„Valstiečių“ serialas virsta kriminalu

Inga Kontrimavičiūtė | „Sekundė“

Savivaldos rinkimuose pasivijusio didžiąsias valdžios olimpe įsitvirtinusias partijas Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panevėžio skyriaus lyderiai net baisiausiame sapne nebūtų susapnavę to, ko sulaukė iš partijos vadovybės.

Į Savivaldybės tarybą išrinktas skyriaus pirmininkės dešiniąja ranka laikomas Mantas Leliukas šalinamas iš partijos. Pačios Panevėžio „valstiečių“ lyderės Gemos Umbrasienės likimas partijoje pakibęs ant plauko. Jai gresia irgi netekti narystės, jei viešai neatsiribos nuo M. Leliuko.

Maža to, numatyta laikinai stabdyti skyriaus veiklą ir patikrinti visų jo narių reputaciją. Apie tokias kraštutines priemones paskelbė Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, gavęs informacijos apie M. Leliuko galimas sąsajas su kadaise Panevėžio verslininkus reketavusios nusikalstamos grupuotės atstovu Sauliu Bironu-Siūlu.

Leidžia išeiti oriai

Sprendimą dėl M. Leliuko ir G. Umbrasienės narystės planuojama priimti šią savaitę numatytame partijos tarybos posėdyje. Iki to laiko abu dar turi galimybę pasielgti oriai – vienas pats parašyti pareiškimą trauktis, kita viešai pripažinti atsiribojanti nuo vis dar partijos kolegos. Tačiau net ir tą padariusi G. Umbrasienė skyriaus pirmininkės posto neišsaugotų. Pasak R. Karbauskio, jis turintis pasitikėti pirmininkais, o „šiuo atveju pasitikėjimas absoliučiai prarastas“.

Maža to, G. Umbrasienei gresia netekti ir pragyvenimo šaltinio. R. Karbauskis patvirtino, kad su ja bus nutraukta europarlamentaro Broniaus Ropės padėjėjos darbo sutartis.

„Jei šitie kokiomis nors aplinkybėmis liktų sąjungoje, tuomet kaip partijos pirmininkas atsistatydinčiau. Su tokios reputacijos žmonėmis vienoje partijoje aš nebūčiau. Todėl neabejoju, kad partijos taryboje bus priimti tokie sprendimai, kokius siūlau“, – kategoriškas R. Karbauskis.

Kompromatą saugo

R. Karbauskis sako galintis tik apgailestauti, kad kompromituojama informacija apie M. Leliuką partijos vadovybę pasiekusi tik po rinkimų, kai šis politikas jau pateko į Savivaldybės tarybą.

„Jei visa tai būtume sužinoję prieš rinkimus, dabar nereikėtų raudonuoti prieš Panevėžio rinkėjus“, – „Sekundei“ tvirtino „valstiečių“ lyderis.

Į M. Leliuko ir G. Umbrasienės tandemą partijos vadovybė dėmesį atkreipė pradėjusi aiškintis, kodėl keturias vietas Savivaldybės taryboje užsitikrinę „valstiečiai“ eliminuoti formuojant valdančiąją daugumą, nors į ją kviečiami visų kitų partijų atstovai. Partijos pirmininko pavaduotoja, Seimo narė Rima Baškienė paaiškinimo paprašė didžiausią rinkėjų pasitikėjimą Panevėžyje gavusio visuomeninio rinkimų komiteto lyderio Povilo Urbšio.

Pasak R. Karbauskio, tuomet ir išlindo, kad „valstiečių“ ignoravimo priežastis – į Tarybą išrinkto M. Leliuko neigiama reputacija bei G. Umbrasienės veikla, proteguojant jo interesus ir stiprinant įtaką skyriuje.

R. Karbauskis tvirtina, jog iš Seimo nario gauta informacija dar buvo ir tikrinama.

„Nesiimsiu smulkiau dėstyti P. Urbšio ir kitų asmenų pateiktos informacijos, konstatuosiu tik tiek, jog mes patys niekada nesudarytume koalicijų su partijomis, kuriose būtų abejotinos reputacijos atstovų. Kai kalbama apie nusikalstamą pasaulį, apie politikų galimus ryšius su juo, kitos reakcijos ir negali būti“, – pareiškė R. Karbauskis.

Pirmininkas perspėjo, kad jei G. Umbrasienė ar kiti partijos nariai viešai ims dergti LVŽS vardą, jis paskelbsiantis visą turimą informaciją apie įtariamus nusikalstamo pasaulio bandymus įsiskverbti į „valstiečių“ partiją ir tam pasitarnaujančius žmones.

Moralės revizija skyriuje

Pirmininkas teigia nesitikėjęs, kad G. Umbrasienė nepanorės akis į akį paaiškinti situacijos. Kviečiama atvykti į Naisius pasikalbėti, politikė atsisakė susitikti.

„Matome neadekvačius pareiškimus socialiniame tinkle, kurie stebina savo keistu požiūriu į tą situaciją, bet susitikti atsisako. Matyt, ji puikiai žino ir supranta, kas vyksta“, – išvadas daro pirmininkas.

Jis sako jau matantis G. Umbrasienės bandymus priešinti skyriaus narius skleidžiant „nesuvokiamą informaciją“. R. Karbauskis šią savaitę žada atvykti į Panevėžį. Jis neatmeta, kad „valstiečiams“ Aukštaitijos sostinėje reikalingas kur kas didesnis apsivalymas nei M. Leliuko pašalinimas.

„Bet kuriuo atveju siūlysiu partijos tarybai priimti sprendimą dėl Panevėžio skyriaus veiklos sustabdymo, kad būtų patikrinta visų jo narių reputacija. Komandai žmonių bus pavesta suformuoti skyrių iš naujo, o dėl keliančiųjų abejonių kreiptasi į Teisingumo ministeriją prašant juos išbraukti. Tokią praktiką partijos istorijoje esame turėję trejetą ketvertą kartų. Tai skausminga, bet mūsų partija laikosi moralios, švarios politikos“, – „Sekundei“ teigė R. Karbauskis.

Atkirtis: kaltina pataikavimu

Partijos vadovybės drastiškus sprendimus G. Umbrasienė įvertino kaip šmeižtą ir pataikavimą P. Urbšio komandai.

„Tokio šmeižto, melo ir pataikavimo vienam visuomeniniam rinkimų komitetui „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ atvejo nesu mačiusi per visą savo politinį gyvenimą, kuris yra netrumpas ir visas buvo skirtas vienai partijai“, – skyriaus nariams išplatintame pareiškime suskubo pasiaiškinti G. Umbrasienė.

Ji tvirtina nesiruošianti atsiriboti nuo M. Leliuko, nes pati patikrinusi apie jį informaciją ir nieko, metančio šešėlį šio reputacijai, tikina neaptikusi.

G. Umbrasienė teigia važiuoti pasiaiškinti partijos pirmininkui esą nemačiusi prasmės. Iš pokalbio telefonu supratusi, jog nuvykusi būtų tik išgirdusi nurodymą priimti bausmes.

Politinį bendražygį karštligiškai ginanti politikė dairosi kaltų, esą kurpiančių sąmokslo teorijas, o iš partijos narių nepriekaištingos reputacijos reikalaujantį R. Karbauskį kaltina Panevėžio skyriaus žlugdymu.

„Tai vienintelis atvejis Lietuvos istorijoje, kai pirmininkas, nepažiūrėjęs žmonėms į akis, neišklausęs jų pozicijos, vienasmeniškai priima sprendimą ir sužlugdys puikiai augantį skyrių“, – pirštinę R. Karbauskiui meta G. Umbrasienė.

Santykius su partijos pirmininku ji pasiruošusi aiškintis Etikos ir procedūrų komisijoje.

Susiėjo po vienu stogu

LVŽS pirmininko griežčiausio verdikto sulaukęs M. Leliukas į G. Umbrasienės vadovaujamų „valstiečių“ gretas įsiliejo likus vos kelioms dienoms iki savivaldos rinkimų kampanijos pradžios. Su šia politikos mohikane, pirmaisiais Nepriklausomybės metais buvusia Panevėžio mere, 2004–2008 m. ėjusia apskrities viršininkės pareigas, M. Leliuko keliai susiėjo pastarąją kadenciją dirbant Savivaldybės taryboje. Jųdviejų politinės pažiūros supanašėjo, kai pašalintas iš valdančiosios „Tvarkos ir teisingumo“ partijos M. Leliukas atsidūrė opozicijoje, kur šią kadenciją buvo ir G. Umbrasienės „valstiečių“ frakcija.

Šių politikų tandemą dar tvirčiau susiejo M. Leliuko administruojamo pastato J. Biliūno g. 12 teritorijoje europarlamentaro „valstiečio“ Broniaus Ropės biurui išnuomotos patalpos. Biuro vadove tapo G. Umbrasienė.

Aplenkė senbuvius

M. Leliukas netruko tarp Panevėžio „valstiečių“ tapti antruoju po jų lyderės. Paskui jį į skyrių atėjo apie 50 žmonių, dauguma – buvusių „tvarkiečių“. Trumpa patirtis LVŽS netapo M. Leliukui kliūtimi „valstiečių“ kandidatų į Savivaldybės tarybą sąraše būti įrašytam antram. Netgi skyriaus senbuviai, miesto Tarybos nariai Juozas Bečelis, Rasa Glinskienė atsidūrė žemesnėse pozicijose.

Toks lyderės pasitikėjimas naujoku ne vienam skyriuje pasirodė keistas, juolab kad kandidatų sąrašas buvo sudaromas tariantis su jais pačiais, bet nerengiant slapto reitingavimo.

Senbuviai atkreipė dėmesį ir į „valstiečių“ rinkimų kampaniją, kurioje kažkodėl M. Leliukas pelnė ne ką mažiau dėmesio nei daug metų skyriaus vėliavą nešanti G. Umbrasienė ir kur kas daugiau nei bet kuris kitas kandidatas.

Partijai finansuojant buvo išleisti tik šių dviejų kandidatų plakatai, agitaciniame laikraštyje taip pat M. Leliuko reklamai teko daugiau vietos nei kitiems sąrašo žmonėms. Už kokius nuopelnus jam toks dėmesys ir garbė?

Pats M. Leliukas tvirtina neturėjęs jokių išskirtinių sąlygų. Anot jo, ir plakatus leisti, ir leidinyje reklamuotis kiek norėjo galėjo visi kandidatai, tačiau kiti to neva nepageidavo. Politikas tikina esąs priblokštas, jog įdėjęs daug pastangų, kad skyrius taptų matomas Panevėžyje, į jį atvedęs būrį aktyvių jaunų žmonių, dabar metamas iš partijos lauk.

„Oficialiai jokių priekaištų, kad kažkuo neįtinku, nesu gavęs nei iš R. Karbauskio, nei kitų narių, nei iš skyriaus pirmininkės. Niekas man neskambino, tuo klausimu su manimi nebendravo“, – „Sekundei“ tvirtino M. Leliukas.

Kaimyno praeities nežino

Įtarimus galbūt susisaisčius su kriminalinę praeitį turinčiu S. Bironu politikas vadina šmeižtu. Mažąją bendriją įkūręs M. Leliukas administruoja tėvams priklausantį administracinį pastatą Skaistakalnio parko pašonėje, J. Biliūno g. 12 teritorijoje, kur nemažai nekilnojamojo turto turi ir S. Bironas. Tačiau politikas tvirtina jį pažįstantis ne daugiau nei bet kurį kaimyną.

„Pažįstu S. Bironą kaip visus kitus toje pačioje teritorijoje dirbančius verslininkus, o jų yra gal apie šimtą. Ir tai vadinama sąsajomis su nusikalstamu pasauliu? Esu įsitikinęs, kad dėl tokių teiginių, žeminančių mano garbę ir orumą, galėčiau kreiptis į teismą“, – pabrėžė M. Leliukas.

S. Bironas, pravarde Siūlas, – teisėsaugininkams gerai žinoma asmenybė. Kadaise veikusios „Siūlinių“ gaujos dėmesio objektas buvo miesto turgus. Jo prekiautojai mokėdavo nuolatines duokles. 1994-aisiais pagrindiniai gaujos nariai buvo suimti ir apkaltinti. „Siūliniai“ už turto prievartavimą gavo po 4 metus laisvės atėmimo.

Ištisą dešimtmetį miesto turgaus prekeivius ir verslininkus šiurpinęs turto prievartautojas S. Bironas savo pamėgto „amato“ nemetė ir grįžęs iš kalėjimo. Netrukus jis vėl stojo prieš teismą už turto prievartavimą. Įsigijęs 30 proc. buvusios bendrovės „Panevėžio aviacija“, esančios J. Biliūno g. 12, akcijų, S. Bironas „svetimų“ teritorijoje nepageidavo. Tad nuomininkai buvo išprašomi lauk arba jiems siūlomas „stogas“. Tokią neva apsaugą S. Bironas pasiūlė ir verslininkui Z. Ažusieniui, tačiau šis pinigų nemokėjo. Vis dėto galiausiai verslininkas pasirašė paskolos lapelį, jog S. Bironui skolingas keliasdešimt tūkstančių litų, o netrukus perrašė ir savo įmonės „Aviameta“ akcijas Siūlo statytinio vardu.

„Apie tai, kas kažkada buvo, nieko nežinau ir ne mano reikalas. Mano tėvukai pastatą toje teritorijoje įsigijo iš bendrovės „Pokštas“ apie 2010 m. ir jokių ryšių nei jie, nei aš su S. Bironu neturime“, – ginasi M. Leliukas.

Kvepia ES pinigai

Dabar Savivaldybė suplanavusi J. Biliūno g. 12 teritoriją kaip verslo inkubatorių sutvarkyti už Europos Sąjungos lėšas. Tam numatyta apie 1,4 mln. eurų (4,8 mln. Lt).

Praėjusią savaitę paskutiniame šios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdyje turėjo būti svarstomas klausimas dėl lėšų skyrimo šiam projektui. Tačiau už akių užbėgo valdančiąją daugumą formuojanti naujojo mero komanda, pareikalavusi Tarybos frakcijų tai palikti svarstyti jau naujajai valdžiai.

P. Urbšys neatmeta, kad šio klausimo atidėjimas galėjo būti esminė priežastis, dėl ko Panevėžio „valstiečių“ lyderė nesiteikė net kviečiama ateiti į susitikimą su išrinktuoju meru Ryčiu Račkausku. Vietoj savęs ji pasiuntė „valstiečius“ J. Bečelį ir Tomą Josą.

„Norėjosi iš G. Umbrasienės išgirsti, kaip ji mato mūsų darbą kartu, ir tiesiogiai paklausti, kiek pati yra laisva nuo M. Leliuko asmeninių verslo interesų“, – teigė P. Urbšys.

Buvusio Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos vado teigimu, M. Leliuko suinteresuotumas, susijęs su J. Biliūno g. 12 teritorija, „yra visiems žinomas“.

„Ten veikia daug įmonių ir tikrai nei M. Leliukas, nei S. Bironas negali būti kliūtis teritorijai sutvarkyti. Bet šitos sąsajos reikalauja įsigilinti į projektą. Kalba eina apie 1,4 mln. eurų. Dar nėra žinoma, kokie darbai bus atlikti, o jau numatyti pinigai“ – teigia P. Urbšys.

Anot jo, skubant yra grėsmė, kad į uždarą teritoriją, kurios dalis priklauso dar ir miestui, bus investuota, o paskui sudarytos sąlygos suskaidyti ją sklypais ir kažkam taip pasipelnyti.

P. Urbšio teigimu, eliminavus iš „valstiečių“ M. Leliuką, šiems atsiveria kelias į Panevėžio valdančiąją daugumą. Ar jų atstovui numatyta ir pareigybė koalicijoje, pasak visuomeninio komiteto lyderio, priklausys nuo jos sudėties.

Anksčiau kalbėję apie plačią, gerokai didesnę nei 20-ies Tarybos narių daugumą, dabar jos formuotojai neatmeta, kad valdančiųjų sudėtis gali keistis. Prisijungus dviem „valstiečiams“ ją galėtų sudaryti mažiau – 19-iolika, bet patikimų narių.

sekunde.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Www

O taip , turėtu visur ir visose srityse taip būti. Nepriekaištinga reputacija . Tada ir išbrisime iš to liūno .pagarba p Karbauskui . Darbais o ne žodžiais mes tėvyne mylėsim .

Pikasas

LS turėtų imti pavyzdį iš LVŽS. Kalbam apie vieną personą… (su sėbrais).

Klausimas

Ar tikrai Puteikis rinkiminės kampanijos metu agitavo balsuoti už G.Umbrasienę, kandidatavusią į Panevėžio merus ?

Beta

„Šiuo metu yra suformuota darbinė būsimos valdančiosios koalicijos grupė, kurią sudaro išrinkti į miesto tarybą sąrašo KARTU, Socialdemokratų partijos, Darbo partijos ir sąrašo „Mums svarbu“ atstovai. Kitos savaitės antroje pusėje bus parengta koalicijos sutartis. Be abejo, liekame atviri išrinktiems į tarybą dviem Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariams, kurie nesutinka dalyvauti G.Umbrasienės ir M.Leliuko savanaudiškame veikime.” Povilas Urbšys

Beta > Klausimas

Šmeižike, Puteikis Panevėžyje neagitavo už nieką. Visuomeninis judėjimas „Kartu” yra sukurtas Povilo Urbšio, jei nežinojai, o Umbrasienė LZŽS narė, tai kodėl Puteikis turėjo už ją agituoti?

Betai

Gal pasiklauskite Puteikio ?.. Ko taip skausmingai reaguojate į paprastą klausimą ?

Beta > Betai

O kurioje vietoje ten klausimas?
Gal neapsimetam kvaileliu, ne į, atseit, klausimą reaguoju, bet į šmeižtą pakištą po klaustuku.

Betukas.

Pasiskaitykite LVŽS laikraštį Panevėžio miestui 2015/02 puslapį Nr. 2 ir sužinosite kaip N. Puteikis agitavo ar ne.Rinkėjai gavo pašto dėžutėse.

Beta

Kad nėra tokio laikraščio Panevėžio miestui. Bent jau jų tinklalapyje aš nerandu. Yra tik Panevėžio rajonui, o ten jokios Puteikio agitacijos neradau. Na, pagalvokime logiškai, kodėl Puteikis turėtų agituoti už ne savo partijos atstovus? Be to, seku Puteikio pasisakymus ir tokio negirdėjau- todėl taip užtikrintai ir kalbu. Buvo rinkėjų pašto dėžutėse? Ar negalėjo pati Umbrasienė įrašyti Puteikio vardą be jos žinios? Nieko netvirtinu, net ir pati dabar suabejojau. Jei tikrai klystu- atsiprašau. Tačiau vis tik, pabandysiu paklausti paties Puteikio kaip ten buvo, kaip nebuvo. 🙂

Panevėžietis

Gal pacituoti Puteikio agitacinį tekstą, mieloji Beta ? Ar atsiprašysite avansu už kaltinimus šmeižtu ?

Noreika

Norim, norim teksto. LVŽS tinklapy tas laikraštis jau ko gero pašalintas. Įdomu būtų pasiskaityt. Ar turit kas?

Panevėžietis

Betai verta jau dabar atsiprašyti.Šis laikraštis yra rinkiminis agitacinis ir vienadienis. Jo kopija yra perduota ir artimiausiu laiku galėsite skaityti pilną N. Puteikio agitacinį pasisakymą, kad „G. Umbrazienė būtų geriausia Panevėžio merė”.

Betai

Naglis Puteikis: „LVŽS kandidatų į Panevėžio miesto tarybą sąrašo Nr. 13 narius Gemą Umbrasienę ir Arūną Umbrasą gerai pažįstu jau dvidešimt metų. Kartu su Arūnu saugojom Lietuvos kultūros paveldą. Gema tuo metu gynė valstybės interesus kituose svarbiuose valstybei baruose. Tai profesionalūs, sąžiningi ir dori piliečiai. Galiu už juos užstatyti savo reputaciją. Jei už juos balsuosite – nebūsite nuvilti.
Gema Umbrasienė būtų geriausia Panevėžio merė!”

Beta

Vadinasi, Puteikis suklydo – žmonės keičiasi. Puteikis per „Žinių radijo” laidą taip pat labai gerai atsiliepė ir apie Kauno Kupčinską. Tik nereikia iš blusos lipdyti dramblio- tai tik jo patirtis ir tik jo nuomonė. Tikėkimės, kitą kartą bus atsargesnis.

Atsiprašau žmogaus rašiusio komentarą „Klausimas 2015-04-1 8:11”. Užsipuoliau be reikalo.

Diedukas

Tai kaip dabar su ta reputacija? Užstatyta?

Beta

Man Puteikio reputacija dėl to nenukentėjo.

Irena

Saunuole Beta.Jeigu suklydo, tai cia pat ir atsiprase.Siais laikais tikrai ypatingas bruozas.

Panevėžietė

Irena, o LR Seimo narys N. Puteikis jau atsiprašė visų, kuriuos įžeidė ? Ar šiaip nemalonių akimirkų ,,užsakė,, bendražygiams ?

Užstatas - Puteikio reputacija

Taikliai Dieduko pastebėta!
Išties, Beta, Puteikio reputacija nukentėjo, – ir ne tik Jums: po jos užstatymo už Leliuko (taigi ir „Siūlo”?) pusėn stojusią Gemą Umbrasienę Puteikis reputacijos jau neturėjo, – negalima netekti to, ko neturi.

Tarabilda

O kokios jūs reputacinos norit iš KK2 herojaus. Eilinis pijarščikas ir tiek , netikėtai iššokęs, kaip rusai sako „s griazi v kniazi”.
Tokių išsišokėlių būna labai liūdnos pabaigos. nemalonu bus matyt daug nusivylusių žmonių, kurie buvo įtikėję Puteikio kuriamu įvaizdžiu, nieko bendro neturinčiu su tikrove.

Beta

Palaukit palaukit! Ateina Seimo rinkimai. Maldausite: Puteiki padėk, Puteiki reikia tavo vardo, Puteiki … Nes žmogus jau žinomas kaip antisisteminių jėgų simbolis.
Nespjauk į šulinį, skant. 🙂
O apie Umbrasienės reputaciją niekas išskyrus Urbšį nežinojo. Net jo bendrapartiečiai, kaip aiškėja.

Pragmatikas

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/darius-kuolys-vilniaus-koalicija-bus-tvirta-jei-vilnieciai-taps-svarbiausiu

Labai geras D.Kuolio paaiškinimas, kaip susiformavo sostinei ir vilniečiams dirbsianti koalicija. Gal galėčiau pakviesti komentatorius aptarti šioje publikacijoje minimas problemas?

Beta> Tarabilda

Jei tamsta jautiesi geresnis, tai prašom, laimi rinkimus ir keiti Lietuvą į gera.
Ko čia vargti tuose komentaruose? Į televizijos debatus ir parodai visiems tikrąjį Puteikio veidą. Viskas paprasta.

NP - sisteminė "antisisteminė" mimikrija?

Ar Beta Puteikio etatinė, kad taip uoliai ir aklai jį gina? – Žinosime, kas „antisisteminių jėgų simbolio” draugai, geriau pažinsime, kas jis pats.
O gal NP užduotis kaip tik trukdyti rastis pilietiniam pasipriešinimui klaninei sistemai? Juk kiekvienai ydingai sistemai gyvybiškai svarbu turėti jos įsteigtų ir/ar kontroliuojamų „antisisteminių” mimikrijų.

Beta to NP - sisteminė "antisisteminė" mimikrija?

Ačiū už etiketę „Beta Puteikio etatinė”. „Taigi jūs pažinsite juos iš vaisių“ (MT 7.20) 🙂 Ne, nesu Puteikio etatinė. Dar daugiau, asmeniškai nepažįstu Puteikio. Sprendžiu apie jį iš jo darbų, ką matau ir girdžiu. Tik tiek. Nesergu paranoja ir neįžiūriu jame jokių mimikrijų. Puteikis yra žmogus, todėl kaip ir kiekvienas gali klysti ir klysta. Tačiau jau nuo savo karjeros pradžios jis priešinosi ydingai sistemai. Pradedant juodųjų archeologų gaudymu, ne kartą lėkė iš darbo už kultūros paveldo gynimą, toliau Seimo narys pasisakantis už tikrą ne fasadinę demokratiją, kuri prasideda nuo realios savivaldos ir taip toliau… Negirdėjau jog naudotųsi savo kaip Seimo nario padėtimi praturtėjimui, atvirkščiai, be pinigų, kur tik galėjo ten dalyvavo rinkimuose ir kritikavo šitą pseudo sistemą. O štai tamstos… Skaityti daugiau »

Tarabilda Betai

A, tai matai tik tokius kelius. Į valdžią ir į televiziją į Jakilaičio debatus. A ne? Pagal tamstelę tik taip Lietuvą galima pataisyti.
O gal visai nebūtina eiti į KK2 ar cibulių laidas ir į Seimą, o paprasčiausiai dirbti savo darbą ir būti padoriu žmogum, savo pavyzdžiu ir kitiems rodant, kad gražesnę Lietuvą galima kurti ir ne iš tamstelės nurodytų vietų, kur pilna demagogijos ir „pakazuchinio” puteikizmo bei apsimetinėjimo.
Jei faktai iš Panevėžio tamstai akių nebado, tai liudija tik, kad turi vištakumo sindromėlį.

Tiek žinoti apie, bet nepažinti asmeniškai?

Mieloji Beta, jei sakote,
jog žinote apie NP, kad šis „jau nuo savo karjeros pradžios priešinosi ydingai sistemai.”,
net žinote, jog „Pradedant juodųjų archeologų gaudymu, ne kartą lėkė iš darbo už kultūros paveldo gynimą…” ir t. t.,
tai gal vis dėlto NP pažįstate ir asmeniškai?

Beta

Tarabildai Prajuokinote! „Puteikizmas” kas tai? Kuo jis skiriasi nuo, tarkim, „tarabeldizmo”? Kuris geresnis? Kuris blogesnis? Kodėl? Paanalizuokite, būtų labai įdomu. 🙂 Gerų, padorių žmonių yra daug, bet tai ne profesija ir ne partija. Tik kada geri žmonės susivienija tuomet jie tampa jėga galinčia įtakoti bloguosius, pakovoti už savo būvį. Į tv visų gerųjų nepakviesi tai neįmanoma dėl skaičiaus ir todėl kad net kviečiami ne visi ten eis. Paprastai į laidas kviečiami ir eina aktyviausieji ir jau žinomi žmonės. Tv laidos tai nieko nekainuojanti savo idėjų viešinimo galimybė, kuria reikia naudotis. Beje, KK2 laikau viena iš geriausių tiriamosios žurnalistikos laidų Lietuvoje. Bet čia jau skonio reikalas. Ne, faktai iš Panevėžio man akių nebado, pasikartosiu: nelinkusi lipdyti iš musės drablio. Ponui (iai)… Skaityti daugiau »

NP kaip internetinė meilė

Tenka pripažinti, kad Beta moka išnaudoti progas NP stūmimui ir dirba gan profesionaliai.
Nors nesitiki, kad tai būtų tik internetinės meilės forma, o ne tarnavimas šeimininkui.

Iš ko lipdomas Puteikis?

Žiū, tikrai Beta „nelinkusi lipdyti iš musės drablio”!
Ji iš musės lipdo PUTEIKĮ – “antisisteminių jėgų simbolį”!

Beta to  10:12,  10:21

Jūsų tikėjimai – netikėjimai ir jūsų musės su drambliais tik jūsų reikalas. Aš nieko prieš, tik stebina kone nesveikas niekuo neargumentuotas įtarumas visų ir viskuo.

Beje, aš ir Urbšį laikau lyderiu gal net stipresniu už Puteikį. Jau nekalbant apie Darių Kuolį. Visada gyniau ir ginsiu juos nuo kaltinimų kuriuos laikysiu piktybiniais ir nepagrįstais.
Tiek žinių, daugiau į komentarus su tamstomis nesiveliu.

Nebūkim greiti pykti

Nerūstaukit šitaip, Beta! Dar supykusi išsiduosite.
Pakankamai žaismingi kai kurie Jūsų pašnekovų komentarai. Nėr ką lyginti su Delfio ar LRyto.

Tarabilda Betai

Bus labai nyku be tamstos komentarų apie šaunųjį kovotoją prieš nomenklatūrą Naglį Puteikį. Kiek man žinoma Povilas Urbšys, skirtingai nei jūsų ant šakių į padanges keliamas „liūdnojo vaizdo riteris”, pagalių į ratus kolegai nekaišiojo. Jūsiškiui tas buvo labai būdinga ne tik Panevežyje, bet ir Šiauliuose.

Beta Tarabildau

Šiauliuose?! Ten gi Lietuvos Sąrašas rinkimuose dalyvavo. Norite pasakyti- pagalius į ratus LS kaišiojo?! Kieno naudai, jei taip?

Tarabilda Betai

Jūsų žiniai, Visocko ir Simuliko komitetų naudai.

Beta Tarabildai

Va brač! Nežinojau. Jei taip tai iš tiesų ne kaip skamba. Vilniuje su LS kartu ėjo, o kituose miestuose jau prieš. Nors ir ne LS narys, bet nenuoseklu ir nelabai solidu taip blaškytis.
Pabandysiu su šiauliečiais iš FB pasikalbėti kai jie pasirodys. Turiu vieną visockinį pažįstamą jau išrinktą į Tarybą.

Pastebėjimas to 23:30

Visur pažintys, taip ir sulindę visur valstybės tarnyboje ne pagal profesionalumą, bet pagal pažintis ir priklausomybę gaujai. Kol gaujai priklausė, nemaištavo, tol prie Ropės lovio lindėjo ir už nieką atlyginimą gavo.

Diedukas Betai

Matau, kad yra žmonių žinančių kiek daugiau negu mes. Matomai ne iš dyko buvimo atsiranda abejonių „kovotoju”. Per prezidento rinkimus ir aš galvą guldžiau „UŽ”. Palaukime, manau situacija artimiausiu laiku praskaidrės…

Diedukui

Puteikis per rinkimus Panevėžyje rėmė valstietę G.Umbrasienę, o jos aplinkoje sukasi lbai prieštaringos reputacijos veikėjai, pvz. Leliukas. Tokių Leliukų – „Siūlo” draugų iki Seimo rinkimų Puteikio komandoje, tiksliau jo būsimoje partijoje (jei nepavyks perimti Lietuvos sąrašo, tai steigs naują) pridygs tiek, kad mažai nepasirodys. Tikėkimęs, kad Lietuva iki Seimo rinkimų turės dar vieną kitą progą išsipagirioti ir nebepaslys ant Puteikio numestos banano žievės.

Puteikis yra tikrasis nomenklatūrininkas

Puteikis naudojasi LS kaip savo nuosavu turtu, o iš tikrųjų tik egoistiniams savo norams. LS nariai, nesitaikstykite su tokiu amoraliu Puteikio elgesiu, nes jis jumis naudojasi kurdamas savo esmeninę karjerą, kitus kritikuoja, bet pats yra drakonas ir naujas nomenklatūtininkas.

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top