Vengrija panaikina mokesčius jaunoms motinoms

Esate vengrė moteris iki 30 metų ir turite vaikų? Jei taip, jums nereikės mokėti pajamų mokesčio. Vengrija ir toliau investuoja į dosnią šeimos kūrimui politiką, motyvuojančią piliečius susilaukti vaikų, kaip alternatyvą atviroms sienoms ir masinei imigracijai iš Afrikos ir Vidurio Rytų.

Daugumoje Vakarų ir pokomunistinių visuomenių gimstamumas yra žemas. Kairiosios ir liberalios partijos ilgą laiką sutartinai stengėsi papildyti senstančias visuomenes ir užpildyti spragas darbo rinkoje nuolat augančia masine imigracija bei prasta nelegalios imigracijos kontrole.

Bet Vengrijoje Viktoras Orbanas daro priešingai. Jis įveda ribojančią imigracijos iš trečiojo pasaulio politiką ir investuoja į palaikančią ir apdovanojančią šeimos politiką, kurios pagalba tikisi paskatinti vietinių gyventojų gimstamumą.

Prieinama visokeriopa parama šeimai

-Pagal vyriausybės apskaičiavimus dešimtys tūkstančių jaunų, pajamas gaunančių motinų turės galimybę nemokėti mokesčių, – paaiškino Vengrijos Šeimos reikalų ministrė Agnes Hornung, sekmadienį kalbėdama su Breitbart Europos skyriumi.

Tačiau jaunos motinos naudosis ne tik dėl pajamų mokesčio išimtimis. Jos taip pat turės prieigą prie visų rūšių paramos šeimai, egzistavusios anksčiau, įskaitant šeimos mokesčio išmoką, nėštumo išmoką ir vaikų priežiūros išlaidas.

Šaltinis: samnytt.se

3.9 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Suprantama, kad Vengriją Vakarai laiko pusiau demokratine – tikrai demokratinės šalys nuo mokesčių atleidžia islamistų nelegalus.

oii

myliu orboną hibridiniu būdu

stasys

monkės biznis jaunoms mamoms nuo pajamu mokesčiu atleisti jas kurios iki 30 . Gal tas xuilo subinlaižys dar paaiškins kiek pajamu realiai netenka Vengrijos biudžetas ? Iš namu dirbanti mama ir šeip tik viena koją gali ‘šuoliuotį’ darbo rinkoje .:)))))Pagal mane tik ‘garliavniai’ gali čia realiai ka nors prasmingo pamatyti vertingo . Geriau tas priedurnis pasigirtu kokia reali jaunoms šeimoms pagalba Vengrijoje teikiama ir ne tik pinigais ?

na va...

tave senai kart už kiaušų reiktų už tokio lygio nesamonių rašinėjimą 🙁

stasys

nepanašu kad tamsta tokius turite .. taip kad niekas jums ir negresia 🙂 .

stasys

Ši Vengrijos vyriausybė su tuo xuilo subinlaižiu orbanu didelis gėdos stulpas tiems kurie ginė ir žuvo 1956 spalio revoliucijoje . Palaikyti xuilo neužaugą kare Ukrainoje tyliu protestu dideliu šešėliu gulą ant pačios Vengrijos valstybės pamato ir tiems tos tautos didžiavyriams kurie ta tautą ir valstybe kūrė-ginė savo būties laikotarpiu . Nežinau ką galvoja Tiesos redaktoriai platindami tokia ‘ale teigiama’ informacija , bet man norisi vystyk jų paklausti kaip jiems patiems pavyksta suderinti ta bendra orbanizacijos Vengrijoje vaizdą su jų pačiu vertybėmis ? Ar visada taip jau lengva čia šiuose prieštaravimuose rasti sau suprantamus argumentus palaikyti ta kuris bent iš dalies pritaria xuilo sovietizacijos atgaivinimo procesams ‘didžiosios’ xuilistano valstybės rėmuose ?

Al.

Nuostabu kaip rusai, vos pramokę lietuviškai staiga tapo aršiais kremliaus priešais. Kartu likdami pedočekistinės mafijos gynėjais. Panašiai, kaip Vakarų komunosatanistai, skelbiantys, kad tautos jau atgyveno ir atvirai naikindami net savo tautas, nei iš šio, nei iš to ima remti nacionalinio išsivadavimo judėjimą Ukrainoje.

stasys

jums ką ? išversti kišenes savo ir parodyti jog jose nėra xuilo rublių ? šis konkretus str. tik patvirtina kad tie orbanizacijos procesai Vengrijoje naudoja tuos pačius xuilo mulkinimo metodus visuomenėje kurių netrūksta ir Lietuvoje . Skatinti jaunas mamas daugiau dėmesio skirti pajamoms o ne šeimai keistas metodas remti šeimos institutą .:) Iš nulio atėmus nulį pajamos nedidėją .:)))

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top