Ukrainiečių protestas prieš A.Merkel nuolaidžiavimą V. Putino politikai: „Danke Frau Ribbentrop“

Taip socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai protestuoja prieš Vokietijos kanclerės Angelos Merkel raginimą siekti derybų su rytų Ukrainą bandančiais atplėšti separatistais ir teroristais, kuriuos Rusija remia siųsdama ginklus ir diversantų būrius. Pro internautų akis neprasprūdo ir Vokietijos kanclerės draugiški pokalbiai su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu stebint pasaulio futbolo čempionato finalo rungtynes legendiniame Rio de Žaneiro Marakanos stadione.

Tūkstančiai internautų – pirmadienio vakarą tokių įrašų būta jau apie 20 tūkstančių – renkasi kartoti frazę „Dėkui, ponia Ribbentrop“ (vok. „Danke Frau Ribbentrop“) norėdami ne tik ją sugėdinti, bet ir priminti skaudžias istorijos pamokas: nacistinės Vokietijos diplomatijos vadovo Joachimo von Ribbentropo 1939 metais pasirašytas slaptas susitarimas su SSRS užsienio reikalų ministru Viačeslavu Molotovu dėl pasidalijimo įtakos sferomis Vidurio Rytų Europoje nulėmė Antrojo pasaulinio karo pradžią.

Šalia A. Merkel nuotraukos yra kitokių komentarų, pavyzdžiui, „Danke, Frau Ribbentrop! Heil Putler!“ ir pan., kuriais Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas lyginamas su nacistinės Vokietijos lyderiu Adolfu Hitleriu.

Sprendžiant iš internautų pavardžių, didžioji dauguma tokius komentarus paliekančių vartotojų – ukrainiečiai, tačiau ši akcija plinta ir Lietuvoje.

Angel Merkel Veidaknygės puslapį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top