Už Balos #49. Kiauras JAV rubežius – Venesuela – Kissingeris – Trinity College ir SSRS

Metai artėja prie pabaigos, o aptarimo vertų aktualijų pasaulyje nemažėja. Suomija uždarė sieną su Rusija, motyvuodama migrantų keliama hibridine grėsme. JAV nelegalią migraciją per Meksikos sieną išgyvena kaip egzistencinę grėsmę, užimančią vis svarbesnę vietą JAV politinėse diskusijose ir piliečių pasirinkimuose. Tuo tarpu pasaulyje JAV patiria kitokio pobūdžio iššūkius, kaip Lietuvos žiniasklaidoje nenuskambėjęs išpuolis Raudonojoje jūroje. Netiesioginis iššūkis yra ir Venesuelos vieši svarstymai ir net piliečių referendumas dėl to, ar ši komunistinė diktatūra turėtų okupuoti kasyklomis ir ištekliais turtingą kaimyninės Gajanos teritorijos dalį. Atsižvelgiant į laidų tematiką reikšminga pastarosios savaitės žinia buvo ir tarptautinių santykių stratego Henry Kissingerio mirtis, kviečiant pažvelgti į jo praėjusį gyvenimą. Pabaigai laukia mažas siurprizas – gražus ir sektiną pavyzdį rodantis lietuvės studentės poelgis Trinity koledže metant iššūkis sovietų garbinimui. Apie visa tai laidoje „Už balos“ kalbasi JAV lietuvis advokatas Povilas Žumbakis ir politologas Vytautas Sinica. 

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vargo pisuokliai

Sumeskite Kisos naujam paspirtukui Nidoje. Jei rimtai, tai paremkite tuos, kurie jau beveik 2 metai išmoko pragyventi iš karo. Ir visai neblogai.
Zelenkskio 2 patarėjai žydukai Dubajuje registravo 2 kuklius laivelius už 70 mln. USD. Vietiniai vadina juos Zelenskio jachtomis. Kas galėtų paneigti.

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ir dingusių be žinios ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

Leonas Vainšteinas

1097: Политика США – развитие событий

https://www.youtube.com/watch?v=i67GylUjIeU

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top