Valstybės skolos valdymui 2016 metais skirta daugiau pinigų nei sveikatos apsaugai

meslaisvi.lt

Su artėjančiais Naujaisiais metais, skolininkai!

Tik tokį palinkėjimą galime skirti savo skaitytojams belaukdami 2016 metų.

Kiekvienais metais mūsų valstybės „galvos“ visų mūsų vardu pasiskolina daugiau nei po milijardą eurų. Šiuo metu valstybės skola yra per 18 milijardų eurų, arba kiekvienas iš mūsų yra skolingas per 6 tūkst. eurų.

Tačiau tai dar ne pats baisiausias dalykas. Baisiau už tai, mūsų manymu, yra šios skolos valdymo išlaidos, kurias sumoka visi mokesčių mokėtojai.

Lietuvos skolai suvaldyti 2016 m. yra skirta 602 milijonai eurų – beveik tiek pat kiek gynybai ir daugiau nei gyventojams kainuoja išlaikyti visą sveikatos apsaugą per metus.

Lietuvoje visų gyventojų vardu gali skolintis tik vyriausybė, savivaldybės, valstybės socialinės apsaugos fondai. Beje, šiose valstybinėse institucijose dirbantys asmenys ir gauna vienus didžiausių Lietuvoje atlyginimų.

meslaisvi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kriziu suvaldytojai,

Kaip galejo gyventi LR pilieciai ,jei valdzia butu buvusi protinga?Kas atsakys uz praskolinta Lietuva?Va,kam reikia bylas kelti!Kodel puse tautos turi blaskytis po pasauli,kad uzsidirbti duonos kasni?Kas atsakys uz tokia klaikia situacija???

Palyginimas

Kaip narkomanas sodinamas ant adatų,taip Lietuvėlė ant skolų.
Gerai R.Kuodis per LRT radijo laidą šiandien pasakė: „Nėra jokios „globalios Lietuvos.” Lietuva yra Čia, o ne kažkur „kitur-visur”.

pravilno

už paskolintus pinigus šeriama komunistinė – kgbistinė nomenklatūra.
procentai už paskolintus pinigus mokami žydelių bankams.

Visi laimingi ir patenkinti – jie nusipelnė geresnio gyvenimo.

Foxas

Viskas būna aiškiau kuomet viską vadini savais vardais. „Valstybės skolos valdymas”. Skamba mandrai, todėl ne taip baisiai. O svarbiausia nukreipia dėmesį nuo esmės. O esmė yra tokia: Valstybę pasisavinusi klika, lengva ranka taško mūsų pinigus, t.y. atiduoda švogeriams, sėbrams ar vagia tiesiog tiesiogiai. Vagia dideliais mąstais ir įžūliai. Ko nepajėgia atvirai išvogti, padalina gausiems giminaičiams ir saviems protežė susodintiems į nuolat pučiamo biurokratinio aparato kėdes. Tų trupinių kurie lieka nuo valdžiakiaulių rujos, aišku nepakanka sumokėti pensijoms, (pensijos yra mūsų užsidirbti pinigai, ne valdžios malonė). Nepakanka švietimui, kultūrai ir kt. Kad valstybė akimirksniu negriūtų, o valdžiasnukiai neliktų be šėryklos, valdžiakiauliai skolinasi, kad padengtų tai ką yra išvogę ir ištaškę. Nors pavogtais pinigais naudojasi vagys, bet vagys iš savo kišenės nieko nedengia.… Skaityti daugiau »

stasys

Čia kalbėti reiktu ne apie pinigų taškimasi skolinantis (akmenukas į foxo daržą) ,o tolesne perspektyva mažinant tos skolos aptarnavimą su aiškiu planu kaip ta skola ilgame laikotarpyje sumažinti ..Taip Lietuvos biudžetas ateinantiems metams vėl deficitinis , todėl tikėtina kad jis ir toliau bus toks ..bent iki tol kol baigsis (2020 m.) ES struktūrinių fondų dosni parama ..Tik tada realu kalbėti kad toks planas įgaus realius kontūrus ..Ar čia yra kokia nors kita išeitis ? deja nemanau ..Lietuva maitina savo ekonomikos spartu augimą ES struktūriniais fondais atitinkamai tam reikalinga ir dalis vietos skolintų lėšų ..ko nematyti toje lentelėje .Šeip jei rimtai tai toks asignavimų išskirstimas pagal sritis visiškai nepaaiškina to kaip keičiasi tos srities veiklos dinamika ..po atitinkamos injekcijos iš str.… Skaityti daugiau »

Pradžiai reikia

pašalinti iš seimo konservų ir libderastų gaujas. Kol to nebus nereikia tikėtis geresnės Lietuvos ateities. Pašalinus šias gaujas kitos partijos pradės kitaip galvoti ir daryti Lietuvos labui.

Pasaka be galo. Drakonas nugalėtas,

tegyvuoja nauji godūs drakonai, praskolinę, apvogę žmones. Visi drakonai žinomi, išsiteplioję mėšlę, kelios atenančios jų kartos nenusiplaus to mėšlo. Veiksmas visada lygus atoveiksmiui (fizika). Ar pagalvojot, drakošos, kas jūsų laukia?
Iš aukštos „pilies” kritę, liksit tik mėšlo krūva. Kiek purvasklaida jus bedievintų,istorijos faktus beiškraipytų,
tautos atmintis išsaugos vardus tų, kurie gintaro kraštą pavertė ubagų ir pabėgėlių,vergvaldžių ir plėšikų…

pensininke,

o pensijas pakelia 3 ar 5 eur bukit prakeikti vagys visa gyvenima pradirbusi dorai senatvei negali pragyventi

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top