Vaidotas Vaičaitis apie nepaprastosios padėties įvedimą Lietuvoje: „Tai prieštarauja Konstitucijai“

Trečiadienį Lietuvoje įsigaliojus griežtesniam karantino režimui, buvo uždaryta daugelis parduotuvių, kirpyklos, apribotas ir žmonių judėjimas. Tarsi to būtų maža, kai kurie politikai ir toliau leidžia sau samprotauti, kad to gali neužtekti, kad gali tekti įvesti komendanto valandą teritorijoje ar net nepaprastąją padėtį.

Kokios yra nepaprastosios padėties įvedimo sąlygos, kuo šis karantinas skiriasi nuo nepaprastosios padėties, kaip būtų galima ginti savo teises ir pan. – atsakymus į šiuos ir kitus visuomenei rūpimus klausimus išgirsite „Lrytas TV“ interviu su Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dėstytoju dr. Vaidotu Vaičaičiu.

Paprašytas pakomentuoti Gabrieliaus Landsbergio grasinimus įvesti nepaprastąją padėtį Lietuvoje, konstitucinės teisės specialistas savo vertinimą išsakė tiesiai: „Tai prieštarauja Konstitucijai“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Anukas turi kazkoki zodi Vyriausybeje???
As ismalciau snuki ir atiduociau tribunolui ,ne , ne Anuka, o tuos kas igalino ji perzengti Vyriausybes pastato slenksti. Pradedant igaliojimu sutekeju ir baigiant sveicoriumi stovinciu prie pastato pagrindinio iejimo.
Nors jeigu but nuosekliu ir isknyst ir nubaust (atimti vyriausybine , tikiu privelegijuota pensija) ta, kuris pazeisdamas istatyma prieme dirbt komjaunuolisko amziaus pienburni be aukstosios mokyklos diplomo i URM. Zilstanciojo nebrendylos makaulej tai itvirtino nuostata ,kad gyvena stebuklu salyj kur fizikos desniai negalioja.

stasys

Va va , va taip forma apeina turinį .Gal surenkime debatus tarp tos ‘teisės žinovų’ o į Jų vidurį pastūmkime dr.J.Ramanauską kaip teisėją ?. Jei jau iki tokio marazmo nusiritome, o ‘rusai puola ‘ ,padėtis valstybėje, atitinka Konstitucija ? Ir kuria čia jos dalį ? Siūlau juos apkaltinti ta pandemija oficialiai ir užbaigti to klausimo nagrinėjimą. Juokas juokais , bet ar tam teisės žmogui viskas gerai su galva ? Jau mėnesį pareiga ir atsakomybę jaučiantis piliečiai gyvena neapėbrėžtume ir įzoliiojasį patys . Ar tai ne nepaprastoji padėtis klausimas tam Konstitucinės teisės žinovui ? Kaip visada teisė velkasi uodegoje realybės ir veikia tik tada kai va toks ‘pūpų dėdė’ iššoka iš krūmų ir pareiškia jog visa tai neteisėta . Aš jau… Skaityti daugiau »

Na ir kas, kad prieštarauja?

Jiems gi nusispjaut, kai remia Bankas – Blogio imperijos sąjungininkai.

StasysSG

Atrodo, kad Karo padėtį greičiau įsives JAV prez Trumpas. Jis nepasiduos geruoju.

(Iš vakar pasitarimo Ovaliniame kabinete: „Heated Oval Office meeting included talk of special counsel, martial law as Trump advisers clash „, cnn.com/ 2020/12/19/politics/ trump-oval-office-meeting-special-counsel-martial-law/index.)

Džeikuti, švilputi,

ar nemanai, kad per daug susireikšminai?

stasys

.. stasiu kaip kaip grybų ..rudenį.

Tvankstas

BBD tas anūkas ant tos konstitucijos.

ta padėtis senai įvesta

dar nuo Garliavos laikų.
visi laimingi ir patenkinti
(nepatenkinti pasikaria arba emigruoja arba tampa bomžu)
VOT !!!

Skiepas konstitucijai

LT konstitucija turi atliepti laikmečio dvasią ir žmonių poreikius ir neprieštarauti ES pamatinėms vertybėms-kaip kad skiepai,karantinas,komendanto valanda,vienalytės santuokos su įsivaikinimu.Bet gi konstitucinio teismo teisėjai Lansbergių, liberalių draugai ir tai neprieštarauja konstitucijai,o jai prieštarauja to blogiau konstitucijai ir ji turi keistis ir izoliuotis pagal skiepų pasaulinę realybę jei neturi pakankamai savo imuniteto

konservatoriai

jau seniai i konstitucija sluostosi kojas.

ah1

pagal LR Konstituciją negalioja joks aktas priešingas LR Konstitucijai, tai va priverstinė vakcinacija antikonstitucinė net neabejoju.

reikia nuolat jiems priminti,

kad tokie aukščiau Dievo pasijutusieji, baigs taip, kaip Jeronimas Tučka…

pasirinkimo metas

ht tps://karzygys.lt/zinios-is-kudros-bideno-belaukiant/#profile-just

StasiuiG

The Epoch Times
Prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienio rytą paneigė pranešimus kad jo susitikimo Ovaliniam kabinete su Sidney Powell ir atsargos generolu leitenantu Michaelu Flynnu, buvo pasiūlyta karo padėtis.

https://www.theepochtimes.com/trump-martial-law-reports-are-more-fake-news-and-bad-reporting_3626051.html?utm_source=pushengage

Levin (Fox)

Life, Liberty & Levin 12/20/20 | FOX BREAKING TRUMP NEWS december 20,2020

https://www.youtube.com/watch?v=OIiBD9KwGOI

The Ingraham Angle (Fox)

Dr. Anthony Fauci appeared on CNN and Sesame Street to discuss vaccinations for Santa Clause; Fox News Contributor Raymond Arroyo weighs in. #FoxNews #Ingraham

https://www.youtube.com/watch?v=6JtWluuqbp0

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top