Valstybės saugoma slaptoji liudininkė pakeitė išvaizdą – praneša jos nematęs žurnalistas

Portalo DELFI žurnalistas Dainius Sinkevičius pranešė visuomenei, kad slaptame Vilniaus apygardos teismo posėdyje šiandien nuotoliniu būdu apklausta veik penkerius metus valstybės saugoma slaptoji liudytoja Laimutė Stankūnaitė gerokai pakeitė išvaizdą. Tai žurnalistas sakosi galimai supratęs iš jos advokato Vitalijaus Vasilionoko kalbos. Kokiu būdu teismas identifikavo išvaizdą pakeitusią ir tiesiogiai teisme nedalyvavusią liudytoją, DELFI nutyli.

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį toliau nagrinėjo a. a. Drąsių Kedį pažinojusių asmenų Raimundo Ivanausko ir Eglės Barauskaitės bylą. Jie kaltinami kurstymu ir padėjimu žudyti. Buvusi D. Kedžio sugyventinė L. Stankūnaitė šioje byloje yra pripažinta nukentėjusiąja, tačiau ilgą laiką teisėjams nepavyko jos apklausti.

Kaip praneša DELFI, šiandien posėdžiavęs teismas patenkino L. Stankūnaitės advokato prašymą: teisėjai nutarė ją apklausti neviešame posėdyje, nes bus kalbama apie privatų jos gyvenimą.

„Apklausos metu bus rodoma L. Stankūnaitė – valstybė yra įsipareigojusi ją saugoti“, – pažymėjo advokatas Vitalijus Vasilionokas. DELFI pažymi, kad „iš jo kalbos buvo galima suprasti, kad moteris yra pakeitusi išvaizdą“.

L. Stankūnaitės apklausa vyksta nuotoliniu būdu – ji bus rodoma per teismo salėje pastatytą televizorių. DELFI teigimu, L. Stankūnaitė šiuo metu yra Lietuvoje.

Nukentėjusiosios apklausą gali stebėti tik teisėjai, prokuroras, advokatai, kaltinamieji ir nukentėjusiomis pripažintos nužudyto teisėjo Jono Furmanavičiaus seserys.

Vidurdienį suplanuota L. Stankūnaitės apklausa prasidėjo nuo nesklandumų – teisėjams teko padaryti pertrauką, nes dėl neaiškių priežasčių neveikė nuotolinis ryšys.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
TAI

gal ten viso labo gerai išmuštruota stankės dublerė?

Gal

jau per daug tų makaronų?

vilte

Absurdo teatras , tik bukime protingi – nedalyvaukime jame kaip ziurovai…ta spektakli jie sau susikure .

Mukaburis

Tai tik pavadinime ji „pakeitė išvaizdą – sunku atpažinti”, o pačiame tekste paneigimas: „šaltinių teigimu, per televizijos ekraną teisme ji atrodė nė kiek nepasikeitusi”.
Bet juk dauguma tik pavadinimus ir teskaito, į tai ir nukreiptas propagandinis sumanymas. Koks skirtumas, pakeitė ji išvaizdą ar ne?

Mukaburis

Raimondo Ivanausko atveju jokia teisė į privatumą negaliojo, kai buvo viešinami slapti įrašai su visais grynai buitiniais epizodais, akivaizdžiai su byla niekuo nesusijusiais ir neturinčiais jokios įrodomosios vertės (bet, žinoma, labai vertingus reikiamai viešajai opinijai kurti), o tuo tarpu didžiosios motinos nuotolinė apklausa, kur jokia improvizacija visiškai neįmanoma, padaroma uždara, saugant privatumą. Graudžiai linksmas spektaklis, kai visi (!) advokatai sutiko pasaugoti motinos privatumą, ir gerbiamas teismas (Daiva Kazlauskienė ir kt.), nuėjo „pasvarstyti“ ir grįžęs pareiškė, kad „pašaliniai žmonės būtų pašalinti“.

suprantama

kai pamatai griaučius, sakai – ji tik pakeitė savo išvaizdą 🙂

cha

ir toliau mulkinami runkeliai-nei tos stankeės,nei Venckienės seniai nėra,jau supuvo…kvaila,kai užsidžaidžia suaugę dėdės

KAS ISTIKO

biologine,jei ir ji dubliuojama?

O Lietuva,

tu tik „runkeliais” begali didžiuotis,nes jie vieni neveidmainiauja,yra teisingi ir tave myli.

Brinkazis

Garsus advokatas Valdemaras Bužinskas po posėdžio žurnalistams išdėstė savo originalią koncepciją, pasak kurios, asmenį galima saugoti prieš jo valią, jei vastybė nuspręs, kad jam esama pavojaus: „Net nėra ko klausti – jeigu ji yra valstybės saugomas asmuo, reiškiasi, grėsmė jai egzistuoja. Nepriklausomai nuo to, ar ji prašys, ar ne, tai – valstybės sprendimas”.
Apsaugos nuo nusikalstamo poveikio įstatymas sako šiek tiek kitaip:
6 straipsnis. Apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonių netaikymo ir nutraukimo pagrindai.
Apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonės netaikomos, o jau pradėtos taikyti nutraukiamos, jei:
3) saugomas asmuo atsisako jam paskirtų apsaugos priemonių.

Brinkazis

Rytoj Seime nuo 10.50 bus aukštinami į Lietuvos Aukščiausiojo teismo teisėjus: Laima Garnelienė, Vytautas Zelianka, Eligijus Gladutis, Daiva Pranytė-Zaleckienė, ir dar kitus, kurių nuopelnų nežinau, tai praleidžiu. Vytautas Zelianka mėgins laimę iš antro karto, nes pirmąjį kartą Seimas jo nepaaukštino, didžiam Kryževičiaus nustebimui beigi Steponavičiaus pasipiktinimui. Kryževičius apskritai neteko žado, o Steponavičius balsavimo rezultatą pavadino vienu iš tų nedaugelio atvejų Seime, kurį galima pavadinti gėdingu. Gal rytoj tokių „gėdingų” atvejų padaugės? Amen.

Senjora

O Ūsas juk apsaugos atsisakė ir kuo tai baigėsi dar nepamiršom. Juk saugojo nuo Kedžio, bet… prasilenkė. Kedys ” paspringo” prieš tai susilaužęs, o Ūsas dar spėjo nesėkmingai su keturračiu pasivažinėti. Gal ir biologinę reikia saugoti, kad su keturračiu nesumanytų pasivažinėti, nes nebus svarbios liudininkės ir kaip tada bus tiesa nustatyta? Įrodyta juk, pedofilijos nebuvo,belieka įrodyti, kad aklas žmogus sumanė save realizuoti organizuojant dvigubą, o gal ir dar daugiau žmogžudysčių.

algis

Tiesą sakant šios visos tragikomedijos pagrindinių veikėjų ir užkulisio režisierių jau senokai laukia „lukiškės”. Manau, pats laikas atitraukti užuolaidą ir visus įvertinti baudžiamojo kodekso šviesoje…

o taip! Butina rinkti

suvalkieteLaima Garneliene, bet pries tai patikrinti, kaip is vairuotojo ir teisininkes atlyginimu toki nama Vilniuje susirente. BK 1891 straipsnis, nustatantis baudžiamąją atsakomybę už neteisėtą praturtėjimą ir tų asmenų, kurie jau sulaukė senaties.

Brinkazis

Šešis kartus teistą narkotikų prekeivį Saulių Vidugirį („Psichinių” gauja), kuriam pirmosios instancijos teismas buvo skyręs 12 metų bausmę dėl narkotikų platinimo stambiu mastu, Laima Garnelienė visiškai išteisino. Remdamasi vidiniu įsitikinimu, pagrįstu įrodymų visuma, ji nustatė, kad teisiamasis manė, kad jo automobilyje buvusi medžiaga – ne narkotikai, o maisto papildai šunims. Vos paleistas laisvėn, jis ypatingai žiauriai nukankino du žmones. Apie jokį neteisėtą praturtėjimą nieko neteko girdėti.

Jomajo

Garnelienė – drąsiausias Grybauskaitės pasirinkimas. Visiems korumpuotiems teisėjams ir prokurorams Grybauskaitė paskelbė: „Aš su jumis!”

Pensininke

tikrai dauguma Lietuvos liaudies yra runkeliai, nes jie balsavo uz Grybauskaite, kuri remia ir toleruoja visa esama teisesaugos sistema. Politiniu partiju korumpuotos grupes taip pat. Garsios kalbos apie socialine atskirti ir nepagrista valdziazmogiu praturtejima – tai tusciakalbyste ir makaronu kabinimas naivuoliams.

močiutė

Ką niekšai padarė su mergaite?

tokia Zosė

Niekaip nesuprantu, kaip teisme gali Liudyti L. Stankūnaitė, kuri neegzistuoja? Dabar egzistuoja visai kitas žmogus kita pavarde, kitu vardu, su kitu asmens kodu ir kardinaliai pakeista išvaizda. Kodėl tada manęs nepakviečia paliudyti vietoj jos? nereikėtų nė jokio nuotolinio ryšio

nu briedas kazkoks

Tai ,kad nebera tokios kaip stankes..juk lervaste pasake ,kad isboginta i niekur su pakeista tapatybe ir feisu ir t.t. tai ko mausto zmones vel?O siaip tai nekam ta antzmogis neidomi ,tegul ji gyvena nors ir kanalizacijos vamzdyje,beje ten jai ir vieta uz vaika,kuria isnese i nezinia/is kur tokiu motinu reikia rasti/Tokia rimtai gimsta i tukstanti metu vienintele tokia baisybe.

to Mukaburis

Nujo pedofilai bijo…viskas daroma ,kad butu viskas slapta…zmones nekalti susodinti,nuzudyti ,isvezti ir t.t.

Letas Palmaitis

O gal nuotolinis ryšys nesuveikė dėl to, kad tikriausiai jau seniai nužudytos L. Stankūnaitės išvaizda taip „pasikeitusi”, kad ir balso nesugebėta suklastoti?

kur mergyte ?

Apie biologine mums visiskai neidomu,svarbiausias Lietuvoj klausimas-KUR YRA DEIMANTE ?

kas

Deimante mirus

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top