Viktoras Denisenko: „Žalieji žmogeliukai įsitvirtinę Lietuvos ir pasaulio žiniasklaidoje“

Tiesos.lt siūlo susipažinti su Lietuvos žiniasklaidos skelbiama politikos apžvalgininko Viktoro Denisenkos nuomone, kad Rusijos „žalieji žmogeliukai yra įsitvirtinę tiek Lietuvos žiniasklaidoje, tiek viso pasaulio žiniasklaidoje“. Gaila, kad šio teiginio konkrečiais faktais nepagrindžia nei pats apžvalgininkas, nei jo nuomonę skleidžiančios Lietuvos medijos.

„Vienas iš propagandos taikinių yra Lietuvos pozicija pasaulyje“,- laidoje „Ryto espresso“ pažymėjo apžvalgininkas Viktoras Denisenko. Jis patikino, jog propaganda šalyje veikia pačiais netikėčiausiais pavidalais, kokius tik begalime įsivaizduoti.

„Kremliaus propagandos taikinys ir bandymas įtikinti, kad pavyzdžiui, kad Lietuva neteisingai pasirinko, kad stodama į ES atsižadėjo savo tautiškumo, vertybių ir panašiai. Tai kartojama nuolat, bandoma pozicionuoti Lietuvą kaip mažą, nieko nereiškiančia ES valstybe, bandoma lyginti ES su Sovietų sąjunga. Manau, kad ir poveikis tam tikrai visuomenės daliai egzistuoja. Žalieji žmogeliukai yra įsitvirtinę tiek Lietuvos žiniasklaidoje, tiek viso pasaulio žiniasklaidoje“,- sakė V.Denisenko.

Svarbiausia, apžvalgininko teigimu, gebėjimas pripažinti agresiją.

„Nenoras pavadinti reiškinių savo vardais liečia ne tik žurnalistus ir paprastus žmones, bet ir tuos pačius asmenis, kurie priima svarbius sprendimus, pavyzdžiui politikus. Prisiminkime, kad ir Vakarų pasaulis labai nenoriai pripažino Rusijos agresiją prieš Ukrainą. O kai tai padarė, tapo žymiai lengviau į tai reaguoti“,- teigė V.Denisenko.

Dar vienas Putino koziris, anot apžvalgininko, Putino gebėjimas išnaudoti žmones jam reikalinga linkme.

„Putinas naudojasi žmonių parama, iš tikrųjų tai yra propagandos pasiekimas. Pavyzdžiui, kad Krymas neteisėtai priklauso Ukrainai buvo kalbama iškart po Sovietų sąjungos griuvimo. Sovietmečiu iš esmės nebuvo jokio skirtumo, kam priklauso Krymas, nes viskas priklausė Maskvai. Dauguma, kas palaiko Putiną, tai vidurinysis sluoksnis, tai iš tikrųjų buvo papirktas ekonomine gerove, kurią buvo galima kurti aukštomis naftos kainomis. Tačiau dabar nafta pinga, trigubai atpigo rublis, tai gali būti tų pokyčių, pasikeisti požiūris, bet tai bus pirmiausia susiję su ekonominiais reikalais“,- įsitikinęs V.Denisenko.

Šaltinis: Žinių radijas, DELFI.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Irena

🙂 Galvoju, o Siurusevičius, Garbačiauskaitė, Laučius, Valatka, Vainauskas yra įsitvirtinę žalieji žmogeliukai ar neįsitvirtinę žalieji žmogeliukai.

Hmm

Grina su Valiu tikrai įtvirtinti žmogeliukai.

Berniuk

ukriuk – geriau rūpinkis savo šalies žinisklaida, o ne Lietuvos ir tuo labjau ne viso šio pasaulio.

tai baisiau yra

VRM, GP, VSD, komunistų vyriausybė, VMI, STT ir kitur – visur vadovauja tarybukai (komunistai-kgbistai) arba kitaip sakant: raudoni žmogeliukai

ruta

Kas per subjektas isitvirtino Lietuvos prezedenturoje , stai kur svarbus klausimas .
Kodel Lietuvos politikai ignoruoja Konstitucinias Tautos teises i Referendumus ?
Kodel Lietuvos politine nomenklatura paisa TIK asmeninius reikaliukus uzmirsdami viesa interesa ?
Kodel skindami korupcijos laurus , ne viena politika ir valdininka nenubaudeme realia bausme ?
Kodel Lietuvos politine nomenklatura pati nekuria Valstybes ateities , o laksta i Briuseli ir Amerika , ar blauzdos perskystos , ar jau viska pardave , uzstate , dabar tik instrukciju , kaip sovietmeciu ?
O Lietuvos ‘didzioji ‘ info , tai prisitaikeliu ir parsidaveliu sutve , analogiska yra Rusijoje , nieko asmenisko , tik biznis .

> ruta

ar tik ne žaliasis žmogeliukas prabilo? a?
straipsnis apie ratus, o ji mat apie batus.
aiškus žmogeliukų braižas.
🙂

> irena

dar vienas žaliasis žmogeliukas?

o kodėl ne Uspaskio valdomi laikraščiai, pvz. balsas lt grupė suvisaisrajoniniais portalais.

> irena

o kieno privatizuotos komercinėstelevizijos, už-griosdinusios rusiškai burliokiškais filmais ir nevykusiai nuo vakarų nukopijuotais Shou?

> irena

o ką rašo paksistų Drižiaus Laisvas nuo tiesos laikraštis? O ką pliurpia paksistinis Klivečka su Rūta Janutiene? Argi ne žalių žmogeliukų užsakymai? O Vaišvila su „ekspertais”?

Letas Palmaitis

Apie žalius žmogeliukus žr. mano atsakymą topkomentatoriui Vladui Maželiui prie Radžvilo „Naratyvo”.
Dėl ateities kelio nei su „Vakarais”, nei su Burliokija, plg. kavkazcenter.com/russ/content/2015/01/03/107560.shtml

Beda tame,kad

stojome i viena ES,o po to ji buvo vis keiciama,musu neatsiklausus.Galu gale musu politikai nieko neissiderejo Lietuvai nuo pat pradziu,ka dare kai kurios kitos valstybes.Ir dabar musu Konstitucija kazkaip neisiraso i esama padeti-suverenioje valstybeje steigiamos kazkokios prisiekusiuju ES grupuotes.Tai kokia tada prasme nesuteikti uzsienio lietuviams dvigubos pilietybes ?

vis

Ukraina,Rusija,Ukraina,Rusija,Ukraina,Rusija,Ukraina,Rusija……..,o tai savai ir užmišamai Lietuvėlei dėmesio lieka kas nuo tų liko:”tam davė,tam davė tam davė,tam davė,o tam mažiausiam ,tyliausiam,kantrausiam ir neliko……-bėgs pelytė vandenėlio nešti mažai varguolėlei,ją pagirdyti,širdelę paguosti”

Vadakste

Nieko negaliu pasakyt , ar kas nors blogai , ar gerai , taigi gyvenu kaip ir gyvenu pries daugeli metu , tai buvo prie sovietu , tai dabar tas pats . Nei geriau , nei blogiau , bet aisku noretusi gyvent geriau ir ziema silciau , nei gyvenu dabar. Kaip sakoma nuo likimo nepabegsi , arba kaip uzsiklosi , taip ir ismiegosi. Aciu uz demesi. Visiems sekmes Naujais 2015 metais.

to >

Tai ko taip tų „batų” bijot,ar jie taip,tamstą, suerzina????

Ajajai

ką seklių morkų pritūpę Tiesos.lt?

to rutai

Dešimt balų Jūsų komentarui!!!

gudi giria

Visa beda Tautieciai,ne zalieji zmogeliukai,o Lietuvos koloborantu zmogystos,vagiai banditai,Lietuvos valiutos aukso banko pardavikai.Galu gale savietu laikus,palyginus su kapitalistu suniokota Lietuva,tai prisiminsit,kaip roju.

Akivaizdu

kad tiesos.lt portale knibždėte knibžda pulkas žaliųjų žmogeliukų.

Iš to eksperto nutraukos

matyt, kad jis vis tik kažką tokio rūko arba uosto, kad jam visur vaidenasi ne žalieji velniukai, bet , būtent, žalieji žmogeliukai.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top