Ukrainiečių žiniasklaida: Putinas prigrasino Porošenkai, kad jeigu nebus priimtas „specialusis Donbaso statusas“, bus veržiamasi per Mariupolį į Krymą

gordonua.com

Pasak leidinio „Insider“, kalbėdamas uždarame Aukščiausiosios Rados posėdyje, Petró Porošenka pareiškė, jog Ukraina nebeturi resursų karui su Rusija.

Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas grasino Ukrainos prezidentui Petró Porošenkai, jog tuo atveju, jeigu nebus priimtas ypatingąjį statusą Donbasui suteikiantis įstatymas, Rusijos kariuomenei bus nurodyta per Mariupolį žygiuoti į Krymą.

Apie tai praneša leidinys „Insider“, nurodydamas kompetentingą šaltinį parlamente.

„Prezidentas paaiškino (Rados frakcijų vadovams – gordon.com past.), kad su juo telefonu nuolat susisiekia Putinas ir kad jis labai aiškiai yra pareiškęs: jeigu mes nepriimsime įstatymų, jis pasiųs kariuomenę į Mariupolį ir nesustos, kol pasieks Krymą“, – pažymėjo pašnekovas.

Leidinio „Insider“ duomenimis, uždarame Rados posėdyje P.Porošenka deputatams sakė, kad tuo atveju, jeigu įstatymo projektas nebus priimtas, jiems teks kaltė dėl sukelto plataus masto karo su Rusija.

Taip pat prezidentas pranešė, jog karui su šiaurės rytų kaimynu resursų faktiškai neliko. Konkrečiai, yra sunaikinta 60 proc. kovoti tinkamos karinės technikos.

„Jis mane aprėkė, girdi, „jeigu tu toks protingas, imk automatą ir važiuok į ATO (antiteroristinės operacijos) zoną“. Turčinovas ir Porošenka šį įstatymą „ištempė“, – pareiškė partijos „Batkivščina“ deputatas Sergejus Vlasenka.

„Prezidentas trypė kojomis, šaukė, kad pas jį „ant [telefono] laido“ Putinas ir kad mes privalome šiuos įstatymus priimti“, – papasakojo kitas „Batkivščinos“ deputatas.

Rugsėjo 16-ąją Aukščiausioji Rada uždarame posėdyje priėmė įstatymą dėl kai kurių Donecko ir Luhansko regionų ypatingojo statuso ir įstatymą apie amnestiją. Ukrainos Generalinėje prokuratūroje buvo pareikšta, jog nuo baudžiamosios atsakomybės bus atleidžiami žmonės, neįvykdę sunkių nusikaltimų laikotarpiu nuo vasario 22-osios iki šios dienos.

gordonua.com

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedukas

Ot tokia „žopa”, dėkui Amerikai ir Europai… O reikėjo tik paremt ginklais.

 kacius

Ukraina atsisakė branduolinio ginklo mainais į savo saugumo užtikrinimą, susitarimo nesilaikymas – nusikaltimas, o jį padarę – nusikaltėliai, iš vienos pusės sadistai, o iš kitos – mazochistai (kaip parašė vienas komentatorius).

Amerikia ir Europa tampa

banditų suokalbininkais.Nuginklavę ukrainą,atidavė ją suėsti.Tai jau tarptautinis nusikaltimas.ES netenka savo ideologijos,Amerika išdavė savo idealus.Ginklai,kad ir moderniausi šioms šalims jau nepadės.Jos išvengė karo Baltijos valstybės ukrainiečių krauju,bet kas jų laukia islame,tai nepabaigiama…Nes priežastis jose pačiose.Jos nusirito labai žemai…O ir Putinas nesustos.

čia

Ukrainiečių žiniasklaida- tuo viskas ir pasakyta.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top