Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

respublika.lt

Oficialioje Vyriausybės paskyroje socialiniame tinkle „Facebook” Lietuvos herbas netikėtai pamėlo. Vietoj raudono fono, dabar Vytis šuoliuoja mėlyname. Internautai piktinasi, kad darkomas šalies simbolis, o valdžia sutartinai tyli.

Redakcija sulaukė skaitytojo pastebėjimų, kad kelias pastarąsias dienas šalies gyventojams kyla klausimų dėl Lietuvos herbo (Vyčio) mėlyname fone.

„Kol kas jokie politikai į tai nesureagavo. Jokių atsakymų iš Vyriausybės jų „Facebook” paskyroje, nors žmonės klausia. Galiu klysti, bet atrodo, kad tokie klausimai net trinami”, – nuogąstavimais dalinosi skaitytojas.

Juvelyrė ir visuomenininkė Jurga Lago pastebėjo, kad pasikeitė ne tik Vytis

„Ir Lietuvos Vyriausybės, ir šešėlinės mūsų LVŽS vyriausybės feisbuko profilius kažkas pakeitė vienu metu. Gal juos valdo viena „žydroji ranka” visai ne iš Lietuvos? Kur būna diena, kai pas mus naktis? Nes abu pakeisti naktį, kai lietuviai valdininkai miega. Abu naktį iš rugsėjo 14 į 15 d., 2 val. 29 min.” – savo įrašu socialinio tinklo paskyroje pasidalino moteris.

Viešą klausimą politikams uždavė ir sportininkas Žydrūnas Savickas: „Kažkaip norėtųsi paaiškinimų iš Vyriausybės, Seimo narių, prezidento dėl LR herbo perdažymo. Ar mes dar LR gyvename?”

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top