„Turime vietos, bet ne vokiečiams” – protestai prieš senyvo amžiaus gyventojų iškeldinimą, kad būtų galima apgyvendinti migrantus, pavadinti „kraštutinių dešiniųjų” protestais

Ar teiginiai apie „ksenofobiją” naudojami siekiant užgniaužti nesutarimus dėl Vokietijos imigracijos krizės?

Vokietija vis dažniau iškeldina senyvo amžiaus gyventojus, kad atlaisvintų gyvenamosios vietos pabėgėliams, nes šalis susiduria su itin didele būsto krize, kurią iš esmės sukėlė masinė imigracija. Tačiau protestuojančius prieš šią tendenciją valdžios pareigūnai vadina kraštutiniais dešiniaisiais ir ksenofobais. Tuo pačiu metu jie skundžiasi, kad nebegali „tyliai” dalyvauti tokiuose iškeldinimuose, nes dėl praktikos, kuri ilgą laiką praeityje buvo taikoma be tokios didelės kontrolės, auga visuomenės pasipiktinimas.

Kaip Remix News jau rašė anksčiau, miesto savivaldybės gyvenamųjų namų asociacija iškeldino dešimtis ilgamečių Vokietijos Lioracho (Lörrach) miesto gyventojų, tarp kurių buvo daug vyresnio amžiaus žmonių, kad galėtų apgyvendinti migrantus. Berlyne krikščioniška organizacija privertė išsikelti daugiau kaip 100 senyvo amžiaus gyventojų, kad užleistų vietą migrantams. Vokietijoje vieša paslaptis, kad net pelno nesiekiančios organizacijos dabar mieliau apgyvendina migrantus, o ne vyresnio amžiaus žmones, nes taip gali uždirbti daugiau pinigų, o tai pinigų stokojančioms pelno nesiekiančioms organizacijoms gali būti motyvuojantis veiksnys.

Lioracho atveju politikus ir miesto pareigūnus nemaloniai nustebino po iškeldinimo pasirodę pranešimai nacionalinėje spaudoje, o Lioracho gyvenamųjų namų asociacija teigė sulaukusi daugiau nei 1 500 piktų skambučių ir 250 elektroninių laiškų, kuriuose buvo kritikuojami šie veiksmai. Prie Žaliųjų partijos biuro žmonės protestavo su plakatu, ant kurio buvo užrašyta: „Mes turime vietos, bet ne vokiečiams”. Ši frazė buvo nuoroda į populiarų šūkį „Mes turime vietos,” kurį imigrantus palaikantys kairieji skleidė Vokietijos miestuose ir miesteliuose, norėdami pranešti, kad nori daugiau pabėgėlių.

Oficialioje ataskaitoje nebuvo pateikta konkrečių duomenų apie padėtį, kurioje atsidūrė pagyvenę žmonės, po kelių dešimtmečių priversti palikti savo namus. Pavyzdžiui, vienas vyresnio amžiaus žmogus tai pavadino „išankstiniu pranešimu apie mirtį”.

Miesto taryba protestuotojams klijavo „ksenofobų“ etiketes

Miesto savivaldybės taryba paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad šį protestą prie Žaliųjų biuro surengė dešiniojo sparno ekstremistai, o vyriausybė ragina 48 000 gyventojų turinčiame mieste „kovoti su dešiniaisiais”.

„Mes pasisakome prieš neapkentimą, netoleranciją ir neapykantos kalbą” – rašoma pareiškime. Jame nepasitenkinimo reakcija, kurios susilaukė savivaldybių asociacijos darbuotojai, taip pat apibūdinama kaip „ksenofobiška”.

„Mes pasisakome už liberalų Lioracho miestą ir atvirą visuomenę. Mes netoleruojame, kai gyventojų grupės rungiasi dėl išlikimo viena prieš kitą.”

Pareiškimą pasirašė visa savivaldybės taryba, išskyrus du narius: vieną iš partijos Alternatyva Vokietijai (AfD) ir kitą iš Laisvųjų rinkėjų (Freie Wahlern).

Ta pati strategija, kai prieš imigracijos politiką protestuojantys asmenys vadinami „kraštutiniais dešiniaisiais”, taikoma visoje eilėje Vakarų šalių, įskaitant Airiją.

Badeno-Viurtembergo savivaldybės tarybos pirmininkas Stefenas Jėgeris (Steffen Jäger), priklausantis Krikščionių demokratų sąjungai (CDU), sakė esąs susirūpinęs, kad „tylaus“ pabėgėlių priėmimo į miestus ir miestelius (taip pat ir tada, kai tenka iškeldinti vietinius gyventojus) era „pasibaigė“.

„Per keletą mėnesių jau turėjome suprasti, kad įprastose priėmimo vietose, o šiuo metu ir bendroje būsto rinkoje turimų pajėgumų ribos yra išnaudotos”, – kalbėjo jis naujienų portalui FAZ. Jėgeris įspėjo, kad emocinė reakcija į tokius iškeldinimus gali išaugti ir kitose šalies vietovėse, sakydamas, kad padėtis yra „įtempta”.

Būsto krizė visoje Vokietijoje

Tačiau ši problema nėra susijusi tik su Liorachu – federalinė vyriausybė baiminasi, kad dėl šio klausimo kilę protestai gali išplisti. Apklausos rodo, kad dauguma vokiečių mano, jog į Vokietiją atvyksta per daug migrantų; tuo tarpu federalinė vyriausybė siekia legalizuoti milijonus migrantų, o artimiausiais metais dar milijonus jų pritraukti.

Federalinė vidaus reikalų ministrė Nensė Fėzer (Nancy Faeser), priklausanti Socialdemokratų partijai (SPD), teigianti, kad didžiausią grėsmę Vokietijai kelia dešinieji ekstremistai, ragina labiau pritarti tokiai iškeldinimo praktikai, kad būtų atlaisvinta gyvenamos vietos migrantams, sakydama, kad „karo pabėgėliais neturėtų būti pasinaudojama kaip ilgalaikių sunkumų būsto rinkoje priežastimi. Tai neteisinga ir neatsakinga, nes tai užnuodija diskusiją ir veda prie agitacijos prieš pabėgėlius arba prieš politinių sprendimų priėmėjus, o blogiausiu atveju – prie smurto”.

Pranešimų apie smurtą Lioracho ir Berlyno iškeldinimo atvejais negauta. Tiesa ir tai, kad didžioji dalis „ilgalaikių sunkumų” būsto rinkoje yra susiję su Vokietijos bėdomis dėl masinės imigracijos. Vokietijos gyventojų skaičius 2022 m. pasiekė rekordinį skaičių – 84 mln. gyventojų, ir tas augimas yra vien tik dėl imigracijos. Be to, daugelis šių naujai atvykusiųjų nori gyventi tuose pačiuose populiariuose miestuose kaip ir daugelis vokiečių.

Šaltinis: Remix News

4.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
54 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Imigracija visiškai nenaudinga Vokietijai ir šalis pajėgi imigrantų nepriimti, jei tik norėtų nepriimti.
Vokietijos vadovai jau ilgą laiką tarnauja ne vokiečių tautos interesams. Neabejoju, kad jie yra papirkti. Tai tautos ir valstybės tragedija. Tokie vadovai gal yra Dievo bausmė už milžiniškus nusikaltimus, kuriuos darė vokiečiai kryžiuočių laikais.
Karma.

Jules

Nenusišnekėk, nes pačiam tie kryžiuočių vaikaičiai Antrajame Žalgiryje Lietuvių valstybę išpešė, o ne pats ar pačio giminės, būdamos carinės Rusijos imperijos kariuomenėje – tironijos pusėje. Atmok, ką Kapukėje mintinai iškalei.

T0mas J.

Nejuokink pasakomis apie gerus vokiečių ketinimus lietuvių atžvilgiu, jų nebuvo niekada. Nepamiršom ir Ablingos bei Pirčiupių ugnies, kur vokiečiai lietuvius degino gyvus.

Jules

Pats buvai vokiečių okupacijoje? Gal gali pasakyti kiek metų?

Pastabus

…nuo nemigos tu jau nukalbi absol.Tomo komentas geras.Fricai gauna,ko nusipelne uz visas kiaulystes…buvusias,esamas ir…busimas.Mums jie priesai,kaip ir lenkai.Apie riuzzkius net nekalbu,tie tik laukiniu orda,o anie ir protingi,ir klastingi,taigi,da pavojingesni…Karma..,cia tinkamai pavadinta.

Jules

Pirma išsiaiškink savo kiaulystes, savo aplinkos kiaulystes ir tik po to kibk į svetimas. Kažkoks keistuolis esi taip daug žinantis apie vokiečius, Vokietiją ir labai mažai ką apie save, kodėl? Negi kapsukietis?

Pastabus

..neskiri asmeniskumo nuo holistinio vaizdo,zmogau.Ka cia daba suskelei,kaip ir ten…,kuo detas…buvai nebuvai vokietijoj…,ka jei nebuvai tuo metu,tai jau ir nezinai….,briedas kazkoks,logika darzelinuko….mol,matei kenguru Australijoj…,ne,jos neegzistuoja,nes as ten nebuvau,todel nemaciau,todel ju ir nera…….eitum issimiegot,avosj praeis.

Jules

Jei ne Vokietija – Lietuva akimirksniu taptų Žečpospolitos provincija. Beje, šito ir siekia kapsukiečiai, ypač su aukštais moksliniais laipsniais. Jiems Lietuvių kalba jau seniai tapo pažangos stabdžiu.

T0mas J.

Nesuk kalbos į šalį.

Pastabus

..anas nebeturi ka bepasakyt,tai vel uz savo ‘car v baskie’,kapsukes.Kaip uz siaudo skestantysis.

Jules

Aš Jūsų klausiau, kiek metų ir kada mes buvome Vokietijos okupuoti kaip Lietuvių valstybė? Klausimas lieka galioti ir laukiu jūsų nešališko, logiško atsakymo be išsisukinėjimų, jei ne kapsukietis.

T0mas J.

Į savo klausimus ieškok atsakymų gūglėje arba teiraukis straipsnio autorių bei portalo redakcijos. Manęs tamsta gali klausti tik apie tai, ką aš rašiau.

Jules

Dovanokit, bet kam tas pačio išsisukinėjimas – sakyk tiesiai, kaip ukrainiečiai kam priklauso Krymas, o aš, kada vokečiai buvo okupavę Lietuvių valstybę?

Jules

Padariau klaidą: kada vokiečiai, o ne vokečiai, buvo okupavę Lietuvos valstybę? Prašom, pone TOmai atsakyt mums į šitą klausimą. Jis tikrai siejasi su pačio komentarais čia, neabejok. Jumis taip pasitikėjome, tad nenuvilkite mūsų.

Hildegarda

Aš noriu jūsų to pačio klausti. Negi nersi į krūmus Kaščiūno pavyzdžiu ir neatsakynėsi mums į klausimus? Tai Vokietija buvo okupavus ar ne lietuvių valstybę? Jei neatsakysi – tai kuo pats geresnis už konservatorius?

T0mas J.

Aišku buvo.

Jules

Neužsiiminėk valdišku deziuku ir nekvailink Hildegardos, nes kai vokiečiai čia atėjo – čia buvo carinė Rusijos imperija arba sovietinė Rusijos imperija ir jokios lietuvių valstybės nebuvo. Jai susirinkt būtent vokiečiai ir padėjo, o ne lenkai ir ne rusai, ar supratai, mokslo pirmūne? Nėbūk kapsukiečiu, baigusiu univerkę su pagyrimu – nedaryk mūsų komentatoriams čia gėdos.

T0mas J.

Kai vokiečiai čia atėjo, Lietuvoje nebuvo nei carinės nei sovietinės Rusijos. Buvo 13 – 14 amžius.
Kai vokiečiai Lietuvą 1941 metais okupavo ir lietuvius gyvus degino – de facto Lietuvos nebuvo, bet de jure valstybė buvo.
Mokslo pirmūnu manęs nevadink – tai neteisinga. Kam skleisti prasimanymus, melą apie nepažįstamą žmogų?

Jules

Viduramžiais Europoje visos tautos tarpusavyje kariavo. Tad vokiečių ir lietuvių susidurimai čia esmės nekeičia ir nieko naujo nepateikia. Nereikia čia nuolat kartoti tas slaviškas pseudo istorikų mantras arba mūsų kapsukiečių užsakomąsias pseudo istorines fantazijas. Mūsų žilą senovę objektyviausiai ir pagarbiausiai irgi kryžiuočiai aprašė. Mūsų pagoniškus valdovus germanai karaliais vadino, o ne „kniaziais”, ir karūną Mindaugui tie patys, popiežiaus paliepimu, uždėjo, o ne lenkai, kurie Vytautui skirtą, karūną dar ir pavogė, bet jie pačiam geriausi, kaip ir tiems Kapsukės docentams, prapiesoriams ir laborantams, kodėl? Lietuviška civilizacija, kultūra ir kalba Rytų Prūsijoje išsigelbėjo, o ne lenkynėje arba ruskyne. Gyvus vokiečių ubagus Čerčilis su Lindemanu ir Hariuku tikrai degino fosforinių bombų ir napalmo pagalba, ir jų vaikučius juodligės pyragaičiais vaišino, nežinai ar tyčia… Skaityti daugiau »

T0mas J.

„Viduramžiais Europoje visos tautos tarpusavyje kariavo. Tad vokiečių ir lietuvių susidurimai čia esmės nekeičia” – visos tautos tarpusavyje?! Nesutinku. Lietuviai su ispanais viduramžiais nekariavo. Lietuviai ir vokiečių pilių nenaikino, niekada nedegino gyvų žmonių Kaselyje ar Viurcburge. Lietuviai neteriojo vokiečių teritorijos, neplėšė jų ir nežudė – buvo tik atvirkščiai. Vokiečiai lietuvius ir apiplėšinėjo, ir žudė, darė tai lietuvių žemėje ir tęsėsi tai daugybę metų – 13, 14 ir 15-ame amžiuje, o 20-ame – pasikartojo.

Hildegarda

Lietuviai lietuvius tesugeba apiplėšinėti-tas tiesa, todėl nieko ir neturi. Tik vergauja ponams-svetimiems ponams. Ir jokie lietuvių kaimynai šito nevertina, kad mes tokie.

Jules

Apie Jus buvau geresnės nuomonės ir maniau, kad galite suvokti, kur Lietuva ir kur Ispanija, o dabar?.. Ispanai kariavo su savo kaimynais lygiai taip pat, kaip ir visi kiti. Jūsų čia paminėtais amžiais lietuviai kariavo ir turėjo valstybingumą apie kokius 300 metų viduramžiais, o kada jį prarado ir nuo ko, pasirodo jau jums nebeužtenka išsilavinimo tai suvokti. Na, o XX amžiuje mes atgavome valstybingumą 1917 metais kryžiuočių vaikaičių dėka, o ne lenkų ir ne rusų dėka, pačio žiniai. Jei ne Vokietija – Lenkija per Lietuvą būtų nužygiavusi iki jūros.

T0mas J.

Puikiai suvokiu, kur Lietuva ir kur Ispanija. Ir kad kaimynai su kaimynais visi kariavo, kaimynai kaimynus užpuldinėjo. Su tuo sutikčiau, bet tamsta kitaip rašei, todėl ir nesutikau. Pats rašei: „Viduramžiais Europoje visos tautos tarpusavyje kariavo” – o tai netiesa.
„Visos tarpusavyje” nelygu „kaimynai su kaimynais”. Vokiečiai „kaimynais” žemaičiams ir lietuviams pasidarė tik po to, kai sunaikino prūsus. Taip benaikinant tautas galima ir iki Kinijos nueiti, todėl praeitame sakinyje žodį „kaimynai” kabutėse ir rašau.
——————————

Jules

Bet galutinai dabar prūsus pribaigė ir lietuvius ten lenkai ir rusai, įvykdę etninį valymą. Kas tokie dabar okupuoja Rytų Prūsiją, nežinai?

T0mas J.

Prūsų valstybę sunaikino vokiečiai. Karaliaučiaus kraštą dabar užgrobę rusai, kitas žemes valdo lenkai.
Tačiau neatsakei į klausimą, kodėl mane įtari meile lenkams ir rusams.. Neatsakei.

Jules

Įtariau, nes labai jau antivokiškas čia pasirodei, tarsi pačio gentainiai būtų supylę carinės Rusijos imperijos galybę, jos kariuomenę, Antrajame Žalgiryje ir leidę mums atsikurti, kaip Lietuvių valstybė, patys karo pradžioje buvę Rusijos pusėje, jos kariuomenėje arba kartu su inteligentais klykavę „Za caria, za bariušku i Pravoslaviju”. Turi nedėkingumo jausmą kaip ir nemaža dalis lietuvių – gebi už gerą blogu atsilyginti. Panašu, kad mes ir vėl pykstamės, tiesa?

T0mas J.

„Mūsų pagoniškus valdovus germanai karaliais vadino, o ne „kniaziais”, ir karūną Mindaugui tie patys, popiežiaus paliepimu, uždėjo, o ne lenkai, kurie Vytautui skirtą, karūną dar ir pavogė, bet jie pačiam geriausi, kaip ir tiems Kapsukės docentams, prapiesoriams ir laborantams, kodėl?“ – šitaip rašei tamsta. Klausi, kodėl man lenkai yra geriausi. PIRMAS klausimas: O kodėl pasidaręs tokią išvadą, kad man lenkai geriausi? Atsakyk prašau. Germanai nekalbėjo rusiškai, tad visai mane sugluminai pažymėdamas, jog mūsų valdovų germanai kniaziais nevadino, t.y. nekalbėjo slaviškai.. Taip, vokiečiai tam tikra prasme prisidėjo prie karūnos Mindaugui gavimo (karaliaus titulo prasme), bet to niekaip negaliu laikyt jų geros valios pasireiškimu, tai tebuvo verslas: mainais už taiką ir Lietuvos valstybės tarptautinį pripažinimą Mindaugas kryžiuočiams atidavė visą Nadruvą, kai kurias… Skaityti daugiau »

Jules

Cha, sakai, kad Jūs niekaip negalit laikyt jų geros valios pasireiškimu, nes tai tebuvo verslas, vadinasi, ir mano beprasmis ginčias su pačiu čia tik nešvarus versliukas – nešvarus biznis, kaip ir ta Kovidistų revoliucija, prisidėsianti prie žmonijos pamažinimo pagal planą, ypač europiečių ir, žinoma, lietuvių. Aš Jūsų niekuo nekaltinu – tik garbingai pasibariau su pačiu. Pagarbiai Jūsų atžvilgiu, – Jules.

Vilė

13-14 a Lietuvą puolė visa vakarų Europa „vahtiniu” metodu.

Pastabus

..kapsukietis tau atsakys,kad lietuviu valstybes nebuvo ir but negalejo,ka tu cia durniais laikai…ar pats durnius…..kapsukoriau apsestasis…..

Pastabus

…spasytie pamagytie,Julius,apimtas nieksyyyyybes,nerasdamas atsakymo,klastingai mane nuduuuure i nugaraaaaa,bl.,kaip soooopaaaa…..ir tu,Brude…

Karmonas

Nėra tokio dalyko,kaip karma.Išmislas.Kas ta karma,gyva butybė?Yra gerų žmonių ir jie patiria skriaudas,yra blogų- visą gyvenimą gyvena,kaip inkstai taukuose

Pastabus

…Gagarinas irgi sake…ner,blet,cia jokio Dievo,nyxuja nematau..

T0mas J.

Kažkada ir aš taip galvojau, kaip tamsta dabar. Užsiimk tobulėjimu, švieskis ir mąstyk. Literatūros daugybė, ir kai būsi jau tam pasirengęs, žinios ateis į tavo protą ir širdį. Tu nežinai, kas ir dėl ko verkia naktimis, net kalbant apie tamstos minimus inkstus ir taukus. Žinau vieną inkstą, kuris naktį daužė galvą į sieną (savo galvą), nes per plauką pavėlavo sėkmingai investuoti ir 2 milijonai nuplaukė iš panosės.
O dieną tamsta matai to žmogaus taukus. Tik taukus. Ir galvoji: kodėl šitas niekšas vartosi kaip inkstas taukuose? Bet žinok daužant galvą į sieną skauda. Kiekvienam. Aš jam nepavydžiu.

Karmonas

Visi žmonės miršta,tokia karma?.Jei karma užėjo nieko napakeisi ir LT valdžios nereikia keisti,ir nė vieno teisti,tokia karma.Reikia,panaikinti teismus ir policiją,pažiūrėti,ir laukti kol karma ateis jų ” suimti”o jei neateis tai vadinasi žmogus nekaltas.Ir ,kaip žmonėms taip greit prilimpa ,tokie šamanistiniai indų religijų pramanai.Ten gi pas juos Indijoje,hinduisme vargšai luošiai guli gatvėse ir niekas jų neliečia,nepadeda,nes juos „ištiko”karma.Nežinojai,švieskis

Pastabus

…tu esi karmoranas….

T0mas J.

Kuo čia dėta indų religija? Ar tu skaitei bent vieną knygą tokių autorių kaip Platonas, Jelena Blavatskaja, Ani Bezant? Ar jie induistai? Nemanyk jog reinkarnacija vien induistų religijoje žinoma. Iš to ką rašai panašu, kad nesi šia tema domėjęsis visiškai.

Karmonas

Įlindai į velniavą žmogau.Kas yra new age,okultizmas pasidomėk pats iš egzorcistų pasakojimų.Pas egzorcistus daug tokių new age( naujo pasaulio religijos ) nuplaukelių ateina ieškoti išlaisvinimo. „Helena Petrovna Blavatsky, gimusi Rusijoje, buvo teosofijos įkūrėja. Iš esmės Blavatsky sumaišė Vakarų okultizmą su induizmo ir budizmo elementais, kad sukurtų egzotišką dvasinio „nušvitimo „sistemą. Ją įkvėpė jos prosenelis Pavelas Dolgorukis, masonas ir rozenkreiceris(slapta brolija), turėjęs retų ir okultinių knygų biblioteką. Blavatsky 1875 metais Niujorke įkūrė Teosofinę draugiją, kuriai padėjo tokie vyrai kaip socialistas žurnalistas Charlesas Sotheranas, kuris buvo dar vienas masonas ir rozenkreiceris. Teosofija, arba dieviškoji išmintis, siekė sukurti „visuotinę sinkretinę religiją“. Blavatsky daug nuveikė populiarindama induizmą ir budizmą Vakaruose, ir ji yra New Age judėjimo motina.” The Link of Theosophy to Occultism and… Skaityti daugiau »

T0mas J.

Savišvieta nėra velniava 😉 Aš neįlendu, tik susipažįstu. Su egzocistais – taipogi, mielai klausau ir jų. Žinios didina supratimą.

Karmonas

Suprantu,kad nevisi priima krikščionybę,Dievo apreikštą tiesą ir žmonės ieško kitų kelių, dvasinių patirčių,žinių,tikėjimų ,religijų daug pasaulyje.Ir krikščionims neuždrausta pasidomėti kitais tikėjimais,dvasingumo praktikomis.Bet žinoti apie nuodus,jų sudėtį ir jų ragauti-du skirtingi dalykai.Nepaklyskite Blavatskajų dvasingumuose

T0mas J.

Sąmoninga būtybė pirmiausia susipažįsta, tada išsirenka, tada priima. Be susipažinimo – niekaip.

Jules

Vokiečių tauta nėra laisva. Mes irgi – esame oligarchinės demokratijos supančioti. Anksčiau, Žečpospolitos laikais, buvo bajorų demokratija – šlektelių diktatūra.

Pastabus

..tai tik tauzalai,nieko daugiau..

kas tam vadovauja?
Tikrieji pasaulio šeimininkai

žmonija vis dar nežino, kas iš tikrųjų vyksta aplinkui. Jie gyvena savo gyvenimą nežinodami, kad yra kontroliuojami ir naudojami kaip vergai. „Matrica” faktiškai buvo dokumentinis filmas.Žmonijai buvo taip giliai išplautos smegenys, kad teigiami dalykai tapo neigiamais. Avys gyvena fantazijų pasaulyje. Demokratija, skelbiama kaip nemokama, iš tikrųjų yra diktatūra, kurioje likę 99% tarnauja 1%.Mūsų pasaulis pripildytas daugybės melo, apgaulės, dezinformacijos, netikrų naujienų, apgaulingų televizijos CGI vaizdų, propagandos ir smegenų plovimo:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Pilietinis nepaklusnumas

EUrosovietinis beprotnamis. Taip bus ir pas mus, jeigu avių banda ir toliau balsuos už „sisteminius” Tėvynės išdavikus.

Pastabus

…baluos,buk neramus.

Nebus valstybių

Tai amžina kova tarp nacionalistų ir internacionalistų.Jei internacionalistai dar stipriau spaus nacionalizmo spiruoklę,tai bus stiprus smūgis atgal.O gal jau perlaužė ją?Tikriausiai pilietinis karas vakarų Europoje ar dideli protestai,kaip JAV neseniai buvo.Pas anglus taip pat kairysis internacionalas nelegalus tempia ir niekas nieko negali padaryti.Nors kaip tik šiuo metu UK valdžia bando įvesti griežtesnius įstatymus nelegalų atžvilgiu ,tai kažkoks žymus BBC sporto komentatorius tai prilygino nacių veiksmams kalboms,sukėlė skandalą.Visi kas tik pasisako prieš nelegalų gabenimą į Europą yra naciai,tokia turtingų internacionalistų retorika. Kažkas čia vis lenkų bijo.Ateis ir nacionalistų lenkų eilė,kaip ir Ukrainiečių.Globalistinis Internacionalas tikrai baltiems nacionalistams lenkams neleis karaliauti Europoje.Viskas labai paprasta,tikslas sumaišyti,suskaldyti Europą ,kad ji pavirstų į Eurabiją ar dar kokį tautų maišalyną.

Jules

Internacių konspiracija ir agresija padarė savo – užvaldė viską.

Pastabus

…ar tu kada nors miegi…….,taip smarkiai nenukalbetum,jei atstatytum paros ritmika…

Anonimas

Nepavydžiu dabartinio gyvenimo vokiečiams. Ypač vyresnio amžiaus, kurie buvo įpratę gyventi komfortiškai ir tarp baltų. Vokiečiai irgi pagesintų veršių tauta, jokių sujudimų tais klausimais. Pabambėjimai, nieko daugiau, o tuo tarpu šmėrės( nygeriai, babajai) plūsta į fokietiją tonomis.

Jules

Žiauriai baisiu smurtu ir žudynėmis ištautinta tauta. Ne europiečiai labai pasistengė tokiu būdu juos nutautinti, beje, ir mus.

Skaitytojas

Kas norite, kad taip būtų ir Lietuvoje, balsuokite už šimonkinus su armonkinais.

Pilietinis nepaklusnumas

…ir nepamirškite klauso švabo draugelio Skvernelio, sorošinių socdemų ir rusiško kniaziaus darbiečių.

54
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top