Verta prisiminti: Garliavos šturmo 5-osioms metinėms. Joana Noreikaitė. Kas ištiko Garliavos mergaitę, kad jos nuotraukos klastojamos?

Nuo šio teksto publikacijos prabėgo penki mėnesiai. Niekas iš valstybės tarnautojų ir pareigūnų, atsakingų už mažametės Deimantės Kedytės likimą, į šią skulptorės Joanos Noreikaitės atliktą analizę nesureagavo. Jos nekomentavo ir tekste minimų propagandinių publikacijų autorės Laima Lavastė bei Daiva Norkienė.

Lietuvoje, panašiai kaip Baltarusijoje, visos valdžios institucijos atsisako suteikti visuomenei informacijos apie iš namų prievarta išneštą žmogų. Tuoj bus dveji metai Deimantės Kedytės likimas, kaip ir Aleksandro Lukašenkos oponentų likimai kaimyniniame krašte, yra „valstybės paslaptis“.

* * *

Esu skulptorė, todėl teko mokytis ir akademinio piešimo, ir akademinio lipdymo. Taip pat esu gerai susipažinusi su plastine anatomija. Profesiniai įgūdžiai leidžia pastebėti menkiausius veido ir kūno formų skirtumus ir ypatumus.

Mes atpažįstame save ir kitus ne tik pagal veidą, bet ir pagal specifinių bruožų visumą – ji nesikeičia visą gyvenimą. Paprastai atpažįstame žmogų pagal kūno proporcijas, laikyseną, eiseną. Akys fiksuoja ir mažiausius niuansus: juk atskiriame net ir dvynius, tarp kurių skirtumai menki. Atpažįstame save ir kitą kreivame veidrodyje, atskiriame suaugusių žmonių vaikystės nuotraukas.

Pastaruoju metu interneto erdvėje pasirodžiusios Laimutės Stankūnaitės ir neva Deimantės Kedytės nuotraukos Daivos Norkienės straipsnyje sukėlė įtarimą, kad tai klastotė. Tokį pat įtarimą kėlė ir anksčiau pasirodžiusios nuotraukos, ir praėjusių metų filmuotos medžiagos fragmentai. Mat Deimantę esu mačiusi ir gyvai, todėl įsidėmėjau keletą labai specifinių jos veido ir kūno ypatumų, judesių.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Pirmiausia palyginkime štai šių dviejų nuotraukų fragmentus: kairėje – iš Laimos Lavastės rašinėlio apie imbierinių namukų statybą, dešinėje – iš Daivos Norkienės straipsnio apie pievoje lakstančią „laimingą“ mergaitę.

Abiejose nuotraukose matome vaizdą iš nugaros. Išdidinus nuotraukas pasidaro akivaizdu – matome dviejų skirtingų mergaičių galvas. Kairiojoje nuotraukoje nufotografuotos mergaitės, šiek tiek panašios į Deimantę, plaukai stori, tiesūs, sunkūs ir blizga. D.Norkienės nuotraukos mergaitės plaukai plonyčiai, nutriušę, nors akivaizdžiai pakirpti neseniai, iki reikiamo ilgio. Be to, skiriasi ir mergaičių galvos forma. Krinta į akis ir tai, kad mergaitės iš kairiosios nuotraukos ūgis įtartinai per mažas, per siauri ir pečiai – panašu, kad ji kur kas jaunesnė. Antrojoje nuotraukoje matyti pastangos paslėpti visas kūno formas po laisvais rūbais. Jei išties L.Lavastės nuotraukoje Deimantė, tuomet antroji – tikrai dublerė, bet kur kas labiau tikėtina, kad jos abi dublerės.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Antra pora nuotraukų: dešinėje – Deimantė, ką tik pagrobta iš gimtųjų namų, vežama autobusiuke, kairėje – neva Deimantė iš filmuko „Mūsų vasara“, kurį praėjusių metų liepos mėnesį išplatino neva L.Stankūnaitė. Pastarojoje – akivaizdžiai dublerė: kitoks veido ovalas – pailgas, smakro forma – ilgesnė, smailesnė, tarpas tarp akių siauresnis, minkštučiai plaukai, nėra ryškaus verpeto ant kaktos. Nors bandyta ištempti, deformuoti vaizdą – skirtumai akivaizdūs. Kairėje – ne Deimantė, o kita, kur kas smulkesnio sudėjimo mergaitė. Panašu, kad ir pirmuose minėto filmuko kadruose taip pat ne Deimantė.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Trečia pora nuotraukų. Dešinėje Deimantė – ją sakosi atpažinę seneliai Kedžiai, tačiau ji atrodo keistai – suglebusi, abejinga. O kairėje – jau kita mergaitė: smulkesnio sudėjimo, gal jaunesnė. Atkreipkite dėmesį į plaukučius kairėje nuotraukoje – jie plonesni ir banguoti. Galvos forma plokštesnė, visiškai skiriasi ausų forma, kitokia ir petukų linija, tad mergaitė kairėje – dublerė.

Kitos trys nuotraukos – Laimutės Stankūnaitės ir neva Deimantės Kedytės „Kalėdos“. Kam apmulkinti skirtos šitos nuotraukos? Du skirtingi interjerai, dvi skirtingos eglutės, trys skirtingos mergaitės, vis ta pati sacharininės šypsenos kaukė, pademonstruota poza. Akivaizdu, kad visos trys nuotraukos padarytos skirtingomis dienomis – dirbtinai sukurptas idiliškas vaizdelis, skirtas apmulkinti neįdėmų skaitytoją.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Kairiojoje nuotraukoje mergaitė labiausiai panaši į Deimantę. Veidas uždengtas, bet liko matoma ranka ir ji – išdavikė. Kad įsitikintumėte patys, palyginkite su kitomis nuotraukomis iš filmo apie mergaitę, žaidžiančią su triušiu, ir pamatysite: tai ne Deimantės ranka.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Kaip matyti, dublerės rankos pirštai gerokai trumpesni ir bukesni už ilgus ir labai plastiškus Deimantės pirštus.

Vidurinėje „kalėdinėje“ nuotraukoje Stankūnaitė su dar kita mergaite pozuoja prie jau papuoštos pušelės. Kad tai irgi dublerė, išduoda ilgas mergaitės liemuo ir nugaros išlinkimas, nebūdingas Deimantei. Įmantri šukuosena – dėmesiui nukreipti ir klaidinti.

Dešiniojoje nuotraukoje – tarp Stankūnų įsprausta mergaitė, atrodanti išties nesveikai. Pati senelių kūno kalba rodo atsiribojimą: gynybine poza sudėtos rankos, surežisuotas bučinys. Mergaitės kūnas susmukęs, tarytum prilaikomas, keistai nenatūraliai pakelta, kiek užlaužta galva, suglebusios, be tonuso, lyg negyvos rankos. Mergaitei ant stalo net nepadėta lėkštė. Tai – žmogutis, laikinai įspraustas papozuoti tarp dviejų suaugusių žmonių. Krinta į akis itin keisti, neskoningi drabužiai. Tačiau būtent šioje nuotraukoje galima įžvelgti detales, leidžiančias manyti, kad tai greičiausiai ir yra Deimantė – veido ovalas, rankų pirštų forma ir ilgis labai panašūs į Deimantės. Deja, ji visai ne tokia, kokią buvome įpratę ją matyti Klonyje: gyvą, judrią.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Įsižiūrėkite dar kartą – štai taip per Kalėdas (?) atrodė Deimantė, jau galimai suluošinta.


Pastaba: jei norite išdidinti paveikslėlį, spragtelkite ant jo pele ir tempkite atsidariusio lango apatinį dešinį kampą.

Panašios klastotės yra ir neva Deimantės piešiniai. Pirmasis piešinys yra nevykėliška vaikiško piešinio imitacija, padaryta suaugusio žmogaus, nežinančio vaikiško piešinio raidos ypatumų. Nuo šešerių metų normaliai išsivystę vaikai rankas ir kojas piešia dviguba linija. Aštuonerių metų vaikas būtinai pavaizduotų rankų pirštus ir pėdas. Ypač į akis krinta tai, kad visos linijos nubrėžtos tvirta suaugusio ranka – atkreipkite dėmesį į namo kontūrus, balionų ir stogo foną. Be to, vaikas niekuomet nepavaizduotų lūpų plastiškai, o kojų ir rankų – schematiškai.

2014 m. vasario 16 d.

Kitas piešinys, kuris paskelbtas straipsnyje apie imbierinius namelius, atrodo kaip trejų–ketverių metų vaiko piešinys. Aišku tik viena – vaikas būtinai pavaizduotų kojas. Be to, akys pavaizduotos kaktoje, rankos prijungtos prie galvos – visa tai rodo silpną judesių koordinaciją. Jeigu tai išties yra Deimantės piešinys, tai kodėl beveik devynerių metų vaiko intelektiniai gebėjimai degradavo iki trejų–ketverių metų lygio ir kas sutrikdė judesių koordinaciją?

Kyla ir daugiau klausimų: kodėl per šešiolika mėnesių nei seneliai, nei draugai negalėjo gauti „laimingosios“ mergaitės nuotraukos? Kodėl niekas negirdėjo Deimantės balso? Ką slepia visos tos negrabiai padarytos „laimingo gyvenimo“ su mama imitacijos? Kokios būklės yra mergaitė, jei pagrobėjai jos negali nufotografuoti net iš nugaros ir nuotraukos klastojamos?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
189 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Audrone

Byra asaros,ziurint.Jie ne zmones.Jie nebeturi teises vaikscioti po zeme,jie nebeturi teises matyti saules.Jie nukankino vaika.Tebuna jiems simteriopai atlyginta.

Julija

Netelpa galvoje negi šitaip gali elgtis su mažu vaiku valstybės vardu??/ Juk gyvenime yra dievo pirštas ir tikrai tiems skriaudikams bus atlyginta. Kas daroma su šituo vaiku yra baisu negu baisiau. Negi taip sunkuparodyti ją seneliams juk jie ją augino nuo mažumos. Kankina senus žmones baisu

vilte

Audrone , Jus teisi , byra asaros ir niekas nieko negali padaryti , visi tik kalba , o suzinoti tiesa niekas is tikruju nesiryzta

Irena

Nereikia ir nuotrauku – jeigu nerodo, reiskia neturi ka parodyti.Iki kokio laipsnio reikia nuzmogeti.Ir nereikia tam musu „minkstam” premjerui komentuoti, kad jis isitikines, jog su mergaite viskas tvarkoj.Nieko jis nezino, kaip ir mes visi.O privalejo PAMATYTI.

Nida

Riba jau peržengta. Šita valdžia su visais premjerais ir prezidentėmis yra užribyje.

man

atrodo, kad jos dingo po to, kai stakūnaitė pasiskundė,kad joms abiems blogai.Lovatiesė buvo teisi – jas išvežė „Į NIEKUR”. Ir tegul nemeluoja Butkeičius ir Ponia nekelia „varijacijų” – MERGAITE uždengė laaaaaaaaaaaaabai aukštų ponų užpalalius….Visi, kas prisidėjo prie nekaltos mergaitės kančių -yra SADISTAI. Tikiuosi- jie sulauks ATPILDO….

Stebėtoja

Kur garsieji vaiko teisių gynėjai Pūras, Slušnys? Ar dabar mergaitė jau visiškai saugi? Jos sveikata nuostabi ir jokio rūpesčio vaikų psichiatrams nebekelia? Kodėl tiek daug kalbėję tie ponai tyli?

pilietis

Visa tai padaryta nusikalstamai bendradarbiaujant ir/ ar toleruojant visam seimui ir prezidenturai. Tai kas ten sedi? Niekas nera baudziamas taip, kad net neturetu teises pasimatyti su artimaisias, su faktiskai augintu visa jo gyvenima vaiku. Net didziasi nusikalteliai ir zudikai nebuvo TAIP baudziami. Kodel taip elgiamasi su mazu vaiku ir jos artimaisiais, manau, visiems aisku- kad nepaaisketu MELAS.
P.S. net Jonaitienei leido susitikti su vaikais, nors ji padare zymiai baisesni nusikaltima, nei senelis. Kedys, pamates uso triusikus. Ir vaikams tai nesudare jokio zalojancio poveikio, kaip, pagal, puro ir slusnio ,prognozes , atset, galetu buti po mergaites susitikimo su didziausiais ” nusikalteliais” Lietuvoje seneliais Kedziais ir pusbroliu.

EMILIJA

NA JEI GALITE NEPIKTYBIŠKAI ,BET MOTYVUOTAI PASAKYT KODĖL SENELIAMS,ARTIMIESIEMS NEGALĖJO DEIMANTĖS PARODYTI PER STIKLĄ, KUR MATOMA TIK IŠ VIENOS PUSĖS.(TAIP ŽMONĖS ATPAŽYSTA GALIMUS NUSIKALTĖLIUS).
DEJA IR TO MŪSŲ TEISĖSAUGA BIJOJO. Specialistai rašo,kad nuotraukos suklastotos ir Deimantės ir Venckienės.
To pasekoje visuomenė visiškai pagrįstai mano,-mėšlynas Deimantę NUŽUDĖ.

stebetojai

kai su mergaite padirbejo garsieji prichiatrai (apgailetini) slusnys,ir puras, tai is vaiko liko, tas kas liko. Kuom reikia but savo viduje, kad tai pasielgt su vaiku?

TO PILIEČIUI

Jūs labai tiksliai pastebėjote,net jonaitienę leido su vaikais susitikti,o mūsų valio šutvė bijojo.?K O D Ė L, ,K O D Ė L,

siaubas

ką tokio žinojo vaikas,kad būtų paverstas valstybės paslaptimi?Bjauru klausyti Butkeviciaus mekenimo,kad viskas gerai.reikalaukim,kad leistu saziningu seimo nariu,mediku komisijai pamatyti garliavos kalinę.

Irena

Pries rinkimus Butkevicius kalbejo,kad jiems rupi kiekvienas Lietuvos zmogus.Turejo surasti laiko ir susitikti su vaiku.Labai tiksliai kazkas pavadino prietaisu.

ruduo

Tarp Stankūnų pasodinta kažkokia įmytusi mergelka,visai nepanaši į Deimantėlę

vitulia

tikrai geros klastotes,,,

Deja,atrodo autore teisi

Ypac krenta I akis visiskai skirting mergaiciu smakrai,kur fotografuota is priekio…Na ir vienoj kaledinej ,,atvirutej” sedinti mergaite atrodo daug vyresne uz matoma kitose nuotraukose.

Romas

Lietuva neapgynė vaiką, tai aš nesistebėsiu jai Dievas ją nubaus, jau matosi pirmi požymiai, rusai nepraleidžia krovinių lietu iškų.

ome

tai kas ta dublere tada?

Rita

Jeigu i prezidento posta bolotiruosis N. Puteikis ,mes ji isrinksime ,tikiu musu visu gyvenimas pasikeistu ,isaisketu visi nusikalteliai ,susigrazintume Garliavos mergaite aisku jeigu jie jos nenuzude .

Ass

„kai sali valdys saziningi ir teisingi politikai” 🙂 Manau kad čia teiginys kai kad baltas juodaodis…

Tiesos.lt redakcija

Padorumo ribas peržengęs komentaras pašalintas.
P.S. Specialiosios tarnybos ką tik pranešė: už ištrintus komentarus honoraras nemokamas

Tiesos.lt redakcija

Padorumo ribas peržengęs komentaras pašalintas.
P.S. Specialiosios tarnybos ką tik pranešė: už ištrintus komentarus honoraras nemokamas

Tiesos.lt redakcija

Padorumo ribas peržengęs komentaras pašalintas.
P.S. Specialiosios tarnybos ką tik pranešė: už ištrintus komentarus honoraras nemokamas

Skirta Anna Toll

Na yra 3 kaledu nuotraukos…Palyginkite pirma ir antra.Jei antra mergaite atsistotu -ji butu daug aukstesne uz matoma pirmoj.Paziurekit I kojas.Jos negalejo per pora dienu tiek isaugti…

Dana

Man kraupiausia nuotrauka su Stankūnais.Jie net neapkabinę vaiko.Judošių bučinys…

Floridietis

Visame cvivilizuotame, pusiau civilizuotame ir nors per plauką civilizuotame pasaulyje pilotai valdo lėktuvus, chirurgai operuoja ligonius, teisėsauga tiria nusikaltimus, gaudo ir teisia nusikaltėlius. Tik išprotėjusioje Lietuvoje atsiranda grupuotės, kurios siekia sumaišyti profesijas ir įgalioti patvorinies gaujas vykdyti teisingumą, kas yra tiek pat pavojinga, kaip kad leisti lėktuvų pilotams daryti smegenų operacijas, o chirurgams ar patvorinėms gaujoms pilotuoti lėktuvus. Tik bepročių tautoje šitokie judėjimai turi dirvą atsirasti ir egzistuoti.

netvirtinciau taip kategoriskai

kad nuotraukose ne Deimante. Man panasu i Deimante. Vienok, kas is tiesu krenta i akis – tai visiskas vaiko pasyvumas, susikaustymas, uzsisklendimas savyje. Jei palyginti su Deimantes nuotraukomis, darytomis Klonio gatveje, ten mergaite kaip gyvas sidabras, su visais bendrauja, laksto, sokineja, jos kuno kalba israiskinga. Nera abejoniu, kad tas drastiskas militaristinis vaiko isplesimas is gimtu namu sukele jai didziuli emocini soka su visomis neigiamomis to soko pasekmemis (t.y. pas senelius auges sveikas vaikas po perdavimo mamai tapo psichikos ligoniu ir atsidure psichiatru rankose). Be to sitoks mergaites visiskas izoliavimas nuo jos artimuju ir draugu tik dar labiau pakenke jos psichikai. Mergaite arteja link paauglystes ir labai tiketina, kad ji prades elgtis su savo mama taip, kaip elgesi Stankunaite su savo… Skaityti daugiau »

Iš šalies

Ir iš kur tiek nepraustaburnių šitoje svetainėje atsirado. Čia ginčijamasi, bet nesikeikiama. Net isteriškiems žmoneliams iš „Lietryčio” ir kitų „Floridų” tokia taisyklė turėtu galioti. Gal pamėginkite argumentuotai įrodyti, kad autorė neteisi, užuot plūdęsi kaip įkaušę mužikai.

b.l.l

dale tu labai neisprusus moteris kosmaras kokis zodynas pas tave

Giedrius

Tau Dale Butkeviciene galva reiktu persisviest,nes kazkokia nauja miningito forma tau,ir nebegerk to pigaus sidra.

Floridietis

Ar jūs nesuvokiate, kad esate manipuliuojami kaip bejėgės lėlių teatro lėlytės, tampomos už virvučių ir niekaip, net per plauką, nesipriešinančios? Tie manipuliatoriai pasiekė kad esate pasaulio savižudybių čempionai, Europos Sąjungos žmogžudysčių, kūno sužalojimų, mirčių autokatastrofose, paskendimų, smurto namuose ir vaikų procento prieglaudose rekordininkai? Daugiausia antidepresantų vartojanti visuomenė Europoje. Be to – vienintelė šalis ir tauta pasaulyje, pati save kaltinanti kaip iškrypėlių tauta, neva visą valdžią demokratijos sąlygomis savanoriškai atidavusi pedofilų klanui. Klykiate kad esate ir vienintelė pasaulio valstybė, kurioje visi teisėjai ir visos teisėjos yra pedofilai ir pedofilės. Ir baisiausia, kad nesuvokiate savo masinio išprotėjimo būklės, nors niekas visame pasaulyje į jūsų kliedesius neatsako, jokio palaikymo jums ir jūsų savišmeižai neišreiškia. Be to, esate efektyviai sukiršinti su kaimynais lenkais, kaimynais… Skaityti daugiau »

Egle

As pati maciau mergaite gyvai ir tikrai netikiu kad siose nuotraukose jinai

Romas

Oponentų regavimas į šią problemą, tik emocinis ižeidinėjimas, be jokių argumentų, jie atrodo apgailėtini velnio tarnai.

fgh

As nesuprantu kaip ten tos rankos sudetos ,vienoj pusej trys rankos ir kitos bet tikrai ne senelio plastakos.negi ja ten is nugaros kazkas laiko????

giedra

na ir prisidirbo vieni ir kiti bevaldydami . Tokios ziaurios klaidos padarytos ir dar ruosiasi su skalunais vel daryti. Ir dar daree ir darantieji klaidas pirmininkauja ES. Ar tai teisinga?

laima

garliavos mergaite-nu baikit nuimkit tam vaikui ta gedinga varda ir palikit ramybej,negi ji kalta kad gime situ bandziugu seimoje ,uzsiimkit savais gyvenimais kiek vaiku vargsta aplinkui

pro kom

Daug metų profesionaliai užsiimu fotografijų retušavimu ir fotomontažu. Turiu dailės išsilavinimą. Domiuosi psichologija, esu lankęs įvairių kursų šia tema. Vienareikšmiškai pritariu gerb. Autorės straipsnyje išdėstytoms pastaboms. Labai profesionaliai pateikta. Apgailestauju, tačiau esu iš tų žmonių, kurie žvelgia į šį pasaulį realistiškai. Manau, kad Deimantė po pagrobimo iš Neringos namų buvo paversta „daržove”, t.y. dvasiškai suluošinta visam laikui. Didelė tikimybė, kad mergytės organizmas neatlaikė brutalaus „gydymo” ir vaikelis , deja, mirė. Mano prielaidas ir įtarimus sustiprina tiek atkaklus vaiko slėpimas nuo senelių Kedžių, tiek gausių „imbierinių” kląstočių brukimas viešojon erdvėn. Kitas ne mažiau svarbus aspektas yra N. Venckienės „pabėgimas” į „ameriką”. Labai jau intensyviai peršama ši versija. Dar labiau sustiprėjo mano įtarimai kuomet pedofilrytis publikavo „sensacingas” Neringos nuotraukas „iš Čikagos”. Prof.… Skaityti daugiau »

Nerijus

Pone Dale.Leiskit paklausti,kas Jums suteike tokia teise,niekinti ir zeminti zmones?Keistas jusu poziuris sitam reikale?Sveiko proto zmogus tikrai mato kas vyko ir kas vyksta sitoj istorijoje.O jeigu Jusu suvokima aptemde setonas,tai butu pats laikas pradet melstis ir ieskot,kaip isgydyti savo siela.Nes dabar,skaitant Jusu pasisakymus-ziauru.Kiek turi buti degradavus moteris,kad tokiais zodziais ir be jokios gedos dergt ant zmoniu.LAI SUDRAUDZIA JUS DIEVAS.

kruvinai chuntai priemones nesvarbu

chuntiniai nesustos, nes ju nuosavas kailis jiems brangiau uz viska. Bet kokiomis priemonemis jiems reikia numarinti sia byla, pasalinti visus liudininkus, o nukentejusiuosius paversti nusikalteliais ir uztampyti po teismus. Tai ir yra daroma.

Iš Danijos Floridiečiui

Civilizuotoje visuomenėje veiktų Vaiko teisių konvencija ir vaikas būtų išklausytas teismuose, prieš vaiką ir jo artimuosius nebūtų smurtaujama, vaikas nebūtų pusantrų metų slepiamas nuo senelių. Civilizuotoje visuomenėje nebūtų tyčiojamasi iš žmonių, kurie tik nori sužinoti tiesą apie vaiką, kuris buvo valdžios prievarta išvežtas iš savo namų ir paslėptas nuo artimųjų.

kokia

baisi paskutine nuotrauka – kur du judai savo snukius prikise vaikui prie veido. Kosmaras. O vaikas kaip atrodo, suglebes, nepasedintis. KA PADARET VAIKUI? ISPEROS JUS?

nuomon4

manau greit sužinosime,kas nužūdė 4 žmones…išsiniekino iš mergaitės…skaičiau ,kad patys teisininkai kalba,kad pedofilija tikrai buvo,o tik bėda ,kad taip tūkstančiuus vaikų niekina…..ateis laikas ,kai kieno sąžinė prabils,patys papasakos..JUK PATYS MATĖT ,KAIP DREBĖJO BALSAS IR RANKOS PROKURORO KLIUNKOS???AR NEKYLA MINČIŲ,KAŽKAS PRIVERTĖ (MATOMAI KOMPROMATAI) IŠSILAVINUSI ŽMOGŲ ,SKAITYTI TOKIAS NESĄMONES,O DAR GERIAUSIAI PATIKO laiškas iš PROVINCIJOS( tokius labai dažnai sovietų -bernevizmo laikas ,gaudavo valdžia,o kuo ji pasikeitė-ta patui valdžia,tas pats sovietinis mąstymas)

kauniete

Kas paneigs ,kad vadinama butkevicviene ,tai prokuroras,kuris ,tik taip moka dirbti,rasyti nesvankes zinutes ir koliotis?????????

Anikė

„Kai žmogus pernelyg vertina pinigus ir yra savanaudis, tuomet pinigai jam tampa dievu”-iš katalikų pasaulio leidinio
„Vaikams apie 10 Dievo įsakymų”.Tarnaudami netikram dievui,mūsų „galvos” pamiršo tuos įsakymus.Tegu pasiklauso jie bent Dalai Lamos paskaitos apie NEIŠMANYMĄ.Gal nors kiek atsimerks ir pamatys tikrovę.

Dana

„Floridieti,”nepersistenk.Kad labai uolus esi,žinom.Kad tik nesuviduriuotum…

svarbiausios liudininkes ir nukentejusiosios likim

motinos pardavineta, prievartauta, zeminta, praradusi mylima teva, pagrobta is gimtuju namu, „gydyta” pseudopsichiatru, paversta valstybine paslaptimi ir galiausiai pradanginta…

jooo

na vien atsizvelgiant i tai , kad i eteri sugryzo floridietis, nors as ji pavadinciau kitaip, bet velniai nemate tegu, vadinasi sis straipsnis labai atitinka tikrove. joooo atmatos klesti.

Loreta

Zinot ka nevarykit vienas ant kito,yra skytasmegeniu kaip Dale bet visi negali buti mastantys. Visi puikiai matem kokia mergaite buvo laiminga gyvendama su Neringa mateme vidio matem noutraukas,girdejom jos balsa. O dabar uztenka paziureti I noutraukas tipo laiminga.

Tikrai

keistai aprengtas vaikas. Juodos spalvos suknelėmis nemačiau aprentos nei vienos mergaitės. Ir nuotrauka keista. Tarsi tas vaikas būtų suparaližuotas. Rankų ir turėtų tiek būti, bet kieno jos ir kam kuri priklauso niekaip negaliu suprasti.
Kažkokia priverstinė nuotrauka, be meilės, ir iš mergaitės pusės ir iš senelių. Iš reikalo padaryta.

Sta.

Ar neatrodo, kad ta pedofilinė mafija su savo klapčiukais baigia nustekenti Lietuvą, tiek fiziškai, tiek dvasiškai bei morališkai?

189
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top