Vengrijos teisingumo ministrė Judit Varga: ginsime Europą, net jei Briuselis to nenori

laikmetis.lt

„Lapkričio 16 d. Europos Sąjungos Teisingumo teismo sprendimas, jog Vengrijos įstatymas, ribojantis nelegalią migraciją palaikančių nevyriausybinių organizacijų finansavimą, pažeidžia ES teisę, yra geriausias pavyzdys, kad ES viršūnės atvirai palaiko nelegalų žmonių gabenimą į Europą ir neteisėta sienų kirtimą“, – feisbuke rašė Vengrijos teisingumo ministrė Judit Varga (Judita Varga). Ministrė teigė, kad anksčiau būtų net sunku pagalvoti, jog ES oficialiai rems nusikalstamą veiklą.

„Kas toliau? Šalys bus baudžiamos už tai, kad saugo savo sienas ir Europos Sąjungą? Gerai, kad bent šnekėdami su ES institucijomis mes nebeturime kvailų iliuzijų. Mes ginsime Europą, net jei Briuselis to nenori”, – rašo vengrė.

2018 m. Vengrijos parlamentas priėmė „Stop Soros“ vadinamą įstatymą, nukreiptą prieš nevyriausybines organizacijas, prisidedančias prie nelegalios migracijos kurstymo. Milijardieriaus ir filantropo George Soros (Džordžo Soroso) remiamos organizacijos Vengrijoje aktyviausiai priešinasi Vengrijos sienų saugojimo politikai, migrantai skatinami vykti į šią šalį, daromi sienų niokojimo pažeidimai, kad migrantai galėtų lengviau kirsti išorinę ES sieną ir patekti į sąjungos vidų. Už finansinę paramą tokioms organizacijoms taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
habilitās

Jei ką ir reikia ginti, tai Europą nuo Briuselio.

Lietuvai reikia imti

pavyzdį iš Vengrijos. ,,SOros remiamos organizacijos Vengrijoje aktyviausiai priešinasi Vengrijos sienų saugojimo politikai, migrantai skatinami vykti į šią šalį, daromi sienų niokojimo pažeidimai, kad migrantai galėtų lengviau kirsti išorinę ES sieną ir patekti į sąjungos vidų. Už finansinę paramą tokioms organizacijoms taikoma baudžiamoji atsakomybė.” TAIGI:,,UŽ FINANSINĘ PARAMĄ TOKIOMS ORGANIZACIJOMS TAIKOMA BAUDŽIAMOJI ATSAKOMYBĖ”. Kada bus nubausti TVRaskevičius, Morgana Danielė K-aitė/?? Juk jie – sorošininkai, čiulpia iš nukvakusio senio įkurtų fondų pinigėlius ir prievartauja Lietuvą – gėjų vedybomis, alkoholio pirkėjų ,,pajauninimą” bei narkotikų kontrabandą. Šitie du Seimo ,,nariai” privalo būti teisiami už ŽALĄ LIETUVOS GENETINIAM FONDUI.

Jules

Bravo! O čia tai ministrė, o ne misė su karūna.

Al.

Vidurio Europa turi vienytis į atskirą sąjungą, ar, pradžiai, bent frakciją.

stasys

Na čia gana tendencingas str. kuriame daug teiginiu kurie neturi faktu . Propaganda ?
jei ne ..tada savo išvadu nereikia apibendrinti viena nuomone .Soroš veikla turi ir geru ir naudingu programu kurios padeda jaunoms demokratijoms nepaklisti šunkeliuose . Pav. Vengrijos priimtas anti-Soroš fondu veiklos įstatymas labai daug kuo panašus į Rusijoje priimtus suvaržimus spaudos ir NVO veiklos įstatymus toje šalyje. Už bet kokį įtarima gavus lėšu pagal kokia tai vakarietiška vieša programa programa organizacija papuola į užsienio -agentu sąrašus . Papuls newtgi tada jei konkursas bus viešas ir viešai pristatomas . Aš nežinau kokias ES sienas gina Vengrija .. būdama pietryčiu Europoje ..visos ja supančios šalys ES itakos zonoje ..

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top