Verta prisiminti. Algirdas Patackas: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“ NE

Trečiadienį, balandžio 19 d., 14 val. Vilniaus apylinkės teismas skelbs savo sprendimą dar vienoje byloje, iškeltoje garsiai onkologei dr. Laimai Bloznelytei-Plėšnienei.

Šį teisminį procesą, politinių bylų stebėtojo Leono Merkevičiaus pramintą „Prisiplėšk iš Plėšnienės“ byla, inicijavo Laimutės Stankūnaitės tėvai Tatjana ir Stasys Stankūnai, pateikę civilinį ieškinį, kuriame reikalaujama, kad gydytoja jiems sumokėtų po tris tūkstančius eurų ir taip atlygintų neva jų patirtą neturtinę žalą.

Bylos nagrinėjimą stebėjęs ir savo įspūdžiais Veidaknygėje pasidalijęs L. Merkevičius rašo, jog ieškovai su advokatu, matyt, „tikėjosi lengvo grobio“, nes visiškai nedėjo pastangų pagrįsti, kokią „moralinę žalą“ jie yra patyrę ir kaip prie to prisidėjo. Paprašyta vis dėlto argumentuoti savo reikalavimą, Tatjana Stankūnienė prisipažino, jog jie su vyru labai išgyvenantys „NETURĖDAMI JOKIO RYŠIO SU ANŪKĖMIS (čia ir toliau išskirta L.M. – red. past.), ypač per Kalėdas, ir kad nieko apie jas NEŽINO, netgi KUR JOS APSKRITAI GYVENA“.

Bylą nagrinėjanti teisėja Rima Bražinskienė buvo supratingesnė – teismo posėdį stebėjusio L. Merkevičiaus teigimu, ji „puolė gelbėti ponią Tatjaną nuo jos liežuvio įsiterpdama: „Vyresnioji gyvena su tėvu, o jaunesnioji – saugoma užsienyje“. Laimos Bloznelytės-Plėšnienės advokatui Sauliui Dambrauskui teliko reziumuoti: byloje nėra jokių duomenų, kad ieškovai būtų kur nors kreipęsi dėl bendravimo su anūkėmis ar kad kas nors jiems būtų uždraudęs tai daryti.“

L. Merkevičius pastebi, jog šių senelių padėtis nepalyginama su „senelių Kedžių nueitais kryžiaus keliais, kad tik galėtų pamatyti mylimą anūkę, su ta teismų, vaiko teisių, ministerijų institucinių patyčių lavina, su pajuokai skirtais „mokymosi bendrauti“ kursais, su sadistų-psichologų išvadomis“.

* * *

Kviesdami savo skaitytojus nebūti abejingus teisminės sistemos persekiojamų asmenų, išdrįsusių liudyti Garliavos pedofilijos byloje, likimui siūlome prisiminti ir Algirdo Patacko garbės žodį, pasakytą Lietuvos Respublikos Seimo posėdyje 2013 metų balandžio 9 dieną, kai parlamentarai apsisprendė panaikinti Neringos Venckienės neliečiamybę: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top