Vidas Rachlevičius. Tie visokiausi apokalipses skleidžiantys ir gąsdinantys profesoriai jau nelabai kam ir įdomūs

Veidaknygė

Per Europą vilnija nauja trizniavimo ir suvaržymų banga. Šįkart – dėl Omicron. Vėl PSO, beraščiai ir tariami visažiniai propagandistai kalba visokiausius niekus arba pateikia visiškai selektyvią iš konteksto ištrauktą informaciją. Jau net tingisi rašyti ilgus tekstus, todėl vos keli punktai.

Dar Covid pradžioje rimti virusologai, kurių pasaulyje yra vos mažiau šimto, teigė, kad mutacijų bus tiek, kad nepakaks graikų abėcėlės raidžių. Prisimenate, buvo keliama panika dėl britiškos, delta atmainos ir kitų. Dabar vėl keliama panika.

Ką aš matau ir girdžiu Londone, jei atmesime kai kurių politikų keliamus vėjus? Vyksta kampanija ir raginama gauti trečią skiepą. Pats jau gavau du SMS priminimus. Oficialiais duomenimis, pusė naujų Omicron atvejų diagnozuota tarp visiškai pasiskiepijusių (+2 skiepai).

Oksfordo universiteto mokslininkai oficialiai paskelbė, kad vakcinos veikia. Kitų tyrėjų išvada – kaukės šiuo atveju yra visiškai beprasmės. Nors ši atmaina plinta greičiau, bet jos simptomai gerokai silpnesni.

Žiniasklaidoje nėra jokių pranešimų ar dramatiškų vaizdų iš ligoninių. Rimti mokslininkai teigia, kad reikėtų apsvarstyti galimybę atidžiai stebėti situaciją, bet nepaisyti šios atmainos, nediegti jokių naujų karantinų bei apribojimų ir tiesiog leisti virusui pačiam natūraliai „išsikvėpti“.

O tuo metu Londone… Kaukės ir vėl privalomos transporte ir parduotuvėse. Nors anglai yra žmonės, kurie įpratę laikytis įstatymų, bet vis mažiau žmonių paiso šių nurodymų. Viešai skelbiama, kad policija Londono viešajame transporte nubaudė kelis šimtus keleivių be kaukių, bet jų pastebimai daugėja.

Video: taip šį vakarą atrodo Covent Garden‘as ir Leicester aikštės aplinkinės gatvės. Žmonių tiek, kad net buvo uždaryta metro stotis. Atrodo, kad visas Londonas išėjo į gatves, kavines, barus. O kas bus, kai sugrįš turistai?

Einant linksmai šurmuliuojančioje minioje apima jausmas, kad įvyko kažkoks sąmonės lūžis, žmonėms jau atsibodo tie bauginimai, trizniavimai ir laisvių apribojimai. BBC vakar aršiai puolė konservatorių lyderius, kodėl šie neatšaukia savo tradicinio Kalėdinio vakarėlio…

Regis, net ir propaganda išsikvepia ir, skirtingai nei vis dar Lietuvoje, tie visokiausi apokalipses skleidžiantys ir gąsdinantys profesoriai jau nelabai kam ir įdomūs. Taigi, propaganda – sau, o gyvenimas – sau.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top