Ukraina: Rusijos kariai, apsimetę separatistų kovotojais; įsiveržė į šalį. Rusijos karinė kolona sustabdyta

15min.lt

Antiteroristinėje operacijoje dalyvaujantys Ukrainos kariai toliau įsitvirtina užimtose pozicijose. Pranešama apie reikšmingus teroristų praradimus, skelbia tsn.ua. Nors buvo paskelbta, kad rugpjūčio 25 d. rytą Rusijos karinės technikos kolona įvažiavo į Ukrainos teritoriją ir apšaudė Novoazovską, o po to pajudėjo Mariupolio link, vėliau buvo paskelbta, kad į šį miestą vedantis kelias kontroliuojamas Ukrainos ATO pajėgų, skelbia naujienų agentūra „Unian“.

14:11 val. Kelią į Mariupolį kontroliuoja Ukrainos ATO pajėgos

Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos taryba pirmadienį po pietų patvirtino, kad pirmadienio rytą buvo užfiksuotas Rusijos karių bandymas sukurti naują kovų židinį pietinėje Donecko srities dalyje, skelbia naujienų agentūra „Unian“.

„5.20 h. ryto Šerbako ir Novoazovsko gyvenviečių rajone mišri karinė kolona, sudaryta iš 10 tankų, dviejų pėstininkų kovos mašinų, dviejų sunkvežimių „Ural“ pažeidė valstybinę Ukrainos sieną. Pasieniečiai puolė kovoti ir išsikvietė pastiprinimą“, – tarybos atstovas teigė susitikime su žurnalistais Kijeve.

Pranešama, kad šiuo metu Rusijos karinė kolona sustabdyta. Kelias, vedantis iš Novoazovsko į Mariupolį, šiuo metu kontroliuojamas antiteroristinės operacijos (ATO) pajėgų. Iš Rusijos teritorijos Novoazovskas ir toliau yra apšaudomas.

13:10 val. Luhanske padėtis kritiška

Pirmadienio rytą situacija Luhanske tebebuvo kritiška. Mieste nėra elektros energijos, ryšio ir geriamojo vandens, praneša naujienų agentūra „Unian“.

Kiekvieną dieną tęsiantis mūšiams tarp Ukrainos pajėgų ir teroristų, toliau kenčia miesto pastatai ir infrastruktūros objektai. Vietos gyventojų teigimu, praėjusią savaitę smarkiai nukentėjo miesto centre esantys pastatai.

11:23 val. Dmitrijus Tymčukas: kolona iš Rusijos buvo sustabdyta

Nors Novoazovsko ir Mariupolio kryptimi ir bandė važiuoti Rusijos karinė technika, bet Ukrainos kariai jai užkirto kelią, savo paskyroje socialiniame tinkle paskelbė Karinių-politinių tyrimų centro vadovas Dmitrijus Tymčiukas.

„Draugai, atviro Rusijos armijos veržimosi Novoazovsko–Mariupolio kryptimi nėra. Viena kolona bandė prasibrauti, ją užblokavo, prasmuko tik keletas šarvuočių“, – teigė D.Tymčiukas.

10:29 val. Rusijos karinė kolona pajudėjo Mariupolio link?

„Mes matėme, kaip desantas iš Rusijos peržengė sieną, važiuodamas per laukus. Kolonoje buvo tankai, sunkvežimiai ir šarvuotieji transporteriai. Jie išsidėstė lauke tarp Šerbako ir Markino kaimų, šiek tiek nutolę nuo pasienio punkto „Novoazovsk“. Jų patruliai ir keletas tankų pajudėjo link Rozos Liuksemburg gyvenvietės“, – teigė Ukrainos pasienietis Dmitrijus, dirbantis Donecko pasienio būryje.

Rusijos kariai pajudėjo Ukrainos teritorijoje 4–5 km., o patruliai pajudėjo beveik 10 km.

„Mes – pėstininkai, o prieš mus tankai, artilerija ir šarvuotieji transporteriai“, – tvirtino Dmitrijus.

Pasieniečio teigimu, agresoriai iš Rusijos pradėjo apšaudyti Ukrainos karių pozicijas prie Novoazovsko, o viena iš karinių kolonų pajudėjo Mariupolio kryptimi. Donecko pasienio apsaugos spaudos tarnyba savo ruožtu paskelbė, kad neturi informacijos apie Rusijos karių įsiveržimą.

Ukrainos kariuomenė nukovė 250 teroristų

Pranešama, kad Ukrainos kariuomenė nukovė apie 250 teroristų, sunaikino 8 priešo tankus, 10 šarvuočių, 3 „Grad“ sistemas.

Ilovaiske batalionas „Donbas“ sunaikino 50 teroristų, batalionas „Krivbas“ sunaikino 40 teroristų. Komisarovkos stadione Ukrainos kariuomenė sunaikino dvi „Grad“ sistemas ir apie 10 teroristų. Charcyzko mieste nukauta 30 teroristų ir sunaikinti karinės amunicijos sandėliai. 80 rusų samdinių buvo nukauta apšaudžius koloną prie Olenivkos.

Ukrainos kariuomenė toliau apšaudo teroristų pozicijas, o naktį iš sekmadienio į pirmadienį neužfiksuota nei vieno Ukrainos teritorijos apšaudymo iš Rusijos pusės.

15min.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kodėl Lietuvai

nekurti armijos Šveicarijos pavyzdžiu,kaip tai daro ukrainiečiai.Tik pirma reikia iš naujo ištirti pedofilijos skandalą,kad tauta atgautų kovinę dvasią.Pedofilų ir jų užtarėjų užtarėjų ginti nesinori.

Vatnikas

Uraaa! Maskvos priazidentas 2014/08/18 išleido ukazą N 571, kuriuo apdovanojo Suvorovo ordinu už didvyriškumą kovose prieš Kijevo chuntą 76-osios Černigovo Raudonos vėliavos desantinę šturmovikų diviziją. Černigovas mūsų!!! Įteikimas būs šiandien, Pskovo divizijos štabe, kai palaidosime 200-ukus, kuriuos atvežė gumanitarinis kanvojus. Vakarų papirkta žiniasklaida rašo, kad jie žūvo prie Luhansko, bet iš tikro tai buvo nelaimingas atsitikimas pratybų metu. Žmonės, neklausykite vakarų žiniasklaidos, ten tik mialas!! Skaitykite tik teisingą infarmaciją iš patikimų šaltinių, kaip pvz. šitas iš kremlin.ru:
http://graph.document.kremlin.ru/page.aspx?1;3648446

Vatnikas

Banderų diversija!! Neatsidaro žemiau nurodytas dokumentas. Žmonės, ieškokite tiesos kitais kanalais:Указ о награждении 76-й гвардейской десантно-штурмовой Черниговской Краснознамённой дивизии орденом Суворова
http://www.kremlin.ru/acts/46469

Aš prieš akivaizdų melą

Kodėl tik lietuvaičiai mato rusų karinės technikos kolonas,važiuojančias nuo balandžio mėn. pradžios,o šito nemato kitos šalys,net NATO apie tai nekalba?Ką norite tuo apmulkinti?Rytų Ukrainos kovotojai vakar išlaisvino 7 punktus nuo ukrų armijos.Dar keli šimtai karių yra apsupti.Karine technika ir šaudmenimis sukilėlius aprūpina Ukrainos armija.Rusija nugabeno humanitarinę pagalbą,nors kaip melasklaida klykė,kad gabena ginklus, karius,o atgal veža gamyklų įrangą.Tarptautinė RK organizacija ir Ukrainos muitininkai tikrino sunkvežimius ir neturi jokių pretenzijų.Šiandien pranešė,kad rengiamas dar vienas humanitarinės pagalbos konvojus.Laukiu naujų melasklaidos propagandos priepuolių.

Vatnikas

Nepaprastas banderų žiaurumas: štai kokį šūkį skelbia chuntos karateliai, sunaikinę didvyriškus rusų karius: „Русские приехали – русские сгорели”. Koks nehumaniškas pojalgis: http://censor.net.ua/n299567

jaceniukas-jav agentas
Vijolė

to Aš prieš akivaizdų melą
Būtent, tamsta reikalauji, kad akivaizdus melas būtų pripažintas tiesa. Aš esu pensininkė, gyvenau prie sovietų, gerai suprantu ruskių (ne rusų, o ruskių, nes rusus aš gerbiu ir turiu draugų rusų tarpe)) mentalitetą.
Putinas vaizduoja Staliną, tačiau mėgdžioja Hitlerį ir visuose veiksmuose randame analogijas su trečiuoju reichu. Todėl nėra ko aiškinti , kad fašizmas yra kitoje pusėje – apgaudinėkit patys save.
Humanitarinė pagalba būtų ne pustuščiai sunkvežimiai, o sustabdytas gabenimas Rusijos kariuomenės ir technikos į Ukrajinos teritoriją.

gudi giria

nepatinka rytinei dali rusijos kariuomene,tai tada reike perkelti,prie lenkijos ir zygiuoti I rytu puse

Melas liejasi laisvai

Išvaduoti 7 punktai nuo ukrų armijos,Apie 7000 Ukrainos karių apsupti.Štai kokie tikri faktai šiai dienai.Pasienyje su Rusija budi užsienio žurnalistai ir OBSE ekspertai.Kodėl jie nepraneša apie traukiančias karines kolonas į Ukrainą?

Vatnikas

Jau tų banderų melas visai laisvai liejasi: sako, kad sunaikino rusų reguliarios armijos koloną, kuri vakar įžengė į Ukrainą, ir paėmė į nelaisvę 10 rusų karių (331-го полка 98-й Свирской дивизии Воздушно-десантных войск Вооруженных сил РФ). Ir dar pridėjo jų nuotraukas. Betgi matyti, kad ten kokie tai narkomanai ar pjanicos, bet ne rusų kariai:
http://news.liga.net/photo/politics/3056131-obnarodovany_foto_voennykh_iz_rossii_zaderzhannykh_v_donbasse.htm#7

O kam

tas 3 menesiu senumo video?

sis

portalas tapo pletku skelbimo portalu

Vatnikas

Žiaurus banderų elgesys su rusų belaisviais!! Matyt, naudoja uždraustas priemones ir gipnozą, bo šitas desantininkas dar sekmadienį savo VKontakte paskyroje parašė, kad pirmadienį jų divizija varys į Ukrainą močitj maidaunov, o jau šiandien aiškina: „Vatnikai, mums pysa smiagenis”:
„Во время марша нас свои из „Градов” обстреляли. Россияне, нам еб#т мозги”, – пленный российский десантник.
http://censor.net.ua/video_news/299679/vo_vremya_marsha_nas_svoi_iz_gradov_obstrelyali_rossiyane_nam_ebt_mozgi_plennyyi_rossiyiskiyi_desantnik

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top