Vidas Rachlevičius. Europinės bejėgystės triumfas

Pastaruoju metu nuolat stebiu politinius judesius Briuselyje ir prisipažinsiu, kad mane jau sunku kuo nors nustebinti, bet pasižiūrėjau į šį pranešimą ir pagalvojau…

Beje, buvau nusprendęs FB nevartoti stiprių išsireiškimų, bet nervas tikrai nebelaiko. Pirmoji mintis, atėjusi į galvą, buvo nauja šių dienų pasaka „Glušas ir piemenaitė“.

Tai dar vienas akivaizdus įrodymas, kad Briuselio biurokratai yra šviesmečiais nutolę nuo realaus gyvenimo. Vienintelis svertas, vis dar kažkiek maskuojantis jų visišką neįgalumą, yra ECB, nekontroliuojamai paleidęs pinigų spausdinimo mašiną, o tai vieną dieną atlėks kaip visą eurozoną nušluosiantis bumerangas.

Niekam nebekelia abejonių aksioma: Briuselio biurokratija nesugeba nieko, neturi jokios vizijos ir politinės valios, tik kaip blogi tėvai viską bando spręsti pinigais. Jie jau keliskart kalbėjosi su R. Erdoganu – davė pinigų, su Afrikos šalių vadovais – davė pinigų…

Tuo tarpu Italijos, Graikijos, Ispanijos ekonominių migrantų stovyklos yra perpildytos jau ne vienerius metus, jų niekam nereikia, šios šalys šaukiasi pagalbos, bet nei Angelei iš Berlyno, be jokio konsensuso atkėlusiai Europos vartus nekontroliuojamai migracijai, nei Emmanueliui iš Paryžiaus tai visiškai nerūpi.

Beje, jis yra tikrasis A. Lukašenkos įkvėpėjas ir mokytojas. E. Macrono Prancūzija tapo šalimi su no-go zonomis ir teritorijomis, kuriuose nebegalioja šalies įstatymai. Apie tai jau keliais atvirais laiškais yra perspėję prancūzų kariškiai.

Be to, Prancūzija, tapusi migrantų tranzito šalimi, lygiai taip pat sėkmingai „eksportuoja“ ekonominius migrantus į Britaniją, kaip A. Lukašenka – į Lietuvą. Nei vienam, nei kitam tie žmonės nerūpi.

Maža to, Prancūzijoje prie Lamanšo klesti žmonių kontrabandininkai, o migrantų gaujos masiškai vagia mažuosius žvejų laivelius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

ir man iskylo mintis;ar ne laikas aplinkiniamspasienio kaimeliams ir miesteliams isduoti savigynai ginklus?Tuose gaujos bus visko,tad po ranka namuose ginklas visai prie to?

Dzeikas

Kis’ui:
Isivaizduok bajorus, kuriu cholopai eina jiems laza 5d savaiteje ir kuriu dukroms jie turi pirmosios nakties teise, svarstancius ar ne laikams cholopams savigynai ginklus isduoti :)))
Cholopui atejusiam su tokia ideja i ponu susirinkima isduodavo ne ginkla, o kulka i kakta. Geriausiu atveju ryksciu , jeigu ponai nuotaikos geros budavo.

>>>>   Rachlevičiau

Ar čia „Europinės bejėgystės triumfas“, ar pasaulinės žydaujos planas?!!!!!!!

Hm.

Spėju, kad tą migracijos kelią per Baltarusiją į Lietuvą atrado sovietinės centrinės Azijos gyventojai, visokie tadžikai, kirgizai ir panašūs. Jie moka rusiškai, taigi sovietinėse baltarusijose ir pan. jaučiasi kaip namie ir apsiima vertėjauti ir vadovauti, o už sovietų sąjungos sienos, visuose tuose afganistanuose, irgi gyvena daug tadžikų ir panašių, su kuriais jie susikalba savo pačių kalba.

Pirmiausia, reikia pastatyti gerą sieną, antra, gerai ją saugoti, o trečia, visa tai neveiks, kol Lietuvoje nebus padaryta nuodugni kultūrinė derusifikacija, kad nebūtų kaip susikalbėti su visais tais samarkandais. Tada jie natūraliai nutols. Ją padarius, savaime išnyktų ir noras daryti revoliucijas slaviškose šalyse, nes kur kalbos gerai nemoki, ten ir nesikiši, nes jautiesi nejaukiai.

Al. Hm.ui

Spėju, kad tą migracijos kelią per Baltarusiją į Lietuvą atrado sovietinės kgb palikuonys.Pirmiausia, reikia iš keturių pusių pastatyti gerą sieną, antra, gerai ją saugoti, o trečia – susodinti visus neliustruotus Lietuvos išdavikus. Po to Lietuvos ir ES sieną pastatyti bus nebesunku.

ah1

Žydo E MacronO Prancūzija cit.” E. Macrono Prancūzija tapo šalimi su no-go zonomis ir teritorijomis, kuriuose nebegalioja šalies įstatymai. Apie tai jau keliais atvirais laiškais yra perspėję prancūzų kariškiai.” – Štai prie ko privedė žydas prezidentas Prancūziją.

>  ah1     21:04

Ačiū už išsamią* informaciją.

Ar Lietuva vis dar turi

Prezidentą? Dabar pats tas momentas, kai reikia visiškai paleisti neįgalią vyriausybę (prastų moterėlių bobinčių) ir Seimą. Jei šią progą prasnausite, tai rudenį Jūsų valandos bus suskaitytos. Na, o jei dar pasirašysite už Dėdulę ,,valstybės vadovą”, tai dainelė bus sudainuota – Tauta neatleis. Ilgai snaudžiate.

Povilas

Na, neprisigalvokite jog moteriausybė silpno proto ir todėl nesusitvarko pasienyje.
Viskas gan paprasta – moteriausybė laukia instrukcijų iš Briuselio, nes bijo „sublizgėti” per dideliu savarankiškumu prieš Briuselio ponus.
O Briuseliui atbėgėliai – ne problema. Juolab koks šimtas-kitas per dieną.
Todėl ir nesivargina instrukcijas dalinti.
Reikės priprasti, šita problema kaip guma bus tampoma ilgai.

Idiotai LT

Vis mekena apie neįgalią valdžią.
Jei nebūtų idiotai (gojai) , suprastų kad tai pasaulinis žydaujos planas…

Diedas

Butu jokinga jai ne butu graudu

Al.

Europos Sąjunga ima panėšėti į netikėtai žiauriai pralaiminčią krepšinio komandą. Darančia daug beprasmiškų judesių, kartu augant įtarimui, kad pralaimėjimas nupirktas. Ir, žinoma, apmaudu, kad toj komandoj žaidžiam ir mes.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top