TSPMI absolventas Paulius Vijeikis: Kaip susigrąžinti tikrą politiką ir apsaugoti visų laisvę, kurios ribos, kurios rodos, vis siaurėja?

Dalijamės šių metų Vilniaus universiteto TSPMI absolvento Pauliaus Vijeikio kalba, pasakyta 2017–2021 metų absolventų vardu šio instituto diplomų įteikimo šventėje.

Joje jaunosios kartos politologas ne tik išdėstė, kaip jis supranta „politikos mokslo absolventų pilietinę misiją ir prasmę šių laikų visuomenėje“, bet ir apžvelgia šiuo metu Vakaruose vykstantį kultūrinį karą, siūlo ir savo sprendimą, kaip „susigrąžinti tikrą politiką ir apsaugoti visų laisvę, kurios ribos, kartais rodos, vis siaurėja“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ar Lietuva

pajėgi pasipriešinti politinėms madoms,ateinančioms iš vakarų?Ar geriau jomis persirgti?Skiepai būtų krikščionybė,gaila,ji Lietuvoje per silpna.

Nepasirašysiu

Dar vienas jums viltis užkelti – būk tai, jaunoji karta bus kitokia. Bet:
1. Į TSPMI eina mažiausiai drąsus ir kvailiausi – protingesni mokosi užsienyje.
2. TSPMI augina prisitaikėlius – kas esat skaitė TSPMI “daktaro disertacijas”, puikiai žinot, kad vidutiniškam pasaulio universitete geresnio lygio darbus rašo 19-mečiai bakalaurai.
3. Užsienyje niekas nesako kalbu kieno nors vardu, nes laisvu žmonių dažnai yra daugiau, nei vienas, ir jų nuomonės gali skirtis.
4. Su TSPMI diplomu – darbas tik Lietuvoje. O ka žmones Lietuvoje dirba visa diena, puikiai žinome.
5. “Vakaruose vykstantis kultūrinis karas” – pasakėlės bobučių dėmesį nukreipti.

Nustėręs

TSMPI pasirodo pradėjo rengti pamokslininkus.

Nuf nufas

Užslėptas LGBTėšnikas. Tokius ir peri ta įstaiga.

XXR

Na, ne visi universitetų šiuolaikiniai alumnai buki apsiskaitėliai neuroleftistai. Štai teikiantis gerų vilčių jaunas žmogus. Tikėkimės, kad ir toliau išliks mąstančiu žmogumi ir duos naudos Tėvynei.

Kis

kazkaip neprisibelde iki mano sirdies ,samones.Man jie tik zodziai,kazkur jau nuo seno girdeti ir beprasmiai.Kaip sake Burandino asilas;”po 3 dienu niekas ju neprisimins”

Nuf nufas

Matyt daugelis ir nesuprato, ką norėjo žmogelis pasakyti. Tai jums jis taikė savo mintis. Tai jums siūlė susimąstyti, ką darote, kai varote ant LGBT ir kitų. Tad paplokite jam.

tam, kur nepasirašys,

niekas čia dėl to nepergyvena. Esu susidūrusi su mokslus užsienyje baigusiu. Jei išvažiuoja jaunas, tik mokyklą baigęs, be patyrimo, dar kaip žmogus nesusiformavęs, užsienyje jis neišmoksta nieko. Tuščiai prasėdi, o atvažiavęs, juokina visišku neišmanymu. Ką gali pastudijuot, mokėdamas šnekamąją kalbą ir iškalęs terminus?

jokio įspūdžio,mielasis :(

šitas tikrai žino teisingą atsakymą į klausimą : kiek bus 2×2 . Baisu

Mąstantis vaikinas

Sėkmės jam.

Rasa

Drąsu pasakyti, kad mus apgaubė tamsa, ypač kai pirmoje eilėje sėdi Čmilytė, anūkas ir kiti nervingai makaluojantis kojomis, nes anot jų mes dar niekada negyvenome taip gerai.

Skaitytojas su tvirtais įsitikinimais

Nors man labai norėjosi sukritikuoti šio vaikio „apvalią“ kalbą, bet nepavyko, tiksliau atsisakiau tos kritikos.

R.Kuodžio idėja?

„Radikali Kuodžio idėja dėl Baltarusijos migrantų: siūlo juos sodinti ir prilyginti žaliesiems žmogeliukams Laida „Faktai ir nuomonės“, Aurimas Perednis, http://www.DELFI.lt 2021 m. liepos 2 d. 11:44 aA „Delfi TV“ laidoje „Faktai ir nuomonės“ profesorius Raimondas Kuodis tikino, kad šiuo metu pasaulis susiduria tikrai ne su viena didžiule grėsme. Taip pat laidoje profesorius išdėstė gana radikalią idėją dėl Baltarusijos migrantų – sodinti juos ir prilyginti žaliesiems žmogeliukams….”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/radikali-kuodzio-ideja-del-baltarusijos-migrantu-siulo-juos-sodinti-ir-prilyginti-zaliesiems-zmogeliukams.d?id=87610817

Anglai,atrodo,radę

kai ką gero ir pasiteisinusio-kompromisą.Jam pasiekti reikalinga diskusija,kurią režimas draudžia.Režimas-apgailėtini pinigo vergai.Į juos žiūrėti su užuojauta.Gal kai kas atsivers?

Dalia

Nuostabu,kad dar yra realiai mastancio jaunimo.Reiskia tauta dar nezluds ir Lietuva gyvuos

Citizen Go

Amerikos vaikus pagrobė Norvegijos „Barnevernet“
2018 m. rugsėjo mėn. krikščionių šeima iš JAV persikėlė į Norvegiją. Nepraėjus nė metams, gegužės 20 d., vaikus smarkiai pagrobė garsioji Norvegijos vaikų apsaugos tarnyba Barnevernet.

Motina Natalija yra Amerikos pilietė. Jos vyras lietuvis. Jų trys vaikai nuo 7 iki 11 metų amžiaus yra gimę JAV ir yra Amerikos piliečiai.

Įtarumas

Kodėl šio veikėjo kalbą publikuoja LRT portalas ?

Pozicija
2021.07.07 18:33
Paulius Vijeikis. Mūsų pareiga tapti slaptais beprasmio kultūrinio karo dezertyrais
Paulius Vijeikis, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų absolventas
2021.07.07 18:33

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top