Vidas Rachlevičius rekomenduoja. Ir klausia: ar vis dar pasitikite savo išrinktaisiais?

Primygtinai siūlau pasižiūrėti šį video. Užtruksite tik 5 min. 55 sek. Jis – apie Covid ir vakcinavimą, bet net ne tai svarbiausia.

Žiūrėdami ir klausydami, pagalvokite apie kitą, gerokai svarbesnį dalyką – mūsų įstatymų leidžiamosios ir vykdomosios valdžios atstovų intelektą bei išsilavinimą, gebėjimą suvokti ir analizuoti faktus bei tikrovę, kelti rimtus klausimus ir ieškoti atitinkamų atsakymų, kitaip tariant, protingai valdyti valstybę, operatyviai ir efektyviai reaguoti į iššūkius bei krizes.

Covid reikalai ir nelegalių migrantų krizė dar kartą apnuogino žiaurią tiesą, kurią, beje, jau visi seniai žinome – didžioji dauguma mūsų išrinktų politikų yra visiškai neįgalūs ir, švelniai tariant, jų protelis yra per skystas valstybei valdyti. Įvyko ir pats svarbiausias apsinuoginimas. Ilgą laika konservatorių politikos stuburas, alfa bei omega buvo antirusiška politika, kitaip tariant, grėsmės iš Rytų naratyvas.

Ir štai jie gavo realų šansą pademonstruoti savo išmintį ir gebėjimus, konkrečiais pavyzdžiais parodyti, kaip reikia tvarkytis su tokiomis krizėmis. Nelegalių migrantų invazijos akivaizdoje visa ta politika subliuško tarsi kiaura guminė valtis, išaiškėjo, kad tai buvo tik tušti plepalai. Kur tas kovingumas, ryžtas? Vyriausybė pasinėrė į europlepalų pelkę ir dar prisikvietė tokių pat neįgalių pasakorių iš Briuselio.

Nelegalių migrantų krizė – tik vienas epizodas, o įsivaizduokite, kad iškilo gerokai rimtesnė grėsmė. Ar jūs pasitikite, ar tikite, kad šitas išskydęs vaikų darželis ir eurokomjaunuoliai sugebėtų adekvačiai reaguoti į egzistencines grėsmes?

Rand Paul Amerikos senate apie vakcinavimo tvarką

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dabar jau realiai

puola,o pasirodo,net siena nepastatyta ir saugoma tik simboliškai,tikintis slapta ,kad nepuls.O gąsdinimai buvo vidaus rinkai ir nieko iš tiesų saugumui nedarė.”Jūs pažinsite juos iš vaisų.”(Kalno pamokslas).Vilkai avinėlių kailyje,kamuojami patologiško godumo.

Kis

kodel as mus kur net nera 3 milijonu,niekas nekalba apie meginiu poemius,atradus virusa galima gydyti.Reiketu zmonemsikliopinti,kad maziau gastruoliu,per kurias padaliname virusiuku.Vakcina,gal ir nera blogis,bet tos mirtis,coronai keliant reitingus 9iki to,kad dingsta vezys ,sirdies ligos ir panasus dalykai,zmones atbaido net tos loterijos.Kodel nemokame zmogiskai paaiskinti,kam leidote ta deza specialistam sifilio ir aplamai neturintiems supratimo,nes studiju metu gaudavo trioske nusususia.
Sirgau,manau amziui tai laimes bilietukas,kad dar „reguliuoju „gyvenima,bet vakcinuotis nepulsiu,mokesiu paskutinius grasius ir ziuresiu kas dedasi su antikuniais.Beje praejo pletka,kad po puses metu antikuniu ne sumazejo o atvirksciai.Dulki,turi parazitas 3.3 mln euru atiduodi Dvejetukininkui Jakilaiciui,kai uz tas babkes po 16 euru,du kart galima istirti pensininkus,kuriems zadate kad padarysite milijonieriais.Kaip jus reikia isvaikyti,kaip pasiutusius sunis,kartu su kupriumi.Geras lietuvis,bijau gerumui jau pridelas.

Labai svarbi informacija. Ypač po to, kai

buvo paskelbtas straipsnis liet. žiniasklaidoje, kuris skelbė, kad po vakcinacijos poveikio DNR nenustatyta. Ši formuluotė juk reiškia, kad nenustatyta, bet nereiškia, kad jo nėra. O jauniems ir vaikams stumiama skiepytis. O kaip jiems ta vakcina suveiks – niekas nežino, nes NENUSTATYTA. KOL KAS. Būkit atsargūs. Nuorodoje kalba ponia, kuri akivaizdžiai yra vakcinų farmacijos verslo atstovė.

pasitikim, pasitikim

okupantais
kolaborantais (komunistais, tame tarpe rachlevičium)
pederastais
pedofilais
teisėjais ir prokurorais
—–
nepasitikim:
– lietuviais
– katalikais
– sąžiningais
– neiškrypusiais

>>  Nedakeptam Rachlevičiui

„… jau visi seniai žinome – didžioji dauguma mūsų išrinktų politikų yra visiškai neįgalūs ir, švelniai tariant, jų protelis yra per skystas valstybei valdyti.“
1. „mūsų išrinktų politikų“, na, lietuviai rinkimus BOIKOTAVO – dalyvavo 48 % !!! Reiškia rinkimai neįvyko! Nedakeptas ir „pagarbintas žurnaliūga“ Rachlevičiau, neknisk tautai proto su ‘„IŠRINKTAIS“ POLITIKAIS.
2. Kieno „protelis yra per skystas“?
Valstybė butaforinė.
Valdymas marionetinis.
Komandos destruktyvios (genderistinės, kolapsinės…).
Žurnalistika (žiniasklaida) INFUENCINĖ…
3. Pypt-pypt-pypt..!

>>  Nedakeptam Rachlevičiui (papildyta)

„… jau visi seniai žinome – didžioji dauguma mūsų išrinktų politikų yra visiškai neįgalūs ir, švelniai tariant, jų protelis yra per skystas valstybei valdyti.“
1. „mūsų išrinktų politikų“, na, lietuviai rinkimus BOIKOTAVO – dalyvavo 48 % !!! Reiškia rinkimai neįvyko! Nedakeptas ir „pagarbintas žurnaliūga“ Rachlevičiau, neknisk tautai proto su ‘„IŠRINKTAIS“ POLITIKAIS.
2. Kieno „protelis yra per skystas“?
Valstybė butaforinė.
Valdymas marionetinis.
Komandos destruktyvios (genderistinės, kolapsinės…).
Žurnalistika (žiniasklaida) INFUENCINĖ…
3. Pypt-pypt-pypt..!
4. Žiūrėk į pirmą punktą.

Raigerdas

Jau labai tiksliai apibudino konservatorių galimybes valdyti valstybę. Bravo Vidui Rachlevičiui. Covid reikalai ir nelegalių migrantų krizė dar kartą apnuogino žiaurią tiesą, kurią, beje, jau visi seniai žinome – didžioji dauguma mūsų išrinktų politikų yra visiškai neįgalūs ir, švelniai tariant, jų protelis yra per skystas valstybei valdyti. Taip iš tikrųjų, tas konservatorių protelis sugeba tik kaltinti kitus:rusai puola, dabar jau ir vengrai kartu su rusais, ir silpnaprotis anūkas puolė su kaltinimais Vengrijos vadovus. Čia niekas jam nedavė atgal, todėl anūkas jau suįžūlėjo tarptautiniu lygiu, kaip ir psichopatas A. Lukašenka. Ištiktas paranojinių baimių A. Lukašenka „girdi” kaip jau NATO tankai važiuoja į Minską, o Anūkas ilgai tvirtinęs savo „rusai puola”, visiškai pridėjo į kelnes, kai pradėjo pulti afrikiečiai iš Kongo, arabai… Skaityti daugiau »

Ponas Rachleviciau,

Jei mūsų politikai būtų protiškai įgalūs,niekada nebūtų įvykdę Snoro aferos,bet noras vogti nugalėjo bet kokius kitus įsitikinimus.

išrinktieji

konservatoriai, o ypač Anūkėlis šaipėsi iš valstiečiu valdymo, o ka jie patys sugeba baigia valstybę sugriauti.Kokie jie pabėgeliai jai nei vienas neturi asmens dokumento, tai sienos pažeidėjai.Ministrei tik prie puodu virtuvėja stovėti,ka ji išdarinėja ištratins visa biudžeta veltėdžiams.

ah1

internete :”Lietuvos migracinės krizės priežastis – pasirašytas JT Migracijos paktas”
https://youtu.be/iQqYjcS0-fw

stasys

Vidas matyt perkaito saulėje , brukstelejo savo nepatenkinta pastaba ir paklausė . Jei pagal protą politikus vertintume ,bijau nebūtų ką rinkti į valdžią sau .Tas valdžios pasitikėjimo klausimas tiek nutrintas įvairiausio plauko luzeriu liezuvavimo jog kaip gyvas galiu teigti jog čia vienos nuomonės negali būti ., kažkurioje srityje vyriausybė dirba puikiai o kai kur kompetenciją švelniai tariant ir šlubuoja su viena koja .Imti pasakyti jog viskas taip blogai negaliu .Įdomu ir pačio Vido paklausti ar Jis su šeima papuolė į tą ketvirčio milijono lietuvaičių skaičių UK ?

Stansberry Research

Kodėl viskas, ką jums pasakojo apie COVID, yra didelis melas …
Jis vienas iš pirmųjų atskleidė daktarą Fauci kaip „pagrindinį tautos baimės skleidėją“ …
Ir šiandien, kai Fauci elektroniniai laiškai yra iskelbiami ir pagaliau tiesa apie pernykštę COVID-19 isteriją atsiskleidžia … vienas vyriausybės viešai neatskleistas asmuo įspėja dar skubiau.
„Amerikiečiams, kurie klausosi pagrindinio pasakojimo, dabar svarbi žinia apie tai, kas IŠ TIKRŲJŲ dabar vyksta Amerikoje.
https://secure.stansberryinvestmentadvisory.com/?cid=MKT533670&eid=MKT555549&assetId=AST179799&page=1
Pagarbiai
A.J. Wiedermanas
Vyresnysis tyrėjas, „Stansberry Research“

LIETUVOS TEISĖ = BLR TEISEI

Pabūkim šioje situacijoje neautralūs ir vadinkime daiktus tikrais vardais, kaip sakoma liaudyje, būkim biedni, bet teisingi. Prokurorai į JAV atvyko su 39 kaltinimais Venskienei, iš kurių JAV teismas pripažino tik 4. Vadinasi 35 kaltinimai neįtikino JAV teismo, nes nebuvo pagrįsti, trūko įrodymų, taip pat vadinasi, kad Lietuvos prokurorai neatliko darbo, arba tikėjosi, kad kaip ir Lietuvoje, JAV suvirškins ir, kaip ir Lietuvos teismai, aklai priims palankų sprendimą prokurorams. Taigi, nesunku susidaryti įspūdį, kad Lietuvos teismai nesigilindami ar bijodami visuomenės, žiniasklaidos ar stt spaudimo, tenkina prokurorų prašymus užsimerkę, nuo ko dažnai kenčia niekuo dėti Lietuvos piliečiai. Apibendrinant, Lietuvos teisėsaugą galima būtų apibūdinti taip – būtų žmogus, straipsnį prisiūsim, o čia jau KGB metodai

Pritariu -

LR Seime – glušių ir perkepusių ,,politikų” perykla. Teisiamos partijos nariai, kaip gentvilai, Čmil drįsta diktuoti TAutai… Armoškina siūlo į Seimą atvesti nuo 21 m. ,,januolius”. Arba dar durnesnius už save. 21 metų žmogus gali būti baigęs kolegija (technikumą) be jokios gyvenimiškos patirties ir į Seimą?! Atsipeikėkite įstatymų gamintojai – jau ši vyriausybė nesusitvarko su baltarusiškais ,,pabėgėliais’, tai ką bekalbėti apie jaunimą, kuriam po vieno šūvio driokstėjimo kelnytės sušlaptų. Būkime akylūs ir neleiskime su LR Konstitucija elgtūsi kaip su gatvės merga.

Raigerdas

Mieli tautiečiai, šiek tiek tautoje liko dar gyvų žmonių, turinčių išvystytą sąmonę, protą, dorą, tikėjimą, – todėl kviečiu jungtis, vienytis, įvertinti situaciją ir priimti sprendimus, kad reikia kažką tai daryti. Nuo ko prasidėjo Lietuvos puvimas? Pirmiausia, nuo Sąjūdžio likvidavimo, Sąjūdžio energijos vagystės, perdirbant tai į išskirtinai savų interesų ir savų grupuočių tenkinimą. Siūlau nebelipti ant šito grėblio. Sąjūdis yra vienintelė mūsų išsigebėjimo galimybė ir lietuvių tautos išlikimo galimybė. Šitie „demokratiniai” rinkimai (nesupraskite, kad neigiu demokratiją) mus pamokė, kad į valdžią ateina visoks brudas ir visokios padugnės. Romos Imperija, kokia galinga ji nebūtų, buva palaužta savų padugnių. Kaligulos orgijos ir jo kaip pamišėlio elgesys, kai jis eiti valstybines pareigas patiki savo žirgui, pademonstravo visai Romos Imperijai, kad ją valdo beprotis. Taigi,… Skaityti daugiau »

>> Nedakeptam Rachlevičiui

Tiksliau, „nedakeptiems patiktukininkams“.
Nusišvilpt ant jūsų nykšcių, nes jūs ne mane o SAVE parodote.
48 %, kokio lygio debilumas šito nesuvokti. Arba jūs ‘parazitai’.
—-
Jūs manote kad per bet kokiu rinkimus ką nors renkate? Tada jūs visiški tamsybininkai!
Per bet kokius rinkimus:
1. Identifimuojame/priskiriame/susitapatiname su atatinkamomis pažiūromis, vertybėmis.
2. Ieškome SAVO ATITIKMENS rinkimų sąraše.
3. Pažymime mums (pa)tinkantį kandidatą…
Taigi,rinkimai ne „varnelės“ padėjimas, o savęs sutapatinimas, savo brandumo, savo sąmoningumo kėlimas. Ir tai vyksta, bent taip turėtų būti visą sąmoningą gyvenimą.
O dabar atsiriboję nuo pasaulio trukšmo, apmąstykite savo…
Ne su drauge prie kavos puoduko, ne su buteliu alaus, bet PATS SU SAVIMI…

>> Raigerdas       10:22

Tai kas tas „vienas“?
Bendramokslis ar kažkoks šlaistūnas iš gatvės?
Ir kur tu mokeisi, kad tokia „turininga“ biografija?
Gal tu vienas iš tų „naudingų idiotų“?

Panašu, kad mūsų

VSD misijos esmė Lietuvoje išvalyti aikštelę transnacionalinėms kompanijoms galutinai sunaikinant Lietuvos tautinį valstybingumą ir suverenitetą. Kaip kad pagreitintai vyksta Ukrainoje. Kaip suprantu INDEPENDENT ofšorų sąvininka, skandinavų bankų klasterisi ir Klaipėdos uosto ar Lietuvos geležinkelių įsisavintojai bei referendumo įstatymo naikintojai VSD vertinimu yra “geriečiai”. ir jokios grėsmės nekelia :). Pagrindinė Lietuvos problema – baisusis Paksas, stabiliai Lietuvai dirbęs ne vikingų bankas “Snoras”, p dabar ir “Šeimų sąjudis”… Apgailėtina.

O Paksius

kas tokis? Ne lddp-istas, ne bolševikas, o kas tokis? Ką jis veikė Konservatorių partijoje ir kaip ten tapo Antruoju žmogumi? Kas jį tokį mums suvairavo ir iškėlė į pačią viršūnę, jei ne konservatoriai, a?

Mike Adamsas (Natural News)

Vyriausybės dokumente nurodoma vakcinos smūgio pajėgų komandoms, kaip išvalyti pastatus
Mike’as Adamsas
Dabar mes turime valstybės valdžios dokumentą, kuriame nurodoma, kad vakcinų vykdymo „smogikų“ komandos:

– Nusikalstamai pažeidė privačią nuosavybę

– Apsimetinėti Sveikatos departamento pareigūnais, kad jie galėtų patekti

– Melas visuomenei apie vakcinų saugumą

– Pastatai išvalomi kariniu būdu

– Skiepo atsisakiusių žmonių stebėjimas ir adresų registravimas

Visa tai yra dalis naujos skiepų tironijos Amerikoje, pradėtos Baideno valdžios.

Šiandien turiu skubų „Podcast“ atnaujinimą su visa išsamia informacija.

https://www.naturalnews.com/2021-07-11-government-document-instructs-vaccine-strike-force-teams-how-to-clear-buildings-violate-trespass-laws-and-flag-anti-vaxxers-for-forced-quarantines.html

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top