Vengriją palaikanti peticija perduota Vengrijos parlamentui

Vengrijos Nacionalinei Asamblėjai

The Office of the National Assembly
H-1055 Budapest, Kossuth tér 1-3
Hungary

Gerbiami Vengrijos Nacionalinės Asamblėjos nariai,

su meile ir pasididžiavimu stebime vengrų vienybę siekiant apsaugoti savo Tėvynės nepriklausomybę ir teisę į savarankišką gyvenimą. Jūsų pasirinktas kelias, kuriuo ryžtingai einate, veda į tikrąją, laisvų tautų Europą, kuri reikalinga mums visiems. Vis daugiau Europos bendruomenių, tautų ir valstybių suvokia šio kelio neišvengiamumą ir bendro veikimo būtinybę.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis – visuomeninis judėjimas, telkiantis mūsų šalies žmones tokiam pat tautos ir valstybės, laisvės ir žmogaus orumo išsaugojimo tikslui. Šioje kovoje prieš tradicinių šeimos, tautinių vertybių naikinimą ir naujojo, globalaus totalitarizmo įsigalėjimą vengrų tauta mums yra pavyzdys.

Su nerimu ir pasipiktinimu sutikome Europos Sąjungos šalių lyderių laišką, raginantį pasmerkti Vengriją, priėmusią savo piliečių prigimtines teises ir vengrų šeimas nuo LBGT diktatūros apsaugantį įstatymą. Toks Europos Sąjungos vadovybės jau eilę metų daromas politinis spaudimas tautai, kuri pagal savo valstybės Konstituciją priima sprendimus, neprieštaraujančius stojimo į Europos Sąjungą sutarčiai, turi pagaliau baigtis.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis paskelbė peticiją, kuria atsiriboja nuo šalies Vyriausybės daromų Lietuvos vardu pareiškimų, ir remiančią vengrų visuomenę ir Vyriausybę. Siunčiame Jums šią peticiją kaip Lietuvos visuomenės palaikymo ir solidarumo su Vengrija ženklą.

Siekiame užmegzti ryšius ir bendradarbiauti su Jūsų šalies visuomenės jėgomis, savivaldybėmis, Nacionalinės Asamblėjos nariais. Būtume labai dėkingi už informacinę paramą ir apsikeitimą kontaktais. Globalizmo grėsmės yra galingos, tik veikdami kartu galime apginti savo tautų teises ir pasiekti reformų Europos Sąjungoje.

Leiskite išreikšti gilią pagarbą vengrų tautai ir jos išrinktiems garbingiems atstovams.

Raimondas Grinevičius
Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pirmininkas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Džiugas

Nors ir nelabai patogu, bet vis tik prisipažinsiu, kad net šiek tiek pavydžiu garbingai vengrų tautai už jos sveiką mąstymą ir politiką.

Aš tai

ne šiek tiek pavydžiu. Pavydžiu kaip reikiant. Na, o mūsų Tautoje, deja, itin įsivyravo bailumas ir abejingumas, o ir prisitaikėliškumas akis bado. Herojiškų asmenybių būta visada, bet… dabartinės proporcijos pražūtingos. Kaip nepavydėti vengrams. Jie išliks. Ir išsaugos savo valstybę.

Vismantas

Vengrijoje baudžiava buvo panaikinta 1785 metais. Lietuvoje – 1807 metais. Skirtumas tas, kad Vengrija priklausė Vokiečių ordinui, o Lietuva bajorų valdoma, 1795 buvo prijungta prie Rusijos. Baudžiava labai nuo to pasunkėjo. Išskyrus Klaipėdos kraštą.
Gal būt tai lėmė Lietuvos ir Vengrijos baudžiauninkų ainių gyvenimo skirtumus,kas išliko iki šios dienos. Vengrijos socialistinė respublika turėjo daugiau laisvių negu Lietuva,tarybų sąjungos respublika. Vengrija – mums pavyzdys. Taip pat ir daugiau pavyzdžių galima rasti.

sveikinu

a tai Grinevičius – čia tas Rasos Grinevičiūtės gal brolis? Ar klystu? Gaila,bet mano parašas po peticija buvo išbrokuotas. Manau ,kad įsikišo nesąžiningi „kompiuterastai” :(.

Vismantui

Tamsta – kaip tas negras, iki paskutiniųjų tarnaujantis šeimininkui. Vengrija „priklausė vokiečiu ordinui” (kas nėra tiesa) ir tai buvo „gerai” 🙂 Ir kodel tamsta toks bukas?

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top