V. Landsbergis Ukrainos Nepriklausomybės dieną: „Reikia atmesti melą kiekvienoje apraiškoje“

Rugpjūčio 24 d. Vilniaus Švč. Trejybės unitų bažnyčioje buvo aukojamos iškilmingos Šventosios mišios – padėka Viešpačiui už Nepriklausomybės dovaną. Po jų įvyko ekumeninės pamaldos, kuriose įvairių konfesijų šventikai meldėsi už žuvusius per amžius kovose už laisvę.

Susirinkusiuosius sveikino Lietuvos Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis ir Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Valerijus Žovtenko.

Labdaros koncerte keletą kūrinių atliko jaunasis gitaristas iš Ukrainos Sergijus Baka, Maidano kovotojus su pagarba paminėjo Lietuvos bardas Gediminas Storpirštis. Čia pirmą kartą nuskambėjo ir pagal Anastasijos Dmitruk žodžius sukurta daina „Dievą taikos išmelsiu“, kurią atliko Virginijus Pupšys, Gintautas Litinskas bei Jeronimas Milius.

Vėliau Katedros aikštėje Lietuvos ukrainiečiai kartu su jų kovą už nepriklausomybę ir laisvę palaikančiais lietuviais išskleidė Ukrainos vėliavą.

Siūlome du Aikštės TV reportažus iš šių Ukrainos Nepriklausomybės dienos renginių. Pirmojo reportažo autoriai – Vincas Kubilius, Virgilijus Kubilius ir Gintas Beržinskas, antrojo – Aušra Gabalytė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
a n o  n  y   m   o    u    s

veidmainis zdas lendzbergis
http://www.make.my/landzbergiisvad

ano n y  m  o   u   s

zdas lenzbergis gerai tarnauja savo seimininkams kad net kaire ir desine ji myli ir jam zemai lenkiasi. Demokratija.
http://www.make.my/landzbergiisvad

ano n y  m  o   u   s

zdas lenzbergis gerai tarnauja savo seimininkams kad net kaire ir desine ji myli ir jam zemai lenkiasi. Demokratija.

(COPY PASTE i browseri)
make.my/landzbergiisvad

Tomas

Landsbergis sako tiesą, bet kodėl pats neatmeta Grybauskaitės melo?

Marija

Dviprasmybės, dviprasmybės. Jos kyla iš Lietuvos problemų nutylėjimo. Be veidmainystės tik Juozas Valiušaitis. Jam skauda dėl Lietuvos ir Ukrainos laisvės.

ruta

Apie mela ir veidmainyste , kodel nebuvo Lietuvoje liustracijos , gal todel , kad ponas Landsbergis , kaip ir panele Grybauskaite , uoliai tarnavo sovietiniam represiniam rezimui ?
Kaip taip nutiko , kad sovietinis propesorius keliavo po uzsienius , nors jo brolis buvo pabeges i vakarus ?Musu seimos narys norejo tik i ekskursija 1984 metais nuvaziuoti , tai neleido , nors tevas , politinis kalinys ir mama , tremtine , jau buvo reabilituoti .
Bjauru ir slykstu , kai matai politikus , kurie uoliai tarnavo/?/ sovietiniam rezimui , o dabar jau isverte kaili i sapalioja apie demokratija ir tiesa , veidmainyste aukciauses klases , bravo raudonskuriai.

Tiek nedaug V.Landsbergiui reiktų,tik

pasakyti :”Atsiprašau” už nuslėptą biografiją.Gal jo pavyzdžiu pasektų ir panelė ,ir tie ,kurie turi garbės.Moralinės liustracijos pradžia?Gal ją vainikuotų Deimantės išlaisvinimas?Nauja Lietuvos pradžia.Kol to nebus,būsime Rusijos taikinys…Ir jokie ginklavimaisi čia nebepadės.Tik vidinis veiksmas ir atgaila.

Didelę nuostabą kelia Europos

duetas-Vokietija ir Rusija.Vokietijos egocentrizmo ir Rusijos noro „išgelbėti” visą pasaulį simbiozė.Abi šalys rimtai serga .Ir kažin ,ar ne perspektyviau pirma „gydyti” Vokietiją.Kai išsivaduos iš savo nežaboto egoizmo,tikriausiai,tam yra pajėgi,tai gal ir Rusija nutars ,kad reikia pradėti dirbti ir kurti,-ne tik kariauti.Kol šis klastingas duetas gyvuos,nebūsime saugūs.Niekas negarantuoja,kad Vokietija nepasakys:”Mes neprieštarautume,jei Lietuva stotų į Euroazijos ir t.t…”.Reikia stiprinti ryšius su Amerika.

pensininkas

Putleris doroja Ukraimą be jokių taisyklių, o patriarchas Landsbergis ir prezidendė Grybauskaitė tyli. Kas jiems atsitiko. Visuomet sakydavo, kad žavisi Ukrainos laisvės siekiu ir vardijo Maskolija gruobuoniškumu.

landsbergiui

kada pradesit atmetineti savyje ?

ukrainieciams

darykit viska priesingai negu landsbergis pliurpia.

gudi giria

kazkoki apsurda pliurpe su ta laisve,demokratija,jos niekur nera isskyrus Islandija,Vengrija.laisve bus tada,kada tauta valdys valstybe skirs ir atsauks is uzimamu pareigu,veiks referendumai,kai tauta pasakys mes norime tokio svietimo,o ne anokio primetamo is anapus savinaikai,jau truksta zodziu vakaruose nera jokiu laisviu.Lietuviu Tauta neturi Tautos prezidento seimo ir taip toliau,nes nera laisves viskas suklastota,visi I gatves meskit viska ir I gatves telkites tukstanciais ir bus gan greitas rezultatas.

Eilės

Tą vasarą lijo kitaip.
Kai lijo žmonėmis – ne žuvimis,
Dangus norėjo užsimerkti.
Žemė apkabino šiltus asmeniškos kančios lašus .
Šėtonas juokėsi…
O, Dieve mano!
Europa stebi tolimą laukinę stepę,
Kur laumžirgiai sukruvinti plevena,
Mėnulis turkų iš po žemės žiūri,
Olandai kramto, svarsto savo sūrį.

Juozas Valiušaitis

Vytautas Landsbergis
2014-08-24 12:50

HUMANITARINĖ PAGALBA MALAIZIJAI

Tą vasarą lijo kitaip.
Kai lijo žmonėmis – ne žuvimis,
Dangus norėjo užsimerkti.
Žemė apkabino šiltus asmeniškos kančios lašus .
Šėtonas juokėsi…
O, Dieve mano!
Europa stebi tolimą laukinę stepę,
Kur laumžirgiai sukruvinti plevena,
Mėnulis turkų iš po žemės žiūri,
Olandai kramto, svarsto savo sūrį.

Išrašė Vilė Vijolė
2014-08-28
Kaunas

quad

condition product sharply reason sale how to check credit score for free public news information

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top