Ukrainos saugumo tarnybos vadovas: Separatistai ketino susprogdinti ne Malaizijos, bet Rusijos lėktuvą

rus.newsru.ua

Malaizijos oro linijų keleivinio lėktuvo „Boeing 777“ katastrofos tyrėjai nustatė, kad tą dieną smogikai buvo sumanę įvykdyti teroristinį išpuolį prieš „Aeroflot“ keleivinį lėktuvą – toks incidentas būtų tapęs pretekstu Rusijai įsiveržti į Ukrainą.

Tokią informaciją rugpjūčio 7 d. Kijeve įvykusioje trumpoje spaudos konferencijoje pranešė Ukrainos saugumo tarnybos vadovas Valentinas Nalivaičenka.

„Ukrainos teisėsaugos ir žvalgybos tarnybos, atlikdamos teroristinio akto tyrimą, nustatė […], kad būtent tą dieną, liepos 17-ąją, kariai samdiniai ir teroristai iš Rusijos Federacijos planavo teroristinį aktą prieš keleivinį [Rusijos oro linijų – Tiesos.lt] „Aeroflot“ lėktuvą, skridusį maršrutu Maskva–Larnaka“, – pareiškė V. Nalivaičenka.

„Šį cinišką išpuolį karo nusikaltėliai planavo (įvykdyti) būtent tuo pačiu metu, kai skrido ir Malaizijos oro linijų lėktuvas, kad jis taptų pretekstu tolimesniam Rusijos Federacijos kariniam įsiveržimui, t.y., kad įvyktų casus belli“, – pridūrė jis.

Pasak V. Nalivaičenkos, numušdami Malaizijos keleivinį lėktuvą „teroristai suklydo“.

V. Nalivaičenkos teigimu, taip teroristai ruošėsi Rusijos ginkluotųjų pajėgų įsiveržimui į Ukrainos teritoriją, kuris buvo planuojamas iškart po teroristinio išpuolio prieš lėktuvą Donecko srityje liepos 17–18 d.

„Turėdami tyrimą vykdančių institucijų leidimą mes galime įrodyti ir aiškiai teigti, kad būtent liepos 17 ir 18 dienomis teroristų vadeivos laukė Rusijos ginkluotųjų pajėgų įsiveržimo. Liepos 18 d. buvo planuojamas įsiveržimas bei tolimesnis talkinimas užsienio okupacinėms karinėms pajėgoms Luhansko ir Donecko sričių teritorijoje“, – sakė V. Nalivaičenka.

Jo teigimu, liepos 18 d. Rusijos specialiosios pajėgos bei šios šalies žiniasklaida ruošėsi pateikti informaciją apie neva Ukrainos artilerijos vykdomą Rusijos teritorijos apšaudymą.

„Būtent po teroristinio išpuolio, kuris, anot teroristų, buvo nesėkmingas, teroristų vadeiva Igoris Bezleris buvo iškviestas į Rusiją. Reikalaujame apklausti tuos, kas šį asmenį iškvietė, bei patį I. Bezlerį. Būtina išsiaiškinti, ką konkrečiai jam pasakė specialiosios tarnybos“, – pabrėžė V. Nalivaičenka.

rus.newsru.ua

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
rusija

dar 14 liepos uzdraude aerofloto lektuvams skristi virs Donecko ir lugansko srytimis. Taip kad Nalivaičenkai nera ko durnint kitus.

Marijonas

Kažkas čia yra akivaizdžiai neaiškaus. Kai buvo numuštas lėktuvas neabejojau, kad tai buvo separatistų (kartu su atsiųstais specialistais iš Rusijos – ne eiliniam bojevykui valdyti sistemą „Buk”) darbas. Dabar taip nebemanau. Manau čia ukrainiečių darbas: viliuos klaida, o ne kokia klasta. Kodėl Ukraina vis keičia versijas? Kodėl pradžioje pateikinėjo garso įrašus, kur patiems separatistams keleivinio lėktyvo numušimas buvo staigmena, arba kur separatistai mano, kad numušė Ukrainos armijos lėktuvą, o dabar jau Ukraina teigia, kad čia viskas buvo suplanuota ir tikslas buvo numušti Rusijos lėktuvą taip įvykdant pretekstą įsiveržti? Kodėl Ukraina pateikinėjo nuotraukas kur neva išvežamas raketų kompleksas kurios vėliau pasirodė, kad vežamas pačių ukrainiečų „Buk” raketinis kompleksas? Kam, jei esi teisus, teigti melagingus, sufalsifikuotus teiginius?

Nuomonė

pritariu Marijonui.

Letas Palmaitis

Kam neaišku, paskaitykite, kur aišku:
kavkazcenter.com/russ/content/2014/08/07/105783.shtml

Marijonas Letui Palmaičiui

Nu jo… pateikti nuorodą į kavkazcenter.com kaip į autoritetingą šaltinį, tai tas pats kas remtis Hamas nuomone apie Izraelį.

jokeris arba IEŠKOK GUDRUČIO

Dabar ne balandžio pirmoji. Tokias pasakas nedera pasakoti. Durnai atrodo toks, atsiprašant, artistas DUDRUTIS, vaidinantis saugumietį.

Taigi

😀 😀 😀 Gerą anekdotą tiesos.lt įdėjo.

MARAS

Taigi,pats nedapylęs Nalivaičenka, apgavo lakūnus mojuodamas su vėleva prieš lėktuvo langus.Lakūnai manė kad jau nusiliaido,ir lipo iš lėktuvo lauk,todėl ir nukrito lėktuvas.Šiuo atvėju kaltčiausias Nalivaičenka su vėlevos kotu numušęs BOINGA-777.Toke mano nuomonė.

Brinkazis

Pavadinimas kiek klaidina: „separatistai” visai neplanavo numušti Aerofloto lėktuvo. Aerofloto lėktuvą planavo numušti jų šeimininkai iš Москвагийн ОХУ-ын, tik jų atsiųsti įrangos specialistai supainiojo dvi skirtingas Pervomajskoje gyvenvietes: turėjo būti šauta iš Pervomajskoje, esančios 20 km į vakarus nuo Donecko, ir lėktuvas turėjo nukristi išvaduotos Ukrainos dalies teritorijoje, o nukrito pačiame diversantų kontroliuojamos teritorijos epicentre. O viskas galėjo būti kitaip. Štai kokios klaidos gali pakreipti istorijos eigą.

Kim Ir Nalivai

Kurti anekdotus šitas gaidelis tikriausiai mokėsi Š.Korėjoje. Juose labai keistas humoras.

ruta

Redaktorius ‘Novaja gazeta’ D. Muratov , paskelbe , kad turi domenu , kad Borodaj paskambino vienam is SMI vadovu , kuris pranesdavo apie ivikius Ukrainoje , po 40 min. kai buvo numustas ‘Boing’ ir pasake , ‘atrodo mes numuseme civilini liektuva ‘.Manau , kad jo balsa uzfiksavo ir saugo nemazai pasaulio ,spec tarnybu .

Laisvam laikrasty

naujas straipsnis
,Lietuva slepia „Malaysia Airlines” orlaivio žudikus’

Visai jau susipainiojo

Tie ukrai! Pirma visam pasauliui pagarsino pokalbius tarp separatistu,neva nepatenkintu kad numuse civiliu liektuva.(Pirma versija buvo kad taikesi i karini) .Tai jai numuse su pampersais liektuva taip ir pasakitu,kad viskas ok! Paklausikyt ka sako vokieciu zurnalistas-youtube.com/watch?v=glIEvFHe34Y

ukrolietuviams

youtube.com/watch?v=glIEvFHe34Y !

Grand pardonne.-moi

O kas skrido aerofloto lėktuvu? Lyg tai iš Pietų Amerikos juo skrido Vl.Putinas.. Kieno buvo tie lyg tau 2 naikintuvai, iš kurių sušaudyta lakūnų kabina?

Nesuprantu

kaip separatistus remia Rusija, ginklais ir žmonėmis, ir separatistai ruošėsi numušti Rusijos lėktuvą? Tai gal ponas Obama skrido tuo Rusijos lėktuvu?Čia kažkaip kaip tam žaidime: šyla šyla šyla…šilčiau bet dar ne ten.

D.G.

Ukrainos saugumo tarnybos vadovas Valentinas Nalivaičenka dailus vyras.

Nalivaičenkos šou

Keista kaip ukrainiečiai dar tiki ne/savo nauiaisiais pranašais. Ne už kalnų, ateis laikas, žmonės praregės ir tenai.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top