Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris: Aš žado netekau – teisiami Genzelis ir Ozolas

„Respublika“ | 2012 m. gegužės mėn. 17 d.

Geriausia šitos knygos dalis yra jos pavadinimas ir aš norėčiau padėkoti tam, kuris jį sugalvojo. Aš nežinau, kas jį sugalvojo, bet jis puikus.

Aš būčiau tą knygą pavadinęs daug blogiau – „Neviltis“. Nes, tiesą pasakius, bent jau tai, ką aš bandžiau labai trumpai, labai lakoniškai, tiesiog žaibiškai per porą valandų parašyti, buvo tiesiog nevilties išraiška.

Aš nesu iš tų vaikinų, kurie tris valandas pasakoja, kaip Lietuvoje viskas blogai, kaip daugėja pedofilų, ir paskui sako: „Bet aš vis tiek optimistas!“

Aš esu pesimistas, juodas pesimistas, ir nematau absoliučiai jokios išeities iš susidariusios situacijos. Bet aš norėčiau tarti keletą žodžių, labai trumpai susieti su tuo, kas yra parašyta, – tais mano mažais etiudais.

Žinote, kas man didžiausią siutą kelia? Aš jau nežinau, ką daryti. Jeigu tai nebūtų susiję su tokiu istoriniu, baisiai neigiamu personažu, aš pasakyčiau lygiai tą patį, ką ir jis pasakė.

Kai žiūriu mūsų televiziją, mano ranka tiesiasi į vieną vietą, kurioje turėtų būti pistoletas.

Tai yra nusikaltimas. Tas, kas yra daroma mūsų televizijoje, tai yra tokia tautos demoralizacija, toks jos mulkinimas… Vartojamas žodis „žiniasklaida“, bet jeigu kalbėtume apie televiziją, ją reikėtų vadinti trimis raidėmis: MMM. Mąstymo mulkinimo metodas.

Ir dauguma žmonių, kiek man teko kalbėti, labai lengvabūdiškai žiūri į šitą dalyką. Jiems tai visai nesvarbu. Žinote, labai svarbu yra verslas. Aš menininkas, bet žinau, kad svarbu verslas, ekonomika, rinkos sąlygos… Čia mes statysime elektrinę!

O televizija sako, kad nieko. Koks rezultatas? Mano giliu įsitikinimu, 98 proc. emigracijos yra mūsų brangiosios televizijos nuopelnas. Propagandos, totalinio Lietuvos niekinimo nuopelnas. Lietuva dergiama per visus įmanomus kanalus, per didžiąją dalį laidų.

Šitas dalykas yra labai pavojingas ir kuo toliau, tuo jis tampa pavojingesnis. Naivumas nėra tik lietuvių naivumas.

Dideli išminčiai amerikose, vokietijose suokia, kad jau nėra ideologijų, mes laisvi! Bet tai juk visiška nesąmonė. Tokios baisios ideologijos, kokia yra skleidžiama dabar per MMM, niekada niekur nebuvo.

Net bolševizmas palyginti yra juokas, nes mes jam priešinomės. O dabar šitą bjaurastį, šitą šlykštynę, kuri peršama mums visais kanalais, didelė dalis ryja pasigardžiuodama ir sako: duokit dar daugiau šito purvo!

Kalbu labai aistringai, nes negaliu susivaldyti. Aš prisimenu visokius „Šok su manimi“, visokius ten, net nebežinau pavardžių, ir mane košmaras apima. Tai kokių kvailių šaly mes gyvename?

Jeigu patikėtume tuo, kas daroma televizijoje, taigi čia yra kvailių šalis. Mus visus nori padaryti kvailiais. O kaip kitaip, jeigu absoliučiai niekas nesiima to kaip nors pažaboti?

Tuos mąstymo mulkinimo metodus reikia pažaboti, jiems reikia uždėti geležinį antsnukį. Aš tiesiai sakau: reikia cenzūros, žiaurios cenzūros. Kito kelio nėra.

Galima giedoti apie liberalizmus, demokratijas, bet tai yra paistalai, aš jais netikiu. Mes turime totalitarinę visuomenę ir tai reikia aiškiai suvokti. Ir skirti du dalykus – sunkų totalitarizmą, kuriame mes gyvenome tada, ir švelnųjį totalitarizmą dabar.

Kas yra pagrindinis to totalitarizmo propagandistas? Vėl mąstymo mulkinimo metodai. Pirmiausia per televizijas. Šiandien aš ir nenorėjau nieko labai rimto kalbėti, nes aš jau netikiu, kad čia kas nors ką nors galėtų padaryti.

Vyksta „Svogūnai“. Žiūriu: pusė mūsų didžiųjų politikų susirinko. Viešpatie, tie didieji politikai šokinėja, traukia daineles, atsiprašant, laižo užpakalį valinskams visokiems.

Na, brangieji, į ką tai panašu? Tai yra visiškas orumo praradimas. Ar politikas, kuris yra praradęs orumą, iš tikrųjų gali būti vadinamas politiku? Aš jo taip negaliu pavadinti.

Čia kolegė išsireiškė taip dailiai, naiviai – sako, gal pasiūlykite kokių idėjų. Ir aš iš karto prisiminiau devyniasdešimtuosius metus. Buvau vienas iš tų kvailių, kurie steigė Liberalų partiją. Dabar aš taip ir sakau: buvau kvailys!

Mes, pasitelkę tuo metu tikrai puikiausius profesionalus, buvome parengę labai rimtas programas, privatizavimo programą, labai detalią. Paskui – žemės grąžinimo programą, iš viso keturias, nors jau detalių neprisimenu.

Atidavė tas programas tuomet valdžiukei, bet kur jos dabar, aš nežinau.

Kokia idėja rūpi šitai moliuskinei struktūrai? Gal net bestruktūrė ji visa. Mūsų valstybė yra be struktūros. Yra kažkoks vidus, toks monstras, panašus į Kafkos Gregorą Zamzą. Kišk tu į tą glitimą ką nori, viskas prapuls. Juk bet kokios idėjos ten nereikalingos. Kodėl? Jūs patys tai puikiai žinote.

Mes nesugebame sukurti valstybės, mes nebeturime kritinės masės žmonių, kurie galėtų kurti valstybę. Tuo aš esu visiškai įsitikinęs. Dar Sąjūdžio laikais tai buvo pagrindinė mane kankinanti mintis, nes viską daro labai konkretūs žmonės.

Mes masiškai griovėme. Mes neskaičiuojame, ar yra, tarkim, tūkstantis žmonių, kurie galėtų valdyti valstybę, kurti ekonomiką ir visa kita. Dabar aš galiu atsakyti: nėra! Tai kas, įdomu, darys tuos kokybinius posūkius?

O šiandien į teismą duodami profesorius Bronislovas Genzelis, Romualdas Ozolas. Aš žado netekau, nes teisiami net ne signatarai, o Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai. Tie žmonės, kurie vaikščiojo peilio ašmenimis. Dabar tuos žmones teisia už tai, kad jie rengė pilietinį mitingą! Mitingą, kurio tikslas buvo daryti žingsnius Lietuvos gerovei. O už tai paduodama į teismą!

Iki ko Lietuvoje jau nusirista? O kas įsakė tai daryti – teisti už mitingą? Man atsakė, kad niekas neįsakė, kažkaip netyčia tai atsitiko. Kitados aš sakiau, kad Lietuvoje ateis laikas, kai reikės mums nuomotis Vorkutos konclagerius. Atrodo, kad toks laikas pradeda artėti.

Kalbant apie Lietuvos grėsmes, jau pradeda ryškėti tokios tendencijos, kurios liudija apie atviro totalitarizmo apraiškas, atvirą nepakantumą. Ypač svarbu, kad tai daroma jau mūsų simbolinėms figūroms.

respublika.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ar negausit saukimo i teisma?

Nes mastote teisingai IR parasete TEISINGI.O Lietuvoje teisingai mastantys IR kalbantys yra lb.pavojingi kuri yra padaromi nusikalteliais

keisti, kurie piktinasi ir stebisi

po polikarpovnos – slepiančios savo juodą biografiją – išrinkimo prezidente – niekas nebestebina Lietuvoje – nei pedofilija, nei gyvų jaunų žmonių išardymas dalimis ir jų pardavimas, nei šildymo sąskaitos.
Komunistai senai pasakė, kad VSIO ZAKONNO – ir jie vėl valdžioje, nes daugumai patinka būti kankiniais – iki nusižudymo ir emigracijos….

pats baisiausias dalykas, kad

Sajudzio idealistai, kuriu tarpe buvo ir zuvusieji Sausio 13-aja, mano Tavo artimieji, draugai, seniai viskuo nusivyle – Lietuva uzgrobe, uzvalde pseudopatriotai taip ,,patriotiskai” baigiantys nuganyti valstybe. Dabartiniai ,,valdovai”, deja, nei intelekto, nei minties. O E.Masiulio vadovaujami liberalai – griebk, parduok, pavok, kad kiti nepastebetu! Kur nuejo Lietuva, vedama keliu garbetrosku, deja, valstybes valdymo meno neismananciu, asabu?! I NIEKUR ir dar blogiau, nei buvo prie ruso. Isskyrus tai, kad Lietuva turi teise issivaikscioti, emigruoti, o prie valdzios lovio prilindusieji, dar sugalvojo atimti is tu, kurie nestovi su istiesta ranka pasalpu ar kitokiu ,,gerybiu”, ju prigimtine pilietybes teise. Quo vadis, Lietuva?!L.

Prie ruso

buvo ka kaltinti.Dabr-nera nieko be musu paciu.Saknys cia visgi-masiu tamsume,svietimo sistemos neadekvatume ir vartotojiskos visuomenes propagandoje…Galu gale skurde uz kuri atsakingi valdantieji,ju savanaudiskumas ir demagogija…

Relovucionerius

Relovucija darom, Letuvos valdze vercamm, zalius zmogeliukus kveciam.

Juozapas

Straipsnis puikus. Kad Redakcija jį publikavo yra labai gerai. Man labiausiai patiko pati pradžia. Ne pirmas sakinys. Ir tikrai ne antras. Pavadinimas? Oi, ne. aukščiau. Data, kada Autorius tai parašė. Vos prieš tris metus, o kaip viskas spėjo „paprogresuoti”. Rodos vakar gerb. Filosofas sielojosi dėl teisiamo savo Kolegos, Sąjūdžio pirmeivio- šiandien ans jau pašarvotas. Penktadienį Patackas, pirmadienį Ozolas. Fordas konvejerį išrado prie šimtą metų, bet niekas taip ir neskyrė vargšui fordui Nobelio. Be reikalo. Opozicioniuerių nabašnykų gamyba konvejeriniu būdu- štai kur dar neišnaudoti rezervai! Laidojimo kontorų verslo plėtra pakels BVP į neregėtas aukštumas. Kubyyyliau- tavo vadovėlis jau paseno. Yra naujų talentų. P.S>: Gal galite prisiminti, kas iš nekenčiamos valdžios atstovų kada paskutinį kartą numirė? Bent per pastaruosius tris mėnesius, buvo… Skaityti daugiau »

revoliuciniam agentėliui

išgerk kmynų arbatos- gal nekankins poliucijos
tuomet nesisapnuos provokatoriškos „revoliucijos”.
dink iš čia , maita!

Al.

Jausmai žmogiški, bet filosofas, manau, galėtų pastebėti, kad naikinimas vyksta ne savaime, dėl protingų žmonių trūkumo, o kryptingai. Ir iš tikro nebuvo sustojęs. Ir ,,buvau durnas” gerai, bet to neužtenka – reikia bešališkos reiškinio analizės. Apie liberalųjį Trojos arklį tame tarpe. Net jei per vėlu, ir padėtis beviltiška.

Viskas dėsninga.

Juk Sokratą taip pat nuteisė miriop. Ir jam teko išgerti nuodų taurę, kad toliau valdytų kirminai…

Violetiniai kedopedikai

vienas po kito išeina stoti prieš Aukščiausiojo Teismą.

ruta

Aciu Gerb. Autoriui .Musu seima irgi jau senokai pastebejo , kad Nepriklausomybe , demokratija taip ir ‘neatejo’ , o atejo godus , ciniski mulkiai ir puikiai naudojasi tuo kas priklauso visiems .Ir kiekviena Tautos krustelejima link tiesos , jie priima , kaip mirtina pavoju sau asmeniskai ir tai sistemai , kuri sukurta , kad visas tas meslas testusi , bujuotu , pliestusi , kol visiskai praris sveika prota , istorine atminti , morale , padoruma , garbe , principus .
Lietuvos valdziuke bijo bet ko , kas grestu ju asmeniniai gerovei .

Super

Šliogeris duoda.

Daugiau

spausdnti Šliogerį.Ateina jo laikas.

Agne

Siandiena turetu buti didele geda tiems teisejams kurie teise Ozola . Gal prabus sazines prokuroru ir teiseju ,kad reikia buti saziningiems ir nelauzyti nekaltu zmoniu likimu ,nes galite uzsitraukti dideles nelaimes .

zenonas

Jo prisimename , rase ziniasklaida apie tai, tik nepagavome paskaityti , kaip baigesi visa tai.

Reiketu

Prideti dar viena M. Butu ” Masinis mastymo mulkinimo metodas” 🙂 MMMM

VaidasVDS

Bespalviam pedikaijui
Dvasios „milžinams” nėra jokios baimės stoti prieš Aukščiausiojo teismą, nes jie jau yra amžini ir tai tėra tik elementarus pabudimas. Tiesa, tapti Dvasios „milžinu” yra labai sunku net ir aukštos moralės žmonėms, reikalingas dar ir Dievo bei jo meilės suvokimas.
O štai menkystoms net stoti prieš nieką nereikia, kartais jie jau yra mirę, nors jų menkas gyvenimas (kartais materialiai prabangus) vis dar tęsiasi…

Perėjimas

į kitą būvį.

Monika

Gerb. Šliogeri, paaiškinkite tamsiai masei žmonių, apie liberalizmą, ką jis atneš
mūsų mažai tautai. Kaip matau žmonės griebiasi, balsuoja už jaunus žmones, bet nesusimąsto: ar tai liberalizmas Lietuvos kelias ir ateitis?

Arūnas Mykolaitis

Sutinku su autoriumi – nėra jau nei kam valdyti valstybės – išeina ir tie paskutinieji nepraradę savigarbos, tie kurie iki gyvenimo pabaigos išliko ištikimi savo idėjoms, tie kurie sutiko būti amžinai nepopuliarioje opozicijoje. Gerai sakoma – Dievas pirmiausiai pasiima geriausius. Atsimenu tą nelemtą gegužės 17-tą, kaip po Garliavos šturmo žmonės tik širdies šauksmo kviečiami rinkosi į Daukanto aikštę. Vienas iš pirmųjų atėjo ir Ozolas, kuris matė, kad tai jau Lietuvos teisingumo krachas. Tą dieną buvo duotas aiškus signalas visiems tiems, kas dar tikėjo kitokia Lietuva, kad laikas kažką daryti. Rinkosi tada žmonės iš visos Lietuvos, Šilutės, Mažeikių, Klaipėdos, buvo net su palapinėmis ir pasiryžę budėti tiek kiek reikės. Bet būkime realistais ir kaip nebūtu gėda pasakykime tiesą – tokių širdies… Skaityti daugiau »

Neteisingumo akivaizdoje būtina veikti,

o ne vien giliai mąstyti ir vaizdingai smerkiančiai pasisakyti. Todėl, Arvydai, Tavo pasišlykštėjimas padugnėmis nei keičia pasaulį, nei tuo labiau jį gelbsti. Aišku, autoritetingo žmogaus žodis nėra bejėgis. Antra vertus, kol žmonės nesuvoks, kad be Dievo baimės kuriantis politinis gyvenimas neįmanomas ir patys nesikeis, tik blogės. Tai ir regime šiandien „netekdami žado” (palyginkime su Atgimimo laikų tikėjimo ir vilties Lietuva). Tiksliai Letas sako: kas nemyli Dievo, Jo nebijo. Išduoti yra baisu, bet išduoti Dievą yra absoliutus siaubas. Bet kvailys nieko nebijo… Kiek tokių idiotų šiandien? Tad neapsigaukime, Dievo meilė neatskiriama nuo Jo išganingos baimės. Bent Bažnyčia turi nuolatos priminti, kas žudo žmogaus dvasią ir kas yra „antroji mirtis”. Gal atsitokėtų bent kai kurie akivaizdžiai teisiantys nekaltuosius ir nusikalstantys Teisingumui –… Skaityti daugiau »

A. N.

Taip, tuomet, kai buvo gąsdinami ir žeminami nepriklausomos valstybės kūrėjai Genzelis ir Ozolas, valdžioje sėdėjusieji jau buvo pradėję save vadinti politiniu elitu (be kabučių ir be ironijos), aukštas kėdes užsėdusiems atrodė, kad su savo kišeniniais teisėjais ir žurnalistais jie galės susidoroti su bet kuo. Gerai, kad atsirado, kas tą privilegijuotųjų luomą papurtė. Tad dabar vaizduoti politinį elitą (be kabučių) nebe taip madinga, kažkaip nebegražu.

Relovucioneriui

Jeigu dar pora metelių taip tęsis tai tikrai reikės kviesti žalius žmogeliukus. Nepadės ir amerikoniški tankai. Tai turi įsikalti į savas makaules valdžiagyviai.

Irena Arūnui Mykolaičiui

Iš dalies pritariu jūsų nuoširdžiai pozicijai. Tik niekad nesutiksiu, kad Algirdas Patackas, Romualdas Ozolas būtų sulyginti su prokuroru Stulpinu. Labai skirtingos jų biografijos ir darbai. Nesutiksiu, kad tiesa būtų vadinama „nelemta”.
Rašote, kad Tiesos.lt „remiami tie, kurie susidėjo su vienais iš Garliavos šturmo iniciatorių”. Nuolat skaitau Tiesos.lt, bet nepastebėjau, kad kas remtų susidėjusius su Grybauskaite ar Melianu.

Kažkas rašė

Liberastai – labai neišsivystę primatai. Visą pasaulį jie suvokia ir regi išimtinai per šėryklos prizmę. Jie nuoširdžiai įsitikinę, kad žmonijos vystymosi prasmė susiveda į tai, kad dirbti reikėtų vis mažiau, o vartoti – vis daugiau ir daugiau. Tai jie vadina pažanga. Dėl to dabartinė epocha jiems – aukso amžius. Tiesa, jis jau eina į pabaigą, tačiau pusgalviai nuoširdžiai tiki, kad katinams Užgavėnės gali tęstis amžinai. Atvirkštinę tendenciją liberastai suvokia kaip regresą ir bet kokie loginiai teiginiai čia beprasmiški. Problema čionai, pasikartosiu, slypi pasaulėžiūroje. Parazitą, kuris laiko savo parazitizmą civilizuotumo požymiu, o vartotojišką fetišizmą laiko pasisekimo matu įtikinti, kad tikras žmogus turi kurti ir save riboti – nerealu. Na, nesupranta beždžionės žmonių, ir nieko čia nepadarysi. Kad akivaizdžiai pademonstruotume skirtumą tarp… Skaityti daugiau »

Irenai

Mūsų visų biografijos skirtingos ir tiesos supratimas savitas. Manau ne tas yra svarbiausiai – svarbu , kad siekiai būtų tikslingi ir prasmingi. Ne esu visažinis ir nepažįstu nei vieno iš mano paminėtų asmeniškai, tik darau išvadas būtent iš šių žmonių užimtos pozicijos Garliavos tragedijos atveju. Niekada nesistengiau atrodyti protingesnis nei esu, todėl ir dėstau savo matymą taip ,kaip jį suprantu. Mano manymu tiesa tikrai nelemta, nes iki galo mes jos kaip tokios niekada nerasime, kad visiems įtiktume. Na ir pabaigai – ne vien Gribauskaitė su Melianu palaikė Garliavos šturmą, ir jeigu atidžiau perskaitytumėte, tai suprastumėte, kad „vienas iš” buvo liberalai su Šimašiumi priešakyje.

Man gėda

Išlydint R. Ozolą mums gėda: „O šiandien į teismą duodami profesorius Bronislovas Genzelis, Romualdas Ozolas. Aš žado netekau, nes teisiami net ne signatarai, o Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai. Tie žmonės, kurie vaikščiojo peilio ašmenimis. Dabar tuos žmones teisia už tai, kad jie rengė pilietinį mitingą! Mitingą, kurio tikslas buvo daryti žingsnius Lietuvos gerovei. O už tai paduodama į teismą!“

Mus valdo partokratija

Lietuvą jau dvidešimt penki metai valdo partokratija, kuri visiškai sugriovusi valstybės teisingumą tapo valstybės santvarkos ir gyvavimo atributu. Šis partokratinis vėžys išplitęs seime ir vyriausybėje. Partijos gerai vairuoja ES pinigus į saviškių kišenes. Siekdamos pinigų, valdančios partijos ima skverbtis į verslą. Valstybės įmonės – tai Klondaikas partijoms. Čia galima ir gerais užsakymais saviems pasirūpinti, lėšas išplauti, partiečius į pinigingus postus susodinti. Partokratijos vėžys įsiskverbęs į teisėsaugą, teismų darbą. Todėl ir teisimi tie kas nesutinka su partokratiniu vėžiu.

nonsens

televizija bloga, bet Šliogeris nuo jos akių neatitraukia… ir netgi randa joje įkvėpimo savo negatyvizmui. Kas gali pasakyt ką bloga apie Rūtos Mikelkevičiūtės laidas? Arba apie „yra kaip yra” ir daugelį kitų? Filosofas turėtų žinoti, kad kiekvienas reiškinys turi ir gerą ir blogą puses. Žiūrint kaip į tai pažiūrėsi. Ozolas su Genzzeliu patys buvo seime ir patys inicijavo įstatymus. Tame tarpe ir mitingų įstatymą. Leidimus mitingams išduoda MERIJA. Tik ji ir galėjo paduot šiuos signatarus į teismą už mitingavimą tą dieną prie seimo rūmų. Arba patys seimo nariai. Mitingą prižiūrėjo Zuoko partiečio Meliano valdomi VRM pareigūnai. Jie taip pat galėjo apskųsti mitingo vadovus. Aš buvau tame mitinge ir žinau kurlink kalbą kreipė buvęs Universitetų Komunistų partijos lyderis Genzelis. Įdomu, ką… Skaityti daugiau »

nonsensui

Tikrai esi užzombintas, tuštybės perpildytas vienetas, jei tavo paminėtos pletkų lygio, nieko pamokančio nesiūlančios ir iš anksto surežisuotos laidos patinką. Geriau pasistenk nesuplakti visą ko į krūvą, gal tada pradėsi atskirti pelus nuo grudų.

Ačiū Didžiai gerbiamam Arvydui Šliogeriui

Šiandien itin vertingas TIESUS, SĄŽININGAS, ATVIRAS ŽODIS. Jis labai labai reikalingas – juk cinizmo vandenyne maudomės: Grybauskaitė skelbiasi esanti neklystanti, o arkivyskupas Grušas net velykinį pamokslą jau kaip gyvulių ūkyje pradeda „GERBIAMA SEIMO PIRMININKE, GERBIAMAS MINISTRE PIRMININKE, GERBIAMAS ATKURIAMOJO SEIMO PIRMININKE”. Bažnyčios dignitorius atmeta poziciją, kad prieš Dievą visi lygus ir visi yra nusidėjėliai. Šiam dignitoriui tikriausiai neaišku, kad į bažnyčią įsirioglinę valdžios balvonai, apsistatę asmeniniais sarginiais šunimis-sargybiniais,tokiu savo elgesiu įžūliai Dievo namus prilygina galvažudžių irštvai, kad jie negali būti įvardijami „gerbiamais”.

Juozapas--- Post Scriptum pono "Arūno Mykolaičio"

Ne kasdien būna tokia šventė. Smagiausi dalykai kartais nutinka per daug nesitikint. Buvo ilgas šventinis savaitgalis, tad buvo laiko keletą kartų prisėdus parašyti šį bei tą. Kadangi laikas kupinas įvykių, aplink dairantis kyla įvairių minčių. Man patinka palukštenti tai kas vyksta po minkštais valdžios ir ją aptarnaujančių struktūrų kilimais. Bet gi ar paprastam prašaliaičiui kas taip paprastai leis landžioti po užkulisius? Aišku, ne. Tenka kiek pagudrauti. Tai vadinu „meškerių mėtymu”. Tarkim rūpi tam tikra tema, nesu tikras dėl įvykių režisierių ir užsakovų adresų- metu meškeres ir žiūriu -ant kurio kabliuko kas užkibs? Taip ir šį kartą. Švystelėjau, neilgai trukus žiūriu – kablys prarytas su visa plūde. Na, ką bandyiu traukti tą pelekauodegį. . Asmens iškilmingai pasivadinusio „Arūnu Mykolaičiu” žygdarbis turėjo… Skaityti daugiau »

Juozapas--- Post Scriptum pono "A. M." komentarui

tęs> Toliau , kai LS jau pono A.M. tapo „nuoširdžiai” apdergta, imtasi LS palaikančio „Spiečiaus”. Ir ne be pagrindo. Įžvalgesni skaitytojai gal pastebėjo – iš mano, kitų kolegų pusės pastaraisiais mėnesiais nebuvo girdėti jokio palaikymo vienam smarkiai save populiarinančiam asmeniui. Tam kurio žmonikė mėgsta rašyti komentarus draugės vardu. Todėl kad tą Poną mes „perkandome”. Dabar jau tvirtai galime sakyti- Ponas tėra gudrus „Projektas”. Žlugus Drąsos kelio partijai, šios partijos elektoratas niekus nedingo. Netvarka, pagalvojo tam tikrose kontorose. Pavojinga. Dar pradės daugintis ir augti, o tas būtų suvisai negerai. Todėl buvo sumanyta pamėtėti „pakaitalą”. tokį ėrzac-riterį ant balto rosinanto. Projektas buvo beveik sėkmingas, o vykstantys judėjimai po kilimais rodo, kad Projektas dar vis bandomas tęsti. Mero rinkimai buvo tik spektaklio programoje… Skaityti daugiau »

Įžeistajam Juozapėliui

Nabage tu nabage, esi paskutinis boba. Kaip supratau tau nesvarbu ką keverzoti, svarbu, kad tik tau pliusiukų daugiau pridėtų. Na tiek jau to, ir aš tau kai išsireiškei už like-insiu. Jėzau tu mano, kad tik tu ramiau miegotum.

rewis

cha cha cha prisijuokiau,/ vargsas a. mikolaitis DDD/ geriau butu granatsvaidi apziojes negu ant juozapo uzsiroves/DDD 😉
kaip supratau juozapas kazkam pataike tiesiai i bunkeri./bum, baing, babakh! /DDD 😀

rewisui

Opa – spiečiuko trijulė komentarą parašė ir po juo visi trys pasirašė. Labai jau lakoniška ir gaila nieko naujo.

čėka da da

buvusių nebūna

Niekas niekur nedingsta

Yra KARMOS tvermės dėsnis.Visi tie,kurie mus žudo ar užsako žmogžudystes ,atpildą gaus per ANŪKUS.Štai koks fokusas:į jų gimines ateis kančios sielos ir ašaroms nebus anei pradžios,anei pabaigos kol galiausiai visa giminė taps išrauta.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top