V. Radžvilas, V. Rakutis. Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos interesai

NeRedaguota

Istorikas Valdas Rakutis ir filosofas Vytautas Radžvilas apie mūsų valstybės interesus, tarpininkavimą tarp Lenkijos ir Vokietijos, Europos ateities dilemą ir grėsmes iš rytų.

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
gerai

gerai aptarnauja aptarnaujantis šalies vldytojus

Po pergalės Ukrainoje

mažoji imperija imsis Lietuvos.

pasakyk

kokios partijos narys esi, kas tavo pirmininkas, ką gero tavo partija padarė Lietuvai, ir aš pasakysiu, kas tu.

Neklausk to

kinkadrebio ir stipresniųjų aptarnautojo. Ukrainiečiai klausia, kam priklauso Krymas, o mes turėtume klausti, kaip suskaičiavo aukas ir kas skaičiavo, ar patikimos reputacijos, kokios nacionalinės kilmės ir ar nebuvo apsimelavę dar XIX amžiuje ir sužinosite, kas per profesorius mums čia kažką porina. Ir kodėl stipresnis teisia silpnesnį arba didesnis nusikaltėlis mažesnį arba išvis ne nusikaltėlį?

Jules

Tilžės aktas, Tilžės aktas, bet be jo dar buvo ir yra Suvalkų sutartis ir faktas, kad trečdalis etninės Lietuvos okupuota Lenkijos ir Gudijos, asimiliuota ir išnaikinta, išvyta Lietuvių tauta iš tenais. Nori mus vėl įstumti į tą Lietuvių pragarą, Žečpospolita vadinamą.

Tai

ką Milaiti, Žečpospolitoj sosiskos baigėsi? Ui, kibk į lašinius, gardu, gardu!

b.p.

Visada malonu klausyti protingų žmonių … Toks truputį dežavu jausmas, kai išsižioję klausydavom per TV Sąjūdžio pirmeivių … Ir palygimui – broileris su savo partneryste (antra kovo 11-oji), ar pišas su gėbistine tankisto anūke .. Beje, kaip kažkas pastebėjo, Rakutis yra valdančiojoj daugumoj, tik jo balselio ten nėra ..

valdančiosios daugumos

dorovė, vertybės ir tikslai žinomi. Tai šioje svetainėje galimai yra valdančiosios daugumos netiesioginė reklama? Aišku.

b.p.

Manau, viskas daug paprasčiau – tiesiog Rakutis balsuoja pagal leftistinę konjuktūrą, nes bijo būti patrauktas nuo lovio … ir daugiau ten tokių „dirbančių Lietuvai” yra …Įsitikimai sau, o balsas – „kaip reikia Partijai” … TSKP laikai sugrįžo ..

labai bendrai kalbant

mes nežinome, kokie yra kieno nors, bet kieno įsitikinimai. Apie visus žmones sprendžiame, atsižvelgdami į tai, su kuo jie, už ką, kaip balsuoja ir t.t. O kokios ten jų mintys, visai nesvarbu. Nežinau, kokios buvo mintys tų, kurie atnešė į Lietuvą stalino saulę, bet žinau jų darbą – baisių kančių Lietuvai atnešimą.

Tai

Aišku drauhas juliau. O kaip Žečpospolitos ir sąjūdžio sosiskos, ar ragavai??

pasakiški LT kolonijos pasiekimai-plakatų rinkinys

liaudiesmenas.livejournal.com
 
P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

Jules

Labai apgailėtinas LDK palikimas – tiesiog lenkiškų patyčių kruvina puota Lietuvių tautai tie 2 milijonai lietuvių su 55 tūkst.kv. kilometrų teritorija. Buvusios vokiškomis Latvija ir Estija po Antrojo Žalgirio tapo kur kas geresnėje padėtyje nei mes, o Latvija dar ir su didesne teritorija be jokios ten strateginės partnerystės su Lenkija. Estija išvis lenkia abejas mūsų tautas, kodėl? O todėl, kad ten nebūta tokios didelės slavų įtakos, o labiau paveikta vokiškos ir skandinaviškos kultūros. Nebūta tokių Kapsukės prapiesorių. O tokie kaip Rakutis gali tik istoriją pradinukams dėstyti kokiame tai Lietuvos užkampyje. O kaip buvo pasielgta su prof.dr.A.Jokubausku, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generaliniu direktoriumi, Dieve, Dieve, kokia gėda mums užtraukta per tokius kinkadrebius pseudo maksliniekus.

habilitâs

Gera diskusija, būtų dar geresnė, jei organizatoriai būtų pasirūpinę mikrofonais salėje, kad būtų galima ne tik girdėti, bet ir suprasti ką kalbą.  Žinoma, yra daug detalių, kuriomis reikėtų papildyti kai kuriuos teiginius, kad vaizdas būtų suprantamesnis, bet vis viena gerai, kad tokios diskusijos vyksta.  …  JAV karinės doktrinos išskirtinumą, iš kitų NATO šalių, lemia ne tiek šios šalies resursų gausa, kiek jos perspektyvos. Po Vietnamo karo šalies karo strategai buvo priversti ją kardinaliai keisti, nes protestai prieš karą vyko ne tik Amerikoje bet visame pasaulyje. Jei yra kam tekę būti JAV ambasadoje Stokholme, turėjo pastebėti kokia tvora yra apjuosta teritorija, ir tai buvo padaryta, būtent karo Vietname metu, kad apsisaugotų nuo protestuojančių švedų.  Buvo aišku, kad kito karo amerikiečiai savo… Skaityti daugiau »

Sekantis įvykius

Rusų duomenimis šiam savaitgaliui ukrosvinų užmuštų 285000, sunkiai sužeistų (neteko kūno dalies) 465000, viso 750000 artimų žydšaudžių Benderos ir Šukevičiaus palikuonių Ukrainoje jau pas arba netoli savo idealų. O jei pavyks tai ir Adolfą Hitlerį ten pamatys savo kompanijoje, juk verta buvo dėl to gyvent, pridurkams.

Al.

Putino rusai nužudė ir žiauriai sužalojo arti milijono kaimyninės šalies gyventojų (irgi rusų) – ,,juk verta buvo dėl to gyvent” ?

O, dar vienas

Adolfo specialistas apsireiškė? Nebūsi Antrasis Rakutis? Taip gerai išmanai Hitlerį, bet savęs niekaip. Apie Hitlerį, kaip Rakutis, žinai viską, bet apie save nieko.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top