Verta prisiminti. Edita Žiobienė: „Žiūrėdama televizijos transliaciją apsiverkiau“

Vaiko teisių apsaugos kontrolierė 2012 metų gegužės 17 dieną „Lietuvos ryto“ televizijos specialiojoje laidoje, skirtoje Garliavos šturmui, pareiškė, kad žiūrėdama televizijos transliaciją, kaip iš gimtųjų namų grobiama Deimantė, ji iš džiaugsmo apsiverkė ir kad ji visada tikėjo, jog Lietuvos pareigūnai sugeba atlikti viską.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klausimas

Gerai poniutė „kepa ir varto blynus”.
Nelygu iš kur vėjas pučia…vieną kart pareiškia, kad blogiausia motina geriau už gerą globėją, kitą kart atvirkščiai jau globėjai geriau už motiną.
Tai kaip iš tikrųjų ponia kokia jūsų nuomonė galų gale ?Taip ir likau nesupratusi…

Šitos ES

mados grobti vaikus ar neprišauks Putino?Čia jau metafizika.Ar nepuls tokios asabos pirmos lankstytis Kremliui?

vasia

cinizmo virsune!

jatau

Kokia ji baisi,net baugu ziureti i ja.Na bet tikiu,kad vistiek del Deimantes reikes atsakyti tiems ,kurie jai suzlugde gyvenima.Irtos vaiku teies daug prisidejo ,arba dabar ,arba uz minutes,,dar tokia viena iki alkuniu pirstines uzsidejusi ,brr baisu ,baisu ,baisu..tAI SKAITOSI TEISINE VALSTYBE?PRIEVARTABUV NEGALIMA ,BET BUTENT BUVO PANAUDOTA PRIEVARTAA PRIES MAZA MERGAITE!

Vatnikas

Kaip nežmoniškai visi puola Žiuobienę ir nepelnitai šmeižia kad ji apsėsta!!! Betgi akyvaizdu, kad jai Žiobiene butu apsėdęs vialnias, tai ji nebūtu galėjusi verkti, nes egzorcystas per televizorių sakė, kad kai į žmogų ar žiobienę įlenda vialnias, tai pirmas požimis buna toks, kad negali ispausti asaru!!! Jau ir mane būvo itikine klastingi šmeižtai apie Žiuobienę ir Didž. Petriene, bet kai išgyrdau kaip kalbejo pet TV tas gylei mastantis egzorcystas, tai vyską supratau.

Prašymas

Daugiau nerodykite šito snukio. Žiuri ir atrodo, kad užsiiminėji sadomazochizmu.

Žopienei

Žiūrėk nepaslysk,o dar pačiai dvynukes atims už nepriežiūrą ar smurtą.

Jau

istorija tape kadrai, kuriu verte neikainojama, ir tikiu,kad ju kada nors labai prireiks.

papa

„Pope Francis says it is OK to smack children if their ‘dignity is maintained’”,šaltinis The Guardian. Tai kas čia gaunasi – „pope” skatinimas tėvams naudoti fizinį smurtą prieš vaikus, o paskui seks vaikų atiminėjimas dėl smurto prieš vaikus?

dalia

nuzmogejimo pavyzdys. Dievo bijokit.

Jašua

to dalia, Bijoti Dievo ar VIEŠPATIES?

Praeivis

Tai buvo krokodilo ašaros.

Praeivis

Kokia gūdi provincija, prieš vaiką smurtaujiama, o ji verkia. Tai gal jiai jau su galva negerai, gal reiktų psichetrui slušniui į jią dėmesį atkreipti.

Liepa

Pasibaisėjau…//

didziausiais

Lietuvos vaiku blogis – ta moteris. Kai jai nutiks beda, as irgi verksiu – is dziaugsmo.

ruta

Noretusi kreiptis i Seimo naria Degutiene – kai proteguojate subjekta i toki svarbu vaikams , tevams , posta , tai bent isitikinkite , kad viskas tvarkoje su jo zmogiskom savybem ne tik draugu ir pazystamu rate , bet butent svetimu zmoniu atzvilgiu .Neesu psichologijos ekspertas , ar psichiatras Slusnys , kuris per atstuma nustato visus niuansus , kurie reikalingi valdziai .Bet gyvenimo patirtis daug irgi reiske , tai va si ponia turi psichologiniu problemu , o kaip sako psichiatrai 99 procentai problemu , kompleksu ,atsiranda vaikysteje .Zmogus turintis tokiu problemu nesugeba vertinti realiai ivykiu , problemu , nes viska mato tik is savi baimiu ir neigiamos vaikystes patirties .. Keista , kad , atleiskite, bet atsivilkti i propagandine laida ,… Skaityti daugiau »

Anikė

Ar ne keista,kad didžiausi Lietuvos vaikų priešai – moteriškės ir vyriokai? Gal Ignalinos elektrinė pakeitė jų hormonų pusiausvyrą ir jausmus?Dabar nykstančiai Lietuvai reikalingos motinos,ne įtartinos piktos vereksnės ar karingos amazonės.

Elena

Gerb. konservų DEGUTIENĘ, gal galėtumėte paprotinti savo proteguotą žmogystą, kad ji nesigręžiotų į Rusiją, kuri dėl savo vaikų padarytų viską, o žliobienė, sėdėdama užpečky ir gaudama šimtatūkstantinę metinę algą, nieko nenuveikdama Lietuvos vaikų gerovei, o tik brutaliai mąstydama, kad reikia atiminėti vaikus, kaip jos darbo metodu žiauriai buvo išplėšta Deimantėlė.

pindos

sentimentai.

JI VERKĖ IŠ DŽIAUGSMO..

o aš – iš siaubo, nes tai buvo NETEISĖTA, NEŽMOGIŠKA, AMORALU ir svarbiausia – JIE TAI ŽINO. O toks atvirumas tik parodo ponios amoralumą ir netinkamumą tokioms pareigoms. Ji man šlykšti.

VALDAS

Ziobene jau seniai PARODE,kad ji labiau rupinasi ten visokiomis GENDER programomis ir kitais geju reikalais, o ne vaiku teisemis…Labiau ji tiktu Norvegijoje-galetu atidavineti vaikus HOMOSEKSUALU seimoms…

Kas apvalys

pasaulio sielas,nes pačios jau aptigo?

Po gražiais žodžiais

pikti kėslai ir pinigai?”Jūs pažinsite juos iš vaisių”…

Pensininke

O kur naujoji seimo pirmininke Grauziniene, nes jos galioje vaiku teisiu apsauga ir jos vade ziobiene, kuriai svetimo skausmo nebuna. Pirmininke del savo sunaus sujudo greitai, o del svetimu vaiku apsaugos ne krust.Vadinasi, visi prisitaikeliai, pataikunai korumpuotai, iskrypusiai sistemai. Nejaugi mes rinkejai ir toliau balsuosim uz visas korumpuotu partiju grupuotes. Nera nauju, saziningu partiniu dariniu ( kuriems sunku ateiti i politika) uz kuriuos butu verta balsuoti.

Liepa

Beje, pagal „puikiai dirbančius” ir „nuoširdžiai vaikučius globojančius” Barnevernet standartus tokie Žiobienės virkavimai būtų įvertinti kaip emocinis nestabilumas,nepakankama impulsyvumo kontrolė,signalizuojantys apie asmens galimai netinkamą vidinių vertybių pasirinkimą,polinkį į emocines krizes,įtemptus ir nestabilius santykius su aplinkiniais.//

tfu

vazalininės žiobienės ašaros.

beje

kas žinote kaip ten su žiobienės senute kur rado gyvenančią tarp žiurkių ir skudurų.

VaidasVDS

daliai,
Dievo bijoti nereikia. Jis visiškai nėra susijęs su jokiu blogiu, pykčiu ar kerštu, nes tai nėra Dievo savybės.
Žmogus turi bijoti tik pats savęs, savo klaidingų pasirinkimų ir nuodėmių. Ne Dievas sunaikina žmogų. Žmogų sunaikina tik nuodėmė, klaidingas pasirinkimas, nuolatinis savęs ar kitų apgaudinėjimas, pasirinkimas netikrų „dievų”, tame tarpe ir materialistinės Mamonos.
Šiuo atveju aš matau tik vargšo žmogaus bandymą apgauti save, jei tas žmogus iš tiesų nuoširdžiai verkė, arba bandymą apgauti kitus, jei pasakė tai iš tiesų nenuoširdžiai.

ta boba

yra tikrasis tamsos zmogus

Giedre

kazin kaip is laimes ji apsiverktu jeigu pedofilai tvirkintu jos dvynukus . To ir linkiu.

nuomone

ziauru,nu tikra furija

nuomone

lazda turi 2 galus ir kerta daugiausia ivaikam.Kaip galima taip degraduot???

Ctrl+C, Ctrl+V

Šiomis dienomis, kai Švedija grąžino ne motinai, bet Norvegijai mūsų mažametį pilietį, Lietuvoje iš visų tribūnų pliaupia plepalas apie vaiko gerovę. Mamos turi kaltinti Lietuvos valdžią. Paduoti į teismą -kodėl sukūrė žmogui nepalankią valstybę. Anot prezidentės patarėjos teisės klausimais Rasos Svetikaitės, pirmiausia turi būti pasirūpinta ne tėvų, ne kokių nors kitų žmonių, bet būtent vaiko, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis, gerove. Nuo kada valdžiai parūpo vaikų gerovė? Turi būti kaltinamas Seimas, prezidentė ir Vyriausybė. Kad nesudaro sąlygų savo piliečiams pasirūpinti vaikų gerove. Valstybė, kuriai rūpi vaikų gerovė, nebūtų apkarpiusi vaiko išmokų. Valstybė, kuriai rūpi vaikų gerovė, nepaliktų jų tėvų bedarbiais ar skurdžiais. Nepriverstų tėvų emigruoti. Į tą pačią Norvegiją. Valstybėje, kuriai rūpi vaikų gerovė, nedarbas nesiektų 11,2 proc. Ir 11… Skaityti daugiau »

kas

to Ctrl+C, Ctrl+V : O kas ta Lietuvis valdžia, kurią reikia paduoti į teismą už sukurtą žmogui nepalankią valstybę, konkrečiai ?; o kas išrinko Lietuvos valdžią,kurią reikia paduoti į teismą už sukurtą žmogui nepalankią valstybę?

copy/pastė

taip, vagis ir banditus į valdžią rinko „brangūslietuvosžmonės”, t.y. liumpenai, pijokai ir debilai.
bet,…
net ir prieš silpapročius, net ir protiškai neįgalių atžvilgiu įvykdyti ir vykdomi nusikaltimai yra…. nusikaltimai.
faktas kieno atžvilgiu įvykdyta nusikalstama veika nesuponuoja mažesnės kaltės ir mažesnės bausmės nusikaltėliams.

Va taip ponia Genderlups-Žlobiene

Slovakija, kurioje dauguma gyventojų yra katalikai, vasarį surengs referendumą, ar turi būti paliktas draudimas registruoti vienalytes santuokas, ketvirtadienį pranešė prezidentas Andrejus Kiska. Slovakijos parlamentas birželį priėmė konstitucijos pataisą, apibrėždamas santuoką kaip vyro ir moters sąjungą, tuo pačiu faktiškai uždegdamas raudoną šviesą tos pačios lyties asmenų santuokų įteisinimui. Per šį balsavimą dėmesys taip pat bus sutelktas į vienalyčių šeimų teisę įsivaikinti. Tačiau konservatyvusis judėjimas „Aljansas už šeimą“ žengė dar toliau ir 5,4 mln. gyventojų turinčioje šalyje surinko 400 tūkst. parašų, reikalingų, kad būtų organizuotas referendumas surengti vasario 7 dieną. Per šį balsavimą dėmesys taip pat bus sutelktas į vienalyčių šeimų teisę įsivaikinti. Referendumo dalyvių bus prašoma pareikšti savo nuomonę ir dėl to, ar mokyklose turi būti privalomos lytinio švietimo pamokos, taip… Skaityti daugiau »

Justas

Padla ! …

Just

Padla !…

Ctrl+C, Ctrl+V (1)

Prieš savaitę Moldėje (Norvegija) lietuvė motina, padedama artimųjų, „pagrobė“ iš naujų globėjų savo 7 metų sūnelį. „Pagrobėjas“ ir jo „grobis“ buvo tol medžiojami Interpolo, kol „pagrobtasis“ lietuviukas sumedžiotas Švedijoje. Ir švedai iškart grąžino „grobį“ norvegams. Tarsi vaikas būtų ne jį pagimdžiusios ir mylinčios motinos, bet pavojingos lietuvės teroristės grobis. O ką Lietuva? Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius skėsčioja rankomis. Lyg ir protestuosime. Lyg ir kažką darysime. Ar vaizduosime darančius. Nors reikėjo protestuoti anksčiau. Ir į lietuvių motinų skausmą reikėjo įsigilinti anksčiau. Kol dar netapome baltos rasės vaikiukų banku. Aprūpinančiu senėjančią Norvegiją vaikais. Kodėl tokiam elgesiui su mūsų tautiečiais ne pirmą dieną nesipriešino Lietuvos užsienio reikalų ministerija, vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė… Skaityti daugiau »

Ctrl+C, Ctrl+V (2)

tęsinys: – Įsivaizduojamas mūsų vaiko teisių gynėjų ir konsulinės tarnybos darbuotojų pokalbis: – – Skandalas! Vėl viena kvaiša savo vaiką pagrobė. Kas su jomis darosi? Reikėjo pagrobti svetimą. Ar vėrinį iš juvelyrinės parduotuvės. Bent turėtume paprastą kriminalą. O dabar kas? Kaip atrodysime prieš demokratinį pasaulį ir norvegus? Matyt, girta buvo, kai grobė. Kaip dabar elgsimės? – Atgailausime! Atsiprašysime kaip Lenkijos ir Izraelio.! „_Atsiprašome, kad vis dar pasitaiko lietuvių motinų, mylinčių savo vaikus. Dėsime visas diplomatines pastangas, kad susiprotėtų ir nemylėtų!” – O jei įsižeidusi Norvegija dėl grobimo konflikto atšauks savo ambasadorių Lietuvoje? Ką tada darysime? – Šauksime, kad Lietuvoje atšaukiama motinystė. Atsiprašysime už postmoderniam pasauliui nederamus motinystės ir tėvystės instinktus. – Šakės! Na ir įsipainiojome. Jau geriau būtume susidūrę su… Skaityti daugiau »

Prisitaikėlės ir išgamos

,,kažkokiu ”būdu patenka Valstybės tarnybon. Supuvę tarnautojai, pūna ir valstybė, reikia skubiai baigt, vyt tas nenaudėles kad kulnai šiknon muštųsi, o už nusikaltimus prieš vaikus baudžiamąją kelt, jos gi ne vaikus gina, o supuvusios sistemos nusikalstamus įstatymus.

Taiklus pastebėjimas

Iš vieno komentaro iškyla Taiklus Pastebėjimas- „O kam Lietuva drįsta priešintis?”
Atsakymas – „Lietuvos valdžia drįsta priešintis tik prieš savo pačių piliečius”.
Iš to seka kitas klausimas „Lietuvi,kiek dar leisi save žemint ir mindyt?”

...

Kovo bene 7 d.kaune organizuojamas didelis piketas.Kelia siknas nuo komentaru ir sudalyvaujam.

Onutė

Gaila man tos Žiobienės. Tikriausiai iš laimės verkė, kad net pastojo ir dvynukus pagimdė. Kažkaip čia sutapimas, tai Cirtautienė išėjo į dekretą, kuri pasiūlė Kryževičių, tai Žiobienė, kuri verkė iš laimės, kai kiti žmonės verkė dėl šios baisios tragedijos. Nelinkėčiau jai tokio vaikams skausmo, kokį pajautė Deimantė ir visa jos šeima.

Verta , manau , prisiminti ,

ne tik Garliavą , Norvegiją , bet ir jos įstaymus, kurie draudžia mišrūnams užimti satutines pareigas Norvegijoje , o ypatingai teisėsaugoje ir teisėtvarkoje , gal tada mažiau reikės ir „ryškalų”.

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top