Valstiečių frakcija kuria strateginį komitetą – sieks suvaldyti pakrikimą. Tik ar dar įmanoma išvengti skilimo?

Pirmadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija, susirinkusi į neeilinį šios frakcijos posėdį, priėmė sprendimą įkurti Strateginį komitetą – jis imtųsi vertinti visų frakcijos narių registruojamus teisės aktų projektus. Taip tikimasi sumažinti nuolat kylančias įtampas, suvaldyti neapgalvotas pavienių asmenų iniciatyvas ar įstatymų projektus su Vyriausybės programai prieštaraujančiais pasiūlymais.

Strateginį komitetą sudarys frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, premjeras Saulius Skvernelis, LVŽS deleguoti Seimo komitetų pirmininkai ir Seimo valdybos nariai.

Portalo lrytas.lt duomenimis, karščiuotasi ir šiame frakcijos posėdyje: R.Karbauskis pasiūlė balsuoti dėl nepasitikėjimo juo, kaip frakcijos vadovu, tačiau iki balsavimo neprieita – „valstiečiai“ pareiškė pasitikintys ir juo, ir Sauliumi Skverneliu.

Kad kalbos apie didžiausios Seimo frakcijos skilimą ar net priešlaikinius rinkimus yra ne tik skaldymo būdas, galima įsitikinti ir perskaičius Eglės Samoškaitės (DELFI.lt) publikaciją „S. Skvernelio testas R. Karbauskiui: jau surinkti parašai“ ar Tado Ignatavičiaus (lrytas.lt) publikaciją „Seimo užkulisiuose – S.Skvernelio ir R.Karbauskio kaktomuša bei netikėtas G.Landsbergio žingsnis“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top