Vilniaus tarybos narys M.A.Haroldas meilės mūsų šaliai nebeslepia: „P…au tave, Lietuva“

„P… au tave, Lietuva. Įteisinkite gėjų santuokas ir priimkite 1000 pabėgėlių dabar. DABAR. Kodėl? Nes net jei jums nepatinka idėja, tai yra teisinga. Ir tai – labai gera reklama. Norite geresnės reklamos? Jums ji neįkandama“, – taip socialinio tinklo paskyroje pasirūpino Vilniuje gyvenantis ir į Vilniaus miesto tarybą išrinktas Markas Adamas Haroldas.

Skandalingais pasisakymais pagarsėjęs 37 metų britas M.A.Haroldas yra pirmasis užsienietis, išrinktas savivaldybės tarybos nariu. Į Vilniaus miesto tarybą jis pateko Liberalų sąjūdžio sąraše.

Kaip praneša portalas lrytas.lt, Lietuvą pamilęs sostinės savivaldybės tarybos narys šeštadienį į skambučius neatsiliepė, telefonu buvo nepasiekiamas ir Vilniaus meras liberalas Remigijus Šimašius, dalyvaujantis Tytuvėnuose (Kelmės r.) vykstančiame Liberalų sąjūdžio vasaros sąskrydyje.

Kaip matyti, Lietuvos mylėtojo iš Didžiosios Britanijos pasiūlytas Lietuvos reklamavimo(si) būdas sulaukė nemažo lietuvaičių [?] palaikymo.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kritikas Pikčiurna

Gerbiami redaktoriai, jus klaidingai pavadinime išvertėte M.A.Harold’o žodžius, kurių nedrįsote net pacituoti, ir taip gėjų „meilę” prilyginote, kaip ir JAV AT, gyvybę ir pilietiškai atsakingą bei harmoningą asmenybę kuriančiai vyro ir moters šeimos sutvirtintai meilei. Pasitaisykite. Kabutės yra būtinos!
O prokuratūra turėtų šitą poną patraukti baudžiamojon atsakomybėn už viešą necenzūrinių žodžių vartojimą, valstybės bei visų Lietuvos piliečių įžeidimą. Ar tai suderinama su Vilniaus Tarybos nario mandatu?
Tai yra daug didesnis nusikaltimas, nei šlapinimasis ant Prezidentūros, Seimo ar Vyriausybės pastato. Už tokį nusikaltimą, jam turėtų būti atimta teisė gyventi Lietuvoje.
Bet pasirodo, ES piliečiams jau leistina be pasekmių įžeidinėti visą valstybę – narę ir tautą, nes tai yra jo „žmogaus teisė”…
Ir po to tokie nori būti vadinami žmonėmis?

vilnietis

kokie glušai balsavo už šį degeneratą?

nedegiok svetimoje bažnyčioje žvakelių

Va koks tas Haroldas iš britų salyno ,kurį atvežė mums dviejų užtrauktukų kelnėse partija. Tik jų pasirinkimas labai nubodus; jau turėjome savo istorijoje panašius svečius iš rytų , kurie atsibeldę mokino mus kaip gyventi komunizme. Šis išmokins kaip gyventi genderizme.
Harolduk ,pasaulis nekenčia vienovės ir vienodo kurpalinio standarto , turės likti šalių pasaulyje ,kur tokie kaip pats siunčiami ten iš kur atvykai.

Kritikui Pikčiurnai

jūs, matyt, išties ironijos nebejaučiate?

užmečiau akį

pamaniau, kad jau jei tas Vilniaus tarybos liberalas toks pisuoklis, tai gal gerai, bent demografinę padėtį pagerins, bet užbėgusi kaimynė nutarė, kad vargu bau, greičiausiai iš to bus tik smarvė .

->2015-06-28 15:00

Be ironijos dar yra savigarba. Kažkodėl „savigarba” per kraštus plūsta, ka reikia rietis tarp savų…

akivaizdu,

žmogus galutinai nusivylė mūsų šalimi ir išvyko į savo tėvynę. Tikrai jis čia nepasiliks, kas gi po tokių žodžių liktų? Tai visišką dugną pasiekusio žmogaus žodžiai. Ką gi, sudie, emigrante, ne visi pritampa. O Liberalų sąjūdžiui tai gera pamoka, kad nereikia skubėti priimant nežinomus narius ir dar įtraukiant juos į Savivaldybės tarybos rinkimų sąrašą.

nesipiktinkite,

o tiesiog paklauskite to pusraščio mesijo iš JK, kodėl jo gimtosios šalies geopolitikos klaidų sukeltą humanitarinę krizę turi prisiimti skurdžiausios Europos šalys, niekaip neišsikapstančios iš postkolonijinių problemų ir skurdo? O kai dėl tos pačios lyties santuokų, tai tegul ženijasi kitur, juk laisvas judėjimas Europoje. Apsiženys JK, atvyks į LTU kaip pora. Čia visiškai dirbtinė problema ir nereikalinga isterija.

taigi

Maciau ji pries rinkimus.Labai keista jo eisena.Iskart gali suprast,kad uzpakalis isdraskytas.Uz liberalus niekada nebalsuosiu.

keista

kad tas apgailėtinas veikėjas taip pat karštai nepaprotina JK vyriausybės. Ji juk išvis atsisako dalyvauti pabėgėlių gelbėjimo programoje:) Savam kieme pranašu nebūsi, ar ne?

koks ten varda

fuuuu, kokia gėda, tokia būtybė

siuksles miesto taryboje ir parlamente

dar vienas liberastu sarasinis ir tiek. Nei kiek nenusileidzia lietuviskiems adomenams, ramanauskams…

to vilnietis

O tai kiek glusiu per rinkimus?Vieni glusiai juk ,keista ,kad paskiau aimanuoja komentaruose kapjiems blogai ir t.t.

Šaunuolis

Labai gerai pasirodė. Eilinį kartą nereikės įrodinėti, kas tokie liberalai. O kažkam svetimas šūdas skaniau kvepėjo.

Stasys

Kur prapuolė Petrelis. Tik vienas praktiškas kelnes pasiuvo ir įteikė labiausiai „nusipelnusiam”, bet juk pas liberastus yra ir daugiau, ne mažiau ” nusipelnusių „, kad ir šitas importavas …

Letas Palmaitis

Taigi Važiavusio-Iš-Paskos draugužis!
Atkreipkite dėmesi: joks „žydelis”, joks „ruskelis”, bet tikras atstovas ES, kuri neva laisvės idealas.
Ši orvelinė laisvė yra elektroninių vergų laisvė iškrypimams ir paleistuvystei (beje, kada visi bus sužymėti ir susieti su lustais, uždės seksui elektroninį mokestį pagal lustų informaciją – negi praleis tokią progą efektingai lupti nuo sąskaitų? – vergai pilietiškai supras ir, būdami drausmingi, taupys malonumų „kreditus” – juoba kad už Visuomenės apgavystę bet kada gali būti užblokuotas lustas, be kurio esi NIEKAS – nei pirksi, nei parduosi, o kiekvienas policininkas turi teisę nušauti, kaip Visuomenei pavojingą neidentifikuojamą elementą).

Šveikas

Kai siusiojama ant Prezidentūros rūmų, tai tokius „didvyrius” jau sugebame sugauti ir nubausti,bet šio atvėju, kai ant visos Lietuvos, tai liberalai tikriausiai įrodinės, kad tai tik malonus šiltas lietutis.
Gal vis tik pamėginkim deportuoti degeneratą į jo tėvynę!

Šveikui

Sekanti kartą sugalvokite kažką nuo savęs. Manau, Kritikas gana aiškiai išdėstė savo mintis.

:-(

Iseikit laukan ar bent atsiverskit daugiau puslapiu, ciabuviai jus labiau is arba pasius.

Visam gražume

Pirmyn liberalai, taip ir toliau…iki visiško savęs susinaikinimo 🙂

Krambambulis

Oi, gaila gaila Lietuvos, kurią labai mylėjau…

nu baisu

Liberalai…tai baisu,jei kas balsuoja uz juos gal durnas?

Gžegožas

O, Markai Adamai Haroldai! Tu tikrai nusipelnei aukščiausio Lietuvos liberalams skiriamo apdovanojimo: Petro Gražulio konstrukcijos džinsų (su dviem užtrauktukais)!

Čia ne tik Masiuliui

skreplys į snukį bet ir visam seimui bei prezidentei priėmusiems pataisą leisti užsieniečiams dalyvauti rinkimuose. Masiuliui tai jau dvigubas skreplys nes balsavo už tą pataisą.

atitolau

O Venckienės ir „fijilietinių” rankos tame pažangieji pakantūnaoi vėl neįžvelgė? 🙂

pensininkas

Vilniaus miesto Taryba (inicijuoti apkaltą galėtų D.Kuolys) privalo jį apkaltos būdu pašalinti iš Tarybos nariių. Jo pasakyti žodžiai: 3,14su tave Lietuva, yra ne keiksmažodis, o visų Lietuvos piliečių įžeidimas. Na ir fruktas, dulkina ne tik visą Tarybą, Vilnių bet ir visą Lietuvą. Jeigu Vilniaus miesto Tarybos nariai neišmes jo iš Tarybos, reiškia ir jie yra tokie patys. Gėda ir nešlovė visai Lietuvai.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/feisbukas-siaucia-kas-praejusia-savaite-trenke-liberalams.d?id=68363042&com=1®=0&s=5&no=40

hau

Save gerbianti valstybė tokį deportuotų jau kitą dieną

hau

hau

Pastebėjimas

Ar ne gėda Kuolio sąrašui savo koalicijos partnerius apšnekėti.

Ar gali

atstovauti tas,kuris galimai vidinę vulgarybę užleido ant šalies, kurioje priglaustas,kartu niekina tą valstybę ir žeidžia jos piliečius,nors jų išaugintą duonelę valgo ir visu kas sukurta gražu ir gera naudojas?
Galėjo,tie kurie galimą klaidą padarė,ją garbingai ir oriai griežtai ištaisyti,bet to nepadarė.Reiškia galimai susitapatino ir kam tada tas šaulių uniformas dėtis,jei viduje gal atitikmuo su jomis aptirpo, o gal ir visai sunyko ???

:)))

Liberalai save pamatę veidrodyje išsigando?

haris

is nuotraukos matyt,kad jis pats uz….as.

rinkėja iš Kauno

koks modernus liberalų veidas – į sostinės tarybą išrinktas neaiškaus plauko britas, galimai sutrikusio lytinio identiteto, laisvalaikiu besifotografuojantis su moteriškais drabužiais ir pėdkelnėmis. Kiek gramų smegenų turi tie, kurie jį išrinko? Jei jis buvo sąrašinis, niekas nedraudė reitinguoti žemyn. Negi jau visi vilniečiai galutinai supaukštėjo ir nusizapino?

haris

jis labai panasus i Ausrine Paviloniene ,
kap du vandens lasai.

Kai

jau viskas nurimo, o liberalai dėl akių keikūną išmetė iš frakcijos, tarsi tai ką praktiškai pakeistų (eilinis jų triukas), derėtų užduoti dar vieną klausimą. Juk akivaizdu, kad šis ne mūsų šalies pilietis yra visiškai nelojalus mūsų valstybei. Ne jo keiksmas, o kreipinys adresuotas valstybei, o ne kokiems kolegoms byloja, kad jis tik į purvą mus paniurkyti norintis prašalaitis. Jam dzin mūsų ubagiška ekonominė padėtis, tragiška demografinė situacija ir visiška nekompetencija tokiems iššūkiams nepasiruošusių valstybinių institucijų. Tiesiog reikia, nes jis taip mano! Tarsi nematom, ką su visais prieglobsčiais užsitaisė Anglija, Vokietija, Prancūzija. Jos tai nors už savo kolonijinę praeitį duoklę moka. O mes už kokias nuodėmes turime mokėti, kai patys rusyno nuskusti iki gyvuonies. Taigi, kodėl vilniečiai taikstosi su tokiais veikėjais?

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top