„Valdantieji tai daro tyčia!“- Ruginienė ir Vėgėlė plėšia kaukes. Pasakė, kaip sustabdyti beprotybę

OpTV

Lietuvos advokatų tarybos pirmininkas profesorius Ignas Vėgėlė ir Lietuvos profsąjungų konfederacijos vadovė Inga Ruginienė nevainikuoja valdančiųjų „gerus norus“ laidoje „Teisingumo registras“. Laidos vedėjas – Valdas Vasiliauskas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nelabai supratau

Jei viruso komitetas vienbalsiai balsavo, kad būtų skiepijami vaikai nuo 12 metų, tai įdomu, kaip balsavo to komiteto narė Ruginienė. Gal nedalyvavo?

Tai

Gal „nuvainikuoja”?

KLAIDA? -

nEvainikuoja valdančiųjų „gerus norus“ → nUvainikuoja valdančiųjų „gerus norus“?

habilitās

Koks čia dar sarkazmas, pone Vėgele?! Taip, 8 mirtys dėl „vakcinos“ susitūmimo bendrame mirčių nuo užsikrėtimo COVID‘o virusu, gal ir nedaug, bet kuris norėtų būti tarp tų aštuonių? ✂️ O dialogas neįmanomas. Koks gali būti dialogas tarp korumpuotų idiotų, pastoviai kartojačių, kad tai „nepasiskiepijusiųjų pandemija“, nepasiskiepijusiųjų karantinas“ ir normalių žmonių, tokių kaip pavyzdžiui, V. Riaubiškytė, kuri labai nuoširdžiai išsakė nuomonę kaip ji jaučiasi viso to absurdo karuselėje. ✂️ Kai mirė nesusibadžiusi gimdyvė Kaune, visas LRT valkatynas paleido savo gerkles ant antivakserių, o kai iš gastrolių Vokietijoje grįžo A. Dulkio viceministrė Živilė Simonaitytė ir parvežė virusą, visi tyli, nors gyrėsi, kad yra pasiskiepijusi. Tai kas platina tą, užkratą? Tie, kurie nesibado, o tik stovi eilėje prie mažos parduotuvėlės durų, kaip sako… Skaityti daugiau »

ah.ą

šiandienai jau akivaizdu kad vykdomas planas – 16 milijonų dozių, po 8 kiekvienam lietuviui – neturintis nieko bendra su sveikata, nes vakcinos nesukuria imuniteto pagal susiformavusią praktiką.

Milijardieriai

mažina ubagyną.

Raimondas

Mastant logiškai išeina, kad paskiepytieji yra žymiai pavojingesni už neskiepytus: neskiepytų judėjimas ribojamas, o paskiepytiems atviri visi keliai. Bet juk sveikas, neskiepytas, žmogus neturi jokių ligos simptomų. Natūralus imunitetas daro savo „darbą”. Bet jis vis tiek laikomas pavojingu – „besimtomiu ligoniu”. Paskiepytas taip pat „sėkmingai” gali nešioti virusą ir būti „besimptomiu ligoniu”, kaip ir neskiepytas,bet jis kažkodėl laikomas nepavojingu. Valdžia apie natūralų imunitetą nekalba arba kalba probėkšmomis, labai nenoriai. Manau, kad tai daroma sąmoningai, su tikslu sumenkinti sveiko gyvenimo (ar bent artimo jam) būdoreikšmę. Tikslas vienas ir tas pats – priversti ir sveikuolius vakcinuotis.

Raimondas

imuniteto baziniai šaltinia -trys; 1. Tėvų linija paveldėtas. 2. Teisingas-sveikas gyvenimo būdas. 3. Kūrėjo („Dievo”): Serafininio angelo sargo apsauga (apvaizda), kuri įgyjama pasiekus trečiąjį psichinį lygį (skaityti Urantijos Knygą).

Daugiau tiesos

Nepaisant Europoje smarkiai augančių COVID-19 infekcijų skaičiaus, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas pasmerkė sveikų žmonių skiepijimą stiprinančiąja vakcinos doze.Daugiau skaitykite straipsnyje – “ PSO vadovas „skandalu“ vadina stiprinančiąją vakcinos dozę sveikiems žmonėms”.

stasys

Kaip aktualiju laidos vedėjas Valdas Vasiliauskas šeip sau . Mokytis , mokytis ir dar karta mokytis …

Dzeikas

Raimonduj:
Del baziniu imuniteto saltiniu esi teisus. Na del „urantijos” … jeigu po ziemos ateina pavasaris/zvirbliai ima cirsketi.
Tai tavo nuoruoda apie „urantija” tas pat kaip vietoj pasvirosios skirties irasyti „nes” – po ziemos ateina pavasaris NES zvirbliai ima cirsketi.
🙂 🙂 🙂

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top