Veryga

Aurelijus Veryga

Šiandien aludariai paleido žinutę apie galimus darbuotojų atleidimus (http://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/aludariu-pazadas-del-akcizu-atleisti-dali-darbuotoju-seime-vertinamas-kaip-viesuju-rysiu-akcija-662-753120).

Būtų įdomu sužinoti kaip koreliuoja tarpusavyje planuojami atleidimai ir naujos investicijos. Ar tai tikrai įprasta verslo praktika, kai kalbant apie atleidimus investuojama į pastatus ir gamybą?

O gal tie atleidimai tokie patys, kaip buvo skelbiami kalbant apie alkoholio prekybos degalinėse draudimą? Pastarieji grasinimai taip ir neišsipildė.

O dar jei prisimintumėm ir minimos bendrovės konfliktus su profesine sąjunga, tai panašu, kad darbuotojų klausimas gali eskaluojamas turint visiškai kitą pagrindą darbuotojų skaičiaus mažinimui, nesusijusį su alkoholio kontrolės politika.

Taigi tikrai sutikčiau su S.Jakeliūno nuomone, kad tai tiesiog viešųjų ryšių akcija rengiant viešąją erdvę artėjantiems alkoholio kontrolės politikos pokyčiams.

http://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/svyturio-daryklos-klaipedoje-rekonstrukcija-duris-atvers-alaus-meistrystes-centras-663-748566

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top