Vida Pociuvienė – profesinė kompetencija ir turiningas laikas kartu

Iš susitikimų su Šiaulių Lietuvos sąrašo kandidate Vida (sąraše ji trečioji) miesto bendruomenių renginiuose, diskusijose, kultūrinėse erdvėse susidariau įspūdį, jog tai žmogus, kuriam nuoširdžiai rūpi Šiauliai, šiauliečiai, kuris geba sutelktai dirbti komandoje – ir savo versle, ir visuomenininkų grupėse, jautrus gyvenimo nuskriaustiems – moters vadovaujamos bendramintės jau 15 metų rūpinasi neįgaliais vaikais, ruošia jiems šventes gamtoje.

Kad neatrodyčiau tuščiažodžiaujanti ar šališka, trumpai išdėstysiu faktus. Vida Pociuvienė, turinti inžinierės išsilavinimą (yra magistrė), įkūrė keliasdešimt darbo vietų ir sugebėjo jas išsaugoti net per ekonominę krizę. Sugeba suburti bendraminčius, dalyvaudama įvairiose visuomeninių iniciatyvų grupėse susipažinusi su daugeliu viešųjų sričių probleminiais klausimais, išmano viešuosius pirkimus, nevyriausybinių organizacijų lėšų skirstymą. Laisvalaikį leidžia sporto klube, literatūriniuose ir kultūriniuose renginiuose, protų mūšyje.

Pati įsitikinau – Vida nepabijos pagelbėti pakliuvusiam į bėdą, į sistemos mėsmalę.

Esu tikra – Vidos Pociuvienės kasdienė veikla, jos žmogiški ir profesiniai ryšiai ir yra ta garantija, kad ji mums atstovaus sąžiningai, sprendimai bus priimami dėl bendrojo gėrio, bus nepakanti įsišaknijusiai biurokratijai, viešuosius finansus nukreips miesto ir jo žmonių gerovei kurti.

Šios eilės – tai ekspresija Šiaulių atstovei Vidai (aukštai kabantys brangūs fotošopiniai etatinių kandidatų plakatai verti tik parodijų):

Iš paukščio skrydžio nužvelgiu Šiaulius.
Ir taip kasmet jau dvidešimtį metų.
Ir nors mieste neliko trečdalio žmonių,
Vis tiek sumąstėm sutvarkyti parką:
Zubovo medžius, Šapiro pievas −
Skulptūros lydi einančius taku.

Iš paukščio skrydžio sudedu žodžius
Į priesaiką su amžių aidu aikštėms.
Miestiečius kviesim: veikime kartu
Kad būt aiškiau, skaidriau, miestiečių labui.

Tad ponai iš plakatų eikit dirbt,
Neįgaliųjų vaidmenim nesvaičiokit,
Nebetrukdykit kurti ir gyvent
Kol Saulės miestas paskui paukščius
Visai neišsivaikščiojo.

Elona Antakauskė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top