Viktoras Uspaskichas lieka be tėvonijos?

Sekmadienio vakarą paaiškėjus antrojo merų rinkimų turo rezultatams, Darbo partija turės apie ką pagalvoti.

Visų pirma, pasikeitė Kėdainių politinių galių žemėlapis – ten, kur ilgiau nei dešimtmetį triumfuodavo Darbo partijos atstovai, laimėjo Lietuvos laisvės sąjungos atstovas Saulius Grinkevičius.

Suskaičiavus balsus visose 52 rinkimų apylinkėse, liberalas S.Grinkevičius gavo 53,49 proc. rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų, o Darbo partijos kandidatė Nijolė Naujokienė – 45,36 proc. balsų.

Tiesa, S.Grinkevičius taip pat stambaus verslo atstovas – jis yra „Daumantai LT“, vienos stambiausių pagardų gamybos įmonių Baltijos šalyje, savininkas ir direktorius.

Nuo 1995 metų jis buvo Lietuvos centro sąjungos narys, vėliau – Liberalų ir centro sąjungos narys, dabar priklauso Lietuvos laisvės sąjungai (liberalams). Į Kėdainių rajono savivaldybę S.Grinkevičius renkamas nuo 1995 metų, tik 2000-2003 metais buvo padaręs pertrauką.

Kaip rinkimų rezultatus pakomentavo Darbo partijos rinkimų štabo vadovas Vytautas Gapšys, rinkėjai parodė norį pokyčių ir atsinaujinimo: „Tai – šių rinkimų tendencija“.

Darbo partijos kandidatų pergalė Ukmergėje ir Raseiniuose tapo staigmena – ligi tol šiuose rajonuose partija pasisekimo neturėjo.

Prarastos pozicijos Darbo partijos lopšyje – Kėdainiuose – anot V.Gapšio, partijai prastos naujienos: „Turėsime daryti pokyčius, pirmiausia, programiniuose dalykuose, bet gali būti pasikeitimų ir valdančiose pozicijose.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jurgis

TT ir DP pralaimėjimas labai reikšmingas – sisteminės partijos persistumdė tarpusavy kėdes, bes iš esmės nieko nepralaimėjo – nebent vieną kitą milijoną…
Tačiau šios sisteminės protesto elektorato drenuotojos neteko daug, dabar iš jų ims bėgti į naujus darinius – pas Puteikį ir Zuoką, nors kažin ar yra koks skirtumas.

gudi giria

Kol nebus renkami patrijotai tikri Tutininkai pekla tesis.liberalas,tai eletros sroves + tiesisiai I -,taip,kad tuscias reikalas,ju uzduotis visus statyti ant ausu,kada okupuotos visos informacines priemones bepigu sekasi.

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top