Vermonto valstija legalizuoja nuotolinį eutanazijos „medikamentų“ išrašymą

„Griežtos gairės apsaugo nuo piktnaudžiavimo! Išskyrus tas, kurios niekada nebuvo griežtos, o ir tų, kurios egzistuoja, laikytis neketinama“, – rašė advokatas Wesley Smith‘as.

Liberalus Respublikonų partijai priklausantis Vermonto valstijos gubernatorius Phil‘as Scott‘as pasirašė eutanazijos įstatymą, kuris leidžia gydytojams žudyti telemedicinos būdu.

Balandžio 27 d. pasirašyti nauji eutanazijos teisės aktai leis gydytojams nuotoliniu būdu išrašyti „savarankiškai naudojamus medikamentus, skirtus pagreitinti paciento mirtį“.

Pacientai gali pateikti prašymus „fiziškai dalyvaujant gydytojui arba nuotolinės medicinos būdu, jei gydytojas nusprendžia, kad nuotolinės medicinos naudojimas yra kliniškai tinkamas tam, kad medikamentus savarankiškai vartotų pats pacientas, siekdamas pagreitinti savo mirtį“.

Gydytojas vis tiek turi fiziškai apžiūrėti pacientą, tačiau tai nebūtinai turi būti tas pats asmuo, kuris skiria medikamentus, užbaigiančius gyvenimą.

Gydytojas turi patvirtinti, kad pacientas „kenčia dėl terminalinės būklės“ ir tai turi būti „pagrįsta gydytojo atlikta atitinkamų paciento medicininių įrašų peržiūra ir gydytojo atlikta fizine paciento apžiūra“.

Naujaisiais teisės aktais panaikinamas ankstesniųjų, vadinamųjų „paciento pasirinkimo gyvenimo pabaigoje“ įstatymų apribojimas, kad pacientai turėjo pateikti prašymus dėl kenksmingų vaistų asmeniškai.

Advokatas ir bioetikos apžvalgininkas Wesley Smith‘as pakomentavo žurnalui National Review šiuos teisės aktus ir teigė, kad tai dar vienas pavyzdys, kaip ardomos gairės, saugančios nuo piktnaudžiavimo nepagydomai sergančius ligonius.

„Griežtos gairės apsaugo nuo piktnaudžiavimo! Išskyrus tas, kurios niekada nebuvo griežtos, o ir tų, kurios egzistuoja, laikytis neketinama“, – rašė Smith‘as. „Kai tik žmonės susitaiko su tuo, kad gydytojai dalyvauja savo pacientų savižudybėse, taip smarkiai giriamos „apsaugos priemonės“ staiga iš naujo apibrėžiamos kaip „kliūtys“, o „prieiga“ prie palengvintos mirties „patobulinama“, nes būti nužudytam tampa paprasčiau.“

„Ir tie šalti cinikai, kokiais yra savižudybių šalininkai, žino, kad iki to laiko, kol paaiškės jų klasta, žmonėms tai neberūpės“, – rašė Smith‘as.

Šaltinis: lifesitenews.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top