Už mūsų vaikų teisę saugiai gyventi laisvoje Tėvynėje: pilietinė meno akcija kovo 17-ąją S. Daukanto aikštėje

Šį antradienį, kovo 17-ąją, 12 valandą Simono Daukanto aikštėje jau 34-ąjį kartą laisvieji menininkai ir piliečiai kviečia susieiti neabejingus, Lietuvos Konstituciją, savo ir kitų teises bei laisves branginančius žmones.

Pilietinio meno akcija pasisakysime už mūsų vaikų teisę gyventi atkurtoje Lietuvos valstybėje saugiai, be melo, smurto ir prievartos. Paminėsime dėl teisėtvarkos ir politikų klaidų, baimės bei cinizmo sugriautus Lietuvos vaikų likimus. Paraginsime aukščiausius valdžios pareigūnus ir teisėtvarką ginti vaikų teises, nedangstyti viešųjų ryšių priemonėmis kriminalinių nusikaltimų prieš vaikus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pagarba ir maldos už Jus

kaip paskutinę Teismo dieną – teisieji į dešinę (į aikštę), nuodėmingi – į kairę (į valdiškas tarnybas – kgbistų-pedofilų irštvas).

Marija

Pagarba už atkaklumą. Reikia būti aikštėje. Bet jeigu žmonės išrinko, reikia eiti ir į tarnybas, kad jos nebebūtų korumpuotų kagėbistų irštvomis.

Vėl ir vėl

Šventoji 17 diena. 34 kartą, 43 kartą, 433 kartą…

bus įdomu..

kaip į tas akcijas kgbistų-pedofilų statytinis šimašius reaguos?
(tiksliau sakant, kaip jam bus nurodyta reaguoti)

tiesiog aciu

Aciu Tiesos portalui.Ir visiems kurie renkasi pamyneti ta diena Aciu.

Niekam jūs, ultros, neįdomūs

Ir vėl susirinks saujelė nevykėlių ultraradikalų, vis dar svajojančių kad kada nors į valdžią pateks patvorio atstovai, o bylas spręs patvorio teismai. Bet tauta ne su jumis, o daugiausia su liberalais ir tai teikia vilčių, kad Lietuva pamažu taps tikra liberalia, demokratine Europos valstybe.

NIEKAM jus...

mes ir nenorime buti idomus ,mes norime ,kad butu islaisvinta ikalinta Deimante . Ji turi teise matyti savo senelius ,kurie ja uzaugino.Uz ka ji ikalinta ,ka ji padare .

Nida to niekam neįdomūs

Koks iškreiptas tamstos mąstymas. Tiesos siekimas ir įdomumo ieškojimas skirtingi dalykai. Vargas liberalams, jei jie išduoda tiesą dėl to, kad būtų kažkam įdomūs.

Ieva

„Ultros” – ar čia „pažangaus jaunimo” kreipinys į visus, kurie turi kitą nuomonę?

kažkaip

Kažkaip labai jau aptakiai ta akcija įvardyta. Ir užuominų į Deimantės instoriją – jokių. Pasiskaitęs nelabai suprastum apie ką čia ir dėl ko ketinama rinktis.

Justina

Siekime, stenkimes, kad iki kol isaiskes Tiesa, 17 diena, kaip buvo iki siolei,cia netruktu zmoniu, turinciu Meile, Atminti ir Tikejima. Juk neveltui posakis „Lasas po laso ir akmeni prataso”.

Susirinks

durniu gauja.

Turiu vilties

kad naujasis meras isvaikys ta violetiniu kvailiu gauja.

to susirinks

Is kokio durnyno rasai zombi??????

vidma

Juozas Valiušaitis žmones vatnikais vadina.Pažistamas braižas.Ir provokatorius kelis toleruoja(palaiko)? Neisiu kolkas.Vardan Deimantės.

trumpai

rinksimes tol, kol bus islaisvinta Deimante, o teismas ivardins tikruosius nusikaltelius.

to turiu vilties

V ava tas tai gali taip padaryti..Ar ne jis tik paskui usa vaziavo?

Ir vel

ateis 15 debilu, vadins save „tauta”.

runkelinems ultroms

ateis TAUTOS ŽIEDAS.
Neateisite jūs, dvasios ubagai, išvis neturintys nė menkiausios teisės vadintis „tauta”, savo ultrinę neliustruotą bolševikinę pagiežą pro dantis košiantys.

Tomas

Koks susierzinimas dėl Garliavos šturmo paminėjimo. Vadinasi kažkam neramu. Jei neramu, reikia minėti.

Canada to Ir vel

Pagarba didzhiausia shitiems zhmonems.
Jie nevadina saves tauta. Jie daro, ka jiems liepia sazhine. Jie jusu nekolioja, neshaukia, jog jus debilai. Tai ko pykstat, keikiates?

Stasys

Be abejo, tai reikalinga akcija. Be abejo, ateina žmonės dar nepraradę sąžinės, padorumo, nepardavę savo sielos šėtonui. O kad jis kai ką valdo, pasiglemžęs jų sielas, tai aišku. Atrodo, kad jis valdo net aukščiausius šalies valdovus. O tai yra mūsų visų nelaimė ….
Norėčiau ateiti būtinai, bet dabar neturiu galimybių. Sveikinu visus, kurie ateis, neabejingus, ir linkiu jiems stiprybės tiek fiziškai, o svarbiausia dvasiškai …
Aš su Jumis, mieli bičiuliai!

Laisvė Deimantei !

Deimantės fleita.

Mielieji,meldžiuos už jumis ir labai labai bijau kad jums nepritrūtų jėgų.
Deja esu labai toli nuo Vilniaus.

tam ,,ir vėl''

Žalimai,čia tavo komentaras?

mociute

tikiu,kad ateis diena,kai vaiko grobikai is saugiu namu bus teisiami -netikiu,kad vaikui viskas gerai -netgi apie czv kalejimo kalini zinoma,kur jis.netgi tas kalinys turi advokata,teisiasi uz savo laikyma kalejime be medicinines pagalbos.KAS BUVO DAROMA VAIKUI PER SIUOS 3 METUS?o sitos akcijos „nepastebejimas” rodo,kad teisiniu priemoniu isvaikyti tiesos prasancius zmones -nera.belieka tik is uZ kampo,nakcia -NUKABINETI ANGELUS

Letas Palmaitis Dariui Kuoliui ir kt.

Kad vaikai augtų laisvėje visų pirma reikalingas įstatyminis žingsnis nutraukiant „laikiną” tos laisvės apribojimą Europos Parlamento direktyvą 2006/24/EC, kuri ir įtvirtino neribotą VSD savivalę teisėtai kontroliuojant kiekvieną visuomenės narį ir jo privatų gyvenimą. Kreidelėmis konstatuojate neteisybę, bet prezidentūra kreidelių nepaiso. Kaip seimas priėmė EP 2006/24/EC direktyvą, taip turi ir atšaukti – ES šalys narės dar nepanaikintos ir tiek suvereniteto dar yra išlaikiusios. Panaikinus šią direktyvą, turi būti įvesta pačių kontroliuotojų kontrolė. Be to, kokia gali būti laisva Lietuva, jei visų jos piliečių duomenys per „sumaniojo” „Lietuvos” „paso” lustą negrįžtamai patenka į globalinę duomenų bazę viršvalstybinei spectarnybų kontrolei? Graikija, ES narė, piliečiams reikalaujant, įvedė alternatyvinius tradicinius pasus be sekimo antenos ir elektroninio lusto, nes lustu BAUDŽIAUNINKAS (vok. LEIB-eigener) „identifikuojamas” pagal savo… Skaityti daugiau »

ha ha

galit dabar jau ir Artūrą Zuoką pasiimt į kompaniją.

🙂

Sulauksim savojo filmo ar stebuklo?

Užvakar per kanalą ROSSIJA prisiverčiau pažiūrėti dokumentinį/vaidybinį (?) filmą apie Krymo prisijungimą… Kuo tai, kas realizuota ten, Kryme, skiriasi nuo ŠIOS, lietuviškos Klonio gatvės istorijos ir mūsų reakcijos į ją? Mažai kuo… Tas pats (tik daug galingesnis) jėgos buldozeris, tas pats vieningas visų keturių „valdžių“ darbas apiforminant „reikalą“ iki „vsio zakonno“ , tie patys, kaip ir Rusijoje, 84 procentai palaikančių, tas pats daugumos nenoras net pabandyti suabejoti jiems pateikiama versija… Skirtumas tas, kad pas mus tris valdžias aptarnaujanti ketvirtoji tokio filmo apie tai dar nesukūrė… (kol kas?). Būtų stebuklas, jog mūsų prezidentei, sugebėjusiai (nors ir ne iš karto) įžvelgti neteisybę Ukrainos/Krymo atveju, kada nors sukirbėtų abejonė ir dėl šio, t.y. taip „išspręsto“ šios mergaitės likimo atvejo. Duok Dieve.. Ko sulauksim… Skaityti daugiau »

labai baisu

Ikelta videoyra drasiauskeliaspuslapyje kai isnesa mergaite…nu baisiau nei baisu.

Edita

Myliu Jus rasancius TIE-SOS! Te saugo angelai Deimantele! Ji – mazoji kankine.. Te buna prakeikti Jos budeliai.

ha ha

Rusija Kaliningrade panaikino lietuvių bendruomenę, išvij jos lyderius.
Ar pilietninkams nė motais? Ar neorganizuos protestų prie Rusijos ambaados?

ES ketina neatsukt kito žando

Europos Sąjungos lyderiai šią savaitę vyksiančiame viršūnių susitikime suformuos specialų žiniasklaidos padalinį kovai su meistriška Rusijos propagandos kampanija per Ukrainos krizę.
/
„Norima Briuselyje sukurti grupę, kuri stebėtų Rusijos žiniasklaidą, atskleistų akivaizdžias melagystes bei tikrąją tiesą, ir perduotų tai šalims narėms“, – sakė šaltinis ES.

ha-ha-jui

Dėl Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės supratau mintį,ką norėjai pakakoti, tipiška.O dėl Zuoko priėmimo į kompaniją kažkaip gal paaiškintum savo „minties” gilybes,bo mano laisvo menininko intelektas tiek netraukia,atleisk jau tu man. Ar čia paprasčiausiai oro pagadinimas Bužinsko beigi Klecko stiliuje?

Nuomone

Begaline PAGARBA LAISVIEMS MENININKAMS IR PATRIOTISKIEMS PILIECIAMS rengiantiems sias akcijas parodancias,kad mes nesusitaikeme su neteisybe Lietuvoje.

Lietuvoje pedofilijos nebuvo, nėra ir nebūna

Pedofilijos skandalas Viešvilės vaikų namuose: įtariamasis – direktorius

delfi.lt

Shiza Frenikaite

Tik apie 5000 susirinko, o tikejausi kad 10 tukstanciu ateis. 🙁

Shizutei

na jau tada galima sakyti kad tauta su kedofilais 🙂

darius

Pasitikejmas Jumis sviesiausioji Tautos sakele

niekada nepamiršim

tik tie, kas kovoja už Tiesą, turi teisę vadintis Žmonėmis.

durnam "menininkui"

negi tiek daug intelekto reik, kad suprastum, jog

a) Zuoko partiečiai organizavo Garliavos šturmą

b) jog Zuokas prarado darbą

c) jog Zuoko vektorius nukreiptas į Prezidento kėdę?

Tad ko nepriimti Zuoko, jei jau jam dirbat? ha ha:)

menininkas protingam ha-ha-jui

Ačiū už komplimentus, beigi už supažindinimą su trimis tauriosiomis hahajų religijos tiesomis apie Zuoką. Supratau, kad hahaizmas man visiškai neįkandamas. Lengviausiai sekėsi suprasti antrąją tiesą, kad Zuokas prarado darbą, o sunkiausiai – apie Zuoko vektorių. Mano atlikta vektorinio (ir tenzorinio) meniškai-politinio lauko Riemanno erdvėje analizė rodo, kad šiuo metu tas vektorius nukreiptas į kitą baldą, ne kėdę. Bet gal jau pervertinau savo intelektinius pajėgumus hahaizmo išminčiai suprasti, bus kaip tam Čechovo kaimiečiui, kuris rašė Pisjmo učionomu sosiedu. Dėl punkto a), tai man didelė naujiena, kad Prezidentė ir Dugys yra Zuoko partiečiai. Labai jau sudėtingas tas hahaizmas, ne mums, menininkams, balansuojantiems ties hylikų ir psychikų sferų riba, suprasti jus, pneumatinius hahaistus.
P.S. Kokia hahaizmo doktrina apie samdomus kvailius, užsiimančius zokologija?

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top