama, kad Velykų kiaušinių dizaine “neturi būti jokio abejotino turinio, religinių simbolių, atvirai religinių temų ar šališkų politinių pareiškimų”.

Per kasmetinį Velykų kiaušinių ridenimą Baltųjų rūmų pietinėje pievelėje Vašingtone 2022 m. balandžio 18 d. Velykinis zuikis rodo gestą Prezidentui Joe Bidenui.

Nors kovo 31 diena transseksualų judėjimui pagerbti  buvo nustatyta J. Bidenui pradėjus eiti pareigas, šiemet ji sutampa su Velykų sekmadieniu – viena svarbiausių dienų krikščionims, švenčiantiems Jėzaus Kristaus prisikėlimą.

“Translyčių asmenų matomumo dieną pagerbiame nepaprastą translyčių amerikiečių drąsą ir indėlį ir dar kartą patvirtiname mūsų Tautos įsipareigojimą kurti tobulesnę Sąjungą – kur visi žmonės yra lygūs ir su jais visą gyvenimą elgiamasi vienodai”, – sakoma Baltųjų rūmų išplatintame pareiškime.

VELYKŲ SEKMADIENĮ PASKELBUS TRANSSEKSUALŲ MATOMUMO DIENA, BIDENĄ UŽSIPUOLĖ SOCIALINĖ ŽINIASKLAIDA 

“Šiandien siunčiame žinią visiems transseksualiems amerikiečiams: Jūs esate mylimi. Jūs esate išgirsti. Jūs esate suprasti. Jūs priklausote. Jūs esate Amerika, o aš ir visa mano administracija palaikome jus”, – rašoma toliau. “DABAR, DABAR, aš, JOSEPH R. BIDEN JR., Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas, remdamasis Konstitucijos ir Jungtinių Valstijų įstatymų man suteikta valdžia, skelbiu 2024 m. kovo 31 d.  Transseksualų matomumo diena.”

Buvęs prezidentas D. Trumpas paragino prezidentą J. Bideną atsiprašyti.

Kai žinomi politikai ir konservatyvūs komentatoriai paskelbė pasipiktinimą dėl iškilmingiausios krikščionių šventės paskelbimo “Transseksualų matomumo diena”, D. Trumpas paragino J. Bideną atsiprašyti.

“Baideno Baltieji rūmai išdavė pagrindinį Velykų principą – Jėzaus Kristaus prisikėlimą, – paskelbė Atstovų Rūmų pirmininkas Maikas Džonsonas (Mike Johnson). Drausti šventą tiesą ir tradiciją – tuo pat metu skelbiant Velykų sekmadienį “Transseksualų diena” – yra skandalinga ir bjauru. Amerikos žmonės mato tai.”

Caitlyn Jenner, buvusi olimpinį aukso medalį laimėjusi dešimtkovininkė, parašė, kad “vienintelis dalykas, kurį turėtumėte skelbti šią dieną, – tai yra “Jis prisikėlė“.

“Man visiškai šlykštu, kad Džo Baidenas – save laikantis pamaldžiu kataliku – pačią švenčiausią iš šventų dienų paskelbė Transseksualų matomumo diena”, – rašė Dženner. “Vienintelis dalykas, kurį turėtumėte skelbti šią dieną, yra – “Jis prisikėlė“.”

D. Trumpo vyresnysis sūnus Donaldas Trumpas jaunesnysis X parašė: “Tai naujoji kairiųjų religija. Jie nori, kad žmonės garbintų translytę vėliavą, o ne Dievą. Jie privalo būti sustabdyti.”

VELYKOS ŠIEMET YRA KOVO 31 D.  ŠTAI KODĖL DAUGELIS KRIKŠČIONIŲ ATSIKELS PRIEŠ SAULĖTEKIO RYTĄ, KAD GALĖTŲ ŠVĘSTI

Buvęs kandidatas į JAV prezidentus Vivekas Ramaswamyu Twitteryje pakvietė Bideną pasiaiškinti: Joe Bidenai, ką tik paskelbei, kad “Transseksualų matomumo diena” yra sekmadienį, kovo 31-ąją. Įdomu, kaip tu tai sugalvojai?

Atstovas Aleksas Munis (Alex Mooney) pakartojo Ramasvamio žodžius, peikdamas Bideną dėl “laiko sutapatinimo”.

BAIDENAS KRITIKUOJAMAS KAIP “BLOGIAUSIAS KATALIKAS PASAULYJE”, MENKINANTIS AIRIŲ IR KATALIKŲ TAPATYBĘ

“Džo Baidenas paskelbė Velykų sekmadienį “Transseksualų matomumo diena”, – rašė Munis. – Koks sutapimas dėl laiko, tiesa? Tai tiesioginis išpuolis prieš krikščionybę. Dar vienas šios administracijos išpuolis prieš religiją ir tradicijas”.

Tenesio respublikonė Diana Haršbarger (Diana Harshbarger) nomone, šis J.Bideno pranešimas buvo “tyčinis”, ir pasmerkė jį kaip “įžūlų ignoravimą”. Tai tiesioginis išpuolis prieš krikščionybę. Akivaizdu, kad kairieji pasiryžę kenkti mūsų religijai ir tradicijoms, – rašė ji. “Tai ne tik akivaizdus nepaisymas, – jis yra ir tyčinis.

Konservatyvusis komentatorius Benis Džonsonas (Benny Johnson) pasidalijo Baltųjų rūmų pareiškimo ekrano nuotrauka, šalia parašęs: “Spjūvis į veidą visiems Amerikos krikščionims…”

foxnews.com

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top