Venclovynė: klausimas, ar reikia naikinti Venclovų namų-muziejų?

Dokumentas

Kadangi Venclovų namų-muziejaus klausimas neišnyko iš politikų akiračio ir šiandien savivaldybės Kultūros komitetas vėl šį klausimą įtraukė į posėdžio darbotvarkę, prašytume užpildyti muziejaus parengtą klausimyną ir labai tikiuosi artimiausiu metu gauti atsakymus.

GERBIAMI SPECIALISTAI, SIEKDAMI KUO TAIKLIAU ATSPINDĖTI VISUOMENĖS LŪKESČIUS „PERKRAUNANT“ VENCLOVŲ NAMUS-MUZIEJŲ, NORIME SU JUMIS PASIKONSULTUOTI. MALONIAI PRAŠYTUME ATSAKYTI Į KLAUSIMUS:

1. Ar siūlote Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos Venclovų namus-muziejų uždaryti ar palikti ir „perkrauti“ jo veiklas?
………………………………………..
2. Jeigu siūlote „perkrauti“, kokiu muziejumi Venclovų namai-muziejus turėtų tapti po „ perkrovimo“: plataus istorinio ir kultūrinio lauko muziejumi, akcentuojantį literatūrines temas, tik literatūros muziejumi, literatūriniu-istoriniu, kultūros istorijos muziejumi ar kt., prašome parašyti savo nuomonę.
……………………………………………………
3. Kokias temas pirmiausia siūlote išryškinti muziejaus veikloje? Kas turėtų tapti muziejaus vizitine kortele?
…………………………………………
4. Kokius muziejaus naratyvus Jums būtų įdomu išgirsti?
……………………………………….
5. Ko pasigendate muziejaus veikloje dabar, kokie, Jūsų nuomone, svarbiausi muziejaus trūkumai?
……………………………………..
6. Ką manote apie muziejaus pavadinimą? Ar jį reikėtų palikti tokį, koks yra, ar keisti? Gal galite pasiūlyti naują pavadinimą?
…………………………………………
7. Kaip siūlote atnaujinti ekspoziciją, išsaugant autentišką interjerą?
…………………………………………………
8. Gal turite pasiūlymų dėl muziejaus veiklos formų?
……………………………………………..

Prašom, nepagalėkite kelių minučių savo brangaus laiko ir suteikite papildomų argumentų, kad šis muziejus turėtų ateitį. Atsakymų laukiame e. paštu vmmd@vilniausmuziejai.lt

***

Plačiau apie SSSR aukščiausiosios tarybos deputatą, Stalino premijos laureatą, Lietuvos įstojimo į SSSR sutarties signatarą Antaną Venclovą bei jo sūnų buvusį „disidentą” Tomą Venclovą skaitykite ČIA ir ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top