Vidas Rachlevičius. Mentalitetų prarajos

Lietuva turbūt pirmauja Europoje ir pasaulyje pagal visokios komunikacijos, viešųjų ryšių ir visų kitų galų ekspertų skaičių, kurie pasiryžę pasisakyti bet kokia tema. Tačiau tuo pat metu šalis skęsta plepalų apie pandemiją ir karantiną jūroje.

Viešojoje erdvėje – nesibaigiantys politikų, ministrų, savivaldybių tarnautojų, gydytojų, verslininkų, „žinomų žmonių“ plepalai dėl karantino sugriežtinimo, atlaisvinimo, kas bus pirmas, kas paskutinis, leisim – neleisim, paisysim – nepaisysim, ar nacionaliniu, ar savivaldybių mastu ir t.t.

Prezidentūra – sau, Vyriausybė – sau, visų reikalų žinovai – sau…

Kitaip tariant, jokios komunikacijos strategijos, visiška kakofonija ir visuomenei dėl tokio nemokšiškumo nuolat bei sistemiškai dulkinamos smegenys.

Būtų įdomu, jei kas nors šiame kontekste paduotų į Vyriausybę į teismą dėl psichinės sveikatos pašlijimo.

Tuo tarpu Britanijoje paskelbtas karantinas iki kovo pradžios ir dabar diskusija vyksta tik dėl vakcinavimo tempų. Vyriausybė pasakė aiškiai: vasario viduryje bus išanalizuoti duomenys ir bus nuspręsta, kas bus daroma toliau. Taškas. Iki tol – jokių kalbų jokiu lygiu.

Nesu karantinų šalininkas, bet nors viskas yra aišku, gali gyventi ir planuotis, ir niekas kasdien po dešimt kartų tau neknisa smegenų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aš.

bestuburiai iešmučiai ir tiek…

Diedas

Koks turi būti komentaras po tokiu „straipsniu???
„Avtoras teisus
Ira nomone, kad mes letuvei durnialei ne mokam kovoti su antros bangos 19 numerio korona. Nebejokinga zinokit jau”

komunisto rachlevičiaus tiesa

kaip malonu, kad tiesos.lt portalas neužmiršta komuniagų.
—-
tiesos iš tų nabagų tikisi ar apšiktų rublių?

stasys

Monarchija turi savo pliusų , pav. aiškios tarpinsitucines nubrėžtos ribos neleistu ‘nikzentaiciams’ kisti nagų prie genocido centro .O jei pabandytu per nagus su liniuote gautu .Taip truputį būna pikta ir norisi kandžiotis , bet su laiku tai praeina o žmogus gauna pamoką ‘tikri istorikai’ ne tetervinai besiporuojsntis palaukeje jiems irgi privalu žinoti už ką gauna algą ir kas moka . Atsakomybė jų nepranyksta su ‘kapsukes’ zvanganciais mokslo ordinais . Vidai ,Jūs paprasčiausia pamiršote jog Lietuvoje tylintis politikas kandidatas Nr.1 politiniam morgui .Tauta turi žinoti ir girdėti jog valdžia pas mus vis dar mumis rūpinasi ir dirba po devintų prakaitu .

Prašalietis

Vidas Rachlevičius, pasirodo, yra didelis „optimistas” sakydamas”…nors viskas yra aišku, gali gyventi ir planuotis, ir niekas kasdien po dešimt kartų tau neknisa smegenų.” Kai akivaizdžiai jau ne vienas dešimtmetis matosi, kad daugumai „smegenys buvo išknisti” šauniaisiais Gorbačiovinės perestroijkos metais, kai buvo skelbiama „nešersim Rusijos, prekiausim su 400 milijonų Europa ir per kelis metus užgyvensim ne prasčiau kaip Europoje”. Galutiniai smegenų likučiai” buvo daknisti šauniaisiais” 1990-2000, kai buvo paskelbta-„pasidalinsim visi draugiškai” valstybinį turtą ir ,”pasidarę visi verslininkais, gyvensim kaip pas Dievą užpečkyje”. Šiandiena visi pasiekėme tokią išgaravusių smegenų „veiklos stadiją”, kad kiekvienas pagal savo „strategiją ir taktiką” nesunkiai pasisakome neprasčiau „tiesas” nei 30 metų „tiesas skleidžianti” Prezidentūra ( niekaip neateina mūsų okupuoti rusas, duosim jam garo), Seimas(Ramanauskas Vanagas yra buvęs valstybės… Skaityti daugiau »

Diedas

Prašalietis negriauna senų komunistinių tradicijų.
Tvirtai laikosi griežtos vienintelės teisingos partinės linijos.
Kokia bebūtų tema – nuomonė vienoda.
Turi tą patį komentaro šabloną, tinka netinka,
vis viena, tratina po visais straipsniais.

StasySG

Gerai būtų, jei ir Lietuvoje kas padėtų „tašką”.

Mažiau

klausykitės liežuvius patiesę, mažiau kreipkite dėmesio, ir sumažės ,,viešųjų ryšių specialistų” plepalų. Išgyvensit, nenumirsit. O kai valdžia pamatys, kad niekas jos ,,sugriežtinimais atlaisvinimais” nesidomi, pati ateis į protą. Tik Stambulo ir narkotikų nepražiopsokit, nes tada tai jau būtų, kaip sakoma, amen Juze.

....

nėra toje Britanijoje viskas aišku, nes ten virusas „mutuoja ir mutuoja”. Negalima kaltinti žmonių, kad jie išsigąsta ” mutavusio’ viruso. Nes jie supranta tai , kaip dar baisesnį virusą – padidėjusį jo užkrečiamumą, padidėjusį mirtingumą nuo jo … Tokios mintys nepaneigiamos melagienos puslapiuose , o ir „ekspertai” nelinkę kažkodėl paaiškinti genetinių savybių kitimo krypties: paaiškinti, kas biologijos moksle yra kaip aksioma – ligos sukėlėjas -šiuo atveju – virusas , kuriame vyksta mutacija , atnešanti PADIDĖJUSĮ šeimininko mirtingumą , neturės pranašumo evoliucijos procese rungtyniaujant dėl plitimo, išgyvenamumo su tuo VIRUSU- VIRUSAIS, kuriame vykstantys pakitimai , šiuo atveju mutacija , leis „šeimininkui” – viruso nešiotojui,išgyventi. Tokiu atveju išgyvens ir virusas, o tas , mutavęs į didesnio letalumo pusę,kuris sukėlė nešiotojo – šeimininko… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Diedas 2021-02-11 9:50
Save vadini”Diedu”, tad jei Gorbačiovinės perestroijkos laikais iš „patriotinio džiaugsmo” buvai dar visiškai nepragėręs proto, ar „laisvoje” Lietuvove nedagėriai paskutinių smegenų likučių, tai turėtum prisiminti ką pasakojo KGB sąjūdiniai perestroijkos ir Gorbačiovo palaikytojai sąjūdiniuose sambrūzdžiuose Gorbačiovinės eros pabaigoje ir ką pasakojo jau kartu su „tautiniais” profesionaliais komunistais „šauniaisiais” 1991-1995 metais…. Pavaryk jaunimui kokią „patriotinę teisybę” be „duosim rusams lietuviško garo”….

aga

Idomu – kai gali planuotis tarp virves ir kulkos, cia koks anot rachleviciaus geris yra?

Deja,Jus teisus

PASALINIU KLAUSIMELIU SPRENDIMAS ISKREIPIA SUVOKIMA SITUACIJOS IR TUO LABIAU SPRENDIMUS,ZMONES PASIMETE IRBPAVARGE NUO KARANTINO IR NEZIN9MYBES

nenuvertinkite mūsų valdžios

Nėra jie tokie buki tiesiog labai paklusnūs vykdytojai , o kadangi šeinžmininkai tiksliai nepasako ką daryti ,šių dienų greitai besikeičiančioje situacijoje tai mūsiškiai kartais ir truputį nusišneka(: Reikia klausytis ką kalba Baidenas ir Merkel ir bus viskas aišku.

Paulius

nutolo autorius nuo Lietuvos, nebesupranta jos realijų. Gerb. autoriau o kaip kitaip valdžiagyviai parodys dirbą, „įžymūs žmonės“ – esą įžymūs, o pilkos pelytės – kad jos tik iš pirmo žvilgsnio pilkos pelytės? jei pandemijos nebūtų ją būtinai tektų išrasti (sukurti) 🙂

prašalieti,

o kas tie ,,nedagėriai”? (daiktavardis, dgs.V.) 🙂

tiek

pagaliau atsirado žmogus ,su kuriuo pilnai sutinku.Ir Lietuvoj ,jau senai rašau komentaruose , iš valdžios laukiam tik reikalų apie vakcinavimą skelbimą ,problemas dėl vadybininkų ,atsakingų už savalaikį nupirktų vakcinų pristatymą.Juk viskas ,atsiradus šiam ginklui – vakcinai- patapo iki primityvumo aišku : būtina kuo sparčiau vakcinuot likusius 2 milijonus piliečių. Tik tada galima pagrįstai prognozuot visus „atlaisvėjimus”.

Kis

as irgi pritariu,uzteko vieno Verygos,buvo viskas nuo meginiu ir skiepu,siandiena paliko tik tusciu uzbonu virtine,kurie kartais net graziai pasneka,nors ne i tema.Man primena toki posaki,kad kai daug aukliu lele palieka su liga?

Prašalietis

prašalieti, 2021-02-11 13:31
Bičiuli, paklausk tarybinių laikų „Diedo”, jis į šį tavo klausimą tikrai atsakys. Arba palauk, kai su metais būsi pats „pakankamai apkakojęs tautinės žolės” ir, jei gyvenime pasiseks, ir „laisvoje ir nepriklausomoje’ eurosojūzo sudėtyje „suklestėjusioje” Lietuvoje nebūsi visiškai pragėręs savo „patriotinį”proto, tuomet pats pasidarysi pajėgus suvokti „kas tai būtų per daiktas nedagėrei, nedavalgei, neda…”

Kodėl niekas nepaviešino

Sausio 30 d. profesorius Povilas Gylys savo FB puslapyje parašė:

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo “aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų”, ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.,,,

Teks priprasti

Vakaruose, informacinėje viešoje erdvėje aiškiai matyti,   kaip  palaikomas gazdinimo tonas.Visi pririšti ant trumpo baimės pavadžio.Kad žmonės per daug neatsipalaiduotų, dieną naktį prieš akis  mirga marga  kreivės,kaip virusas vis kyla ir „auga”,tai  atsitraukia ir vėl „grėsmingai „puola ,vėl atrandamos naujos „mutacijos”-o „išmintingieji ir gerieji” politikai nenuilstamai kaunasi  su virusu ” siaubūnu” žmonijos vardan.Parsidavusios žiniasklaidos pagalba sudaromas ” baisaus” ir „mirtingiausio”  pasaulio istorijoje viruso baubas su kuriuo,kaip su slibinu  kovoti ” žino tik „ekspertai”, politikai- tik jie mus išgelbės karantinais ir vakcinomis „apsaugos”.Kad niekas nė nasumanytų suabejoti ,kaip tai ” rimta” dedamos baudos,tuoj prasidės ir areštai kas išdrįs suabejoti  „šventu vakcininiu karu”  prieš virusus mutantus,nuo kurių mus išgelbės TIK vakcina,o kas nenori vakcinuotis,pats bus ,parodomas kaip virusas  ir žmonijos priešas ,nuo kurio… Skaityti daugiau »

ah1

karaliai nuogi… Jei 97 proc. testų klaidingi tai jokios pandemijos nėra ir būti negali prie 97 procentų klaidingos statistikos.
Ir stabdykit tą kaukių „balių”.

>Teks priprasti        2021-02-11 18:17

Nesąmonę deklaruoji, žmogau. Net ne visiems vergais tapt panūdusiems teks priprasti. Prisimink pradžiai Spartaką… O visa kita pasakoja istorija.
Dievas žmogų sukūrė laisvu.
Jei atsiranda „lygesnių tarp lygių”, kurie savo kliedesiuose pasijunta „dievais”, – jų anksčiau ar vėliau laukia ketvirčiavimas, virimas aliejuje, rišimas prie dviejų palenktų beržų ir t.t.

stasys

Ar tikrai Vidui rūpi mentalitetas ? Gal čia kaltas šliaužiantis socialinių tinklų Totalitarizmas ? kuriam priversti tarnuti intelektualai ir tenkinti ju globalistines užgaidas .. Aš rytais mėgstu gerti kavą ,atitinkamai ir klausimas intelektualams ,.. ką turėčiau apkaltinti įpiršus man ta įprotį ?

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top