Ulfas Kristersonas. Mus čia atvedė neatsakinga imigracijos politika ir nesėkminga integracija

Švedijos ministras pirmininkas, siekdamas sustabdyti gaujų smurtą, ketvirtadienį iškvietė ginkluotųjų pajėgų vadovą ir policijos komisarą.

Trečiadienį Stokholme per atskiras šaudynes žuvo du žmonės, o ankstyvą ketvirtadienio rytą Upsaloje sprogus bombai žuvo dvidešimtmetė moteris, kuri, kaip manoma, buvo nekalta praeivė.

„Tai sunkus metas Švedijai. Praėjusią naktį visiškai įprastą vakarą 25 metų moteris nuėjo miegoti, bet taip ir nepabudo“, – sakė Ministras Pirmininkas Ulfas Kristersonas (Ulf Kristersson) per retą kreipimąsi į tautą per televiziją.

„Mes medžiosime gaujas, mes nugalėsime gaujas“, – sakė jis.

Po praėjusių metų rinkimų U. Kristerssonas suformavo centro dešiniųjų mažumos vyriausybę, remiamas populistinės ir prieš imigrantus nusistačiusios Švedijos demokratų partijos, taip užbaigdamas aštuonerius metus Švedijoje dirbusias socialdemokratų vadovaujamas vyriausybes.

Jo koalicija laimėjo rinkimus iš dalies dėl pažado sustabdyti augantį gaujų smurtą, todėl ji ėmėsi įvairių iniciatyvų, pavyzdžiui, suteikė didesnius įgaliojimus policijai ir sugriežtino bausmes už nusikaltimus, susijusius su ginklais.

Priemonės dar neįsigaliojo, tačiau Kristerssonas dėl problemų kaltino ankstesnes vyriausybes. „Mus čia atvedė neatsakinga imigracijos politika ir nesėkminga integracija“, – sakė Kristerssonas.

Daug dešimtmečių Švedija vykdė liberalią imigracijos politiką ir per 2015 m. migracijos krizę priėmė daugiau imigrantų vienam gyventojui nei bet kuri kita Europos valstybė. Buvusi socialdemokratų vadovaujama vyriausybė šią politiką pakeitė, tačiau Kristerssono vyriausybė ją sugriežtino. Apie 20 proc. iš 10,5 mln. Švedijos gyventojų yra gimę užsienyje.

Anksčiau ketvirtadienį opoziciniai socialdemokratai, didžiausia parlamento partija, paragino vyriausybę pakeisti įstatymą ir leisti kariuomenei padėti sustabdyti gaujų smurtą.

„Tai ne Švedija, ne tokia ji turėtų būti“, – spaudos konferencijoje sakė socialdemokratų lyderė Magdalena Andersson.

Kristerssonas sakė, kad iškvietė nacionalinės policijos komisarą ir vyriausiąjį ginkluotųjų pajėgų vadą, kad įvertintų galimybes. Policijos vertinimu, Švedijoje apie 30 000 žmonių yra tiesiogiai susiję su nusikalstamomis grupuotėmis arba turi ryšių su jomis. Be to, smurtas iš didžiųjų miestų teritorijų išplito į mažesnius miestelius, kuriuose anksčiau smurtiniai nusikaltimai buvo reti.

Šios savaitės pradžioje Sandvikeno mieste esančiame bare ginkluotam vyrui pradėjus šaudyti, buvo nušauti du žmonės ir du sužeisti. Dėl 11 šį mėnesį įvykusių šaudynių rugsėjo mėnuo tapo mirtiniausiu mėnesiu nuo 2019 m. gruodžio mėn.

„Kriminaliniai konfliktai Švedijoje kelia rimtą grėsmę šalies saugumui ir saugumui“, – sakoma nacionalinės policijos komisaro Anderso Thornbergo pareiškime.

„Žudomi ir sužeidžiami nekalti žmonės. Darome viską, ką galime policijoje ir kartu su kitais, kad sustabdytume tokią raidą.“

Šaltinis: reuters.com

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…kadais Upsala garsejo savo universitetu,dabar….kad gali uzmiges nebepabust……ir persiede geru gyvenimu swedai niekaip neikerta,kad kovot reikia ne su gaujom,o visu ruberoidu buvimu Swedijoj apskritai..ne simptomus salint,o liga.Negi eiliniai zmones tokie glusi.Jau visu nigeriu neatsikratys,zuvedijai,kaip ir fricams…….kaput.Lietuviskas bletkerinis skurdas mus nuo to dar gelbsti.Paradoksas.

liga yra nutylima

Ir tu irgi nutylėjai ligą – besaikį vaikų gimdymą skurdžiausiuose planetos regionuose

blue yellow zov marinie

…ai,vaikel,tave apemusi manija…

taigi, manija

o turėtų būti ne 1 žmogaus manija, o bendras daugumos įsitikinimas. Tik tada reikalai su migracija ims taisytis.

Avinynas

Už tat Švedija beveik įstojo į Nato. Aū, o kur nato?

visi apsimetinėja

Nutylėdami iš kur imasi migrantai. O jie gimsta skurdžiausiuose pasaulio regionuose kur , toks sutapimas, didžiausias ir gimstamumas . Bet apie tai saikingai, ekologiškai besiveisiantys europiečiai tyli. O gyventojų planetoje gausėja po milijardą kas 13 metų ir gimsta jie dauguma beviltiškame skurde. Ko tikimės ateityje?

blue yellow zov marinie

…ateities nebus,tik praeitis.

bendra leftistų savybė

Susikuria nuostabius žmonijos ateities projektus, daugiau ar mažiau marksistinius, ima terorizuoti nepritariančius – ir galų gale neatsako už tolimas savo veiksmų pasekmes, nes žmogus trumpaamžis padaras

Jules

Ką jūs norit integruoti?

Al.

Jie nori islamizmistinį nacizmą integruoti į satanistinį komunizmą.

kokia dar nesėkminga integracija, kai

integracija neįmanoma! Jei vis tiek to nesupranta. Žlugusi valstybė.

Kim Besindžer ir Mikis Riurkė

„sakė Ministras Pirmininkas Ulfas Kristersonas (Ulf Kristersson)“

Žiūrėkit, vaikai, ar tikrai būtina viską taip imti ir perašyti (perrašyti)?

klumpe

Tuoj ir cia taip bus…
Ir ner kur sprukti. Nebent i NZ.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top