Vidas Rachlevičius. Neomarksistinė ideologija jau plačiu frontu stojo į atvirą mūšį su Vakarų civilizacija ir jos vertybėmis

Veidaknygė

Mūsų Europos užkampyje visiška tyla, visi užsiėmę kaimo intrigomis, tačiau vadinamoji liberalioji demokratija, o tiksliau – neomarksistinė ideologija jau plačiu frontu stojo į atvirą mūšį su Vakarų civilizacija ir jos vertybėmis. Londone buvo neleista žygiuoti, buvo leista tik stovėti gatvėje už atitvarų Izraelį remiančiai demonstracijai, nes netoliese šurmuliavo Hamas remianti minia ir policija „negalėjo garantuoti Izraelį remiančios demonstracijos saugumo“. Vandalai su arafatkėmis, apsigaubę Palestinos vėliavomis purškia dažais ir niokoja paminklus ir pan. Praėjusią savaitę Britanijoje kilo didelis skandalas, kai policininkas pagrasino suimti „atvirai žydų tautybės“ vyrą už tai, kad jis vaikščiojo Londono centre per protestą už Palestiną. Gideonas Falteris, organizacijos Kampanija prieš antisemitizmą vykdomasis direktorius, buvo ką tik išėjęs iš sinagogos ir dėvėjo kippah – jarmulką.

Tuo tarpu plataus masto mūšiai vyksta JAV, ypač universitetuose. Jau seniai buvo perspėjama, kad šalies universitetai tapo marksistinės, antivakarietiškos ideologijos bei anarchijos pūliniais, tačiau dabar tai visi pamatė labai akivaizdžiai. Dabar dar prisidėjo ir laukinis antisemitizmas. Štai tik keli pavyzdžiai. Galima teigti, kad kažkada prestižinis Harvardo universitetas pakeitė pavadinimą, nes tapo Hamas universitetu: protestuojantys studentai nuleido Amerikos vėliavą ir vietoj jos iškėlė Palestinos. Administracija tik pasyviai stebėjo.

Valstybinis Cal Poly Humboldt universiteas, kuris yra dalis Kalifornijos valstybinių universitetų sistemos dalis, esantis maždaug 280 mylių į šiaurę nuo San Francisko, iki semestro pabaigos visai uždarė studentų miestelį, darbas ir akademinis mokymas ten sustabdytas, iš dalies vyks tik nuotoliniu būdu, nes propalestinietiški studentai laiko užėmę grupę pastatų. Universiteto atstovai taip pat teigė, kad protestuotojai „kelis kartus bandė įsilaužti į užrakintus pastatus, ketindami arba užsibarikaduoti arba vandalizuoti, arba pavogti įrangą“.

Teksase į universiteto teritoriją buvo įvesta kariuomenė, bet kol kas kariškiai rimtų veiksmų nesiėmė.

3.9 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top